Rozgrywki LT PL - V liga - XXXVIIi sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - V liga - XXXVIIi sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.07.2024
    WOLNY LOS2 : Mistrzowie z dzielnicy
    RKS Motor Lublin S.A : K.S. Stary Wiśnicz
    GKS Andrzejewo : FC Rokita
    K.S. Jaroslawiec : Wawel Wirek
    Fc Puścina (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    Vanessa Club : Stall Stalowa Wola (s)
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : WOLNY LOS
    ŚwidDług (s) : KS Górnik Konin
    WOLNY LOS1 : FC Equ


    Kolejka 2 - 02.07.2024
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
    ŚwidDług (s) : FC Equ
    K.S. Stary Wiśnicz : Mistrzowie z dzielnicy
    RKS Motor Lublin S.A : FC Rokita
    GKS Andrzejewo : Wawel Wirek
    K.S. Jaroslawiec : Lechia-Dzierżoniów1946
    Fc Puścina (s) : Stall Stalowa Wola (s)
    Vanessa Club : WOLNY LOS
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : KS Górnik Konin


    Kolejka 3 - 04.07.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS1
    FC Rokita : K.S. Stary Wiśnicz
    Wawel Wirek : RKS Motor Lublin S.A
    Lechia-Dzierżoniów1946 : GKS Andrzejewo
    Stall Stalowa Wola (s) : K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS : Fc Puścina (s)
    KS Górnik Konin : Vanessa Club
    FC Equ : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    WOLNY LOS2 : ŚwidDług (s)


    Kolejka 4 - 06.07.2024
    FC Rokita : Mistrzowie z dzielnicy
    K.S. Stary Wiśnicz : Wawel Wirek
    RKS Motor Lublin S.A : Lechia-Dzierżoniów1946
    GKS Andrzejewo : Stall Stalowa Wola (s)
    K.S. Jaroslawiec : WOLNY LOS
    Fc Puścina (s) : KS Górnik Konin
    Vanessa Club : FC Equ
    ŚwidDług (s) : WOLNY LOS1
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : WOLNY LOS2


    Kolejka 5 - 07.07.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : ŚwidDług (s)
    Wawel Wirek : FC Rokita
    Lechia-Dzierżoniów1946 : K.S. Stary Wiśnicz
    Stall Stalowa Wola (s) : RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS : GKS Andrzejewo
    KS Górnik Konin : K.S. Jaroslawiec
    FC Equ : Fc Puścina (s)
    WOLNY LOS1 : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    WOLNY LOS2 : Vanessa Club


    Kolejka 6 - 08.07.2024
    Wawel Wirek : Mistrzowie z dzielnicy
    FC Rokita : Lechia-Dzierżoniów1946
    K.S. Stary Wiśnicz : Stall Stalowa Wola (s)
    RKS Motor Lublin S.A : WOLNY LOS
    GKS Andrzejewo : KS Górnik Konin
    K.S. Jaroslawiec : FC Equ
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : ŚwidDług (s)
    Vanessa Club : WOLNY LOS1
    Fc Puścina (s) : WOLNY LOS2


    Kolejka 7 - 09.07.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Wawel Wirek
    Stall Stalowa Wola (s) : FC Rokita
    WOLNY LOS : K.S. Stary Wiśnicz
    KS Górnik Konin : RKS Motor Lublin S.A
    FC Equ : GKS Andrzejewo
    ŚwidDług (s) : Vanessa Club
    WOLNY LOS1 : Fc Puścina (s)
    WOLNY LOS2 : K.S. Jaroslawiec


    Kolejka 8 - 11.07.2024
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Mistrzowie z dzielnicy
    Wawel Wirek : Stall Stalowa Wola (s)
    FC Rokita : WOLNY LOS
    K.S. Stary Wiśnicz : KS Górnik Konin
    RKS Motor Lublin S.A : FC Equ
    Vanessa Club : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    Fc Puścina (s) : ŚwidDług (s)
    K.S. Jaroslawiec : WOLNY LOS1
    GKS Andrzejewo : WOLNY LOS2


    Kolejka 9 - 13.07.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : Vanessa Club
    Stall Stalowa Wola (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS : Wawel Wirek
    KS Górnik Konin : FC Rokita
    FC Equ : K.S. Stary Wiśnicz
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : Fc Puścina (s)
    ŚwidDług (s) : K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS1 : GKS Andrzejewo
    WOLNY LOS2 : RKS Motor Lublin S.A


