Rozgrywki LT PL - V liga - XXXVII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - V liga - XXXVII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.05.2024
    Trzy Korony Żarnobyl : FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy : KING ŁÓDŹ
    K.S. Jaroslawiec (s) : Wawel Wirek
    GKS Bełchatów S.A. : Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS : RKS Motor Lublin S.A
    Mszczonowianka Mszczonów : Vanessa Club (s)
    KS Górnik Konin (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Rokita (s) : ŁKS_ŁÓDŹ
    GKS Andrzejewo : K.S. Stary Wiśnicz (s)


    Kolejka 2 - 04.05.2024
    GKS Andrzejewo : Trzy Korony Żarnobyl
    FC Rokita (s) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KING ŁÓDŹ : FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy : Wawel Wirek
    K.S. Jaroslawiec (s) : Ostróda Tigers F.C.
    GKS Bełchatów S.A. : RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS : Vanessa Club (s)
    Mszczonowianka Mszczonów : Lechia-Dzierżoniów1946
    KS Górnik Konin (s) : ŁKS_ŁÓDŹ


    Kolejka 3 - 05.05.2024
    FC Equ : GKS Andrzejewo
    Wawel Wirek : KING ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. : Mistrzowie z dzielnicy
    RKS Motor Lublin S.A : K.S. Jaroslawiec (s)
    Vanessa Club (s) : GKS Bełchatów S.A.
    Lechia-Dzierżoniów1946 : WOLNY LOS
    ŁKS_ŁÓDŹ : Mszczonowianka Mszczonów
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : KS Górnik Konin (s)
    Trzy Korony Żarnobyl : FC Rokita (s)


    Kolejka 4 - 06.05.2024
    Wawel Wirek : FC Equ
    KING ŁÓDŹ : Ostróda Tigers F.C.
    Mistrzowie z dzielnicy : RKS Motor Lublin S.A
    K.S. Jaroslawiec (s) : Vanessa Club (s)
    GKS Bełchatów S.A. : Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS : ŁKS_ŁÓDŹ
    Mszczonowianka Mszczonów : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    FC Rokita (s) : GKS Andrzejewo
    KS Górnik Konin (s) : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 5 - 07.05.2024
    FC Equ : FC Rokita (s)
    Ostróda Tigers F.C. : Wawel Wirek
    RKS Motor Lublin S.A : KING ŁÓDŹ
    Vanessa Club (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    Lechia-Dzierżoniów1946 : K.S. Jaroslawiec (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ : GKS Bełchatów S.A.
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : WOLNY LOS
    GKS Andrzejewo : KS Górnik Konin (s)
    Trzy Korony Żarnobyl : Mszczonowianka Mszczonów


    Kolejka 6 - 09.05.2024
    Ostróda Tigers F.C. : FC Equ
    Wawel Wirek : RKS Motor Lublin S.A
    KING ŁÓDŹ : Vanessa Club (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : Lechia-Dzierżoniów1946
    K.S. Jaroslawiec (s) : ŁKS_ŁÓDŹ
    GKS Bełchatów S.A. : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KS Górnik Konin (s) : FC Rokita (s)
    Mszczonowianka Mszczonów : GKS Andrzejewo
    WOLNY LOS : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 7 - 11.05.2024
    FC Equ : KS Górnik Konin (s)
    RKS Motor Lublin S.A : Ostróda Tigers F.C.
    Vanessa Club (s) : Wawel Wirek
    Lechia-Dzierżoniów1946 : KING ŁÓDŹ
    ŁKS_ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : K.S. Jaroslawiec (s)
    FC Rokita (s) : Mszczonowianka Mszczonów
    GKS Andrzejewo : WOLNY LOS
    Trzy Korony Żarnobyl : GKS Bełchatów S.A.


    Kolejka 8 - 12.05.2024
    RKS Motor Lublin S.A : FC Equ
    Ostróda Tigers F.C. : Vanessa Club (s)
    Wawel Wirek : Lechia-Dzierżoniów1946
    KING ŁÓDŹ : ŁKS_ŁÓDŹ
    Mistrzowie z dzielnicy : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Mszczonowianka Mszczonów : KS Górnik Konin (s)
    WOLNY LOS : FC Rokita (s)
    GKS Bełchatów S.A. : GKS Andrzejewo
    K.S. Jaroslawiec (s) : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 9 - 13.05.2024
    FC Equ : Mszczonowianka Mszczonów
    Vanessa Club (s) : RKS Motor Lublin S.A
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Ostróda Tigers F.C.
    ŁKS_ŁÓDŹ : Wawel Wirek
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : KING ŁÓDŹ
    KS Górnik Konin (s) : WOLNY LOS
    FC Rokita (s) : GKS Bełchatów S.A.
    GKS Andrzejewo : K.S. Jaroslawiec (s)
    Trzy Korony Żarnobyl : Mistrzowie z dzielnicy


