Rozgrywki LT PL - IVA liga - XXXVIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XXXVIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.07.2024
    Ostróda Tigers F.C. (b) : mars
    Gäläktikös : Kościan FC 2021
    Orlęta Luków : Klasyczny
    SSC Huragan Szczecin : FC Nowa Wieś
    Dream Team Gniezno (s) : FC Emirates Tychy
    Redłovia Redło : Kova United F.C. (s)
    ASD Taurisano Calcio (s) : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Słupia Black : Zabudowa FC
    KING ŁÓDŹ (b) : FC Baryła


    Kolejka 2 - 02.07.2024
    KING ŁÓDŹ (b) : Ostróda Tigers F.C. (b)
    Słupia Black : FC Baryła
    Kościan FC 2021 : mars
    Gäläktikös : Klasyczny
    Orlęta Luków : FC Nowa Wieś
    SSC Huragan Szczecin : FC Emirates Tychy
    Dream Team Gniezno (s) : Kova United F.C. (s)
    Redłovia Redło : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    ASD Taurisano Calcio (s) : Zabudowa FC


    Kolejka 3 - 04.07.2024
    mars : KING ŁÓDŹ (b)
    Klasyczny : Kościan FC 2021
    FC Nowa Wieś : Gäläktikös
    FC Emirates Tychy : Orlęta Luków
    Kova United F.C. (s) : SSC Huragan Szczecin
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : Dream Team Gniezno (s)
    Zabudowa FC : Redłovia Redło
    FC Baryła : ASD Taurisano Calcio (s)
    Ostróda Tigers F.C. (b) : Słupia Black


    Kolejka 4 - 06.07.2024
    Klasyczny : mars
    Kościan FC 2021 : FC Nowa Wieś
    Gäläktikös : FC Emirates Tychy
    Orlęta Luków : Kova United F.C. (s)
    SSC Huragan Szczecin : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Dream Team Gniezno (s) : Zabudowa FC
    Redłovia Redło : FC Baryła
    Słupia Black : KING ŁÓDŹ (b)
    ASD Taurisano Calcio (s) : Ostróda Tigers F.C. (b)


    Kolejka 5 - 07.07.2024
    mars : Słupia Black
    FC Nowa Wieś : Klasyczny
    FC Emirates Tychy : Kościan FC 2021
    Kova United F.C. (s) : Gäläktikös
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : Orlęta Luków
    Zabudowa FC : SSC Huragan Szczecin
    FC Baryła : Dream Team Gniezno (s)
    KING ŁÓDŹ (b) : ASD Taurisano Calcio (s)
    Ostróda Tigers F.C. (b) : Redłovia Redło


    Kolejka 6 - 08.07.2024
    FC Nowa Wieś : mars
    Klasyczny : FC Emirates Tychy
    Kościan FC 2021 : Kova United F.C. (s)
    Gäläktikös : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Orlęta Luków : Zabudowa FC
    SSC Huragan Szczecin : FC Baryła
    ASD Taurisano Calcio (s) : Słupia Black
    Redłovia Redło : KING ŁÓDŹ (b)
    Dream Team Gniezno (s) : Ostróda Tigers F.C. (b)


    Kolejka 7 - 09.07.2024
    mars : ASD Taurisano Calcio (s)
    FC Emirates Tychy : FC Nowa Wieś
    Kova United F.C. (s) : Klasyczny
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : Kościan FC 2021
    Zabudowa FC : Gäläktikös
    FC Baryła : Orlęta Luków
    Słupia Black : Redłovia Redło
    KING ŁÓDŹ (b) : Dream Team Gniezno (s)
    Ostróda Tigers F.C. (b) : SSC Huragan Szczecin


    Kolejka 8 - 11.07.2024
    FC Emirates Tychy : mars
    FC Nowa Wieś : Kova United F.C. (s)
    Klasyczny : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Kościan FC 2021 : Zabudowa FC
    Gäläktikös : FC Baryła
    Redłovia Redło : ASD Taurisano Calcio (s)
    Dream Team Gniezno (s) : Słupia Black
    SSC Huragan Szczecin : KING ŁÓDŹ (b)
    Orlęta Luków : Ostróda Tigers F.C. (b)


    Kolejka 9 - 13.07.2024
    mars : Redłovia Redło
    Kova United F.C. (s) : FC Emirates Tychy
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : FC Nowa Wieś
    Zabudowa FC : Klasyczny
    FC Baryła : Kościan FC 2021
    ASD Taurisano Calcio (s) : Dream Team Gniezno (s)
    Słupia Black : SSC Huragan Szczecin
    KING ŁÓDŹ (b) : Orlęta Luków
    Ostróda Tigers F.C. (b) : Gäläktikös


