Rozgrywki LT PL - IVB liga - XXXVIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVB liga - XXXVIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.07.2024
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : The Karakans
    FC Barcelona Lisowice : POPYRTANI
    Cargovia Kargowa : FC Oliwerpul
    Leech Pozz : FC Belzacka II
    Andrus (s) : soints
    Hugo : Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Blanco (s) : GKS Bełchatów S.A. (b)
    Waleczne Serce : Mistrzowie NH
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Tylice


    Kolejka 2 - 02.07.2024
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : ŁKS_ŁÓDŹ (b)
    Waleczne Serce : FC Tylice
    POPYRTANI : The Karakans
    FC Barcelona Lisowice : FC Oliwerpul
    Cargovia Kargowa : FC Belzacka II
    Leech Pozz : soints
    Andrus (s) : Zagłębie Lubin2 (s)
    Hugo : GKS Bełchatów S.A. (b)
    FC Blanco (s) : Mistrzowie NH


    Kolejka 3 - 04.07.2024
    The Karakans : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    FC Oliwerpul : POPYRTANI
    FC Belzacka II : FC Barcelona Lisowice
    soints : Cargovia Kargowa
    Zagłębie Lubin2 (s) : Leech Pozz
    GKS Bełchatów S.A. (b) : Andrus (s)
    Mistrzowie NH : Hugo
    FC Tylice : FC Blanco (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : Waleczne Serce


    Kolejka 4 - 06.07.2024
    FC Oliwerpul : The Karakans
    POPYRTANI : FC Belzacka II
    FC Barcelona Lisowice : soints
    Cargovia Kargowa : Zagłębie Lubin2 (s)
    Leech Pozz : GKS Bełchatów S.A. (b)
    Andrus (s) : Mistrzowie NH
    Hugo : FC Tylice
    Waleczne Serce : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    FC Blanco (s) : ŁKS_ŁÓDŹ (b)


    Kolejka 5 - 07.07.2024
    The Karakans : Waleczne Serce
    FC Belzacka II : FC Oliwerpul
    soints : POPYRTANI
    Zagłębie Lubin2 (s) : FC Barcelona Lisowice
    GKS Bełchatów S.A. (b) : Cargovia Kargowa
    Mistrzowie NH : Leech Pozz
    FC Tylice : Andrus (s)
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Blanco (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : Hugo


    Kolejka 6 - 08.07.2024
    FC Belzacka II : The Karakans
    FC Oliwerpul : soints
    POPYRTANI : Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Barcelona Lisowice : GKS Bełchatów S.A. (b)
    Cargovia Kargowa : Mistrzowie NH
    Leech Pozz : FC Tylice
    FC Blanco (s) : Waleczne Serce
    Hugo : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    Andrus (s) : ŁKS_ŁÓDŹ (b)


    Kolejka 7 - 09.07.2024
    The Karakans : FC Blanco (s)
    soints : FC Belzacka II
    Zagłębie Lubin2 (s) : FC Oliwerpul
    GKS Bełchatów S.A. (b) : POPYRTANI
    Mistrzowie NH : FC Barcelona Lisowice
    FC Tylice : Cargovia Kargowa
    Waleczne Serce : Hugo
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : Andrus (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : Leech Pozz


    Kolejka 8 - 11.07.2024
    soints : The Karakans
    FC Belzacka II : Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Oliwerpul : GKS Bełchatów S.A. (b)
    POPYRTANI : Mistrzowie NH
    FC Barcelona Lisowice : FC Tylice
    Hugo : FC Blanco (s)
    Andrus (s) : Waleczne Serce
    Leech Pozz : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    Cargovia Kargowa : ŁKS_ŁÓDŹ (b)


    Kolejka 9 - 13.07.2024
    The Karakans : Hugo
    Zagłębie Lubin2 (s) : soints
    GKS Bełchatów S.A. (b) : FC Belzacka II
    Mistrzowie NH : FC Oliwerpul
    FC Tylice : POPYRTANI
    FC Blanco (s) : Andrus (s)
    Waleczne Serce : Leech Pozz
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : Cargovia Kargowa
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : FC Barcelona Lisowice