    Kolejka 10 - 14.05.2024
    Ostróda Tigers F.C. : ŁKS_ŁÓDŹ
    RKS Motor Lublin S.A : Lechia-Dzierżoniów1946
    Vanessa Club (s) : FC Equ
    Wawel Wirek : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    WOLNY LOS : Mszczonowianka Mszczonów
    GKS Bełchatów S.A. : KS Górnik Konin (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) : FC Rokita (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : GKS Andrzejewo
    KING ŁÓDŹ : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 11 - 16.05.2024
    FC Equ : WOLNY LOS
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Vanessa Club (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ : RKS Motor Lublin S.A
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Ostróda Tigers F.C.
    Mszczonowianka Mszczonów : GKS Bełchatów S.A.
    KS Górnik Konin (s) : K.S. Jaroslawiec (s)
    FC Rokita (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    GKS Andrzejewo : KING ŁÓDŹ
    Trzy Korony Żarnobyl : Wawel Wirek


    Kolejka 12 - 18.05.2024
    Lechia-Dzierżoniów1946 : FC Equ
    Vanessa Club (s) : ŁKS_ŁÓDŹ
    RKS Motor Lublin S.A : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    GKS Bełchatów S.A. : WOLNY LOS
    K.S. Jaroslawiec (s) : Mszczonowianka Mszczonów
    Mistrzowie z dzielnicy : KS Górnik Konin (s)
    KING ŁÓDŹ : FC Rokita (s)
    Wawel Wirek : GKS Andrzejewo
    Ostróda Tigers F.C. : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 13 - 19.05.2024
    FC Equ : GKS Bełchatów S.A.
    ŁKS_ŁÓDŹ : Lechia-Dzierżoniów1946
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Vanessa Club (s)
    WOLNY LOS : K.S. Jaroslawiec (s)
    Mszczonowianka Mszczonów : Mistrzowie z dzielnicy
    KS Górnik Konin (s) : KING ŁÓDŹ
    FC Rokita (s) : Wawel Wirek
    GKS Andrzejewo : Ostróda Tigers F.C.
    Trzy Korony Żarnobyl : RKS Motor Lublin S.A


    Kolejka 14 - 20.05.2024
    ŁKS_ŁÓDŹ : FC Equ
    Lechia-Dzierżoniów1946 : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) : GKS Bełchatów S.A.
    Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS
    KING ŁÓDŹ : Mszczonowianka Mszczonów
    Wawel Wirek : KS Górnik Konin (s)
    Ostróda Tigers F.C. : FC Rokita (s)
    RKS Motor Lublin S.A : GKS Andrzejewo
    Vanessa Club (s) : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 15 - 21.05.2024
    FC Equ : K.S. Jaroslawiec (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : ŁKS_ŁÓDŹ
    GKS Bełchatów S.A. : Mistrzowie z dzielnicy
    WOLNY LOS : KING ŁÓDŹ
    Mszczonowianka Mszczonów : Wawel Wirek
    KS Górnik Konin (s) : Ostróda Tigers F.C.
    FC Rokita (s) : RKS Motor Lublin S.A
    GKS Andrzejewo : Vanessa Club (s)
    Trzy Korony Żarnobyl : Lechia-Dzierżoniów1946


    Kolejka 16 - 23.05.2024
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy : K.S. Jaroslawiec (s)
    KING ŁÓDŹ : GKS Bełchatów S.A.
    Wawel Wirek : WOLNY LOS
    Ostróda Tigers F.C. : Mszczonowianka Mszczonów
    RKS Motor Lublin S.A : KS Górnik Konin (s)
    Vanessa Club (s) : FC Rokita (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : GKS Andrzejewo
    ŁKS_ŁÓDŹ : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 17 - 25.05.2024
    GKS Bełchatów S.A. : Wawel Wirek
    K.S. Jaroslawiec (s) : KING ŁÓDŹ
    FC Equ : Mistrzowie z dzielnicy
    WOLNY LOS : Ostróda Tigers F.C.
    Mszczonowianka Mszczonów : RKS Motor Lublin S.A
    KS Górnik Konin (s) : Vanessa Club (s)
    FC Rokita (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    GKS Andrzejewo : ŁKS_ŁÓDŹ
    Trzy Korony Żarnobyl : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Kolejka 1 - 02.05.2024

