Rozgrywki LT DE - 68. sezon - I runda

      Rozgrywki LT DE - 68. sezon - I runda

      Kolejka 1 - 27.06.2024
      thorrgall : FFSC Sparta
      wiktoria radom : Dynamo Kolonia City
      KKS Kolejowy : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Zryw Dabrowka : Motor Lublin
      unia niećkowo : Marsylia FC
      Polish Power : PZPN POLSKA
      Polnischen Wodka FC : KS VICTORIA 1928
      Polanie : FC Cyganka
      Kova United F.C. : John Deere Team
      OGIEŃ CZARNKÓW : Przebój MALB
      RTS 1910 Widzew Lodz : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Inter Bagienko : Real Madrid Campeones

      Kolejka 2 - 28.06.2024
      wiktoria radom : thorrgall
      Dynamo Kolonia City : KKS Kolejowy
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Zryw Dabrowka
      Motor Lublin : unia niećkowo
      Marsylia FC : Polish Power
      PZPN POLSKA : Polnischen Wodka FC
      KS VICTORIA 1928 : Polanie
      FC Cyganka : Kova United F.C.
      John Deere Team : OGIEŃ CZARNKÓW
      Przebój MALB : RTS 1910 Widzew Lodz
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Inter Bagienko
      Real Madrid Campeones : FFSC Sparta

      Kolejka 3 - 29.06.2024
      thorrgall : Real Madrid Campeones
      KKS Kolejowy : wiktoria radom
      Zryw Dabrowka : Dynamo Kolonia City
      unia niećkowo : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polish Power : Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC : Marsylia FC
      Polanie : PZPN POLSKA
      Kova United F.C. : KS VICTORIA 1928
      OGIEŃ CZARNKÓW : FC Cyganka
      RTS 1910 Widzew Lodz : John Deere Team
      Inter Bagienko : Przebój MALB
      FFSC Sparta : Gladiatorzy Z Miasta Noży

      Kolejka 4 - 30.06.2024
      KKS Kolejowy : thorrgall
      wiktoria radom : Zryw Dabrowka
      Dynamo Kolonia City : unia niećkowo
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Polish Power
      Motor Lublin : Polnischen Wodka FC
      Marsylia FC : Polanie
      PZPN POLSKA : Kova United F.C.
      KS VICTORIA 1928 : OGIEŃ CZARNKÓW
      FC Cyganka : RTS 1910 Widzew Lodz
      John Deere Team : Inter Bagienko
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Real Madrid Campeones
      Przebój MALB : FFSC Sparta

      Kolejka 5 - 01.07.2024
      thorrgall : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Zryw Dabrowka : KKS Kolejowy
      unia niećkowo : wiktoria radom
      Polish Power : Dynamo Kolonia City
      Polnischen Wodka FC : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polanie : Motor Lublin
      Kova United F.C. : Marsylia FC
      OGIEŃ CZARNKÓW : PZPN POLSKA
      RTS 1910 Widzew Lodz : KS VICTORIA 1928
      Inter Bagienko : FC Cyganka
      Real Madrid Campeones : Przebój MALB
      FFSC Sparta : John Deere Team

      Kolejka 6 - 02.07.2024
      KKS Kolejowy : unia niećkowo
      Zryw Dabrowka : thorrgall
      wiktoria radom : Polish Power
      Motor Lublin : Kova United F.C.
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Polanie
      Dynamo Kolonia City : Polnischen Wodka FC
      Marsylia FC : OGIEŃ CZARNKÓW
      PZPN POLSKA : RTS 1910 Widzew Lodz
      KS VICTORIA 1928 : Inter Bagienko
      Przebój MALB : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      John Deere Team : Real Madrid Campeones
      FC Cyganka : FFSC Sparta

      Kolejka 7 - 03.07.2024
      thorrgall : Przebój MALB
      unia niećkowo : Zryw Dabrowka
      Polish Power : KKS Kolejowy
      Polnischen Wodka FC : wiktoria radom
      Polanie : Dynamo Kolonia City
      Kova United F.C. : Tottenham Hotspur 1882 FC
      OGIEŃ CZARNKÓW : Motor Lublin
      RTS 1910 Widzew Lodz : Marsylia FC
      Inter Bagienko : PZPN POLSKA
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : John Deere Team
      Real Madrid Campeones : FC Cyganka
      FFSC Sparta : KS VICTORIA 1928