    Kolejka 10 - 14.07.2024
    FC Belzacka II : Mistrzowie NH
    soints : GKS Bełchatów S.A. (b)
    Zagłębie Lubin2 (s) : The Karakans
    FC Oliwerpul : FC Tylice
    Andrus (s) : Hugo
    Leech Pozz : FC Blanco (s)
    Cargovia Kargowa : Waleczne Serce
    FC Barcelona Lisowice : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    POPYRTANI : ŁKS_ŁÓDŹ (b)


    Kolejka 11 - 15.07.2024
    The Karakans : Andrus (s)
    GKS Bełchatów S.A. (b) : Zagłębie Lubin2 (s)
    Mistrzowie NH : soints
    FC Tylice : FC Belzacka II
    Hugo : Leech Pozz
    FC Blanco (s) : Cargovia Kargowa
    Waleczne Serce : FC Barcelona Lisowice
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : POPYRTANI
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : FC Oliwerpul


    Kolejka 12 - 16.07.2024
    GKS Bełchatów S.A. (b) : The Karakans
    Zagłębie Lubin2 (s) : Mistrzowie NH
    soints : FC Tylice
    Leech Pozz : Andrus (s)
    Cargovia Kargowa : Hugo
    FC Barcelona Lisowice : FC Blanco (s)
    POPYRTANI : Waleczne Serce
    FC Oliwerpul : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    FC Belzacka II : ŁKS_ŁÓDŹ (b)


    Kolejka 13 - 18.07.2024
    The Karakans : Leech Pozz
    Mistrzowie NH : GKS Bełchatów S.A. (b)
    FC Tylice : Zagłębie Lubin2 (s)
    Andrus (s) : Cargovia Kargowa
    Hugo : FC Barcelona Lisowice
    FC Blanco (s) : POPYRTANI
    Waleczne Serce : FC Oliwerpul
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Belzacka II
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : soints


    Kolejka 14 - 20.07.2024
    Mistrzowie NH : The Karakans
    GKS Bełchatów S.A. (b) : FC Tylice
    Cargovia Kargowa : Leech Pozz
    FC Barcelona Lisowice : Andrus (s)
    POPYRTANI : Hugo
    FC Oliwerpul : FC Blanco (s)
    FC Belzacka II : Waleczne Serce
    soints : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    Zagłębie Lubin2 (s) : ŁKS_ŁÓDŹ (b)


    Kolejka 15 - 21.07.2024
    The Karakans : Cargovia Kargowa
    FC Tylice : Mistrzowie NH
    Leech Pozz : FC Barcelona Lisowice
    Andrus (s) : POPYRTANI
    Hugo : FC Oliwerpul
    FC Blanco (s) : FC Belzacka II
    Waleczne Serce : soints
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : Zagłębie Lubin2 (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : GKS Bełchatów S.A. (b)


    Kolejka 16 - 22.07.2024
    FC Tylice : The Karakans
    FC Barcelona Lisowice : Cargovia Kargowa
    POPYRTANI : Leech Pozz
    FC Oliwerpul : Andrus (s)
    FC Belzacka II : Hugo
    soints : FC Blanco (s)
    Zagłębie Lubin2 (s) : Waleczne Serce
    GKS Bełchatów S.A. (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
    Mistrzowie NH : ŁKS_ŁÓDŹ (b)


    Kolejka 17 - 23.07.2024
    Leech Pozz : FC Oliwerpul
    Cargovia Kargowa : POPYRTANI
    The Karakans : FC Barcelona Lisowice
    Andrus (s) : FC Belzacka II
    Hugo : soints
    FC Blanco (s) : Zagłębie Lubin2 (s)
    Waleczne Serce : GKS Bełchatów S.A. (b)
    Mszczonowianka Mszczonów (b) : Mistrzowie NH
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) : FC Tylice
    Kolejka 1 - 01.07.2024

    ŁKS_ŁÓDŹ (b) 6 : 0 The Karakans
    FC Barcelona Lisowice 6 : 1 POPYRTANI
    Cargovia Kargowa 4 : 0 FC Oliwerpul
    Leech Pozz 0 : 5 FC Belzacka II
    Andrus (s) 7 : 2 soints
    Hugo 2 : 7 Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Blanco (s) 9 : 2 GKS Bełchatów S.A. (b)
    Waleczne Serce
    0 : 0 obustronny w/o Mistrzowie NH
    Mszczonowianka Mszczonów (b) 0 : 4 FC Tylice



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cargovia Kargowa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    - zostanie anulowane w następnej kolejce
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “Mewa” ().

