Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 26.05.2024
    La Fiorita : FC KaRa KrAkOw (b)
    Orzeł Palowice : LKS Uście Gorlickie (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : Fox River FC
    Real Madrid : KS Iłżanka Baranów
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Kova United F.C. (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : RWKS Sparta (b)
    FC Blanco (b) : thorrgall (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Dream Team Gniezno (s)
    Andrus (s) : ASD Taurisano Calcio (b)


    Kolejka 19 - 27.05.2024
    FC KaRa KrAkOw (b) : ASD Taurisano Calcio (b)
    Andrus (s) : Dream Team Gniezno (s)
    La Fiorita : Orzeł Palowice
    Zagłębie Lubin2 (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Real Madrid : Fox River FC
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : KS Iłżanka Baranów
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Kova United F.C. (s)
    FC Blanco (b) : RWKS Sparta (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : thorrgall (s)


    Kolejka 20 - 28.05.2024
    ASD Taurisano Calcio (b) : La Fiorita
    Orzeł Palowice : Zagłębie Lubin2 (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : Real Madrid
    Fox River FC : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    KS Iłżanka Baranów : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Kova United F.C. (s) : FC Blanco (b)
    RWKS Sparta (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    thorrgall (s) : Andrus (s)
    Dream Team Gniezno (s) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 21 - 30.05.2024
    La Fiorita : Zagłębie Lubin2 (b)
    Real Madrid : Orzeł Palowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Fox River FC
    FC Blanco (b) : KS Iłżanka Baranów
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Kova United F.C. (s)
    Andrus (s) : RWKS Sparta (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) : Dream Team Gniezno (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) : thorrgall (s)


    Kolejka 22 - 01.06.2024
    Dream Team Gniezno (s) : La Fiorita
    Zagłębie Lubin2 (b) : Real Madrid
    Orzeł Palowice : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Fox River FC : FC Blanco (b)
    KS Iłżanka Baranów : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Kova United F.C. (s) : Andrus (s)
    thorrgall (s) : ASD Taurisano Calcio (b)
    RWKS Sparta (b) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 23 - 02.06.2024
    La Fiorita : Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Orzeł Palowice
    FC Blanco (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Fox River FC
    Andrus (s) : KS Iłżanka Baranów
    Dream Team Gniezno (s) : thorrgall (s)
    ASD Taurisano Calcio (b) : RWKS Sparta (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) : Kova United F.C. (s)


    Kolejka 24 - 03.06.2024
    thorrgall (s) : La Fiorita
    Real Madrid : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Orzeł Palowice : FC Blanco (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Fox River FC : Andrus (s)
    RWKS Sparta (b) : Dream Team Gniezno (s)
    Kova United F.C. (s) : ASD Taurisano Calcio (b)
    KS Iłżanka Baranów : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 25 - 04.06.2024
    La Fiorita : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Real Madrid
    FC Blanco (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Orzeł Palowice
    Andrus (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    thorrgall (s) : RWKS Sparta (b)
    Dream Team Gniezno (s) : Kova United F.C. (s)
    ASD Taurisano Calcio (b) : KS Iłżanka Baranów
    FC KaRa KrAkOw (b) : Fox River FC


    Kolejka 26 - 06.06.2024
    RWKS Sparta (b) : La Fiorita
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Real Madrid : FC Blanco (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Orzeł Palowice : Andrus (s)
    Kova United F.C. (s) : thorrgall (s)
    KS Iłżanka Baranów : Dream Team Gniezno (s)
    Fox River FC : ASD Taurisano Calcio (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 27 - 08.06.2024
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Real Madrid
    FC Blanco (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    La Fiorita : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Andrus (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    RWKS Sparta (b) : Kova United F.C. (s)
    thorrgall (s) : KS Iłżanka Baranów
    Dream Team Gniezno (s) : Fox River FC
    ASD Taurisano Calcio (b) : LKS Uście Gorlickie (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) : Orzeł Palowice


    Kolejka 28 - 09.06.2024
    Kova United F.C. (s) : La Fiorita
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : FC Blanco (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Real Madrid : Andrus (s)
    KS Iłżanka Baranów : RWKS Sparta (b)
    Fox River FC : thorrgall (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) : Dream Team Gniezno (s)
    Orzeł Palowice : ASD Taurisano Calcio (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 29 - 10.06.2024
    La Fiorita : FC Blanco (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Andrus (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Kova United F.C. (s) : KS Iłżanka Baranów
    RWKS Sparta (b) : Fox River FC
    thorrgall (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    Dream Team Gniezno (s) : Orzeł Palowice
    ASD Taurisano Calcio (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) : Real Madrid