    Kolejka 10 - 14.07.2024
    Wawel Wirek : KS Górnik Konin
    Lechia-Dzierżoniów1946 : WOLNY LOS
    Stall Stalowa Wola (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    FC Rokita : FC Equ
    Fc Puścina (s) : Vanessa Club
    K.S. Jaroslawiec : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    GKS Andrzejewo : ŚwidDług (s)
    RKS Motor Lublin S.A : WOLNY LOS1
    K.S. Stary Wiśnicz : WOLNY LOS2


    Kolejka 11 - 15.07.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : Fc Puścina (s)
    WOLNY LOS : Stall Stalowa Wola (s)
    KS Górnik Konin : Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Equ : Wawel Wirek
    Vanessa Club : K.S. Jaroslawiec
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : GKS Andrzejewo
    ŚwidDług (s) : RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS1 : K.S. Stary Wiśnicz
    WOLNY LOS2 : FC Rokita


    Kolejka 12 - 16.07.2024
    WOLNY LOS : Mistrzowie z dzielnicy
    Stall Stalowa Wola (s) : KS Górnik Konin
    Lechia-Dzierżoniów1946 : FC Equ
    K.S. Jaroslawiec : Fc Puścina (s)
    GKS Andrzejewo : Vanessa Club
    RKS Motor Lublin S.A : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    K.S. Stary Wiśnicz : ŚwidDług (s)
    FC Rokita : WOLNY LOS1
    Wawel Wirek : WOLNY LOS2


    Kolejka 13 - 18.07.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : K.S. Jaroslawiec
    KS Górnik Konin : WOLNY LOS
    FC Equ : Stall Stalowa Wola (s)
    Fc Puścina (s) : GKS Andrzejewo
    Vanessa Club : RKS Motor Lublin S.A
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : K.S. Stary Wiśnicz
    ŚwidDług (s) : FC Rokita
    WOLNY LOS1 : Wawel Wirek
    WOLNY LOS2 : Lechia-Dzierżoniów1946


    Kolejka 14 - 20.07.2024
    KS Górnik Konin : Mistrzowie z dzielnicy
    WOLNY LOS : FC Equ
    GKS Andrzejewo : K.S. Jaroslawiec
    RKS Motor Lublin S.A : Fc Puścina (s)
    K.S. Stary Wiśnicz : Vanessa Club
    FC Rokita : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    Wawel Wirek : ŚwidDług (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : WOLNY LOS1
    Stall Stalowa Wola (s) : WOLNY LOS2


    Kolejka 15 - 21.07.2024
    Mistrzowie z dzielnicy : GKS Andrzejewo
    FC Equ : KS Górnik Konin
    K.S. Jaroslawiec : RKS Motor Lublin S.A
    Fc Puścina (s) : K.S. Stary Wiśnicz
    Vanessa Club : FC Rokita
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : Wawel Wirek
    ŚwidDług (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS1 : Stall Stalowa Wola (s)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS


    Kolejka 16 - 22.07.2024
    FC Equ : Mistrzowie z dzielnicy
    RKS Motor Lublin S.A : GKS Andrzejewo
    K.S. Stary Wiśnicz : K.S. Jaroslawiec
    FC Rokita : Fc Puścina (s)
    Wawel Wirek : Vanessa Club
    Lechia-Dzierżoniów1946 : ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    Stall Stalowa Wola (s) : ŚwidDług (s)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS1
    KS Górnik Konin : WOLNY LOS2


    Kolejka 17 - 23.07.2024
    K.S. Jaroslawiec : FC Rokita
    GKS Andrzejewo : K.S. Stary Wiśnicz
    Mistrzowie z dzielnicy : RKS Motor Lublin S.A
    Fc Puścina (s) : Wawel Wirek
    Vanessa Club : Lechia-Dzierżoniów1946
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) : Stall Stalowa Wola (s)
    ŚwidDług (s) : WOLNY LOS
    WOLNY LOS1 : KS Górnik Konin
    WOLNY LOS2 : FC Equ
    Kolejka 1 - 01.07.2024

    WOLNY LOS2 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy
    RKS Motor Lublin S.A 2 : 5 K.S. Stary Wiśnicz
    GKS Andrzejewo 9 : 0 FC Rokita
    K.S. Jaroslawiec
    0 : 0 obustronny w/o Wawel Wirek
    Fc Puścina (s) 7 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Vanessa Club 2 : 2 Stall Stalowa Wola (s)
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    ŚwidDług (s) 0 : 6 KS Górnik Konin
    WOLNY LOS1 0 : 3 FC Equ



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).









