Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXXVIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.07.2024
    KSG BARTEK : thorrgall
    JELONKI Warszawa (b) : LKS Uście Gorlickie
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : Huta Jazz (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC KaRa KrAkOw
    Old Squad Żory (s) : Stasin Red Devils (b)
    Zryw Dabrowka (b) : Liverpool (s)
    Perła Bałtyku (s) : FLBZ (b)
    KS Iłżanka Baranów : kaliszfornia (b)
    Łódzki K.S. (b) : Orzeł Palowice


    Kolejka 2 - 02.07.2024
    Łódzki K.S. (b) : KSG BARTEK
    KS Iłżanka Baranów : Orzeł Palowice
    LKS Uście Gorlickie : thorrgall
    JELONKI Warszawa (b) : Huta Jazz (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : FC KaRa KrAkOw
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Stasin Red Devils (b)
    Old Squad Żory (s) : Liverpool (s)
    Zryw Dabrowka (b) : FLBZ (b)
    Perła Bałtyku (s) : kaliszfornia (b)


    Kolejka 3 - 04.07.2024
    thorrgall : Łódzki K.S. (b)
    Huta Jazz (b) : LKS Uście Gorlickie
    FC KaRa KrAkOw : JELONKI Warszawa (b)
    Stasin Red Devils (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Liverpool (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FLBZ (b) : Old Squad Żory (s)
    kaliszfornia (b) : Zryw Dabrowka (b)
    Orzeł Palowice : Perła Bałtyku (s)
    KSG BARTEK : KS Iłżanka Baranów


    Kolejka 4 - 06.07.2024
    Huta Jazz (b) : thorrgall
    LKS Uście Gorlickie : FC KaRa KrAkOw
    JELONKI Warszawa (b) : Stasin Red Devils (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : Liverpool (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FLBZ (b)
    Old Squad Żory (s) : kaliszfornia (b)
    Zryw Dabrowka (b) : Orzeł Palowice
    KS Iłżanka Baranów : Łódzki K.S. (b)
    Perła Bałtyku (s) : KSG BARTEK


    Kolejka 5 - 07.07.2024
    thorrgall : KS Iłżanka Baranów
    FC KaRa KrAkOw : Huta Jazz (b)
    Stasin Red Devils (b) : LKS Uście Gorlickie
    Liverpool (s) : JELONKI Warszawa (b)
    FLBZ (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    kaliszfornia (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Orzeł Palowice : Old Squad Żory (s)
    Łódzki K.S. (b) : Perła Bałtyku (s)
    KSG BARTEK : Zryw Dabrowka (b)


    Kolejka 6 - 08.07.2024
    FC KaRa KrAkOw : thorrgall
    Huta Jazz (b) : Stasin Red Devils (b)
    LKS Uście Gorlickie : Liverpool (s)
    JELONKI Warszawa (b) : FLBZ (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : kaliszfornia (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Orzeł Palowice
    Perła Bałtyku (s) : KS Iłżanka Baranów
    Zryw Dabrowka (b) : Łódzki K.S. (b)
    Old Squad Żory (s) : KSG BARTEK


    Kolejka 7 - 09.07.2024
    thorrgall : Perła Bałtyku (s)
    Stasin Red Devils (b) : FC KaRa KrAkOw
    Liverpool (s) : Huta Jazz (b)
    FLBZ (b) : LKS Uście Gorlickie
    kaliszfornia (b) : JELONKI Warszawa (b)
    Orzeł Palowice : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    KS Iłżanka Baranów : Zryw Dabrowka (b)
    Łódzki K.S. (b) : Old Squad Żory (s)
    KSG BARTEK : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń


    Kolejka 8 - 11.07.2024
    Stasin Red Devils (b) : thorrgall
    FC KaRa KrAkOw : Liverpool (s)
    Huta Jazz (b) : FLBZ (b)
    LKS Uście Gorlickie : kaliszfornia (b)
    JELONKI Warszawa (b) : Orzeł Palowice
    Zryw Dabrowka (b) : Perła Bałtyku (s)
    Old Squad Żory (s) : KS Iłżanka Baranów
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Łódzki K.S. (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : KSG BARTEK


