Rozgrywki LT PL - I liga - XXXVIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - I liga - XXXVIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.07.2024
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Orkan Zapałów
    GIEKSA JASTRZĘBIE : FC.Jamajka
    John Deere Team : Jaga 1
    LKS Pogórze Bachórz : Lechia PG.
    RTS 1910 Widzew Łódż : KKS Kolejowy (b)
    LKS Victoria Głosków : menele mahonka (m)
    BuenosAmarenoS : AC Milan Poland (b)
    Wodnik Callander : Dziki wschód
    Marsylia AFC (b) : MJP Rybnik


    Kolejka 2 - 02.07.2024
    Marsylia AFC (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    Wodnik Callander : MJP Rybnik
    FC.Jamajka : Orkan Zapałów
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Jaga 1
    John Deere Team : Lechia PG.
    LKS Pogórze Bachórz : KKS Kolejowy (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : menele mahonka (m)
    LKS Victoria Głosków : AC Milan Poland (b)
    BuenosAmarenoS : Dziki wschód


    Kolejka 3 - 04.07.2024
    Orkan Zapałów : Marsylia AFC (b)
    Jaga 1 : FC.Jamajka
    Lechia PG. : GIEKSA JASTRZĘBIE
    KKS Kolejowy (b) : John Deere Team
    menele mahonka (m) : LKS Pogórze Bachórz
    AC Milan Poland (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Dziki wschód : LKS Victoria Głosków
    MJP Rybnik : BuenosAmarenoS
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 4 - 06.07.2024
    Jaga 1 : Orkan Zapałów
    FC.Jamajka : Lechia PG.
    GIEKSA JASTRZĘBIE : KKS Kolejowy (b)
    John Deere Team : menele mahonka (m)
    LKS Pogórze Bachórz : AC Milan Poland (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Dziki wschód
    LKS Victoria Głosków : MJP Rybnik
    Wodnik Callander : Marsylia AFC (b)
    BuenosAmarenoS : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 5 - 07.07.2024
    Orkan Zapałów : Wodnik Callander
    Lechia PG. : Jaga 1
    KKS Kolejowy (b) : FC.Jamajka
    menele mahonka (m) : GIEKSA JASTRZĘBIE
    AC Milan Poland (b) : John Deere Team
    Dziki wschód : LKS Pogórze Bachórz
    MJP Rybnik : RTS 1910 Widzew Łódż
    Marsylia AFC (b) : BuenosAmarenoS
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : LKS Victoria Głosków


    Kolejka 6 - 08.07.2024
    Lechia PG. : Orkan Zapałów
    Jaga 1 : KKS Kolejowy (b)
    FC.Jamajka : menele mahonka (m)
    GIEKSA JASTRZĘBIE : AC Milan Poland (b)
    John Deere Team : Dziki wschód
    LKS Pogórze Bachórz : MJP Rybnik
    BuenosAmarenoS : Wodnik Callander
    LKS Victoria Głosków : Marsylia AFC (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 7 - 09.07.2024
    Orkan Zapałów : BuenosAmarenoS
    KKS Kolejowy (b) : Lechia PG.
    menele mahonka (m) : Jaga 1
    AC Milan Poland (b) : FC.Jamajka
    Dziki wschód : GIEKSA JASTRZĘBIE
    MJP Rybnik : John Deere Team
    Wodnik Callander : LKS Victoria Głosków
    Marsylia AFC (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : LKS Pogórze Bachórz


    Kolejka 8 - 11.07.2024
    KKS Kolejowy (b) : Orkan Zapałów
    Lechia PG. : menele mahonka (m)
    Jaga 1 : AC Milan Poland (b)
    FC.Jamajka : Dziki wschód
    GIEKSA JASTRZĘBIE : MJP Rybnik
    LKS Victoria Głosków : BuenosAmarenoS
    RTS 1910 Widzew Łódż : Wodnik Callander
    LKS Pogórze Bachórz : Marsylia AFC (b)
    John Deere Team : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 9 - 13.07.2024
    Orkan Zapałów : LKS Victoria Głosków
    menele mahonka (m) : KKS Kolejowy (b)
    AC Milan Poland (b) : Lechia PG.
    Dziki wschód : Jaga 1
    MJP Rybnik : FC.Jamajka
    BuenosAmarenoS : RTS 1910 Widzew Łódż
    Wodnik Callander : LKS Pogórze Bachórz
    Marsylia AFC (b) : John Deere Team
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE


    Kolejka 10 - 14.07.2024
    Lechia PG. : Dziki wschód
    KKS Kolejowy (b) : AC Milan Poland (b)
    menele mahonka (m) : Orkan Zapałów
    Jaga 1 : MJP Rybnik
    RTS 1910 Widzew Łódż : LKS Victoria Głosków
    LKS Pogórze Bachórz : BuenosAmarenoS
    John Deere Team : Wodnik Callander
    GIEKSA JASTRZĘBIE : Marsylia AFC (b)
    FC.Jamajka : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 11 - 15.07.2024
    Orkan Zapałów : RTS 1910 Widzew Łódż
    AC Milan Poland (b) : menele mahonka (m)
    Dziki wschód : KKS Kolejowy (b)
    MJP Rybnik : Lechia PG.
    LKS Victoria Głosków : LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS : John Deere Team
    Wodnik Callander : GIEKSA JASTRZĘBIE
    Marsylia AFC (b) : FC.Jamajka
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : Jaga 1


    Kolejka 12 - 16.07.2024
    AC Milan Poland (b) : Orkan Zapałów
    menele mahonka (m) : Dziki wschód
    KKS Kolejowy (b) : MJP Rybnik
    LKS Pogórze Bachórz : RTS 1910 Widzew Łódż
    John Deere Team : LKS Victoria Głosków
    GIEKSA JASTRZĘBIE : BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka : Wodnik Callander
    Jaga 1 : Marsylia AFC (b)
    Lechia PG. : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 13 - 18.07.2024
    Orkan Zapałów : LKS Pogórze Bachórz
    Dziki wschód : AC Milan Poland (b)
    MJP Rybnik : menele mahonka (m)
    RTS 1910 Widzew Łódż : John Deere Team
    LKS Victoria Głosków : GIEKSA JASTRZĘBIE
    BuenosAmarenoS : FC.Jamajka
    Wodnik Callander : Jaga 1
    Marsylia AFC (b) : Lechia PG.
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : KKS Kolejowy (b)


    Kolejka 14 - 20.07.2024
    Dziki wschód : Orkan Zapałów
    AC Milan Poland (b) : MJP Rybnik
    John Deere Team : LKS Pogórze Bachórz
    GIEKSA JASTRZĘBIE : RTS 1910 Widzew Łódż
    FC.Jamajka : LKS Victoria Głosków
    Jaga 1 : BuenosAmarenoS
    Lechia PG. : Wodnik Callander
    KKS Kolejowy (b) : Marsylia AFC (b)
    menele mahonka (m) : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 15 - 21.07.2024
    Orkan Zapałów : John Deere Team
    MJP Rybnik : Dziki wschód
    LKS Pogórze Bachórz : GIEKSA JASTRZĘBIE
    RTS 1910 Widzew Łódż : FC.Jamajka
    LKS Victoria Głosków : Jaga 1
    BuenosAmarenoS : Lechia PG.
    Wodnik Callander : KKS Kolejowy (b)
    Marsylia AFC (b) : menele mahonka (m)
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 16 - 22.07.2024
    MJP Rybnik : Orkan Zapałów
    GIEKSA JASTRZĘBIE : John Deere Team
    FC.Jamajka : LKS Pogórze Bachórz
    Jaga 1 : RTS 1910 Widzew Łódż
    Lechia PG. : LKS Victoria Głosków
    KKS Kolejowy (b) : BuenosAmarenoS
    menele mahonka (m) : Wodnik Callander
    AC Milan Poland (b) : Marsylia AFC (b)
    Dziki wschód : Internazionale Wodzisław Śląski (b)


    Kolejka 17 - 23.07.2024
    LKS Pogórze Bachórz : Jaga 1
    John Deere Team : FC.Jamajka
    Orkan Zapałów : GIEKSA JASTRZĘBIE
    RTS 1910 Widzew Łódż : Lechia PG.
    LKS Victoria Głosków : KKS Kolejowy (b)
    BuenosAmarenoS : menele mahonka (m)
    Wodnik Callander : AC Milan Poland (b)
    Marsylia AFC (b) : Dziki wschód
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) : MJP Rybnik
    Kolejka 1 - 01.07.2024

