Rozgrywki LT PL - V liga - XXXVII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - V liga - XXXVII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 26.05.2024
    FC Equ : Trzy Korony Żarnobyl
    KING ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy
    Wawel Wirek : K.S. Jaroslawiec (s)
    Ostróda Tigers F.C. : GKS Bełchatów S.A.
    RKS Motor Lublin S.A : WOLNY LOS
    Vanessa Club (s) : Mszczonowianka Mszczonów
    Lechia-Dzierżoniów1946 : KS Górnik Konin (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ : FC Rokita (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : GKS Andrzejewo


    Kolejka 19 - 27.05.2024
    Trzy Korony Żarnobyl : GKS Andrzejewo
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : FC Rokita (s)
    FC Equ : KING ŁÓDŹ
    Wawel Wirek : Mistrzowie z dzielnicy
    Ostróda Tigers F.C. : K.S. Jaroslawiec (s)
    RKS Motor Lublin S.A : GKS Bełchatów S.A.
    Vanessa Club (s) : WOLNY LOS
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Mszczonowianka Mszczonów
    ŁKS_ŁÓDŹ : KS Górnik Konin (s)


    Kolejka 20 - 28.05.2024
    GKS Andrzejewo : FC Equ
    KING ŁÓDŹ : Wawel Wirek
    Mistrzowie z dzielnicy : Ostróda Tigers F.C.
    K.S. Jaroslawiec (s) : RKS Motor Lublin S.A
    GKS Bełchatów S.A. : Vanessa Club (s)
    WOLNY LOS : Lechia-Dzierżoniów1946
    Mszczonowianka Mszczonów : ŁKS_ŁÓDŹ
    KS Górnik Konin (s) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    FC Rokita (s) : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 21 - 30.05.2024
    FC Equ : Wawel Wirek
    Ostróda Tigers F.C. : KING ŁÓDŹ
    RKS Motor Lublin S.A : Mistrzowie z dzielnicy
    Vanessa Club (s) : K.S. Jaroslawiec (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : GKS Bełchatów S.A.
    ŁKS_ŁÓDŹ : WOLNY LOS
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Mszczonowianka Mszczonów
    GKS Andrzejewo : FC Rokita (s)
    Trzy Korony Żarnobyl : KS Górnik Konin (s)


    Kolejka 22 - 01.06.2024
    FC Rokita (s) : FC Equ
    Wawel Wirek : Ostróda Tigers F.C.
    KING ŁÓDŹ : RKS Motor Lublin S.A
    Mistrzowie z dzielnicy : Vanessa Club (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    GKS Bełchatów S.A. : ŁKS_ŁÓDŹ
    WOLNY LOS : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KS Górnik Konin (s) : GKS Andrzejewo
    Mszczonowianka Mszczonów : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 23 - 02.06.2024
    FC Equ : Ostróda Tigers F.C.
    RKS Motor Lublin S.A : Wawel Wirek
    Vanessa Club (s) : KING ŁÓDŹ
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Mistrzowie z dzielnicy
    ŁKS_ŁÓDŹ : K.S. Jaroslawiec (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : GKS Bełchatów S.A.
    FC Rokita (s) : KS Górnik Konin (s)
    GKS Andrzejewo : Mszczonowianka Mszczonów
    Trzy Korony Żarnobyl : WOLNY LOS


    Kolejka 24 - 03.06.2024
    KS Górnik Konin (s) : FC Equ
    Ostróda Tigers F.C. : RKS Motor Lublin S.A
    Wawel Wirek : Vanessa Club (s)
    KING ŁÓDŹ : Lechia-Dzierżoniów1946
    Mistrzowie z dzielnicy : ŁKS_ŁÓDŹ
    K.S. Jaroslawiec (s) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Mszczonowianka Mszczonów : FC Rokita (s)
    WOLNY LOS : GKS Andrzejewo
    GKS Bełchatów S.A. : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 25 - 04.06.2024
    FC Equ : RKS Motor Lublin S.A
    Vanessa Club (s) : Ostróda Tigers F.C.
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Wawel Wirek
    ŁKS_ŁÓDŹ : KING ŁÓDŹ
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    KS Górnik Konin (s) : Mszczonowianka Mszczonów
    FC Rokita (s) : WOLNY LOS
    GKS Andrzejewo : GKS Bełchatów S.A.
    Trzy Korony Żarnobyl : K.S. Jaroslawiec (s)