    Kolejka 9 - 13.07.2024
    thorrgall : Zryw Dabrowka (b)
    Liverpool (s) : Stasin Red Devils (b)
    FLBZ (b) : FC KaRa KrAkOw
    kaliszfornia (b) : Huta Jazz (b)
    Orzeł Palowice : LKS Uście Gorlickie
    Perła Bałtyku (s) : Old Squad Żory (s)
    KS Iłżanka Baranów : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Łódzki K.S. (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    KSG BARTEK : JELONKI Warszawa (b)


    Kolejka 10 - 14.07.2024
    FC KaRa KrAkOw : kaliszfornia (b)
    Stasin Red Devils (b) : FLBZ (b)
    Liverpool (s) : thorrgall
    Huta Jazz (b) : Orzeł Palowice
    Old Squad Żory (s) : Zryw Dabrowka (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Perła Bałtyku (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : KS Iłżanka Baranów
    JELONKI Warszawa (b) : Łódzki K.S. (b)
    LKS Uście Gorlickie : KSG BARTEK


    Kolejka 11 - 15.07.2024
    thorrgall : Old Squad Żory (s)
    FLBZ (b) : Liverpool (s)
    kaliszfornia (b) : Stasin Red Devils (b)
    Orzeł Palowice : FC KaRa KrAkOw
    Zryw Dabrowka (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Perła Bałtyku (s) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    KS Iłżanka Baranów : JELONKI Warszawa (b)
    Łódzki K.S. (b) : LKS Uście Gorlickie
    KSG BARTEK : Huta Jazz (b)


    Kolejka 12 - 16.07.2024
    FLBZ (b) : thorrgall
    Liverpool (s) : kaliszfornia (b)
    Stasin Red Devils (b) : Orzeł Palowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Old Squad Żory (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : Zryw Dabrowka (b)
    JELONKI Warszawa (b) : Perła Bałtyku (s)
    LKS Uście Gorlickie : KS Iłżanka Baranów
    Huta Jazz (b) : Łódzki K.S. (b)
    FC KaRa KrAkOw : KSG BARTEK


    Kolejka 13 - 18.07.2024
    thorrgall : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    kaliszfornia (b) : FLBZ (b)
    Orzeł Palowice : Liverpool (s)
    Old Squad Żory (s) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Zryw Dabrowka (b) : JELONKI Warszawa (b)
    Perła Bałtyku (s) : LKS Uście Gorlickie
    KS Iłżanka Baranów : Huta Jazz (b)
    Łódzki K.S. (b) : FC KaRa KrAkOw
    KSG BARTEK : Stasin Red Devils (b)


    Kolejka 14 - 20.07.2024
    kaliszfornia (b) : thorrgall
    FLBZ (b) : Orzeł Palowice
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    JELONKI Warszawa (b) : Old Squad Żory (s)
    LKS Uście Gorlickie : Zryw Dabrowka (b)
    Huta Jazz (b) : Perła Bałtyku (s)
    FC KaRa KrAkOw : KS Iłżanka Baranów
    Stasin Red Devils (b) : Łódzki K.S. (b)
    Liverpool (s) : KSG BARTEK


    Kolejka 15 - 21.07.2024
    thorrgall : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Orzeł Palowice : kaliszfornia (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : JELONKI Warszawa (b)
    Old Squad Żory (s) : LKS Uście Gorlickie
    Zryw Dabrowka (b) : Huta Jazz (b)
    Perła Bałtyku (s) : FC KaRa KrAkOw
    KS Iłżanka Baranów : Stasin Red Devils (b)
    Łódzki K.S. (b) : Liverpool (s)
    KSG BARTEK : FLBZ (b)


    Kolejka 16 - 22.07.2024
    Orzeł Palowice : thorrgall
    JELONKI Warszawa (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno
    LKS Uście Gorlickie : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Huta Jazz (b) : Old Squad Żory (s)
    FC KaRa KrAkOw : Zryw Dabrowka (b)
    Stasin Red Devils (b) : Perła Bałtyku (s)
    Liverpool (s) : KS Iłżanka Baranów
    FLBZ (b) : Łódzki K.S. (b)
    kaliszfornia (b) : KSG BARTEK


    Kolejka 17 - 23.07.2024
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Huta Jazz (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno : LKS Uście Gorlickie
    thorrgall : JELONKI Warszawa (b)
    Old Squad Żory (s) : FC KaRa KrAkOw
    Zryw Dabrowka (b) : Stasin Red Devils (b)
    Perła Bałtyku (s) : Liverpool (s)
    KS Iłżanka Baranów : FLBZ (b)
    Łódzki K.S. (b) : kaliszfornia (b)
    KSG BARTEK : Orzeł Palowice
    Kolejka 1 - 01.07.2024