      Kolejka 8 - 04.07.2024
      unia niećkowo : thorrgall
      Zryw Dabrowka : Polish Power
      KKS Kolejowy : Polnischen Wodka FC
      wiktoria radom : Polanie
      Dynamo Kolonia City : Kova United F.C.
      Tottenham Hotspur 1882 FC : OGIEŃ CZARNKÓW
      Motor Lublin : RTS 1910 Widzew Lodz
      Marsylia FC : Inter Bagienko
      John Deere Team : Przebój MALB
      FC Cyganka : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      KS VICTORIA 1928 : Real Madrid Campeones
      PZPN POLSKA : FFSC Sparta

      Kolejka 9 - 05.07.2024
      thorrgall : John Deere Team
      Polish Power : unia niećkowo
      Polnischen Wodka FC : Zryw Dabrowka
      Polanie : KKS Kolejowy
      Kova United F.C. : wiktoria radom
      OGIEŃ CZARNKÓW : Dynamo Kolonia City
      RTS 1910 Widzew Lodz : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Inter Bagienko : Motor Lublin
      Przebój MALB : FC Cyganka
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : KS VICTORIA 1928
      Real Madrid Campeones : PZPN POLSKA
      FFSC Sparta : Marsylia FC

      Kolejka 10 - 06.07.2024
      Polish Power : thorrgall
      unia niećkowo : Polnischen Wodka FC
      Zryw Dabrowka : Polanie
      KKS Kolejowy : Kova United F.C.
      wiktoria radom : OGIEŃ CZARNKÓW
      Dynamo Kolonia City : RTS 1910 Widzew Lodz
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Inter Bagienko
      FC Cyganka : John Deere Team
      KS VICTORIA 1928 : Przebój MALB
      PZPN POLSKA : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Marsylia FC : Real Madrid Campeones
      Motor Lublin : FFSC Sparta

      Kolejka 11 - 07.07.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW : KKS Kolejowy
      RTS 1910 Widzew Lodz : wiktoria radom
      Inter Bagienko : Dynamo Kolonia City
      John Deere Team : KS VICTORIA 1928
      Przebój MALB : PZPN POLSKA
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Marsylia FC
      Real Madrid Campeones : Motor Lublin
      FFSC Sparta : Tottenham Hotspur 1882 FC
      thorrgall : FC Cyganka
      Polnischen Wodka FC : Polish Power
      Polanie : unia niećkowo
      Kova United F.C. : Zryw Dabrowka

      Kolejka 12 - 08.07.2024
      Polnischen Wodka FC : thorrgall
      Polish Power : Polanie
      unia niećkowo : Kova United F.C.
      Zryw Dabrowka : OGIEŃ CZARNKÓW
      KKS Kolejowy : RTS 1910 Widzew Lodz
      wiktoria radom : Inter Bagienko
      PZPN POLSKA : John Deere Team
      KS VICTORIA 1928 : FC Cyganka
      Marsylia FC : Przebój MALB
      Motor Lublin : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Real Madrid Campeones
      Dynamo Kolonia City : FFSC Sparta

      Kolejka 13 - 09.07.2024
      Inter Bagienko : KKS Kolejowy
      FC Cyganka : PZPN POLSKA
      John Deere Team : Marsylia FC
      Przebój MALB : Motor Lublin
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Real Madrid Campeones : Dynamo Kolonia City
      FFSC Sparta : wiktoria radom
      thorrgall : KS VICTORIA 1928
      Polanie : Polnischen Wodka FC
      Kova United F.C. : Polish Power
      OGIEŃ CZARNKÓW : unia niećkowo
      RTS 1910 Widzew Lodz : Zryw Dabrowka