    Kolejka 26 - 06.06.2024
    Mszczonowianka Mszczonów : FC Equ
    RKS Motor Lublin S.A : Vanessa Club (s)
    Ostróda Tigers F.C. : Lechia-Dzierżoniów1946
    Wawel Wirek : ŁKS_ŁÓDŹ
    KING ŁÓDŹ : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    WOLNY LOS : KS Górnik Konin (s)
    GKS Bełchatów S.A. : FC Rokita (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) : GKS Andrzejewo
    Mistrzowie z dzielnicy : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 27 - 08.06.2024
    ŁKS_ŁÓDŹ : Ostróda Tigers F.C.
    Lechia-Dzierżoniów1946 : RKS Motor Lublin S.A
    FC Equ : Vanessa Club (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Wawel Wirek
    Mszczonowianka Mszczonów : WOLNY LOS
    KS Górnik Konin (s) : GKS Bełchatów S.A.
    FC Rokita (s) : K.S. Jaroslawiec (s)
    GKS Andrzejewo : Mistrzowie z dzielnicy
    Trzy Korony Żarnobyl : KING ŁÓDŹ


    Kolejka 28 - 09.06.2024
    WOLNY LOS : FC Equ
    Vanessa Club (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    RKS Motor Lublin S.A : ŁKS_ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    GKS Bełchatów S.A. : Mszczonowianka Mszczonów
    K.S. Jaroslawiec (s) : KS Górnik Konin (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Rokita (s)
    KING ŁÓDŹ : GKS Andrzejewo
    Wawel Wirek : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 29 - 10.06.2024
    FC Equ : Lechia-Dzierżoniów1946
    ŁKS_ŁÓDŹ : Vanessa Club (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS : GKS Bełchatów S.A.
    Mszczonowianka Mszczonów : K.S. Jaroslawiec (s)
    KS Górnik Konin (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    FC Rokita (s) : KING ŁÓDŹ
    GKS Andrzejewo : Wawel Wirek
    Trzy Korony Żarnobyl : Ostróda Tigers F.C.


    Kolejka 30 - 11.06.2024
    GKS Bełchatów S.A. : FC Equ
    Lechia-Dzierżoniów1946 : ŁKS_ŁÓDŹ
    Vanessa Club (s) : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) : WOLNY LOS
    Mistrzowie z dzielnicy : Mszczonowianka Mszczonów
    KING ŁÓDŹ : KS Górnik Konin (s)
    Wawel Wirek : FC Rokita (s)
    Ostróda Tigers F.C. : GKS Andrzejewo
    RKS Motor Lublin S.A : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 31 - 13.06.2024
    FC Equ : ŁKS_ŁÓDŹ
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    GKS Bełchatów S.A. : K.S. Jaroslawiec (s)
    WOLNY LOS : Mistrzowie z dzielnicy
    Mszczonowianka Mszczonów : KING ŁÓDŹ
    KS Górnik Konin (s) : Wawel Wirek
    FC Rokita (s) : Ostróda Tigers F.C.
    GKS Andrzejewo : RKS Motor Lublin S.A
    Trzy Korony Żarnobyl : Vanessa Club (s)


    Kolejka 32 - 15.06.2024
    K.S. Jaroslawiec (s) : FC Equ
    ŁKS_ŁÓDŹ : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : GKS Bełchatów S.A.
    KING ŁÓDŹ : WOLNY LOS
    Wawel Wirek : Mszczonowianka Mszczonów
    Ostróda Tigers F.C. : KS Górnik Konin (s)
    RKS Motor Lublin S.A : FC Rokita (s)
    Vanessa Club (s) : GKS Andrzejewo
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Trzy Korony Żarnobyl


    Kolejka 33 - 16.06.2024
    FC Equ : K.S. Stary Wiśnicz (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    GKS Bełchatów S.A. : KING ŁÓDŹ
    WOLNY LOS : Wawel Wirek
    Mszczonowianka Mszczonów : Ostróda Tigers F.C.
    KS Górnik Konin (s) : RKS Motor Lublin S.A
    FC Rokita (s) : Vanessa Club (s)
    GKS Andrzejewo : Lechia-Dzierżoniów1946
    Trzy Korony Żarnobyl : ŁKS_ŁÓDŹ


    Kolejka 34 - 17.06.2024
    Wawel Wirek : GKS Bełchatów S.A.
    KING ŁÓDŹ : K.S. Jaroslawiec (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Equ
    Ostróda Tigers F.C. : WOLNY LOS
    RKS Motor Lublin S.A : Mszczonowianka Mszczonów
    Vanessa Club (s) : KS Górnik Konin (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : FC Rokita (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ : GKS Andrzejewo
    K.S. Stary Wiśnicz (s) : Trzy Korony Żarnobyl
    Kolejka 18 - 5/26/2024

    FC Equ 1 : 5 Trzy Korony Żarnobyl
    KING ŁÓDŹ 5 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    Wawel Wirek 0 : 7 K.S. Jaroslawiec (s)
    Ostróda Tigers F.C. 0 : 5 GKS Bełchatów S.A.
    RKS Motor Lublin S.A 3 : 0 WOLNY LOS
    Vanessa Club (s) 2 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 9 KS Górnik Konin (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ 8 : 2 FC Rokita (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 2 : 4 GKS Andrzejewo