    KSG BARTEK 0 : 4 thorrgall
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 5 LKS Uście Gorlickie
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 5 : 1 Huta Jazz (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 1 FC KaRa KrAkOw
    Old Squad Żory (s) 0 : 7 Stasin Red Devils (b)
    Zryw Dabrowka (b) 6 : 0 Liverpool (s)
    Perła Bałtyku (s) 1 : 5 FLBZ (b)
    KS Iłżanka Baranów 3 : 0 kaliszfornia (b)
    Łódzki K.S. (b) 8 : 2 Orzeł Palowice



    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Iłżanka Baranów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    - zostanie anulowane w następnej kolejce
    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 2 - 02.07.2024

    Łódzki K.S. (b) 6 : 0 KSG BARTEK
    KS Iłżanka Baranów
    0 : 3 w/o Orzeł Palowice
    LKS Uście Gorlickie 2 : 0 thorrgall
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 4 Huta Jazz (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 2 : 0 FC KaRa KrAkOw
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 0 Stasin Red Devils (b)
    Old Squad Żory (s) 0 : 5 Liverpool (s)
    Zryw Dabrowka (b) 0 : 0 FLBZ (b)
    Perła Bałtyku (s) 0 : 5 kaliszfornia (b)



    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 3 - 04.07.2024

    thorrgall 3 : 1 Łódzki K.S. (b)
    Huta Jazz (b) 3 : 1 LKS Uście Gorlickie
    FC KaRa KrAkOw 4 : 0 JELONKI Warszawa (b)
    Stasin Red Devils (b) 1 : 3 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Liverpool (s) 5 : 8 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FLBZ (b) 3 : 0 Old Squad Żory (s)
    kaliszfornia (b) 1 : 4 Zryw Dabrowka (b)
    Orzeł Palowice 5 : 0 Perła Bałtyku (s)
    KSG BARTEK 0 : 4 KS Iłżanka Baranów



    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 4 - 06.07.2024

    Huta Jazz (b) 0 : 3 thorrgall
    LKS Uście Gorlickie 0 : 3 FC KaRa KrAkOw
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 3 Stasin Red Devils (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 6 : 2 Liverpool (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 3 FLBZ (b)
    Old Squad Żory (s) 2 : 7 kaliszfornia (b)
    Zryw Dabrowka (b) 2 : 0 Orzeł Palowice
    KS Iłżanka Baranów 3 : 1 Łódzki K.S. (b)
    Perła Bałtyku (s) 0 : 5 KSG BARTEK


    Kolejka 5 - 07.07.2024


    thorrgall 0 : 5 KS Iłżanka Baranów
    FC KaRa KrAkOw 4 : 2 Huta Jazz (b)
    Stasin Red Devils (b) 1 : 0 LKS Uście Gorlickie
    Liverpool (s) 0 : 2 JELONKI Warszawa (b)
    FLBZ (b) 2 : 4 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    kaliszfornia (b) 1 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Orzeł Palowice 4 : 1 Old Squad Żory (s)
    Łódzki K.S. (b) 9 : 2 Perła Bałtyku (s)
    KSG BARTEK 0 : 2 Zryw Dabrowka (b)



    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 2 times, last by “Mewa” ().

    Kolejka 6 - 08.07.2024

    FC KaRa KrAkOw 2 : 1 thorrgall
    Huta Jazz (b) 1 : 3 Stasin Red Devils (b)
    LKS Uście Gorlickie 7 : 3 Liverpool (s)
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 2 FLBZ (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 4 : 1 kaliszfornia (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 3 Orzeł Palowice
    Perła Bałtyku (s) 2 : 9 KS Iłżanka Baranów
    Zryw Dabrowka (b) 4 : 0 Łódzki K.S. (b)
    Old Squad Żory (s) 1 : 3 KSG BARTEK



    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 7 - 09.07.2024

    thorrgall 10 : 1 Perła Bałtyku (s)
    Stasin Red Devils (b) 2 : 5 FC KaRa KrAkOw
    Liverpool (s) 0 : 4 Huta Jazz (b)
    FLBZ (b) 0 : 0 LKS Uście Gorlickie
    kaliszfornia (b) 7 : 1 JELONKI Warszawa (b)
    Orzeł Palowice 0 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    KS Iłżanka Baranów 0 : 3 Zryw Dabrowka (b)
    Łódzki K.S. (b) 5 : 2 Old Squad Żory (s)
    KSG BARTEK 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń



    Zespół FLBZ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 8 - 11.07.2024

    Stasin Red Devils (b) 2 : 4 thorrgall
    FC KaRa KrAkOw 4 : 0 Liverpool (s)
    Huta Jazz (b) 1 : 5 FLBZ (b)
    LKS Uście Gorlickie 3 : 1 kaliszfornia (b)
    JELONKI Warszawa (b) 0 : 5 Orzeł Palowice
    Zryw Dabrowka (b) 6 : 0 Perła Bałtyku (s)
    Old Squad Żory (s) 0 : 7 KS Iłżanka Baranów
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 0 Łódzki K.S. (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 3 : 0 KSG BARTEK



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka - 13.07.2024

    thorrgall 1 : 3 Zryw Dabrowka (b)
    Liverpool (s) 2 : 9 Stasin Red Devils (b)
    FLBZ (b) 3 : 0 FC KaRa KrAkOw
    kaliszfornia (b) 2 : 0 Huta Jazz (b)
    Orzeł Palowice 0 : 1 LKS Uście Gorlickie
    Perła Bałtyku (s) 0 : 8 Old Squad Żory (s)
    KS Iłżanka Baranów 2 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Łódzki K.S. (b) 2 : 4 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    KSG BARTEK 4 : 2 JELONKI Warszawa (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 10 - 14.07.2024

    FC KaRa KrAkOw 3 : 0 kaliszfornia (b)
    Stasin Red Devils (b) 3 : 2 FLBZ (b)
    Liverpool (s) 2 : 9 thorrgall
    Huta Jazz (b) 0 : 0 Orzeł Palowice
    Old Squad Żory (s) 1 : 8 Zryw Dabrowka (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 8 : 0 Perła Bałtyku (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 4 : 0 KS Iłżanka Baranów
    JELONKI Warszawa (b) 1 : 5 Łódzki K.S. (b)
    LKS Uście Gorlickie 2 : 0 KSG BARTEK



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 11 - 15.07.2024

    thorrgall 6 : 0 Old Squad Żory (s)
    FLBZ (b) 5 : 0 Liverpool (s)
    kaliszfornia (b) 4 : 1 Stasin Red Devils (b)
    Orzeł Palowice 0 : 3 FC KaRa KrAkOw
    Zryw Dabrowka (b) 1 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Perła Bałtyku (s) 0 : 9 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    KS Iłżanka Baranów 3 : 1 JELONKI Warszawa (b)
    Łódzki K.S. (b) 0 : 3 LKS Uście Gorlickie
    KSG BARTEK 0 : 2 Huta Jazz (b)



    Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) -
    ANULOWANE.
    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    New

    Kolejka 12 - 16.07.2024

    FLBZ (b) 2 : 9 thorrgall
    Liverpool (s) 0 : 3 kaliszfornia (b)
    Stasin Red Devils (b) 1 : 0 Orzeł Palowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 8 : 0 Old Squad Żory (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno 2 : 4 Zryw Dabrowka (b)
    JELONKI Warszawa (b) 10 : 6 Perła Bałtyku (s)
    LKS Uście Gorlickie 0 : 3 KS Iłżanka Baranów
    Huta Jazz (b) 1 : 5 Łódzki K.S. (b)
    FC KaRa KrAkOw 3 : 1 KSG BARTEK



    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    New

    Kolejka 13 - 18.07.2024

    thorrgall 0 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    kaliszfornia (b) 0 : 3 FLBZ (b)
    Orzeł Palowice 6 : 2 Liverpool (s)
    Old Squad Żory (s) 0 : 7 KS Zjednoczeni Trzemeszno
    Zryw Dabrowka (b) 2 : 0 JELONKI Warszawa (b)
    Perła Bałtyku (s) 0 : 9 LKS Uście Gorlickie
    KS Iłżanka Baranów 0 : 3 Huta Jazz (b)
    Łódzki K.S. (b) 2 : 4 FC KaRa KrAkOw
    KSG BARTEK 0 : 3 Stasin Red Devils (b)



    Zespół Perła Bałtyku ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Old Squad Żory ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).