      Kolejka 14 - 10.07.2024
      Polish Power : OGIEŃ CZARNKÓW
      unia niećkowo : RTS 1910 Widzew Lodz
      Zryw Dabrowka : Inter Bagienko
      PZPN POLSKA : KS VICTORIA 1928
      Marsylia FC : FC Cyganka
      Motor Lublin : John Deere Team
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Przebój MALB
      Dynamo Kolonia City : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      wiktoria radom : Real Madrid Campeones
      KKS Kolejowy : FFSC Sparta
      Polnischen Wodka FC : Kova United F.C.
      Polanie : thorrgall
      Kolejka 15 - 11.07.2024
      thorrgall : PZPN POLSKA
      Kova United F.C. : Polanie
      OGIEŃ CZARNKÓW : Polnischen Wodka FC
      RTS 1910 Widzew Lodz : Polish Power
      Inter Bagienko : unia niećkowo
      KS VICTORIA 1928 : Marsylia FC
      FC Cyganka : Motor Lublin
      John Deere Team : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Przebój MALB : Dynamo Kolonia City
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : wiktoria radom
      FFSC Sparta : Zryw Dabrowka
      Real Madrid Campeones : KKS Kolejowy

      Kolejka 16 - 12.07.2024
      Kova United F.C. : thorrgall
      Polanie : OGIEŃ CZARNKÓW
      Polnischen Wodka FC : RTS 1910 Widzew Lodz
      Polish Power : Inter Bagienko
      Marsylia FC : PZPN POLSKA
      Motor Lublin : KS VICTORIA 1928
      Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Cyganka
      Dynamo Kolonia City : John Deere Team
      wiktoria radom : Przebój MALB
      KKS Kolejowy : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Zryw Dabrowka : Real Madrid Campeones
      unia niećkowo : FFSC Sparta

      Kolejka 17 - 13.07.2024
      RTS 1910 Widzew Lodz : Polanie
      Inter Bagienko : Polnischen Wodka FC
      PZPN POLSKA : Motor Lublin
      KS VICTORIA 1928 : Tottenham Hotspur 1882 FC
      FC Cyganka : Dynamo Kolonia City
      John Deere Team : wiktoria radom
      Przebój MALB : KKS Kolejowy
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Zryw Dabrowka
      Real Madrid Campeones : unia niećkowo
      FFSC Sparta : Polish Power
      thorrgall : Marsylia FC
      OGIEŃ CZARNKÓW : Kova United F.C.

      Kolejka 18 - 14.07.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW : thorrgall
      Polanie : Inter Bagienko
      Kova United F.C. : RTS 1910 Widzew Lodz
      Motor Lublin : Marsylia FC
      Tottenham Hotspur 1882 FC : PZPN POLSKA
      Dynamo Kolonia City : KS VICTORIA 1928
      wiktoria radom : FC Cyganka
      KKS Kolejowy : John Deere Team
      Zryw Dabrowka : Przebój MALB
      unia niećkowo : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Polish Power : Real Madrid Campeones
      Polnischen Wodka FC : FFSC Sparta

      Kolejka 19 - 15.07.2024
      John Deere Team : Zryw Dabrowka
      Przebój MALB : unia niećkowo
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Polish Power
      Real Madrid Campeones : Polnischen Wodka FC
      FFSC Sparta : Polanie
      thorrgall : Motor Lublin
      RTS 1910 Widzew Lodz : OGIEŃ CZARNKÓW
      FC Cyganka : KKS Kolejowy
      KS VICTORIA 1928 : wiktoria radom
      PZPN POLSKA : Dynamo Kolonia City
      Marsylia FC : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Inter Bagienko : Kova United F.C.

