Rozgrywki LT PL - I liga - XXXVII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - I liga - XXXVII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 26.05.2024
    unia niećkowo : LKS Pogórze Bachórz (b)
    John Deere Team : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Jaga 1 : FC.Jamajka
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Lechia PG.
    menele mahonka (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Kolonia City (m) : Dziki wschód
    MJP Rybnik (b) : C.F Wyspa
    LKS Victoria Głosków : Orkan Zapałów
    BuenosAmarenoS : Wodnik Callander (b)


    Kolejka 19 - 27.05.2024
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Wodnik Callander (b)
    BuenosAmarenoS : Orkan Zapałów
    unia niećkowo : John Deere Team
    Jaga 1 : GIEKSA JASTRZĘBIE
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : FC.Jamajka
    menele mahonka (b) : Lechia PG.
    Kolonia City (m) : RTS 1910 Widzew Łódż
    MJP Rybnik (b) : Dziki wschód
    LKS Victoria Głosków : C.F Wyspa


    Kolejka 20 - 28.05.2024
    Wodnik Callander (b) : unia niećkowo
    John Deere Team : Jaga 1
    GIEKSA JASTRZĘBIE : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    FC.Jamajka : menele mahonka (b)
    Lechia PG. : Kolonia City (m)
    RTS 1910 Widzew Łódż : MJP Rybnik (b)
    Dziki wschód : LKS Victoria Głosków
    C.F Wyspa : BuenosAmarenoS
    Orkan Zapałów : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 21 - 30.05.2024
    unia niećkowo : Jaga 1
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : John Deere Team
    menele mahonka (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Kolonia City (m) : FC.Jamajka
    MJP Rybnik (b) : Lechia PG.
    LKS Victoria Głosków : RTS 1910 Widzew Łódż
    BuenosAmarenoS : Dziki wschód
    Wodnik Callander (b) : Orkan Zapałów
    LKS Pogórze Bachórz (b) : C.F Wyspa


    Kolejka 22 - 01.06.2024
    Orkan Zapałów : unia niećkowo
    Jaga 1 : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    John Deere Team : menele mahonka (b)
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Kolonia City (m)
    FC.Jamajka : MJP Rybnik (b)
    Lechia PG. : LKS Victoria Głosków
    RTS 1910 Widzew Łódż : BuenosAmarenoS
    C.F Wyspa : Wodnik Callander (b)
    Dziki wschód : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 23 - 02.06.2024
    unia niećkowo : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    menele mahonka (b) : Jaga 1
    Kolonia City (m) : John Deere Team
    MJP Rybnik (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE
    LKS Victoria Głosków : FC.Jamajka
    BuenosAmarenoS : Lechia PG.
    Orkan Zapałów : C.F Wyspa
    Wodnik Callander (b) : Dziki wschód
    LKS Pogórze Bachórz (b) : RTS 1910 Widzew Łódż


    Kolejka 24 - 03.06.2024
    C.F Wyspa : unia niećkowo
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : menele mahonka (b)
    Jaga 1 : Kolonia City (m)
    John Deere Team : MJP Rybnik (b)
    GIEKSA JASTRZĘBIE : LKS Victoria Głosków
    FC.Jamajka : BuenosAmarenoS
    Dziki wschód : Orkan Zapałów
    RTS 1910 Widzew Łódż : Wodnik Callander (b)
    Lechia PG. : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 25 - 04.06.2024
    unia niećkowo : menele mahonka (b)
    Kolonia City (m) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    MJP Rybnik (b) : Jaga 1
    LKS Victoria Głosków : John Deere Team
    BuenosAmarenoS : GIEKSA JASTRZĘBIE
    C.F Wyspa : Dziki wschód
    Orkan Zapałów : RTS 1910 Widzew Łódż
    Wodnik Callander (b) : Lechia PG.
    LKS Pogórze Bachórz (b) : FC.Jamajka


    Kolejka 26 - 06.06.2024
    Dziki wschód : unia niećkowo
    menele mahonka (b) : Kolonia City (m)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : MJP Rybnik (b)
    Jaga 1 : LKS Victoria Głosków
    John Deere Team : BuenosAmarenoS
    RTS 1910 Widzew Łódż : C.F Wyspa
    Lechia PG. : Orkan Zapałów
    FC.Jamajka : Wodnik Callander (b)
    GIEKSA JASTRZĘBIE : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 27 - 08.06.2024
    LKS Victoria Głosków : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    MJP Rybnik (b) : menele mahonka (b)
    unia niećkowo : Kolonia City (m)
    BuenosAmarenoS : Jaga 1
    Dziki wschód : RTS 1910 Widzew Łódż
    C.F Wyspa : Lechia PG.
    Orkan Zapałów : FC.Jamajka
    Wodnik Callander (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE
    LKS Pogórze Bachórz (b) : John Deere Team