    Kolejka 19 - 5/27/2024

    Trzy Korony Żarnobyl 6 : 2 GKS Andrzejewo
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 7 : 2 FC Rokita (s)
    FC Equ 2 : 2 KING ŁÓDŹ
    Wawel Wirek 0 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    Ostróda Tigers F.C. 0 : 3 K.S. Jaroslawiec (s)
    RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 GKS Bełchatów S.A.
    Vanessa Club (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 9 Mszczonowianka Mszczonów
    ŁKS_ŁÓDŹ 7 : 0 KS Górnik Konin (s)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.05.2024

    GKS Andrzejewo 2 : 5 FC Equ
    KING ŁÓDŹ 6 : 1 Wawel Wirek
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 6 Ostróda Tigers F.C.
    K.S. Jaroslawiec (s) 12 : 2 RKS Motor Lublin S.A
    GKS Bełchatów S.A. 5 : 2 Vanessa Club (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946
    Mszczonowianka Mszczonów 2 : 4 ŁKS_ŁÓDŹ
    KS Górnik Konin (s) 2 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    FC Rokita (s) 0 : 8 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 30.05.2024

    FC Equ 4 : 0 Wawel Wirek
    Ostróda Tigers F.C. 9 : 1 KING ŁÓDŹ
    RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 Mistrzowie z dzielnicy
    Vanessa Club (s) 0 : 2 K.S. Jaroslawiec (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 11 GKS Bełchatów S.A.
    ŁKS_ŁÓDŹ 3 : 0 WOLNY LOS
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
    GKS Andrzejewo 10 : 2 FC Rokita (s)
    Trzy Korony Żarnobyl 9 : 0 KS Górnik Konin (s)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 01.06.2024

    FC Rokita (s) 0 : 5 FC Equ
    Wawel Wirek 2 : 6 Ostróda Tigers F.C.
    KING ŁÓDŹ 8 : 1 RKS Motor Lublin S.A
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 6 Vanessa Club (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) 14 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    GKS Bełchatów S.A. 2 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ
    WOLNY LOS 0 : 3 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    KS Górnik Konin (s) 1 : 9 GKS Andrzejewo
    Mszczonowianka Mszczonów 1 : 4 Trzy Korony Żarnobyl

    Kolejka 23 - 02.06.2024

    FC Equ 2 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 Wawel Wirek
    Vanessa Club (s) 1 : 1 KING ŁÓDŹ
    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 10 Mistrzowie z dzielnicy
    ŁKS_ŁÓDŹ 3 : 0 K.S. Jaroslawiec (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 0 : 3 GKS Bełchatów S.A.
    FC Rokita (s) 0 : 3 KS Górnik Konin (s)
    GKS Andrzejewo 2 : 6 Mszczonowianka Mszczonów
    Trzy Korony Żarnobyl 3 : 0 WOLNY LOS



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 24 - 03.06.2024

    KS Górnik Konin (s) 1 : 6 FC Equ
    Ostróda Tigers F.C. 10 : 2 RKS Motor Lublin S.A
    Wawel Wirek 1 : 1 Vanessa Club (s)
    KING ŁÓDŹ 7 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 5 ŁKS_ŁÓDŹ
    K.S. Jaroslawiec (s) 6 : 2 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Mszczonowianka Mszczonów 9 : 0 FC Rokita (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 GKS Andrzejewo
    GKS Bełchatów S.A. 0 : 0 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 25 - 04.06.2024

    FC Equ 6 : 0 RKS Motor Lublin S.A
    Vanessa Club (s) 2 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 7 Wawel Wirek
    ŁKS_ŁÓDŹ 2 : 4 KING ŁÓDŹ
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 4 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    KS Górnik Konin (s) 0 : 6 Mszczonowianka Mszczonów
    FC Rokita (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    GKS Andrzejewo 2 : 7 GKS Bełchatów S.A.
    Trzy Korony Żarnobyl 5 : 0 K.S. Jaroslawiec (s)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 26 - 06.06.2024

    Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 FC Equ
    RKS Motor Lublin S.A 0 : 6 Vanessa Club (s)
    Ostróda Tigers F.C. 12 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Wawel Wirek 2 : 4 ŁKS_ŁÓDŹ
    KING ŁÓDŹ 8 : 2 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 KS Górnik Konin (s)
    GKS Bełchatów S.A. 7 : 0 FC Rokita (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) 2 : 0 GKS Andrzejewo
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 8 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 27 - 08.06.2024

