Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.05.2024
    FC KaRa KrAkOw (b) : La Fiorita
    LKS Uście Gorlickie (b) : Orzeł Palowice
    Fox River FC : Zagłębie Lubin2 (b)
    KS Iłżanka Baranów : Real Madrid
    Kova United F.C. (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    RWKS Sparta (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    thorrgall (s) : FC Blanco (b)
    Dream Team Gniezno (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) : Andrus (s)


    Kolejka 2 - 04.05.2024
    ASD Taurisano Calcio (b) : FC KaRa KrAkOw (b)
    Dream Team Gniezno (s) : Andrus (s)
    Orzeł Palowice : La Fiorita
    LKS Uście Gorlickie (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    Fox River FC : Real Madrid
    KS Iłżanka Baranów : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Kova United F.C. (s) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    RWKS Sparta (b) : FC Blanco (b)
    thorrgall (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)


    Kolejka 3 - 05.05.2024
    La Fiorita : ASD Taurisano Calcio (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : Orzeł Palowice
    Real Madrid : LKS Uście Gorlickie (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Fox River FC
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : KS Iłżanka Baranów
    FC Blanco (b) : Kova United F.C. (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : RWKS Sparta (b)
    Andrus (s) : thorrgall (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) : Dream Team Gniezno (s)


    Kolejka 4 - 06.05.2024
    Zagłębie Lubin2 (b) : La Fiorita
    Orzeł Palowice : Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Fox River FC : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    KS Iłżanka Baranów : FC Blanco (b)
    Kova United F.C. (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    RWKS Sparta (b) : Andrus (s)
    Dream Team Gniezno (s) : ASD Taurisano Calcio (b)
    thorrgall (s) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 5 - 07.05.2024
    La Fiorita : Dream Team Gniezno (s)
    Real Madrid : Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Orzeł Palowice
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    FC Blanco (b) : Fox River FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : KS Iłżanka Baranów
    Andrus (s) : Kova United F.C. (s)
    ASD Taurisano Calcio (b) : thorrgall (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 6 - 09.05.2024
    Real Madrid : La Fiorita
    Zagłębie Lubin2 (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Orzeł Palowice : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) : FC Blanco (b)
    Fox River FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KS Iłżanka Baranów : Andrus (s)
    thorrgall (s) : Dream Team Gniezno (s)
    RWKS Sparta (b) : ASD Taurisano Calcio (b)
    Kova United F.C. (s) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 7 - 11.05.2024
    La Fiorita : thorrgall (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Real Madrid
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    FC Blanco (b) : Orzeł Palowice
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Andrus (s) : Fox River FC
    Dream Team Gniezno (s) : RWKS Sparta (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) : Kova United F.C. (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) : KS Iłżanka Baranów


    Kolejka 8 - 12.05.2024
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : La Fiorita
    Real Madrid : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) : FC Blanco (b)
    Orzeł Palowice : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : Andrus (s)
    RWKS Sparta (b) : thorrgall (s)
    Kova United F.C. (s) : Dream Team Gniezno (s)
    KS Iłżanka Baranów : ASD Taurisano Calcio (b)
    Fox River FC : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 9 - 13.05.2024
    La Fiorita : RWKS Sparta (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    FC Blanco (b) : Real Madrid
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    Andrus (s) : Orzeł Palowice
    thorrgall (s) : Kova United F.C. (s)
    Dream Team Gniezno (s) : KS Iłżanka Baranów
    ASD Taurisano Calcio (b) : Fox River FC
    FC KaRa KrAkOw (b) : LKS Uście Gorlickie (b)


    Kolejka 10 - 14.05.2024
    Real Madrid : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : FC Blanco (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : La Fiorita
    Zagłębie Lubin2 (b) : Andrus (s)
    Kova United F.C. (s) : RWKS Sparta (b)
    KS Iłżanka Baranów : thorrgall (s)
    Fox River FC : Dream Team Gniezno (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) : ASD Taurisano Calcio (b)
    Orzeł Palowice : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 11 - 16.05.2024
    La Fiorita : Kova United F.C. (s)
    FC Blanco (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Andrus (s) : Real Madrid
    RWKS Sparta (b) : KS Iłżanka Baranów
    thorrgall (s) : Fox River FC
    Dream Team Gniezno (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) : Orzeł Palowice
    FC KaRa KrAkOw (b) : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 12 - 18.05.2024
    FC Blanco (b) : La Fiorita
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Andrus (s)
    KS Iłżanka Baranów : Kova United F.C. (s)
    Fox River FC : RWKS Sparta (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : thorrgall (s)
    Orzeł Palowice : Dream Team Gniezno (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) : ASD Taurisano Calcio (b)
    Real Madrid : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 13 - 19.05.2024
    La Fiorita : KS Iłżanka Baranów
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : FC Blanco (b)
    Andrus (s) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Kova United F.C. (s) : Fox River FC
    RWKS Sparta (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    thorrgall (s) : Orzeł Palowice
    Dream Team Gniezno (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) : Real Madrid
    FC KaRa KrAkOw (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 14 - 20.05.2024
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : La Fiorita
    FC Blanco (b) : Andrus (s)
    Fox River FC : KS Iłżanka Baranów
    LKS Uście Gorlickie (b) : Kova United F.C. (s)
    Orzeł Palowice : RWKS Sparta (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : thorrgall (s)
    Real Madrid : Dream Team Gniezno (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : ASD Taurisano Calcio (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 15 - 21.05.2024
    La Fiorita : Fox River FC
    Andrus (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KS Iłżanka Baranów : LKS Uście Gorlickie (b)
    Kova United F.C. (s) : Orzeł Palowice
    RWKS Sparta (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    thorrgall (s) : Real Madrid
    Dream Team Gniezno (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) : FC Blanco (b)