    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 0 : 0 Orkan Zapałów
    GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 4 FC.Jamajka
    John Deere Team 0 : 3 Jaga 1
    LKS Pogórze Bachórz 3 : 1 Lechia PG.
    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 9 KKS Kolejowy (b)
    LKS Victoria Głosków 0 : 9 menele mahonka (m)
    BuenosAmarenoS 5 : 2 AC Milan Poland (b)
    Wodnik Callander 5 : 0 Dziki wschód
    Marsylia AFC (b) 0 : 4 MJP Rybnik



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 2 - 02.07.2024

    Marsylia AFC (b) 4 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (b)
    Wodnik Callander 0 : 4 MJP Rybnik
    FC.Jamajka 5 : 1 Orkan Zapałów
    GIEKSA JASTRZĘBIE 3 : 1 Jaga 1
    John Deere Team 0 : 4 Lechia PG.
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 0 KKS Kolejowy (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 0 : 5 menele mahonka (m)
    LKS Victoria Głosków 3 : 0 AC Milan Poland (b)
    BuenosAmarenoS 4 : 1 Dziki wschód



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 3 - 04.07.2024

    Orkan Zapałów
    0 : 0 obustronny w/o Marsylia AFC (b)
    Jaga 1 2 : 5 FC.Jamajka
    Lechia PG. 3 : 1 GIEKSA JASTRZĘBIE
    KKS Kolejowy (b) 5 : 0 John Deere Team
    menele mahonka (m) 5 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    AC Milan Poland (b) 0 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż
    Dziki wschód 2 : 0 LKS Victoria Głosków
    MJP Rybnik 3 : 1 BuenosAmarenoS
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 0 : 0 Wodnik Callander



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 4 - 06.07.2024

    Jaga 1 1 : 5 Orkan Zapałów
    FC.Jamajka 2 : 2 Lechia PG.
    GIEKSA JASTRZĘBIE 2 : 6 KKS Kolejowy (b)
    John Deere Team 6 : 2 menele mahonka (m)
    LKS Pogórze Bachórz 5 : 0 AC Milan Poland (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 0 : 3 Dziki wschód
    LKS Victoria Głosków 1 : 4 MJP Rybnik
    Wodnik Callander 0 : 0 Marsylia AFC (b)
    BuenosAmarenoS 2 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski (b)



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 4 - 06.07.2024

    Huta Jazz (b) 0 : 3 thorrgall
    LKS Uście Gorlickie 0 : 3 FC KaRa KrAkOw
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 3 Stasin Red Devils (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 6 : 2 Liverpool (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 3 FLBZ (b)
    Old Squad Żory (s) 2 : 7 kaliszfornia (b)
    Zryw Dabrowka (b) 2 : 0 Orzeł Palowice
    KS Iłżanka Baranów 3 : 1 Łódzki K.S. (b)
    Perła Bałtyku (s) 0 : 5 KSG BARTEK



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 5 - 07.07.2024

    Orkan Zapałów 3 : 2 Wodnik Callander
    Lechia PG. 0 : 0 Jaga 1
    KKS Kolejowy (b) 0 : 0 FC.Jamajka
    menele mahonka (m) 0 : 7 GIEKSA JASTRZĘBIE
    AC Milan Poland (b) 0 : 6 John Deere Team
    Dziki wschód 0 : 4 LKS Pogórze Bachórz
    MJP Rybnik 6 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż
    Marsylia AFC (b) 0 : 2 BuenosAmarenoS
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 5 : 2 LKS Victoria Głosków



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 6 - 08.07.2024

    Lechia PG. 0 : 2 Orkan Zapałów
    Jaga 1 0 : 5 KKS Kolejowy (b)
    FC.Jamajka 9 : 2 menele mahonka (m)
    GIEKSA JASTRZĘBIE 4 : 0 AC Milan Poland (b)
    John Deere Team 5 : 0 Dziki wschód
    LKS Pogórze Bachórz 1 : 3 MJP Rybnik
    BuenosAmarenoS 1 : 1 Wodnik Callander
    LKS Victoria Głosków 0 : 3 Marsylia AFC (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 6 Internazionale Wodzisław Śląski (b)