    Kolejka 28 - 09.06.2024
    RTS 1910 Widzew Łódż : unia niećkowo
    Kolonia City (m) : MJP Rybnik (b)
    menele mahonka (b) : LKS Victoria Głosków
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : BuenosAmarenoS
    Lechia PG. : Dziki wschód
    FC.Jamajka : C.F Wyspa
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Orkan Zapałów
    John Deere Team : Wodnik Callander (b)
    Jaga 1 : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 29 - 10.06.2024
    unia niećkowo : MJP Rybnik (b)
    LKS Victoria Głosków : Kolonia City (m)
    BuenosAmarenoS : menele mahonka (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Lechia PG.
    Dziki wschód : FC.Jamajka
    C.F Wyspa : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Orkan Zapałów : John Deere Team
    Wodnik Callander (b) : Jaga 1
    LKS Pogórze Bachórz (b) : OGIEŃ CZARNKÓW⭐


    Kolejka 30 - 11.06.2024
    Lechia PG. : unia niećkowo
    MJP Rybnik (b) : LKS Victoria Głosków
    Kolonia City (m) : BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka : RTS 1910 Widzew Łódż
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Dziki wschód
    John Deere Team : C.F Wyspa
    Jaga 1 : Orkan Zapałów
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : Wodnik Callander (b)
    menele mahonka (b) : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 31 - 13.06.2024
    unia niećkowo : LKS Victoria Głosków
    BuenosAmarenoS : MJP Rybnik (b)
    Lechia PG. : FC.Jamajka
    RTS 1910 Widzew Łódż : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Dziki wschód : John Deere Team
    C.F Wyspa : Jaga 1
    Orkan Zapałów : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Wodnik Callander (b) : menele mahonka (b)
    LKS Pogórze Bachórz (b) : Kolonia City (m)


    Kolejka 32 - 15.06.2024
    FC.Jamajka : unia niećkowo
    LKS Victoria Głosków : BuenosAmarenoS
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Lechia PG.
    John Deere Team : RTS 1910 Widzew Łódż
    Jaga 1 : Dziki wschód
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : C.F Wyspa
    menele mahonka (b) : Orkan Zapałów
    Kolonia City (m) : Wodnik Callander (b)
    MJP Rybnik (b) : LKS Pogórze Bachórz (b)


    Kolejka 33 - 16.06.2024
    unia niećkowo : BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Lechia PG. : John Deere Team
    RTS 1910 Widzew Łódż : Jaga 1
    Dziki wschód : OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    C.F Wyspa : menele mahonka (b)
    Orkan Zapałów : Kolonia City (m)
    Wodnik Callander (b) : MJP Rybnik (b)
    LKS Pogórze Bachórz (b) : LKS Victoria Głosków


    Kolejka 34 - 17.06.2024
    Jaga 1 : Lechia PG.
    John Deere Team : FC.Jamajka
    GIEKSA JASTRZĘBIE : unia niećkowo
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ : RTS 1910 Widzew Łódż
    menele mahonka (b) : Dziki wschód
    Kolonia City (m) : C.F Wyspa
    MJP Rybnik (b) : Orkan Zapałów
    LKS Victoria Głosków : Wodnik Callander (b)
    BuenosAmarenoS : LKS Pogórze Bachórz (b)
    Kolejka 18 - 26.05.2024

    unia niećkowo 0 : 7 LKS Pogórze Bachórz (b)
    John Deere Team 6 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Jaga 1 2 : 8 FC.Jamajka
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 4 Lechia PG.
    menele mahonka (b) 2 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż
    Kolonia City (m) 0 : 4 Dziki wschód
    MJP Rybnik (b) 8 : 0 C.F Wyspa
    LKS Victoria Głosków 3 : 0 Orkan Zapałów
    BuenosAmarenoS 5 : 2 Wodnik Callander (b)

    Kolejka 19 - 27.05.2024

    LKS Pogórze Bachórz (b) 0 : 2 Wodnik Callander (b)
    BuenosAmarenoS 6 : 2 Orkan Zapałów
    unia niećkowo 2 : 7 John Deere Team
    Jaga 1 0 : 2 GIEKSA JASTRZĘBIE
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 3 FC.Jamajka
    menele mahonka (b) 7 : 2 Lechia PG.
    Kolonia City (m) 3 : 14 RTS 1910 Widzew Łódż
    MJP Rybnik (b) 4 : 1 Dziki wschód
    LKS Victoria Głosków 6 : 0 C.F Wyspa