      Kolejka 20 - 16.07.2024
      Polnischen Wodka FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Polish Power : Przebój MALB
      unia niećkowo : John Deere Team
      Zryw Dabrowka : FC Cyganka
      KKS Kolejowy : KS VICTORIA 1928
      wiktoria radom : PZPN POLSKA
      Dynamo Kolonia City : Marsylia FC
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Motor Lublin
      OGIEŃ CZARNKÓW : Inter Bagienko
      RTS 1910 Widzew Lodz : thorrgall
      Polanie : Real Madrid Campeones
      Kova United F.C. : FFSC Sparta

      Kolejka 21 - 17.07.2024
      thorrgall : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Inter Bagienko : RTS 1910 Widzew Lodz
      Motor Lublin : Dynamo Kolonia City
      Marsylia FC : wiktoria radom
      PZPN POLSKA : KKS Kolejowy
      KS VICTORIA 1928 : Zryw Dabrowka
      FC Cyganka : unia niećkowo
      John Deere Team : Polish Power
      FFSC Sparta : OGIEŃ CZARNKÓW
      Real Madrid Campeones : Kova United F.C.
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Polanie
      Przebój MALB : Polnischen Wodka FC

      Kolejka 22 - 18.07.2024
      Kova United F.C. : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      OGIEŃ CZARNKÓW : Real Madrid Campeones
      RTS 1910 Widzew Lodz : FFSC Sparta
      Inter Bagienko : thorrgall
      Dynamo Kolonia City : Tottenham Hotspur 1882 FC
      KKS Kolejowy : Marsylia FC
      wiktoria radom : Motor Lublin
      Zryw Dabrowka : PZPN POLSKA
      unia niećkowo : KS VICTORIA 1928
      Polish Power : FC Cyganka
      Polnischen Wodka FC : John Deere Team
      Polanie : Przebój MALB

      Kolejka 23 - 19.07.2024
      thorrgall : Dynamo Kolonia City
      Tottenham Hotspur 1882 FC : wiktoria radom
      Motor Lublin : KKS Kolejowy
      Marsylia FC : Zryw Dabrowka
      PZPN POLSKA : unia niećkowo
      KS VICTORIA 1928 : Polish Power
      FC Cyganka : Polnischen Wodka FC
      John Deere Team : Polanie
      Przebój MALB : Kova United F.C.
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : OGIEŃ CZARNKÓW
      Real Madrid Campeones : RTS 1910 Widzew Lodz
      FFSC Sparta : Inter Bagienko
      Kolejka 1 - 27.06.2024
      thorrgall 0 : 6 FFSC Sparta
      wiktoria radom 6 : 0 Dynamo Kolonia City
      KKS Kolejowy 5 : 2 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Zryw Dabrowka 3 : 0 Motor Lublin
      unia niećkowo 6 : 0 Marsylia FC
      Polish Power 0 : 0 (w/o) PZPN POLSKA
      Polnischen Wodka FC 5 : 2 KS VICTORIA 1928
      Polanie 5 : 2 FC Cyganka
      Kova United F.C. 0 : 13 John Deere Team
      OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 0 Przebój MALB
      RTS 1910 Widzew Lodz 12 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Inter Bagienko 0 : 5 Real Madrid Campeones








      Post was edited 2 times, last by “thorrgall” ().

      Kolejka 2 - 28.06.2024
      wiktoria radom 7 : 2 thorrgall
      Dynamo Kolonia City 1 : 5 KKS Kolejowy
      Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 0 Zryw Dabrowka
      Motor Lublin 0 : 6 unia niećkowo
      Marsylia FC 0 : 0 (w/o) Polish Power
      PZPN POLSKA 0 : 4 Polnischen Wodka FC
      KS VICTORIA 1928 2 : 4 Polanie
      FC Cyganka 7 : 1 Kova United F.C.
      John Deere Team 6 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
      Przebój MALB 0 : 3 RTS 1910 Widzew Lodz
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 8 Inter Bagienko
      Real Madrid Campeones 3 : 0 FFSC Sparta








      Post was edited 1 time, last by “thorrgall” ().