    Kolejka 10 - 14.07.2024
    FC Nowa Wieś : Zabudowa FC
    FC Emirates Tychy : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Kova United F.C. (s) : mars
    Klasyczny : FC Baryła
    Dream Team Gniezno (s) : Redłovia Redło
    SSC Huragan Szczecin : ASD Taurisano Calcio (s)
    Orlęta Luków : Słupia Black
    Gäläktikös : KING ŁÓDŹ (b)
    Kościan FC 2021 : Ostróda Tigers F.C. (b)


    Kolejka 11 - 15.07.2024
    mars : Dream Team Gniezno (s)
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : Kova United F.C. (s)
    Zabudowa FC : FC Emirates Tychy
    FC Baryła : FC Nowa Wieś
    Redłovia Redło : SSC Huragan Szczecin
    ASD Taurisano Calcio (s) : Orlęta Luków
    Słupia Black : Gäläktikös
    KING ŁÓDŹ (b) : Kościan FC 2021
    Ostróda Tigers F.C. (b) : Klasyczny


    Kolejka 12 - 16.07.2024
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : mars
    Kova United F.C. (s) : Zabudowa FC
    FC Emirates Tychy : FC Baryła
    SSC Huragan Szczecin : Dream Team Gniezno (s)
    Orlęta Luków : Redłovia Redło
    Gäläktikös : ASD Taurisano Calcio (s)
    Kościan FC 2021 : Słupia Black
    Klasyczny : KING ŁÓDŹ (b)
    FC Nowa Wieś : Ostróda Tigers F.C. (b)


    Kolejka 13 - 18.07.2024
    mars : SSC Huragan Szczecin
    Zabudowa FC : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    FC Baryła : Kova United F.C. (s)
    Dream Team Gniezno (s) : Orlęta Luków
    Redłovia Redło : Gäläktikös
    ASD Taurisano Calcio (s) : Kościan FC 2021
    Słupia Black : Klasyczny
    KING ŁÓDŹ (b) : FC Nowa Wieś
    Ostróda Tigers F.C. (b) : FC Emirates Tychy


    Kolejka 14 - 20.07.2024
    Zabudowa FC : mars
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : FC Baryła
    Orlęta Luków : SSC Huragan Szczecin
    Gäläktikös : Dream Team Gniezno (s)
    Kościan FC 2021 : Redłovia Redło
    Klasyczny : ASD Taurisano Calcio (s)
    FC Nowa Wieś : Słupia Black
    FC Emirates Tychy : KING ŁÓDŹ (b)
    Kova United F.C. (s) : Ostróda Tigers F.C. (b)


    Kolejka 15 - 21.07.2024
    mars : Orlęta Luków
    FC Baryła : Zabudowa FC
    SSC Huragan Szczecin : Gäläktikös
    Dream Team Gniezno (s) : Kościan FC 2021
    Redłovia Redło : Klasyczny
    ASD Taurisano Calcio (s) : FC Nowa Wieś
    Słupia Black : FC Emirates Tychy
    KING ŁÓDŹ (b) : Kova United F.C. (s)
    Ostróda Tigers F.C. (b) : Trzy Korony Żarnobyl (b)


    Kolejka 16 - 22.07.2024
    FC Baryła : mars
    Gäläktikös : Orlęta Luków
    Kościan FC 2021 : SSC Huragan Szczecin
    Klasyczny : Dream Team Gniezno (s)
    FC Nowa Wieś : Redłovia Redło
    FC Emirates Tychy : ASD Taurisano Calcio (s)
    Kova United F.C. (s) : Słupia Black
    Trzy Korony Żarnobyl (b) : KING ŁÓDŹ (b)
    Zabudowa FC : Ostróda Tigers F.C. (b)


    Kolejka 17 - 23.07.2024
    SSC Huragan Szczecin : Klasyczny
    Orlęta Luków : Kościan FC 2021
    mars : Gäläktikös
    Dream Team Gniezno (s) : FC Nowa Wieś
    Redłovia Redło : FC Emirates Tychy
    ASD Taurisano Calcio (s) : Kova United F.C. (s)
    Słupia Black : Trzy Korony Żarnobyl (b)
    KING ŁÓDŹ (b) : Zabudowa FC
    Ostróda Tigers F.C. (b) : FC Baryła
    Kolejka 1 - 01.07.2024