    Trzy Korony Żarnobyl 2 : 0 FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 8 KING ŁÓDŹ
    K.S. Jaroslawiec (s) 7 : 0 Wawel Wirek
    GKS Bełchatów S.A. 4 : 0 Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS 0 : 3 RKS Motor Lublin S.A
    Mszczonowianka Mszczonów 1 : 3 Vanessa Club (s)
    KS Górnik Konin (s) 12 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Rokita (s) 1 : 8 ŁKS_ŁÓDŹ
    GKS Andrzejewo 4 : 2 K.S. Stary Wiśnicz (s)










    Kolejka 2 - 04.05.2024

    GKS Andrzejewo 4 : 7 Trzy Korony Żarnobyl
    FC Rokita (s) 1 : 8 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KING ŁÓDŹ 4 : 2 FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 2 Wawel Wirek
    K.S. Jaroslawiec (s)
    0 : 3 w/o (zamiana na obustronny, poprawka w 9. kolejce) Ostróda Tigers F.C.
    GKS Bełchatów S.A. 7 : 1 RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS 0 : 3 Vanessa Club (s)
    Mszczonowianka Mszczonów 5 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    KS Górnik Konin (s) 0 : 6 ŁKS_ŁÓDŹ









    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 3 - 05.05.2024

    FC Equ 7 : 2 GKS Andrzejewo
    Wawel Wirek 2 : 8 KING ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. 6 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    RKS Motor Lublin S.A 1 : 7 K.S. Jaroslawiec (s)
    Vanessa Club (s) 1 : 1 GKS Bełchatów S.A.
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 0 WOLNY LOS
    ŁKS_ŁÓDŹ 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 7 : 2 KS Górnik Konin (s)
    Trzy Korony Żarnobyl 9 : 2 FC Rokita (s)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 4 - 06.05.2024

    Wawel Wirek 0 : 6 FC Equ
    KING ŁÓDŹ 4 : 0 Ostróda Tigers F.C.
    Mistrzowie z dzielnicy 5 : 2 RKS Motor Lublin S.A
    K.S. Jaroslawiec (s) 6 : 0 Vanessa Club (s)
    GKS Bełchatów S.A. 11 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS 0 : 3 ŁKS_ŁÓDŹ
    Mszczonowianka Mszczonów 6 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    FC Rokita (s) 2 : 9 GKS Andrzejewo
    KS Górnik Konin (s) 0 : 8 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 5 - 07.05.2024

    FC Equ 7 : 2 FC Rokita (s)
    Ostróda Tigers F.C. 5 : 1 Wawel Wirek
    RKS Motor Lublin S.A 2 : 6 KING ŁÓDŹ
    Vanessa Club (s) 4 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 8 K.S. Jaroslawiec (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ 1 : 1 GKS Bełchatów S.A.
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    GKS Andrzejewo 7 : 1 KS Górnik Konin (s)
    Trzy Korony Żarnobyl 8 : 0 Mszczonowianka Mszczonów



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 6 - 09.05.2024

    Ostróda Tigers F.C. 1 : 3 FC Equ
    Wawel Wirek 8 : 0 RKS Motor Lublin S.A
    KING ŁÓDŹ 4 : 1 Vanessa Club (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 6 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946
    K.S. Jaroslawiec (s) 4 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ
    GKS Bełchatów S.A. 5 : 2 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KS Górnik Konin (s) 7 : 0 FC Rokita (s)
    Mszczonowianka Mszczonów 2 : 3 GKS Andrzejewo
    WOLNY LOS 0 : 3 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 7 - 11.05.2024

    FC Equ 0 : 4 KS Górnik Konin (s)
    RKS Motor Lublin S.A 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    Vanessa Club (s) 3 : 0 Wawel Wirek
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 12 KING ŁÓDŹ
    ŁKS_ŁÓDŹ 8 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 1 : 7 K.S. Jaroslawiec (s)
    FC Rokita (s) 0 : 9 Mszczonowianka Mszczonów
    GKS Andrzejewo 3 : 0 WOLNY LOS
    Trzy Korony Żarnobyl 2 : 0 GKS Bełchatów S.A.