    Kolejka 16 - 23.05.2024
    Andrus (s) : La Fiorita
    LKS Uście Gorlickie (b) : Fox River FC
    Orzeł Palowice : KS Iłżanka Baranów
    Zagłębie Lubin2 (b) : Kova United F.C. (s)
    Real Madrid : RWKS Sparta (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : thorrgall (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Dream Team Gniezno (s)
    FC Blanco (b) : ASD Taurisano Calcio (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 17 - 25.05.2024
    KS Iłżanka Baranów : Zagłębie Lubin2 (b)
    Fox River FC : Orzeł Palowice
    La Fiorita : LKS Uście Gorlickie (b)
    Kova United F.C. (s) : Real Madrid
    RWKS Sparta (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    thorrgall (s) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Dream Team Gniezno (s) : FC Blanco (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) : Andrus (s)
    Kolejka 1 - 02.05.2024

    FC KaRa KrAkOw (b) 3 : 5 La Fiorita
    LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 2 Orzeł Palowice
    Fox River FC 5 : 2 Zagłębie Lubin2 (b)
    KS Iłżanka Baranów 4 : 2 Real Madrid
    Kova United F.C. (s) 2 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    RWKS Sparta (b) 3 : 1 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    thorrgall (s) 4 : 0 FC Blanco (b)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 7 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) 4 : 0 Andrus (s)









    Kolejka 2 - 04.05.2024

    ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 2 FC KaRa KrAkOw (b)
    Dream Team Gniezno (s) 3 : 1 Andrus (s)
    Orzeł Palowice 1 : 1 La Fiorita
    LKS Uście Gorlickie (b) 2 : 5 Zagłębie Lubin2 (b)
    Fox River FC 5 : 1 Real Madrid
    KS Iłżanka Baranów 5 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Kova United F.C. (s) 2 : 4 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    RWKS Sparta (b) 2 : 0 FC Blanco (b)
    thorrgall (s) 1 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)









    Kolejka - 05.05.2024

    La Fiorita 6 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 3 Orzeł Palowice
    Real Madrid 5 : 1 LKS Uście Gorlickie (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 1 : 7 Fox River FC
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 5 : 2 KS Iłżanka Baranów
    FC Blanco (b) 2 : 6 Kova United F.C. (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 4 : 0 RWKS Sparta (b)
    Andrus (s) 1 : 7 thorrgall (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) 0 : 0 Dream Team Gniezno (s)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).








    Kolejka 4 - 06.05.2024

    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 2 La Fiorita
    Orzeł Palowice 1 : 3 Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie (b) 4 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Fox River FC 3 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    KS Iłżanka Baranów 4 : 0 FC Blanco (b)
    Kova United F.C. (s) 1 : 5 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    RWKS Sparta (b) 6 : 1 Andrus (s)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 2 ASD Taurisano Calcio (b)
    thorrgall (s) 2 : 0 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 5 - 07.05.2024

    La Fiorita 6 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Real Madrid 3 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 4 Orzeł Palowice
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 2 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    FC Blanco (b) 0 : 4 Fox River FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 2 : 0 KS Iłżanka Baranów
    Andrus (s) 0 : 4 Kova United F.C. (s)
    ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 1 thorrgall (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) 1 : 3 RWKS Sparta (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 6 - 09.05.2024

    Real Madrid 1 : 0 La Fiorita
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Orzeł Palowice 1 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) 0 : 9 FC Blanco (b)
    Fox River FC 3 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KS Iłżanka Baranów 3 : 0 Andrus (s)
    thorrgall (s) 3 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    RWKS Sparta (b) 4 : 2 ASD Taurisano Calcio (b)
    Kova United F.C. (s) 1 : 4 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 7 - 11.05.2024

    La Fiorita 3 : 0 thorrgall (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 3 Real Madrid
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 2 : 5 Zagłębie Lubin2 (b)
    FC Blanco (b) 0 : 4 Orzeł Palowice
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    Andrus (s) 1 : 6 Fox River FC
    Dream Team Gniezno (s) 2 : 8 RWKS Sparta (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) 6 : 2 Kova United F.C. (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 8 - 12.05.2024