    ŁKS_ŁÓDŹ 2 : 0 Ostróda Tigers F.C.
    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 12 RKS Motor Lublin S.A
    FC Equ 1 : 1 Vanessa Club (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 2 : 3 Wawel Wirek
    Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 WOLNY LOS
    KS Górnik Konin (s) 0 : 5 GKS Bełchatów S.A.
    FC Rokita (s) 2 : 10 K.S. Jaroslawiec (s)
    GKS Andrzejewo 5 : 1 Mistrzowie z dzielnicy
    Trzy Korony Żarnobyl 4 : 1 KING ŁÓDŹ



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 28 - 09.06.2024

    WOLNY LOS 0 : 3 FC Equ
    Vanessa Club (s) 7 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    RKS Motor Lublin S.A 0 : 4 ŁKS_ŁÓDŹ
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    GKS Bełchatów S.A. 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
    K.S. Jaroslawiec (s) 0 : 4 KS Górnik Konin (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 4 : 0 FC Rokita (s)
    KING ŁÓDŹ 6 : 1 GKS Andrzejewo
    Wawel Wirek 0 : 5 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 29 - 10.06.2024

    FC Equ 14 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    ŁKS_ŁÓDŹ 1 : 2 Vanessa Club (s)
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 5 : 2 RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS 0 : 3 GKS Bełchatów S.A.
    Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 K.S. Jaroslawiec (s)
    KS Górnik Konin (s) 2 : 5 Mistrzowie z dzielnicy
    FC Rokita (s) 0 : 6 KING ŁÓDŹ
    GKS Andrzejewo 4 : 0 Wawel Wirek
    Trzy Korony Żarnobyl 5 : 2 Ostróda Tigers F.C.



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 30 - 11.06.2024

    GKS Bełchatów S.A. 1 : 0 FC Equ
    Lechia-Dzierżoniów1946 2 : 10 ŁKS_ŁÓDŹ
    Vanessa Club (s) 4 : 1 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 6 Mszczonowianka Mszczonów
    KING ŁÓDŹ 6 : 2 KS Górnik Konin (s)
    Wawel Wirek 7 : 3 FC Rokita (s)
    Ostróda Tigers F.C. 2 : 0 GKS Andrzejewo
    RKS Motor Lublin S.A 2 : 10 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 31 - 13.06.2024

    FC Equ
    0 : 0 obustronny w/o ŁKS_ŁÓDŹ
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 11 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    GKS Bełchatów S.A. 2 : 0 K.S. Jaroslawiec (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy
    Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 KING ŁÓDŹ
    KS Górnik Konin (s) 0 : 4 Wawel Wirek
    FC Rokita (s) 2 : 11 Ostróda Tigers F.C.
    GKS Andrzejewo 5 : 0 RKS Motor Lublin S.A
    Trzy Korony Żarnobyl 8 : 2 Vanessa Club (s)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 32 - 15.06.2024

    K.S. Jaroslawiec (s)
    0 : 0 obustronny w/o FC Equ
    ŁKS_ŁÓDŹ 0 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 2 : 6 GKS Bełchatów S.A.
    KING ŁÓDŹ 3 : 0 WOLNY LOS
    Wawel Wirek 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
    Ostróda Tigers F.C. 10 : 1 KS Górnik Konin (s)
    RKS Motor Lublin S.A 3 : 0 FC Rokita (s)
    Vanessa Club (s) 2 : 1 GKS Andrzejewo
    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 8 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 33 - 16.06.2024

    FC Equ 4 : 0 K.S. Stary Wiśnicz (s)
    K.S. Jaroslawiec (s) 4 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    GKS Bełchatów S.A. 3 : 1 KING ŁÓDŹ
    WOLNY LOS 0 : 3 Wawel Wirek
    Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Ostróda Tigers F.C.
    KS Górnik Konin (s) 0 : 4 RKS Motor Lublin S.A
    FC Rokita (s) 2 : 8 Vanessa Club (s)
    GKS Andrzejewo 11 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    Trzy Korony Żarnobyl 4 : 1 ŁKS_ŁÓDŹ



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Końcowe wyniki 37 sezonu V Ligi

    Kolejka 34 - 6/17/2024

    Wawel Wirek 0 : 3 GKS Bełchatów S.A.
    KING ŁÓDŹ 5 : 1 K.S. Jaroslawiec (s)
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 5 FC Equ
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 WOLNY LOS
    RKS Motor Lublin S.A 2 : 8 Mszczonowianka Mszczonów
    Vanessa Club (s) 9 : 2 KS Górnik Konin (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 7 FC Rokita (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ 5 : 1 GKS Andrzejewo
    K.S. Stary Wiśnicz (s) 1 : 7 Trzy Korony Żarnobyl



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Rokita ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Vanessa Club ukarany odjęciem 40 punktów (8 w/o w poprzednim sezonie).