      Kolejka 3 - 29.06.2024
      thorrgall 0 : 6 Real Madrid Campeones
      KKS Kolejowy 5 : 2 wiktoria radom
      Zryw Dabrowka 5 : 0 Dynamo Kolonia City
      unia niećkowo 0 : 4 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polish Power 6 : 2 Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC 9 : 0 Marsylia FC
      Polanie 0 : 2 PZPN POLSKA
      Kova United F.C. 2 : 14 KS VICTORIA 1928
      OGIEŃ CZARNKÓW 3 : 2 FC Cyganka
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 7 John Deere Team
      Inter Bagienko 0 : 2 Przebój MALB
      FFSC Sparta 6 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży








      Kolejka 4 - 30.06.2024
      KKS Kolejowy 6 : 0 thorrgall
      wiktoria radom 2 : 0 Zryw Dabrowka
      Dynamo Kolonia City 0 : 7 unia niećkowo
      Tottenham Hotspur 1882 FC 1 : 0 Polish Power
      Motor Lublin 0 : 7 Polnischen Wodka FC
      Marsylia FC 0 : 6 Polanie
      PZPN POLSKA 14 : 1 Kova United F.C.
      KS VICTORIA 1928 4 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW
      FC Cyganka 0 : 3 RTS 1910 Widzew Lodz
      John Deere Team 7 : 1 Inter Bagienko
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 7 Real Madrid Campeones
      Przebój MALB 0 : 5 FFSC Sparta








      Kolejka 5 - 01.07.2024
      thorrgall 7 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Zryw Dabrowka 0 : 2 KKS Kolejowy
      unia niećkowo 0 : 3 wiktoria radom
      Polish Power 6 : 0 Dynamo Kolonia City
      Polnischen Wodka FC 3 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polanie 5 : 0 Motor Lublin
      Kova United F.C. 1 : 11 Marsylia FC
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 (w/o) PZPN POLSKA
      RTS 1910 Widzew Lodz 3 : 2 KS VICTORIA 1928
      Inter Bagienko 0 : 4 FC Cyganka
      Real Madrid Campeones 4 : 0 Przebój MALB
      FFSC Sparta 0 : 3 John Deere Team








      Post was edited 1 time, last by “thorrgall” ().

      Kolejka 6 - 02.07.2024
      KKS Kolejowy 3 : 0 unia niećkowo
      Zryw Dabrowka 3 : 0 thorrgall
      wiktoria radom 0 : 0 Polish Power
      Motor Lublin 13 : 2 Kova United F.C.
      Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 1 Polanie
      Dynamo Kolonia City 0 : 6 Polnischen Wodka FC
      Marsylia FC 2 : 4 OGIEŃ CZARNKÓW
      PZPN POLSKA 0 : 0 (w/o) RTS 1910 Widzew Lodz
      KS VICTORIA 1928 3 : 0 Inter Bagienko
      Przebój MALB 9 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      John Deere Team 3 : 1 Real Madrid Campeones
      FC Cyganka 0 : 7 FFSC Sparta








      Kolejka 7 - 03.07.2024
      thorrgall 2 : 0 Przebój MALB
      unia niećkowo 0 : 3 Zryw Dabrowka
      Polish Power 3 : 2 KKS Kolejowy
      Polnischen Wodka FC 2 : 0 wiktoria radom
      Polanie 3 : 0 Dynamo Kolonia City
      Kova United F.C. 0 : 9 Tottenham Hotspur 1882 FC
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 2 Motor Lublin
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 0 (w/o) Marsylia FC
      Inter Bagienko 0 : 6 PZPN POLSKA
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 1 : 10 John Deere Team
      Real Madrid Campeones 1 : 3 FC Cyganka
      FFSC Sparta 4 : 0 KS VICTORIA 1928








      Kolejka 8 - 04.07.2024
      unia niećkowo 6 : 0 thorrgall
      Zryw Dabrowka 4 : 0 Polish Power
      KKS Kolejowy 1 : 3 Polnischen Wodka FC
      wiktoria radom 3 : 1 Polanie
      Dynamo Kolonia City 9 : 2 Kova United F.C.
      Tottenham Hotspur 1882 FC 8 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
      Motor Lublin 2 : 1 RTS 1910 Widzew Lodz
      Marsylia FC 0 : 5 Inter Bagienko
      John Deere Team 5 : 0 Przebój MALB
      FC Cyganka 12 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      KS VICTORIA 1928 2 : 3 Real Madrid Campeones
      PZPN POLSKA 0 : 5 FFSC Sparta