    Kolejka 30 - 11.06.2024
    KS Iłżanka Baranów : La Fiorita
    FC Blanco (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Andrus (s)
    Fox River FC : Kova United F.C. (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) : RWKS Sparta (b)
    Orzeł Palowice : thorrgall (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) : Dream Team Gniezno (s)
    Real Madrid : ASD Taurisano Calcio (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 31 - 13.06.2024
    La Fiorita : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Andrus (s) : FC Blanco (b)
    KS Iłżanka Baranów : Fox River FC
    Kova United F.C. (s) : LKS Uście Gorlickie (b)
    RWKS Sparta (b) : Orzeł Palowice
    thorrgall (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    Dream Team Gniezno (s) : Real Madrid
    ASD Taurisano Calcio (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)


    Kolejka 32 - 15.06.2024
    Fox River FC : La Fiorita
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : Andrus (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) : KS Iłżanka Baranów
    Orzeł Palowice : Kova United F.C. (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) : RWKS Sparta (b)
    Real Madrid : thorrgall (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Dream Team Gniezno (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : ASD Taurisano Calcio (b)
    FC Blanco (b) : FC KaRa KrAkOw (b)


    Kolejka 33 - 16.06.2024
    La Fiorita : Andrus (s)
    Fox River FC : LKS Uście Gorlickie (b)
    KS Iłżanka Baranów : Orzeł Palowice
    Kova United F.C. (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    RWKS Sparta (b) : Real Madrid
    thorrgall (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Dream Team Gniezno (s) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    ASD Taurisano Calcio (b) : FC Blanco (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)


    Kolejka 34 - 17.06.2024
    Zagłębie Lubin2 (b) : KS Iłżanka Baranów
    Orzeł Palowice : Fox River FC
    LKS Uście Gorlickie (b) : La Fiorita
    Real Madrid : Kova United F.C. (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : RWKS Sparta (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : thorrgall (s)
    FC Blanco (b) : Dream Team Gniezno (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) : ASD Taurisano Calcio (b)
    Andrus (s) : FC KaRa KrAkOw (b)
    Kolejka 18 - 26.05.2024

    La Fiorita 5 : 1 FC KaRa KrAkOw (b)
    Orzeł Palowice 1 : 2 LKS Uście Gorlickie (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 5 Fox River FC
    Real Madrid 7 : 0 KS Iłżanka Baranów
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 4 Kova United F.C. (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 0 RWKS Sparta (b)
    FC Blanco (b) 1 : 5 thorrgall (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Andrus (s) 0 : 5 ASD Taurisano Calcio (b)

    Kolejka 19 - 27.05.2024

    FC KaRa KrAkOw (b) 3 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    Andrus (s) 2 : 4 Dream Team Gniezno (s)
    La Fiorita 2 : 0 Orzeł Palowice
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 2 LKS Uście Gorlickie (b)
    Real Madrid 0 : 4 Fox River FC
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 3 : 0 Kova United F.C. (s)
    FC Blanco (b) 0 : 2 RWKS Sparta (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 1 thorrgall (s)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.05.2024

    ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 5 La Fiorita
    Orzeł Palowice 0 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 3 : 2 Real Madrid
    Fox River FC 6 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    KS Iłżanka Baranów 6 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Kova United F.C. (s) 1 : 2 FC Blanco (b)
    RWKS Sparta (b) 1 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    thorrgall (s) 6 : 0 Andrus (s)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 5 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 30.05.2024

    La Fiorita 4 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    Real Madrid 5 : 0 Orzeł Palowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 1 LKS Uście Gorlickie (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 2 : 4 Fox River FC
    FC Blanco (b) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 1 : 1 Kova United F.C. (s)
    Andrus (s) 1 : 7 RWKS Sparta (b)
    ASD Taurisano Calcio (b) 4 : 1 Dream Team Gniezno (s)
    FC KaRa KrAkOw (b) 1 : 4 thorrgall (s)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 01.06.2024

    Dream Team Gniezno (s) 0 : 5 La Fiorita
    Zagłębie Lubin2 (b) 2 : 6 Real Madrid
    Orzeł Palowice 2 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 5 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Fox River FC 5 : 0 FC Blanco (b)
    KS Iłżanka Baranów 0 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Kova United F.C. (s) 5 : 0 Andrus (s)
    thorrgall (s) 4 : 2 ASD Taurisano Calcio (b)
    RWKS Sparta (b) 5 : 2 FC KaRa KrAkOw (b)

    Kolejka 23 - 02.06.2024

    La Fiorita 6 : 2 Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 4 : 1 Orzeł Palowice
    FC Blanco (b) 1 : 5 LKS Uście Gorlickie (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 1 : 4 Fox River FC
    Andrus (s) 0 : 6 KS Iłżanka Baranów
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 2 thorrgall (s)
    ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 2 RWKS Sparta (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) 3 : 0 Kova United F.C. (s)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 24 - 03.06.2024

    thorrgall (s) 1 : 6 La Fiorita
    Real Madrid 4 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 1 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Orzeł Palowice 4 : 0 FC Blanco (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 5 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Fox River FC 6 : 1 Andrus (s)
    RWKS Sparta (b) 8 : 2 Dream Team Gniezno (s)
    Kova United F.C. (s) 3 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    KS Iłżanka Baranów 0 : 4 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 25 - 04.06.2024