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 6 La Fiorita
    Real Madrid 4 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 4 : 0 FC Blanco (b)
    Orzeł Palowice 3 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 4 : 1 Andrus (s)
    RWKS Sparta (b) 5 : 1 thorrgall (s)
    Kova United F.C. (s) 3 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    KS Iłżanka Baranów 2 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    Fox River FC 4 : 0 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 9 - 13.05.2024

    La Fiorita 4 : 1 RWKS Sparta (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 1 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    FC Blanco (b) 0 : 4 Real Madrid
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 4 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    Andrus (s) 0 : 5 Orzeł Palowice
    thorrgall (s) 1 : 3 Kova United F.C. (s)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 6 KS Iłżanka Baranów
    ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 6 Fox River FC
    FC KaRa KrAkOw (b) 3 : 1 LKS Uście Gorlickie (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 10 - 14.05.2024

    Real Madrid 3 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 5 : 0 FC Blanco (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 2 La Fiorita
    Zagłębie Lubin2 (b) 4 : 0 Andrus (s)
    Kova United F.C. (s) 2 : 5 RWKS Sparta (b)
    KS Iłżanka Baranów 4 : 0 thorrgall (s)
    Fox River FC 5 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) 4 : 1 ASD Taurisano Calcio (b)
    Orzeł Palowice 4 : 2 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 11 - 16.05.2024

    La Fiorita 5 : 0 Kova United F.C. (s)
    FC Blanco (b) 2 : 6 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 4 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Andrus (s) 0 : 6 Real Madrid
    RWKS Sparta (b) 1 : 0 KS Iłżanka Baranów
    thorrgall (s) 0 : 5 Fox River FC
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 4 LKS Uście Gorlickie (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) 1 : 4 Orzeł Palowice
    FC KaRa KrAkOw (b) 0 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 12 - 18.05.2024

    FC Blanco (b) 2 : 5 La Fiorita
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 1 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 0 Andrus (s)
    KS Iłżanka Baranów 6 : 1 Kova United F.C. (s)
    Fox River FC 5 : 1 RWKS Sparta (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 4 : 2 thorrgall (s)
    Orzeł Palowice 7 : 1 Dream Team Gniezno (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 2 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    Real Madrid 4 : 0 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 13 - 19.05.2024

    La Fiorita 4 : 2 KS Iłżanka Baranów
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 4 : 0 FC Blanco (b)
    Andrus (s) 0 : 5 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Kova United F.C. (s) 0 : 2 Fox River FC
    RWKS Sparta (b) 2 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    thorrgall (s) 2 : 6 Orzeł Palowice
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 5 Zagłębie Lubin2 (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 4 Real Madrid
    FC KaRa KrAkOw (b) 0 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 14 - 20.05.2024

    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 1 : 4 La Fiorita
    FC Blanco (b) 5 : 0 Andrus (s)
    Fox River FC 4 : 2 KS Iłżanka Baranów
    LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 2 Kova United F.C. (s)
    Orzeł Palowice 2 : 2 RWKS Sparta (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 5 : 3 thorrgall (s)
    Real Madrid 6 : 2 Dream Team Gniezno (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 4 : 1 ASD Taurisano Calcio (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 1 : 1 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 15 - 21.05.2024

    La Fiorita 1 : 3 Fox River FC
    Andrus (s) 0 : 5 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KS Iłżanka Baranów 3 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    Kova United F.C. (s) 0 : 3 Orzeł Palowice
    RWKS Sparta (b) 4 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)
    thorrgall (s) 0 : 3 Real Madrid
    Dream Team Gniezno (s) 1 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) 2 : 4 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) 2 : 0 FC Blanco (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).








    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 16 - 23.05.2024

    Andrus (s) 0 : 6 La Fiorita
    LKS Uście Gorlickie (b) 0 : 2 Fox River FC
    Orzeł Palowice 3 : 1 KS Iłżanka Baranów
    Zagłębie Lubin2 (b) 5 : 0 Kova United F.C. (s)
    Real Madrid 2 : 2 RWKS Sparta (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 3 thorrgall (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 6 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    FC Blanco (b) 1 : 3 ASD Taurisano Calcio (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 5 : 1 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 17 - 25.05.2024

    KS Iłżanka Baranów 4 : 2 Zagłębie Lubin2 (b)
    Fox River FC 4 : 0 Orzeł Palowice
    La Fiorita 3 : 1 LKS Uście Gorlickie (b)
    Kova United F.C. (s) 0 : 3 Real Madrid
    RWKS Sparta (b) 3 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    thorrgall (s) 2 : 6 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Dream Team Gniezno (s) 1 : 3 FC Blanco (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) 1 : 5 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) 6 : 1 Andrus (s)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).