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 7 - 09.07.2024

    Orkan Zapałów 0 : 4 BuenosAmarenoS
    KKS Kolejowy (b) 6 : 1 Lechia PG.
    menele mahonka (m) 0 : 3 Jaga 1
    AC Milan Poland (b) 1 : 7 FC.Jamajka
    Dziki wschód 1 : 2 GIEKSA JASTRZĘBIE
    MJP Rybnik 3 : 0 John Deere Team
    Wodnik Callander 6 : 2 LKS Victoria Głosków
    Marsylia AFC (b) 5 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 4 : 1 LKS Pogórze Bachórz



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 8 - 11.07.2024

    KKS Kolejowy (b) 2 : 3 Orkan Zapałów
    Lechia PG. 6 : 1 menele mahonka (m)
    Jaga 1 3 : 0 AC Milan Poland (b)
    FC.Jamajka 0 : 2 Dziki wschód
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 2 MJP Rybnik
    LKS Victoria Głosków 1 : 4 BuenosAmarenoS
    RTS 1910 Widzew Łódż 1 : 6 Wodnik Callander
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 0 Marsylia AFC (b)
    John Deere Team 3 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (b)



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 9 - 13.07.2024

    Orkan Zapałów 0 : 0 LKS Victoria Głosków
    menele mahonka (m) 2 : 10 KKS Kolejowy (b)
    AC Milan Poland (b) 0 : 5 Lechia PG.
    Dziki wschód 4 : 1 Jaga 1
    MJP Rybnik 0 : 0 FC.Jamajka
    BuenosAmarenoS 5 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    Wodnik Callander 6 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Marsylia AFC (b) 2 : 11 John Deere Team
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 1 : 1 GIEKSA JASTRZĘBIE



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 10 - 14.07.2024

    Lechia PG. 1 : 3 Dziki wschód
    KKS Kolejowy (b) 4 : 0 AC Milan Poland (b)
    menele mahonka (m) 0 : 7 orkan zapalow
    Jaga 1 0 : 3 MJP Rybnik
    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 5 LKS Victoria Głosków
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 8 BuenosAmarenoS
    John Deere Team 1 : 2 Wodnik Callander
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 3 Marsylia AFC (b)
    FC.Jamajka 0 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski (b)



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 11 - 15.07.2024

    Orkan Zapałów 6 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    AC Milan Poland (b) 3 : 0 menele mahonka (m)
    Dziki wschód 0 : 2 KKS Kolejowy (b)
    MJP Rybnik 6 : 2 Lechia PG.
    LKS Victoria Głosków 1 : 1 LKS Pogórze Bachórz
    BuenosAmarenoS 4 : 1 John Deere Team
    Wodnik Callander 1 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE
    Marsylia AFC (b) 3 : 0 FC.Jamajka
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 3 : 1 Jaga 1



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 12 - 16.07.2024

    AC Milan Poland (b) 0 : 5 Orkan Zapałów
    menele mahonka (m) 0 : 7 Dziki wschód
    KKS Kolejowy (b) 0 : 3 MJP Rybnik
    LKS Pogórze Bachórz 8 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż
    John Deere Team 3 : 0 LKS Victoria Głosków
    GIEKSA JASTRZĘBIE 0 : 6 BuenosAmarenoS
    FC.Jamajka 3 : 0 Wodnik Callander
    Jaga 1 0 : 4 Marsylia AFC (b)
    Lechia PG. 4 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (b)



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 13 - 18.07.2024

    Orkan Zapałów 0 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Dziki wschód 9 : 2 AC Milan Poland (b)
    MJP Rybnik 5 : 0 menele mahonka (m)
    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 9 John Deere Team
    LKS Victoria Głosków 2 : 0 GIEKSA JASTRZĘBIE
    BuenosAmarenoS 5 : 0 FC.Jamajka
    Wodnik Callander 1 : 5 Jaga 1
    Marsylia AFC (b) 4 : 0 Lechia PG.
    Internazionale Wodzisław Śląski (b) 1 : 6 KKS Kolejowy (b)



    Zespół Marsylia AFC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).