    Kolejka 2 - 02.07.2024

    Mszczonowianka Mszczonów (b) 2 : 2 ŁKS_ŁÓDŹ (b)
    Waleczne Serce 5 : 0 FC Tylice
    POPYRTANI 1 : 3 The Karakans
    FC Barcelona Lisowice 3 : 1 FC Oliwerpul
    Cargovia Kargowa 4 : 2 FC Belzacka II
    Leech Pozz 2 : 6 soints
    Andrus (s) 0 : 4 Zagłębie Lubin2 (s)
    Hugo 0 : 1 GKS Bełchatów S.A. (b)
    FC Blanco (s) 4 : 0 Mistrzowie NH



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 3 - 04.07.2024

    The Karakans 0 : 6 Mszczonowianka Mszczonów (b)
    FC Oliwerpul 4 : 0 POPYRTANI
    FC Belzacka II 2 : 3 FC Barcelona Lisowice
    soints 0 : 4 Cargovia Kargowa
    Zagłębie Lubin2 (s) 7 : 0 Leech Pozz
    GKS Bełchatów S.A. (b) 0 : 3 Andrus (s)
    Mistrzowie NH 3 : 1 Hugo
    FC Tylice 2 : 7 FC Blanco (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) 2 : 9 Waleczne Serce



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 4 - 06.07.2024

    FC Oliwerpul 1 : 4 The Karakans
    POPYRTANI 0 : 7 FC Belzacka II
    FC Barcelona Lisowice 4 : 2 soints
    Cargovia Kargowa 2 : 7 Zagłębie Lubin2 (s)
    Leech Pozz 1 : 3 GKS Bełchatów S.A. (b)
    Andrus (s) 4 : 0 Mistrzowie NH
    Hugo 1 : 4 FC Tylice
    Waleczne Serce 5 : 0 Mszczonowianka Mszczonów (b)
    FC Blanco (s) 4 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ (b)



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 5 - 07.07.2024

    The Karakans
    0 : 0 obustronny w/o Waleczne Serce
    FC Belzacka II 3 : 0 FC Oliwerpul
    soints
    0 : 0 obustronny w/o POPYRTANI
    Zagłębie Lubin2 (s) 4 : 0 FC Barcelona Lisowice
    GKS Bełchatów S.A. (b) 0 : 2 Cargovia Kargowa
    Mistrzowie NH 5 : 2 Leech Pozz
    FC Tylice 2 : 5 Andrus (s)
    Mszczonowianka Mszczonów (b) 2 : 9 FC Blanco (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) 2 : 2 Hugo



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 6 - 08.07.2024

    FC Belzacka II 1 : 2 The Karakans
    FC Oliwerpul 0 : 3 soints
    POPYRTANI 2 : 12 Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Barcelona Lisowice 3 : 0 GKS Bełchatów S.A. (b)
    Cargovia Kargowa 3 : 0 Mistrzowie NH
    Leech Pozz 0 : 6 FC Tylice
    FC Blanco (s) 2 : 0 Waleczne Serce
    Hugo 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów (b)
    Andrus (s) 9 : 2 ŁKS_ŁÓDŹ (b)



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 7 - 09.07.2024

    The Karakans 0 : 4 FC Blanco (s)
    soints 0 : 3 FC Belzacka II
    Zagłębie Lubin2 (s) 9 : 0 FC Oliwerpul
    GKS Bełchatów S.A. (b) 7 : 2 POPYRTANI
    Mistrzowie NH 2 : 0 FC Barcelona Lisowice
    FC Tylice 2 : 5 Cargovia Kargowa
    Waleczne Serce 8 : 0 Hugo
    Mszczonowianka Mszczonów (b) 0 : 4 Andrus (s)
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) 4 : 2 Leech Pozz



