Rozgrywki LT PL - I liga - XXXVII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - I liga - XXXVII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.05.2024
    LKS Pogórze Bachórz (b) : unia niećkowo
    GIEKSA JASTRZĘBIE : John Deere Team
    FC.Jamajka : Jaga 1
    Lechia PG. : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    RTS 1910 Widzew Łódż : menele mahonka (b)
    Dziki wschód : Kolonia City (m)
    C.F Wyspa : MJP Rybnik (b)
    Orkan Zapałów : LKS Victoria Głosków
    Wodnik Callander (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 2 - 04.05.2024
    Wodnik Callander (b) : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orkan Zapałów : BuenosAmarenoS
    John Deere Team : unia niećkowo
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Jaga 1
    FC.Jamajka : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Lechia PG. : menele mahonka (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Kolonia City (m)
    Dziki wschód : MJP Rybnik (b)
    C.F Wyspa : LKS Victoria Głosków


    Kolejka 3 - 05.05.2024
    unia niećkowo : Wodnik Callander (b)
    Jaga 1 : John Deere Team
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : GIEKSA JASTRZĘBIE
    menele mahonka (b) : FC.Jamajka
    Kolonia City (m) : Lechia PG.
    MJP Rybnik (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    LKS Victoria Głosków : Dziki wschód
    BuenosAmarenoS : C.F Wyspa
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Orkan Zapałów


    Kolejka 4 - 06.05.2024
    Jaga 1 : unia niećkowo
    John Deere Team : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    GIEKSA JASTRZĘBIE : menele mahonka (b)
    FC.Jamajka : Kolonia City (m)
    Lechia PG. : MJP Rybnik (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : LKS Victoria Głosków
    Dziki wschód : BuenosAmarenoS
    Orkan Zapałów : Wodnik Callander (b)
    C.F Wyspa : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 5 - 07.05.2024
    unia niećkowo : Orkan Zapałów
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Jaga 1
    menele mahonka (b) : John Deere Team
    Kolonia City (m) : GIEKSA JASTRZĘBIE
    MJP Rybnik (b) : FC.Jamajka
    LKS Victoria Głosków : Lechia PG.
    BuenosAmarenoS : RTS 1910 Widzew Łódż
    Wodnik Callander (b) : C.F Wyspa
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Dziki wschód


    Kolejka 6 - 09.05.2024
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : unia niećkowo
    Jaga 1 : menele mahonka (b)
    John Deere Team : Kolonia City (m)
    GIEKSA JASTRZĘBIE : MJP Rybnik (b)
    FC.Jamajka : LKS Victoria Głosków
    Lechia PG. : BuenosAmarenoS
    C.F Wyspa : Orkan Zapałów
    Dziki wschód : Wodnik Callander (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 7 - 11.05.2024
    unia niećkowo : C.F Wyspa
    menele mahonka (b) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Kolonia City (m) : Jaga 1
    MJP Rybnik (b) : John Deere Team
    LKS Victoria Głosków : GIEKSA JASTRZĘBIE
    BuenosAmarenoS : FC.Jamajka
    Orkan Zapałów : Dziki wschód
    Wodnik Callander (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Lechia PG.


    Kolejka 8 - 12.05.2024
    menele mahonka (b) : unia niećkowo
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Kolonia City (m)
    Jaga 1 : MJP Rybnik (b)
    John Deere Team : LKS Victoria Głosków
    GIEKSA JASTRZĘBIE : BuenosAmarenoS
    Dziki wschód : C.F Wyspa
    RTS 1910 Widzew Łódż : Orkan Zapałów
    Lechia PG. : Wodnik Callander (b)
    FC.Jamajka : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 9 - 13.05.2024
    unia niećkowo : Dziki wschód
    Kolonia City (m) : menele mahonka (b)
    MJP Rybnik (b) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    LKS Victoria Głosków : Jaga 1
    BuenosAmarenoS : John Deere Team
    C.F Wyspa : RTS 1910 Widzew Łódż
    Orkan Zapałów : Lechia PG.
    Wodnik Callander (b) : FC.Jamajka
    LKS Pogórze Bachórz (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE


    Kolejka 10 - 14.05.2024
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : LKS Victoria Głosków
    menele mahonka (b) : MJP Rybnik (b)
    Kolonia City (m) : unia niećkowo
    Jaga 1 : BuenosAmarenoS
    RTS 1910 Widzew Łódż : Dziki wschód
    Lechia PG. : C.F Wyspa
    FC.Jamajka : Orkan Zapałów
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Wodnik Callander (b)
    John Deere Team : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 11 - 16.05.2024
    unia niećkowo : RTS 1910 Widzew Łódż
    MJP Rybnik (b) : Kolonia City (m)
    LKS Victoria Głosków : menele mahonka (b)
    BuenosAmarenoS : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Dziki wschód : Lechia PG.
    C.F Wyspa : FC.Jamajka
    Orkan Zapałów : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Wodnik Callander (b) : John Deere Team
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Jaga 1


    Kolejka 12 - 18.05.2024
    MJP Rybnik (b) : unia niećkowo
    Kolonia City (m) : LKS Victoria Głosków
    menele mahonka (b) : BuenosAmarenoS
    Lechia PG. : RTS 1910 Widzew Łódż
    FC.Jamajka : Dziki wschód
    GIEKSA JASTRZĘBIE : C.F Wyspa
    John Deere Team : Orkan Zapałów
    Jaga 1 : Wodnik Callander (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 13 - 19.05.2024
    unia niećkowo : Lechia PG.
    LKS Victoria Głosków : MJP Rybnik (b)
    BuenosAmarenoS : Kolonia City (m)
    RTS 1910 Widzew Łódż : FC.Jamajka
    Dziki wschód : GIEKSA JASTRZĘBIE
    C.F Wyspa : John Deere Team
    Orkan Zapałów : Jaga 1
    Wodnik Callander (b) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    LKS Pogórze Bachórz (b) : menele mahonka (b)


    Kolejka 14 - 20.05.2024
    LKS Victoria Głosków : unia niećkowo
    MJP Rybnik (b) : BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka : Lechia PG.
    GIEKSA JASTRZĘBIE : RTS 1910 Widzew Łódż
    John Deere Team : Dziki wschód
    Jaga 1 : C.F Wyspa
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Orkan Zapałów
    menele mahonka (b) : Wodnik Callander (b)
    Kolonia City (m) : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 15 - 21.05.2024
    unia niećkowo : FC.Jamajka
    BuenosAmarenoS : LKS Victoria Głosków
    Lechia PG. : GIEKSA JASTRZĘBIE
    RTS 1910 Widzew Łódż : John Deere Team
    Dziki wschód : Jaga 1
    C.F Wyspa : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Orkan Zapałów : menele mahonka (b)
    Wodnik Callander (b) : Kolonia City (m)
    LKS Pogórze Bachórz (b) : MJP Rybnik (b)


    Kolejka 16 - 23.05.2024
    BuenosAmarenoS : unia niećkowo
    GIEKSA JASTRZĘBIE : FC.Jamajka
    John Deere Team : Lechia PG.
    Jaga 1 : RTS 1910 Widzew Łódż
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Dziki wschód
    menele mahonka (b) : C.F Wyspa
    Kolonia City (m) : Orkan Zapałów
    MJP Rybnik (b) : Wodnik Callander (b)
    LKS Victoria Głosków : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 17 - 25.05.2024
    Lechia PG. : Jaga 1
    FC.Jamajka : John Deere Team
    unia niećkowo : GIEKSA JASTRZĘBIE
    RTS 1910 Widzew Łódż : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Dziki wschód : menele mahonka (b)
    C.F Wyspa : Kolonia City (m)
    Orkan Zapałów : MJP Rybnik (b)
    Wodnik Callander (b) : LKS Victoria Głosków
    LKS Pogórze Bachórz (b) : BuenosAmarenoS
    Kolejka 1 - 02.05.2024

    LKS Pogórze Bachórz (b) 5 : 0 unia niećkowo
    GIEKSA JASTRZĘBIE 1 : 3 John Deere Team
    FC.Jamajka 6 : 2 Jaga 1
    Lechia PG. 7 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 3 menele mahonka (b)
    Dziki wschód 0 : 2 Kolonia City (m)
    C.F Wyspa 0 : 4 MJP Rybnik (b)
    Orkan Zapałów 4 : 2 LKS Victoria Głosków
    Wodnik Callander (b) 1 : 3 BuenosAmarenoS