    Kolejka 20 - 28.05.2024

    Wodnik Callander (b) 3 : 0 unia niećkowo
    John Deere Team 5 : 1 Jaga 1
    GIEKSA JASTRZĘBIE 5 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    FC.Jamajka 1 : 7 menele mahonka (b)
    Lechia PG. 13 : 6 Kolonia City (m)
    RTS 1910 Widzew Łódż 5 : 2 MJP Rybnik (b)
    Dziki wschód 1 : 3 LKS Victoria Głosków
    C.F Wyspa 1 : 4 BuenosAmarenoS
    Orkan Zapałów 0 : 4 LKS Pogórze Bachórz (b)







    Kolejka 21 - 30.05.2024

    unia niećkowo 1 : 4 Jaga 1
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 6 John Deere Team
    menele mahonka (b) 3 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Kolonia City (m) 0 : 6 FC.Jamajka
    MJP Rybnik (b) 3 : 0 Lechia PG.
    LKS Victoria Głosków 1 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż
    BuenosAmarenoS 4 : 0 Dziki wschód
    Wodnik Callander (b) 3 : 0 Orkan Zapałów
    LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 0 C.F Wyspa







    Kolejka 22 - 01.06.2024

    Orkan Zapałów 7 : 0 unia niećkowo
    Jaga 1 2 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    John Deere Team 0 : 4 menele mahonka (b)
    GIEKSA JASTRZĘBIE 5 : 0 Kolonia City (m)
    FC.Jamajka 0 : 3 MJP Rybnik (b)
    Lechia PG. 2 : 0 LKS Victoria Głosków
    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 0 BuenosAmarenoS
    C.F Wyspa 0 : 4 Wodnik Callander (b)
    Dziki wschód 1 : 4 LKS Pogórze Bachórz (b)

    Kolejka 23 - 02.06.2024

    unia niećkowo 11 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    menele mahonka (b) 6 : 0 Jaga 1
    Kolonia City (m) 2 : 7 John Deere Team
    MJP Rybnik (b) 7 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    LKS Victoria Głosków 0 : 2 FC.Jamajka
    BuenosAmarenoS 5 : 2 Lechia PG.
    Orkan Zapałów 3 : 0 C.F Wyspa
    Wodnik Callander (b) 5 : 2 Dziki wschód
    LKS Pogórze Bachórz (b) 1 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż









    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 24 - 03.06.2024

    C.F Wyspa 1 : 4 unia niećkowo
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 1 : 6 menele mahonka (b)
    Jaga 1 6 : 0 Kolonia City (m)
    John Deere Team 0 : 2 MJP Rybnik (b)
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 4 LKS Victoria Głosków
    FC.Jamajka 0 : 4 BuenosAmarenoS
    Dziki wschód 3 : 1 Orkan Zapałów
    RTS 1910 Widzew Łódż 5 : 1 Wodnik Callander (b)
    Lechia PG. 2 : 0 LKS Pogórze Bachórz (b)









    Kolejka 25 - 04.06.2024

    unia niećkowo 0 : 3 menele mahonka (b)
    Kolonia City (m) 2 : 11 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    MJP Rybnik (b) 5 : 2 Jaga 1
    LKS Victoria Głosków 0 : 0 John Deere Team
    BuenosAmarenoS 8 : 2 GIEKSA JASTRZĘBIE
    C.F Wyspa 2 : 9 Dziki wschód
    Orkan Zapałów 3 : 7 RTS 1910 Widzew Łódż
    Wodnik Callander (b) 5 : 0 Lechia PG.
    LKS Pogórze Bachórz (b) 7 : 2 FC.Jamajka








    Kolejka 26 - 06.06.2024

    Dziki wschód 4 : 0 unia niećkowo
    menele mahonka (b) 12 : 0 Kolonia City (m)
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 5 MJP Rybnik (b)
    Jaga 1 1 : 0 LKS Victoria Głosków
    John Deere Team 2 : 3 BuenosAmarenoS
    RTS 1910 Widzew Łódż 9 : 0 C.F Wyspa
    Lechia PG. 0 : 2 Orkan Zapałów
    FC.Jamajka 0 : 4 Wodnik Callander (b)
    GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 6 LKS Pogórze Bachórz (b)