    La Fiorita 1 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 2 Real Madrid
    FC Blanco (b) 2 : 7 Zagłębie Lubin2 (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 Orzeł Palowice
    Andrus (s) 0 : 3 LKS Uście Gorlickie (b)
    thorrgall (s) 2 : 5 RWKS Sparta (b)
    Dream Team Gniezno (s) 2 : 6 Kova United F.C. (s)
    ASD Taurisano Calcio (b) 0 : 2 KS Iłżanka Baranów
    FC KaRa KrAkOw (b) 0 : 4 Fox River FC



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 26 - 06.06.2024

    RWKS Sparta (b) 0 : 2 La Fiorita
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 1 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Real Madrid 5 : 0 FC Blanco (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 5 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Orzeł Palowice 7 : 1 Andrus (s)
    Kova United F.C. (s) 0 : 0 thorrgall (s)
    KS Iłżanka Baranów 5 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Fox River FC 3 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    LKS Uście Gorlickie (b) 0 : 3 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 27 - 08.06.2024

    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 2 : 2 Real Madrid
    FC Blanco (b) 4 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    La Fiorita 4 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Andrus (s) 0 : 4 Zagłębie Lubin2 (b)
    RWKS Sparta (b) 3 : 0 Kova United F.C. (s)
    thorrgall (s) 0 : 5 KS Iłżanka Baranów
    Dream Team Gniezno (s) 2 : 6 Fox River FC
    ASD Taurisano Calcio (b) 1 : 4 LKS Uście Gorlickie (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) 5 : 2 Orzeł Palowice



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 28 - 09.06.2024

    Kova United F.C. (s) 1 : 4 La Fiorita
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 4 : 1 FC Blanco (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 5 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Real Madrid 2 : 0 Andrus (s)
    KS Iłżanka Baranów 3 : 0 RWKS Sparta (b)
    Fox River FC 5 : 0 thorrgall (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) 4 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Orzeł Palowice 3 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    Zagłębie Lubin2 (b)
    0 : 0 obustronny w/o FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 29 - 10.06.2024

    La Fiorita 7 : 2 FC Blanco (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 3 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Andrus (s) 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Kova United F.C. (s) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów
    RWKS Sparta (b) 0 : 4 Fox River FC
    thorrgall (s) 3 : 0 LKS Uście Gorlickie (b)
    Dream Team Gniezno (s) 2 : 5 Orzeł Palowice
    ASD Taurisano Calcio (b) 2 : 5 Zagłębie Lubin2 (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) 1 : 4 Real Madrid



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 30 - 11.06.2024

    KS Iłżanka Baranów 1 : 3 La Fiorita
    FC Blanco (b) 1 : 6 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 5 : 1 Andrus (s)
    Fox River FC 5 : 0 Kova United F.C. (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 4 RWKS Sparta (b)
    Orzeł Palowice 0 : 0 thorrgall (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 5 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Real Madrid 6 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 3 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 30 - 11.06.2024

    KS Iłżanka Baranów 1 : 3 La Fiorita
    FC Blanco (b) 1 : 6 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 5 : 1 Andrus (s)
    Fox River FC 5 : 0 Kova United F.C. (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) 1 : 4 RWKS Sparta (b)
    Orzeł Palowice 0 : 0 thorrgall (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 5 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Real Madrid 6 : 0 ASD Taurisano Calcio (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 3 FC KaRa KrAkOw (b)









    Post was edited 2 times, last by “Mewa” ().

    New

    Kolejka 31 - 13.06.2024

    La Fiorita 2 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży (b)
    Andrus (s) 0 : 3 FC Blanco (b)
    KS Iłżanka Baranów 2 : 4 Fox River FC
    Kova United F.C. (s) 5 : 2 LKS Uście Gorlickie (b)
    RWKS Sparta (b) 3 : 1 Orzeł Palowice
    thorrgall (s) 0 : 3 Zagłębie Lubin2 (b)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 4 Real Madrid
    ASD Taurisano Calcio (b) 1 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    FC KaRa KrAkOw (b) 4 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 32 - 15.06.2024

    Fox River FC 5 : 0 La Fiorita
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (b) 4 : 1 Andrus (s)
    LKS Uście Gorlickie (b) 0 : 4 KS Iłżanka Baranów
    Orzeł Palowice 3 : 0 Kova United F.C. (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 4 RWKS Sparta (b)
    Real Madrid 5 : 0 thorrgall (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 4 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 4 : 1 ASD Taurisano Calcio (b)
    FC Blanco (b) 2 : 5 FC KaRa KrAkOw (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 FC ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).