    Kolejka 2 - 04.05.2024

    Wodnik Callander (b) 3 : 0 LKS Pogórze Bachórz (b)
    Orkan Zapałów 0 : 3 BuenosAmarenoS
    John Deere Team 6 : 1 unia niećkowo
    GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 0 Jaga 1
    FC.Jamajka 5 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Lechia PG. 1 : 7 menele mahonka (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 0 : 0 Kolonia City (m)
    Dziki wschód 1 : 4 MJP Rybnik (b)
    C.F Wyspa 0 : 7 LKS Victoria Głosków









    Kolejka 3 - 05.05.2024

    unia niećkowo 1 : 4 Wodnik Callander (b)
    Jaga 1 0 : 4 John Deere Team
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 2 GIEKSA JASTRZĘBIE
    menele mahonka (b) 4 : 1 FC.Jamajka
    Kolonia City (m) 4 : 0 Lechia PG.
    MJP Rybnik (b) 1 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    LKS Victoria Głosków 1 : 1 Dziki wschód
    BuenosAmarenoS 6 : 0 C.F Wyspa
    LKS Pogórze Bachórz (b) 5 : 2 Orkan Zapałów









    User Avatar

    Post by “Mewa” ()

    This post was deleted by the author themselves ().
    Kolejka 4 - 06.05.2024

    Jaga 1 0 : 3 unia niećkowo
    John Deere Team 5 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 7 menele mahonka (b)
    FC.Jamajka 0 : 3 Kolonia City (m)
    Lechia PG. 1 : 7 MJP Rybnik (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 6 : 1 LKS Victoria Głosków
    Dziki wschód 0 : 5 BuenosAmarenoS
    Orkan Zapałów 2 : 4 Wodnik Callander (b)
    C.F Wyspa 1 : 6 LKS Pogórze Bachórz (b)









    Kolejka 5 - 07.05.2024

    unia niećkowo 1 : 5 Orkan Zapałów
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 2 Jaga 1
    menele mahonka (b) 4 : 1 John Deere Team
    Kolonia City (m) 8 : 2 GIEKSA JASTRZĘBIE
    MJP Rybnik (b) 5 : 2 FC.Jamajka
    LKS Victoria Głosków 1 : 4 Lechia PG.
    BuenosAmarenoS 5 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż
    Wodnik Callander (b) 8 : 0 C.F Wyspa
    LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 1 Dziki wschód









    Kolejka 6 - 5/9/2024

    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 4 unia niećkowo
    Jaga 1 0 : 5 menele mahonka (b)
    John Deere Team 3 : 0 Kolonia City (m)
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 4 MJP Rybnik (b)
    FC.Jamajka 6 : 2 LKS Victoria Głosków
    Lechia PG. 0 : 5 BuenosAmarenoS
    C.F Wyspa 0 : 5 Orkan Zapałów
    Dziki wschód 2 : 5 Wodnik Callander (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 3 : 1 LKS Pogórze Bachórz (b)








    Kolejka 7 - 11.05.2024

    unia niećkowo 6 : 0 C.F Wyspa
    menele mahonka (b) 8 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Kolonia City (m) 6 : 2 Jaga 1
    MJP Rybnik (b) 3 : 1 John Deere Team
    LKS Victoria Głosków 1 : 6 GIEKSA JASTRZĘBIE
    BuenosAmarenoS 4 : 0 FC.Jamajka
    Orkan Zapałów 0 : 2 Dziki wschód
    Wodnik Callander (b) 1 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    LKS Pogórze Bachórz (b) 7 : 1 Lechia PG.









    Kolejka 8 - 12.05.2024

    menele mahonka (b) 8 : 1 unia niećkowo
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 7 Kolonia City (m)
    Jaga 1 0 : 4 MJP Rybnik (b)
    John Deere Team 3 : 0 LKS Victoria Głosków
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 2 BuenosAmarenoS
    Dziki wschód 7 : 0 C.F Wyspa
    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 0 Orkan Zapałów
    Lechia PG. 0 : 3 Wodnik Callander (b)
    FC.Jamajka 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz (b)









    Kolejka 9 - 13.05.2024

    unia niećkowo 0 : 2 Dziki wschód
    Kolonia City (m) 2 : 5 menele mahonka (b)
    MJP Rybnik (b) 3 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    LKS Victoria Głosków 3 : 0 Jaga 1
    BuenosAmarenoS 5 : 3 John Deere Team
    C.F Wyspa 4 : 10 RTS 1910 Widzew Łódż
    Orkan Zapałów 0 : 1 Lechia PG.
    Wodnik Callander (b) 4 : 0 FC.Jamajka
    LKS Pogórze Bachórz (b) 3 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE








    Kolejka 10 - 14.05.2024

    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 1 : 5 LKS Victoria Głosków
    menele mahonka (b) 4 : 1 MJP Rybnik (b)
    Kolonia City (m) 5 : 0 unia niećkowo
    Jaga 1 2 : 7 BuenosAmarenoS
    RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 1 Dziki wschód
    Lechia PG. 4 : 1 C.F Wyspa
    FC.Jamajka 5 : 2 Orkan Zapałów
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 5 Wodnik Callander (b)
    John Deere Team 2 : 0 LKS Pogórze Bachórz (b)









    New

    Kolejka 11 - 16.05.2024

    unia niećkowo 0 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    MJP Rybnik (b) 1 : 1 Kolonia City (m)
    LKS Victoria Głosków 1 : 6 menele mahonka (b)
    BuenosAmarenoS 6 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Dziki wschód 0 : 2 Lechia PG.
    C.F Wyspa 0 : 6 FC.Jamajka
    Orkan Zapałów 4 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Wodnik Callander (b) 2 : 3 John Deere Team
    LKS Pogórze Bachórz (b) 6 : 0 Jaga 1








    New

    Kolejka 12 - 18.05.2024

    MJP Rybnik (b) 4 : 0 unia niećkowo
    Kolonia City (m) 7 : 0 LKS Victoria Głosków
    menele mahonka (b) 4 : 1 BuenosAmarenoS
    Lechia PG. 1 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż
    FC.Jamajka 0 : 0 Dziki wschód
    GIEKSA JASTRZĘBIE 5 : 0 C.F Wyspa
    John Deere Team 2 : 0 Orkan Zapałów
    Jaga 1 0 : 5 Wodnik Callander (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 4 LKS Pogórze Bachórz (b)








    New

    Kolejka 13 - 19.05.2024

    unia niećkowo 0 : 6 Lechia PG.
    LKS Victoria Głosków 0 : 2 MJP Rybnik (b)
    BuenosAmarenoS 3 : 1 Kolonia City (m)
    RTS 1910 Widzew Łódż 5 : 0 FC.Jamajka
    Dziki wschód 4 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    C.F Wyspa 2 : 10 John Deere Team
    Orkan Zapałów 7 : 2 Jaga 1
    Wodnik Callander (b) 3 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    LKS Pogórze Bachórz (b) 2 : 4 menele mahonka (b)









    New

    Kolejka 14 - 20.05.2024

    LKS Victoria Głosków 4 : 0 unia niećkowo
    MJP Rybnik (b) 1 : 3 BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka 1 : 0 Lechia PG.
    GIEKSA JASTRZĘBIE 3 : 9 RTS 1910 Widzew Łódż
    John Deere Team 3 : 0 Dziki wschód
    Jaga 1 8 : 0 C.F Wyspa
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 7 Orkan Zapałów
    menele mahonka (b) 5 : 1 Wodnik Callander (b)
    Kolonia City (m) 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz (b)









    New

    Kolejka 15 - 21.05.2024

    unia niećkowo 2 : 8 FC.Jamajka
    BuenosAmarenoS 5 : 0 LKS Victoria Głosków
    Lechia PG. 3 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    RTS 1910 Widzew Łódż 9 : 2 John Deere Team
    Dziki wschód 3 : 0 Jaga 1
    C.F Wyspa 0 : 4 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Orkan Zapałów 0 : 2 menele mahonka (b)
    Wodnik Callander (b) 2 : 1 Kolonia City (m)
    LKS Pogórze Bachórz (b) 0 : 3 MJP Rybnik (b)









    New

    Kolejka 16 - 23.05.2024

    BuenosAmarenoS 5 : 0 unia niećkowo
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 2 FC.Jamajka
    John Deere Team 6 : 2 Lechia PG.
    Jaga 1 2 : 6 RTS 1910 Widzew Łódż
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 8 Dziki wschód
    menele mahonka (b) 6 : 1 C.F Wyspa
    Kolonia City (m) 2 : 8 Orkan Zapałów
    MJP Rybnik (b) 3 : 1 Wodnik Callander (b)
    LKS Victoria Głosków 0 : 5 LKS Pogórze Bachórz (b)