    Kolejka 27 - 08.06.2024

    LKS Victoria Głosków 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    MJP Rybnik (b) 1 : 4 menele mahonka (b)
    unia niećkowo 11 : 2 Kolonia City (m)
    BuenosAmarenoS 4 : 0 Jaga 1
    Dziki wschód 3 : 7 RTS 1910 Widzew Łódż
    C.F Wyspa 0 : 3 Lechia PG.
    Orkan Zapałów 0 : 3 FC.Jamajka
    Wodnik Callander (b) 6 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    LKS Pogórze Bachórz (b) 0 : 3 John Deere Team









    Kolejka 28 - 09.06.2024

    RTS 1910 Widzew Łódż 6 : 1 unia niećkowo
    Kolonia City (m) 0 : 7 MJP Rybnik (b)
    menele mahonka (b) 6 : 1 LKS Victoria Głosków
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 4 BuenosAmarenoS
    Lechia PG. 3 : 0 Dziki wschód
    FC.Jamajka 6 : 0 C.F Wyspa
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 0 Orkan Zapałów
    John Deere Team 0 : 5 Wodnik Callander (b)
    Jaga 1 1 : 4 LKS Pogórze Bachórz (b)









    Kolejka 29 - 10.06.2024

    unia niećkowo 0 : 5 MJP Rybnik (b)
    LKS Victoria Głosków 7 : 2 Kolonia City (m)
    BuenosAmarenoS 0 : 3 menele mahonka (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 0 Lechia PG.
    Dziki wschód 1 : 4 FC.Jamajka
    C.F Wyspa 0 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Orkan Zapałów 2 : 5 John Deere Team
    Wodnik Callander (b) 6 : 0 Jaga 1
    LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐









    Kolejka 30 - 11.06.2024

    Lechia PG. 1 : 1 unia niećkowo
    MJP Rybnik (b) 3 : 0 LKS Victoria Głosków
    Kolonia City (m) 0 : 9 BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka 9 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż
    GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 0 Dziki wschód
    John Deere Team 7 : 0 C.F Wyspa
    Jaga 1 0 : 3 Orkan Zapałów
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 0 : 5 Wodnik Callander (b)
    menele mahonka (b) 8 : 2 LKS Pogórze Bachórz (b)









    New

    Kolejka 31 - 13.06.2024

    unia niećkowo 0 : 4 LKS Victoria Głosków
    BuenosAmarenoS 1 : 1 MJP Rybnik (b)
    Lechia PG. 0 : 2 FC.Jamajka
    RTS 1910 Widzew Łódż 3 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Dziki wschód 0 : 4 John Deere Team
    C.F Wyspa 0 : 4 Jaga 1
    Orkan Zapałów 7 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    Wodnik Callander (b) 6 : 2 menele mahonka (b)
    LKS Pogórze Bachórz (b) 12 : 0 Kolonia City (m)









    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    New

    Kolejka 32 - 15.06.2024

    FC.Jamajka 6 : 2 unia niećkowo
    LKS Victoria Głosków 0 : 3 BuenosAmarenoS
    GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 4 Lechia PG.
    John Deere Team 7 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż
    Jaga 1 0 : 5 Dziki wschód
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 4 : 1 C.F Wyspa
    menele mahonka (b) 7 : 2 Orkan Zapałów
    Kolonia City (m) 0 : 12 Wodnik Callander (b)
    MJP Rybnik (b) 2 : 0 LKS Pogórze Bachórz (b)








    New

    Kolejka 33 - 16.06.2024

    unia niećkowo 0 : 5 BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka 2 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Lechia PG. 0 : 5 John Deere Team
    RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 5 Jaga 1
    Dziki wschód 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW⭐
    C.F Wyspa 2 : 11 menele mahonka (b)
    Orkan Zapałów 9 : 0 Kolonia City (m)
    Wodnik Callander (b) 1 : 0 MJP Rybnik (b)
    LKS Pogórze Bachórz (b) 4 : 0 LKS Victoria Głosków








    New

    Końcowe wyniki 37 sezonu 1 ligi

    Kolejka 34 - 17.06.2024

    Jaga 1 1 : 5 Lechia PG.
    John Deere Team 4 : 0 FC.Jamajka
    GIEKSA JASTRZĘBIE 7 : 2 unia niećkowo
    OGIEŃ CZARNKÓW⭐ 2 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    menele mahonka (b) 7 : 1 Dziki wschód
    Kolonia City (m) 1 : 9 C.F Wyspa
    MJP Rybnik (b) 5 : 2 Orkan Zapałów
    LKS Victoria Głosków 0 : 4 Wodnik Callander (b)
    BuenosAmarenoS 6 : 2 LKS Pogórze Bachórz (b)