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 8 - 11.07.2024

    soints 0 : 2 The Karakans
    FC Belzacka II 0 : 6 Zagłębie Lubin2 (s)
    FC Oliwerpul 2 : 7 GKS Bełchatów S.A. (b)
    POPYRTANI
    0 : 0 obustronny w/o Mistrzowie NH
    FC Barcelona Lisowice 0 : 4 FC Tylice
    Hugo 0 : 4 FC Blanco (s)
    Andrus (s) 2 : 4 Waleczne Serce
    Leech Pozz 2 : 5 Mszczonowianka Mszczonów (b)
    Cargovia Kargowa 3 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ (b)



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 9 - 13.07.2024

    The Karakans 2 : 0 Hugo
    Zagłębie Lubin2 (s) 8 : 0 soints
    GKS Bełchatów S.A. (b) 2 : 2 FC Belzacka II
    Mistrzowie NH 7 : 0 FC Oliwerpul
    FC Tylice 5 : 0 POPYRTANI
    FC Blanco (s) 3 : 1 Andrus (s)
    Waleczne Serce 5 : 0 Leech Pozz
    Mszczonowianka Mszczonów (b) 0 : 5 Cargovia Kargowa
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) 0 : 3 FC Barcelona Lisowice



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 10 - 14.07.2024

    FC Belzacka II 2 : 3 Mistrzowie NH
    soints 1 : 3 GKS Bełchatów S.A. (b)
    Zagłębie Lubin2 (s)
    0 : 0 obustronny w/o The Karakans
    FC Oliwerpul 0 : 4 FC Tylice
    Andrus (s) 4 : 0 Hugo
    Leech Pozz 0 : 7 FC Blanco (s)
    Cargovia Kargowa 0 : 5 Waleczne Serce
    FC Barcelona Lisowice 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów (b)
    POPYRTANI 0 : 6 ŁKS_ŁÓDŹ (b)



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 11 - 15.07.2024

    The Karakans 1 : 4 Andrus (s)
    GKS Bełchatów S.A. (b) 0 : 4 Zagłębie Lubin2 (s)
    Mistrzowie NH 3 : 1 soints
    FC Tylice
    0 : 3 w/o FC Belzacka II
    Hugo 5 : 2 Leech Pozz
    FC Blanco (s) 5 : 0 Cargovia Kargowa
    Waleczne Serce 3 : 0 FC Barcelona Lisowice
    Mszczonowianka Mszczonów (b) 10 : 1 POPYRTANI
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) 6 : 0 FC Oliwerpul



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 12 - 7/16/2024

    GKS Bełchatów S.A. (b) 3 : 1 The Karakans
    Zagłębie Lubin2 (s)
    0 : 0 obustronny w/o Mistrzowie NH
    soints 2 : 7 FC Tylice
    Leech Pozz 2 : 5 Andrus (s)
    Cargovia Kargowa 4 : 1 Hugo
    FC Barcelona Lisowice 0 : 3 FC Blanco (s)
    POPYRTANI
    0 : 0 obustronny w/o Waleczne Serce
    FC Oliwerpul 0 : 5 Mszczonowianka Mszczonów (b)
    FC Belzacka II 3 : 0 ŁKS_ŁÓDŹ (b)



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 13 - 18.07.2024

    The Karakans 5 : 0 Leech Pozz
    Mistrzowie NH 3 : 1 GKS Bełchatów S.A. (b)
    FC Tylice 3 : 7 Zagłębie Lubin2 (s)
    Andrus (s) 1 : 2 Cargovia Kargowa
    Hugo 0 : 0 FC Barcelona Lisowice
    FC Blanco (s) 3 : 0 POPYRTANI
    Waleczne Serce 8 : 0 FC Oliwerpul
    Mszczonowianka Mszczonów (b) 3 : 5 FC Belzacka II
    ŁKS_ŁÓDŹ (b) 2 : 4 soints



    Zespół ŁKS_ŁÓDŹ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Tylice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Waleczne Serce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Mistrzowie NH ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Zagłębie Lubin2 ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół soints ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).