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 8 - 12.05.2024

    RKS Motor Lublin S.A 2 : 11 FC Equ
    Ostróda Tigers F.C. 1 : 4 Vanessa Club (s)
    Wawel Wirek 5 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    KING ŁÓDŹ 3 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 5 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 KS Górnik Konin (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 FC Rokita (s)
    GKS Bełchatów S.A. 5 : 2 GKS Andrzejewo
    K.S. Jaroslawiec (s) 0 : 4 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 9 - 13.05.2024

    FC Equ 4 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
    Vanessa Club (s) 8 : 0 RKS Motor Lublin S.A
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 5 Ostróda Tigers F.C.
    ŁKS_ŁÓDŹ 4 : 1 Wawel Wirek
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 5 KING ŁÓDŹ
    KS Górnik Konin (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    FC Rokita (s) 0 : 9 GKS Bełchatów S.A.
    GKS Andrzejewo
    3:0 w/o (poprawione w 10. kolejce) K.S. Jaroslawiec (s)
    Trzy Korony Żarnobyl 5 : 0 Mistrzowie z dzielnicy



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 10 - 14.05.2024

    Ostróda Tigers F.C. 1 : 1 ŁKS_ŁÓDŹ
    RKS Motor Lublin S.A 9 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946
    Vanessa Club (s) 1 : 6 FC Equ
    Wawel Wirek 1 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
    GKS Bełchatów S.A. 5 : 1 KS Górnik Konin (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) 11 : 0 FC Rokita (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 6 GKS Andrzejewo
    KING ŁÓDŹ 2 : 5 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 11 - 16.05.2024

    FC Equ 3 : 0 WOLNY LOS
    Lechia-Dzierżoniów1946 2 : 9 Vanessa Club (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ 10 : 1 RKS Motor Lublin S.A
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    Mszczonowianka Mszczonów 1 : 4 GKS Bełchatów S.A.
    KS Górnik Konin (s) 1 : 10 K.S. Jaroslawiec (s)
    FC Rokita (s) 0 : 7 Mistrzowie z dzielnicy
    GKS Andrzejewo 0 : 0 KING ŁÓDŹ
    Trzy Korony Żarnobyl 7 : 0 Wawel Wirek



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 12 - 18.05.2024

    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 12 FC Equ
    Vanessa Club (s) 0 : 3 ŁKS_ŁÓDŹ
    RKS Motor Lublin S.A 1 : 4 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    GKS Bełchatów S.A. 3 : 0 WOLNY LOS
    K.S. Jaroslawiec (s) 5 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
    Mistrzowie z dzielnicy 7 : 0 KS Górnik Konin (s)
    KING ŁÓDŹ 9 : 1 FC Rokita (s)
    Wawel Wirek 0 : 3 GKS Andrzejewo
    Ostróda Tigers F.C. 0 : 5 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 13 - 19.05.2024

    FC Equ 2 : 2 GKS Bełchatów S.A.
    ŁKS_ŁÓDŹ 8 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 3 : 1 Vanessa Club (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 K.S. Jaroslawiec (s)
    Mszczonowianka Mszczonów 5 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    KS Górnik Konin (s) 0 : 9 KING ŁÓDŹ
    FC Rokita (s) 0 : 4 Wawel Wirek
    GKS Andrzejewo 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    Trzy Korony Żarnobyl 7 : 0 RKS Motor Lublin S.A



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 14 - 20.05.2024

    ŁKS_ŁÓDŹ 0 : 2 FC Equ
    Lechia-Dzierżoniów1946 2 : 13 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) 2 : 0 GKS Bełchatów S.A.
    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 0 WOLNY LOS
    KING ŁÓDŹ 5 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
    Wawel Wirek 4 : 0 KS Górnik Konin (s)
    Ostróda Tigers F.C. 5 : 0 FC Rokita (s)
    RKS Motor Lublin S.A 2 : 6 GKS Andrzejewo
    Vanessa Club (s) 0 : 6 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 15 - 21.05.2024

    FC Equ 0 : 0 obustronny w/o K.S. Jaroslawiec (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 5 ŁKS_ŁÓDŹ
    GKS Bełchatów S.A. 6 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    WOLNY LOS 0 : 3 KING ŁÓDŹ
    Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Wawel Wirek
    KS Górnik Konin (s) 0 : 7 Ostróda Tigers F.C.
    FC Rokita (s) 2 : 5 RKS Motor Lublin S.A
    GKS Andrzejewo 3 : 5 Vanessa Club (s)
    Trzy Korony Żarnobyl 12 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 16 - 23.05.2024

    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 5 FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 11 K.S. Jaroslawiec (s)
    KING ŁÓDŹ 2 : 2 GKS Bełchatów S.A.
    Wawel Wirek 3 : 0 WOLNY LOS
    Ostróda Tigers F.C. 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
    RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 KS Górnik Konin (s)
    Vanessa Club (s) 9 : 0 FC Rokita (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 8 GKS Andrzejewo
    ŁKS_ŁÓDŹ 0 : 3 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).