    Ostróda Tigers F.C. (b) 0 : 5 mars
    Gäläktikös 0 : 7 Kościan FC 2021
    Orlęta Luków 8 : 2 Klasyczny
    SSC Huragan Szczecin 3 : 2 FC Nowa Wieś
    Dream Team Gniezno (s) 7 : 1 FC Emirates Tychy
    Redłovia Redło
    w/o 0 : 3 Kova United F.C. (s)
    ASD Taurisano Calcio (s) 5 : 0 Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Słupia Black 5 : 0 Zabudowa FC
    KING ŁÓDŹ (b) 0 : 5 FC Baryła



    Zespół Ostróda Tigers F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    - zostanie anulowane w następnej kolejce
    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 3 times, last by “Mewa” ().

    Kolejka 2 - 02.07.2024

    KING ŁÓDŹ (b) 5 : 2 Ostróda Tigers F.C. (b)
    Słupia Black 3 : 1 FC Baryła
    Kościan FC 2021 4 : 0 mars
    Gäläktikös 0 : 1 Klasyczny
    Orlęta Luków 4 : 2 FC Nowa Wieś
    SSC Huragan Szczecin 4 : 0 FC Emirates Tychy
    Dream Team Gniezno (s) 3 : 0 Kova United F.C. (s)
    Redłovia Redło 1 : 7 Trzy Korony Żarnobyl (b)
    ASD Taurisano Calcio (s) 5 : 0 Zabudowa FC



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 3 - 04.07.2024

    mars 4 : 0 KING ŁÓDŹ (b)
    Klasyczny 1 : 7 Kościan FC 2021
    FC Nowa Wieś 4 : 0 Gäläktikös
    FC Emirates Tychy 0 : 7 Orlęta Luków
    Kova United F.C. (s) 5 : 3 SSC Huragan Szczecin
    Trzy Korony Żarnobyl (b) 2 : 4 Dream Team Gniezno (s)
    Zabudowa FC 2 : 0 Redłovia Redło
    FC Baryła 1 : 4 ASD Taurisano Calcio (s)
    Ostróda Tigers F.C. (b) 0 : 9 Słupia Black



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 4 - 06.07.2024

    Klasyczny 0 : 5 mars
    Kościan FC 2021 4 : 0 FC Nowa Wieś
    Gäläktikös 0 : 4 FC Emirates Tychy
    Orlęta Luków 0 : 4 Kova United F.C. (s)
    SSC Huragan Szczecin 3 : 0 Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Dream Team Gniezno (s) 5 : 0 Zabudowa FC
    Redłovia Redło 1 : 5 FC Baryła
    Słupia Black 8 : 2 KING ŁÓDŹ (b)
    ASD Taurisano Calcio (s) 6 : 0 Ostróda Tigers F.C. (b)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 5 - 07.07.2024

    mars 1 : 6 Słupia Black
    FC Nowa Wieś 6 : 0 Klasyczny
    FC Emirates Tychy 2 : 9 Kościan FC 2021
    Kova United F.C. (s) 5 : 0 Gäläktikös
    Trzy Korony Żarnobyl (b) 0 : 2 Orlęta Luków
    Zabudowa FC 0 : 3 SSC Huragan Szczecin
    FC Baryła 2 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    KING ŁÓDŹ (b) 0 : 5 ASD Taurisano Calcio (s)
    Ostróda Tigers F.C. (b)
    0 : 0 obustronny w/o Redłovia Redło



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 6 - 08.07.2024

    FC Nowa Wieś 5 : 0 mars
    Klasyczny 7 : 0 FC Emirates Tychy
    Kościan FC 2021 2 : 6 Kova United F.C. (s)
    Gäläktikös 2 : 5 Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Orlęta Luków 4 : 0 Zabudowa FC
    SSC Huragan Szczecin 0 : 3 FC Baryła
    ASD Taurisano Calcio (s) 4 : 0 Słupia Black
    Redłovia Redło 1 : 8 KING ŁÓDŹ (b)
    Dream Team Gniezno (s) 5 : 0 Ostróda Tigers F.C. (b)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 7 - 09.07.2024

    mars 0 : 5 ASD Taurisano Calcio (s)
    FC Emirates Tychy 0 : 0 FC Nowa Wieś
    Kova United F.C. (s) 6 : 2 Klasyczny
    Trzy Korony Żarnobyl (b) 0 : 3 Kościan FC 2021
    Zabudowa FC 5 : 1 Gäläktikös
    FC Baryła 3 : 0 Orlęta Luków
    Słupia Black 6 : 2 Redłovia Redło
    KING ŁÓDŹ (b) 0 : 3 Dream Team Gniezno (s)
    Ostróda Tigers F.C. (b) 2 : 9 SSC Huragan Szczecin