      Kolejka 9 - 05.07.2024
      thorrgall 0 : 7 John Deere Team
      Polish Power 4 : 2 unia niećkowo
      Polnischen Wodka FC 3 : 0 Zryw Dabrowka
      Polanie 0 : 4 KKS Kolejowy
      Kova United F.C. 0 : 7 wiktoria radom
      OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 3 Dynamo Kolonia City
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 6 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Inter Bagienko 0 : 3 Motor Lublin
      Przebój MALB 1 : 4 FC Cyganka
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 6 KS VICTORIA 1928
      Real Madrid Campeones 0 : 6 PZPN POLSKA
      FFSC Sparta 5 : 0 Marsylia FC








      Kolejka 10 - 06.07.2024
      Polish Power 3 : 0 thorrgall
      unia niećkowo 0 : 3 Polnischen Wodka FC
      Zryw Dabrowka 9 : 0 Polanie
      KKS Kolejowy 12 : 0 Kova United F.C.
      wiktoria radom 10 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW
      Dynamo Kolonia City 1 : 3 RTS 1910 Widzew Lodz
      Tottenham Hotspur 1882 FC 6 : 0 Inter Bagienko
      FC Cyganka 0 : 5 John Deere Team
      KS VICTORIA 1928 2 : 2 Przebój MALB
      PZPN POLSKA 9 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Marsylia FC 0 : 5 Real Madrid Campeones
      Motor Lublin 0 : 4 FFSC Sparta








      Kolejka 11 - 07.07.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 6 KKS Kolejowy
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 4 wiktoria radom
      Inter Bagienko 1 : 0 Dynamo Kolonia City
      John Deere Team 6 : 1 KS VICTORIA 1928
      Przebój MALB 0 : 6 PZPN POLSKA
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 0 (w/o) Marsylia FC
      Real Madrid Campeones 0 : 3 Motor Lublin
      FFSC Sparta 2 : 5 Tottenham Hotspur 1882 FC
      thorrgall 2 : 0 FC Cyganka
      Polnischen Wodka FC 5 : 0 Polish Power
      Polanie 1 : 4 unia niećkowo
      Kova United F.C. 0 : 8 Zryw Dabrowka

      Kolejka 12 - 08.07.2024
      Polnischen Wodka FC 2 : 7 thorrgall
      Polish Power 4 : 0 Polanie
      unia niećkowo 8 : 0 Kova United F.C.
      Zryw Dabrowka 6 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      KKS Kolejowy 6 : 1 RTS 1910 Widzew Lodz
      wiktoria radom 3 : 0 Inter Bagienko
      PZPN POLSKA 0 : 6 John Deere Team
      KS VICTORIA 1928 1 : 2 FC Cyganka
      Marsylia FC 0 : 0 Przebój MALB
      Motor Lublin 7 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 0 Real Madrid Campeones
      Dynamo Kolonia City 0 : 5 FFSC Sparta








      Post was edited 1 time, last by “thorrgall” ().

      Kolejka 13 - 09.07.2024
      Inter Bagienko 0 : 7 KKS Kolejowy
      FC Cyganka 2 : 10 PZPN POLSKA
      John Deere Team 4 : 0 Marsylia FC
      Przebój MALB 1 : 6 Motor Lublin
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 14 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Real Madrid Campeones 1 : 4 Dynamo Kolonia City
      FFSC Sparta 0 : 2 wiktoria radom
      thorrgall 0 : 0 KS VICTORIA 1928
      Polanie 5 : 1 Polnischen Wodka FC
      Kova United F.C. 0 : 9 Polish Power
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 4 unia niećkowo
      RTS 1910 Widzew Lodz 1 : 5 Zryw Dabrowka








      Kolejka 14 - 10.07.2024
      Polish Power 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      unia niećkowo 2 : 0 RTS 1910 Widzew Lodz
      Zryw Dabrowka 7 : 2 Inter Bagienko
      PZPN POLSKA 5 : 3 KS VICTORIA 1928
      Marsylia FC 0 : 4 FC Cyganka
      Motor Lublin 2 : 8 John Deere Team
      Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 0 Przebój MALB
      Dynamo Kolonia City 11 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      wiktoria radom 9 : 2 Real Madrid Campeones
      KKS Kolejowy 5 : 1 FFSC Sparta
      Polnischen Wodka FC 10 : 0 Kova United F.C.
      Polanie 7 : 2 thorrgall