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 8 - 11.07.2024

    FC Emirates Tychy 2 : 9 mars
    FC Nowa Wieś 0 : 3 Kova United F.C. (s)
    Klasyczny 0 : 5 Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Kościan FC 2021 5 : 2 Zabudowa FC
    Gäläktikös 0 : 6 FC Baryła
    Redłovia Redło
    0 : 3 w/o ASD Taurisano Calcio (s)
    Dream Team Gniezno (s) 3 : 2 Słupia Black
    SSC Huragan Szczecin 5 : 1 KING ŁÓDŹ (b)
    Orlęta Luków 6 : 0 Ostróda Tigers F.C. (b)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 9 - 13.07.2024

    mars 5 : 0 Redłovia Redło
    Kova United F.C. (s) 10 : 1 FC Emirates Tychy
    Trzy Korony Żarnobyl (b) 1 : 5 FC Nowa Wieś
    Zabudowa FC 5 : 2 Klasyczny
    FC Baryła 1 : 5 Kościan FC 2021
    ASD Taurisano Calcio (s) 3 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Słupia Black 5 : 1 SSC Huragan Szczecin
    KING ŁÓDŹ (b) 0 : 4 Orlęta Luków
    Ostróda Tigers F.C. (b) 2 : 6 Gäläktikös



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 10 - 14.07.2024

    FC Nowa Wieś 5 : 0 Zabudowa FC
    FC Emirates Tychy 1 : 5 Trzy Korony Żarnobyl (b)
    Kova United F.C. (s) 5 : 0 mars
    Klasyczny 1 : 7 FC Baryła
    Dream Team Gniezno (s) 7 : 0 Redłovia Redło
    SSC Huragan Szczecin 0 : 3 ASD Taurisano Calcio (s)
    Orlęta Luków 1 : 4 Słupia Black
    Gäläktikös 2 : 3 KING ŁÓDŹ (b)
    Kościan FC 2021 10 : 2 Ostróda Tigers F.C. (b)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 11 - 15.07.2024

    mars 0 : 2 Dream Team Gniezno (s)
    Trzy Korony Żarnobyl (b) 0 : 5 Kova United F.C. (s)
    Zabudowa FC 4 : 0 FC Emirates Tychy
    FC Baryła 2 : 0 FC Nowa Wieś
    Redłovia Redło 1 : 8 SSC Huragan Szczecin
    ASD Taurisano Calcio (s) 3 : 0 Orlęta Luków
    Słupia Black 3 : 0 Gäläktikös
    KING ŁÓDŹ (b) 1 : 7 Kościan FC 2021
    Ostróda Tigers F.C. (b) 0 : 3 Klasyczny



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 12 - 16.07.2024

    Trzy Korony Żarnobyl (b) 6 : 1 mars
    Kova United F.C. (s) 4 : 1 Zabudowa FC
    FC Emirates Tychy 0 : 4 FC Baryła
    SSC Huragan Szczecin 0 : 3 Dream Team Gniezno (s)
    Orlęta Luków 6 : 0 Redłovia Redło
    Gäläktikös 0 : 7 ASD Taurisano Calcio (s)
    Kościan FC 2021
    3 : 0 w/o Słupia Black
    Klasyczny 1 : 3 KING ŁÓDŹ (b)
    FC Nowa Wieś 3 : 0 Ostróda Tigers F.C. (b)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 13 - 18.07.2024

    mars 2 : 0 SSC Huragan Szczecin
    Zabudowa FC 0 : 2 Trzy Korony Żarnobyl (b)
    FC Baryła 0 : 3 Kova United F.C. (s)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 2 Orlęta Luków
    Redłovia Redło
    w/o 0 : 3 Gäläktikös
    ASD Taurisano Calcio (s) 2 : 0 Kościan FC 2021
    Słupia Black 0 : 5 Klasyczny
    KING ŁÓDŹ (b) 2 : 2 FC Nowa Wieś
    Ostróda Tigers F.C. (b) 5 : 0 FC Emirates Tychy



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Redłovia Redło ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().