      Kolejka 15 - 11.07.2024
      thorrgall 0 : 4 PZPN POLSKA
      Kova United F.C. 1 : 13 Polanie
      OGIEŃ CZARNKÓW 5 : 2 Polnischen Wodka FC
      RTS 1910 Widzew Lodz 2 : 5 Polish Power
      Inter Bagienko 0 : 3 unia niećkowo
      KS VICTORIA 1928 5 : 2 Marsylia FC
      FC Cyganka 0 : 2 Motor Lublin
      John Deere Team 3 : 1 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Przebój MALB 0 : 2 Dynamo Kolonia City
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 6 wiktoria radom
      FFSC Sparta 3 : 1 Zryw Dabrowka
      Real Madrid Campeones 0 : 3 KKS Kolejowy








      Kolejka 16 - 12.07.2024
      Kova United F.C. 0 : 8 thorrgall
      Polanie 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      Polnischen Wodka FC 1 : 6 RTS 1910 Widzew Lodz
      Polish Power 6 : 0 Inter Bagienko
      Marsylia FC 0 : 0 (w/o) PZPN POLSKA
      Motor Lublin 1 : 1 KS VICTORIA 1928
      Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 0 FC Cyganka
      Dynamo Kolonia City 0 : 5 John Deere Team
      wiktoria radom 8 : 0 Przebój MALB
      KKS Kolejowy 9 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Zryw Dabrowka 4 : 0 Real Madrid Campeones
      unia niećkowo 2 : 5 FFSC Sparta








      Post was edited 1 time, last by “thorrgall” ().

      New

      Kolejka 17 - 13.07.2024
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 3 Polanie
      Inter Bagienko 2 : 5 Polnischen Wodka FC
      PZPN POLSKA 2 : 0 Motor Lublin
      KS VICTORIA 1928 0 : 4 Tottenham Hotspur 1882 FC
      FC Cyganka 0 : 2 Dynamo Kolonia City
      John Deere Team 1 : 1 wiktoria radom
      Przebój MALB 1 : 5 KKS Kolejowy
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 1 : 13 Zryw Dabrowka
      Real Madrid Campeones 0 : 4 unia niećkowo
      FFSC Sparta 6 : 2 Polish Power
      thorrgall 5 : 0 Marsylia FC
      OGIEŃ CZARNKÓW 10 : 0 Kova United F.C.








      New

      Kolejka 18 - 14.07.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 3 thorrgall
      Polanie 4 : 0 Inter Bagienko
      Kova United F.C. 1 : 7 RTS 1910 Widzew Lodz
      Motor Lublin 8 : 1 Marsylia FC
      Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 0 PZPN POLSKA
      Dynamo Kolonia City 1 : 0 KS VICTORIA 1928
      wiktoria radom 8 : 0 FC Cyganka
      KKS Kolejowy 4 : 1 John Deere Team
      Zryw Dabrowka 4 : 0 Przebój MALB
      unia niećkowo 13 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Polish Power 6 : 1 Real Madrid Campeones
      Polnischen Wodka FC 2 : 8 FFSC Sparta








      New

      Kolejka 19 - 15.07.2024
      John Deere Team 4 : 0 Zryw Dabrowka
      Przebój MALB 0 : 8 unia niećkowo
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 14 Polish Power
      Real Madrid Campeones 5 : 1 Polnischen Wodka FC
      FFSC Sparta 1 : 1 Polanie
      thorrgall 0 : 0 Motor Lublin
      RTS 1910 Widzew Lodz 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      FC Cyganka 2 : 9 KKS Kolejowy
      KS VICTORIA 1928 0 : 5 wiktoria radom
      PZPN POLSKA 8 : 1 Dynamo Kolonia City
      Marsylia FC 0 : 9 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Inter Bagienko 6 : 0 Kova United F.C.