    Kolejka 2 - 02.07.2024

    WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS2
    ŚwidDług (s) 0 : 5 FC Equ
    K.S. Stary Wiśnicz 5 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    RKS Motor Lublin S.A 6 : 2 FC Rokita
    GKS Andrzejewo 2 : 0 Wawel Wirek
    K.S. Jaroslawiec 11 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Fc Puścina (s) 4 : 2 Stall Stalowa Wola (s)
    Vanessa Club 3 : 0 WOLNY LOS
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 8 : 2 KS Górnik Konin



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 3 - 04.07.2024

    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 0 WOLNY LOS1
    FC Rokita 0 : 5 K.S. Stary Wiśnicz
    Wawel Wirek 4 : 2 RKS Motor Lublin S.A
    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 12 GKS Andrzejewo
    Stall Stalowa Wola (s)
    3 : 0 w/o K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS 0 : 3 Fc Puścina (s)
    KS Górnik Konin 0 : 4 Vanessa Club
    FC Equ 2 : 5 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    WOLNY LOS2 0 : 3 ŚwidDług (s)



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 4 - 06.07.2024

    FC Rokita 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy
    K.S. Stary Wiśnicz
    3 : 0 w/o Wawel Wirek
    RKS Motor Lublin S.A 11 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946
    GKS Andrzejewo 3 : 5 Stall Stalowa Wola (s)
    K.S. Jaroslawiec 3 : 0 WOLNY LOS
    Fc Puścina (s) 10 : 1 KS Górnik Konin
    Vanessa Club 2 : 4 FC Equ
    ŚwidDług (s) 3 : 0 WOLNY LOS1
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 3 : 0 WOLNY LOS2



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 5 - 07.07.2024

    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 6 ŚwidDług (s)
    Wawel Wirek 5 : 0 FC Rokita
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 10 K.S. Stary Wiśnicz
    Stall Stalowa Wola (s) 6 : 1 RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS 0 : 3 GKS Andrzejewo
    KS Górnik Konin 3 : 7 K.S. Jaroslawiec
    FC Equ 0 : 0 Fc Puścina (s)
    WOLNY LOS1 0 : 3 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    WOLNY LOS2 0 : 3 Vanessa Club



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 6 - 08.07.2024

    Wawel Wirek 2 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    FC Rokita 10 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946
    K.S. Stary Wiśnicz 0 : 5 Stall Stalowa Wola (s)
    RKS Motor Lublin S.A 3 : 0 WOLNY LOS
    GKS Andrzejewo 11 : 2 KS Górnik Konin
    K.S. Jaroslawiec 0 : 0 FC Equ
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 4 : 0 ŚwidDług (s)
    Vanessa Club 3 : 0 WOLNY LOS1
    Fc Puścina (s) 3 : 0 WOLNY LOS2



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 7 - 09.07.2024

    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 8 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 5 Wawel Wirek
    Stall Stalowa Wola (s) 11 : 1 FC Rokita
    WOLNY LOS 0 : 3 K.S. Stary Wiśnicz
    KS Górnik Konin 0 : 4 RKS Motor Lublin S.A
    FC Equ 5 : 1 GKS Andrzejewo
    ŚwidDług (s) 2 : 5 Vanessa Club
    WOLNY LOS1 0 : 3 Fc Puścina (s)
    WOLNY LOS2 0 : 3 K.S. Jaroslawiec



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 8 - 11.07.2024

    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 10 Mistrzowie z dzielnicy
    Wawel Wirek 1 : 7 Stall Stalowa Wola (s)
    FC Rokita 3 : 0 WOLNY LOS
    K.S. Stary Wiśnicz 6 : 0 KS Górnik Konin
    RKS Motor Lublin S.A 2 : 9 FC Equ
    Vanessa Club 0 : 3 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    Fc Puścina (s) 3 : 0 ŚwidDług (s)
    K.S. Jaroslawiec 3 : 0 WOLNY LOS1
    GKS Andrzejewo 3 : 0 WOLNY LOS2



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 9 - 13.07.2024

    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 7 Vanessa Club
    Stall Stalowa Wola (s) 10 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS 0 : 3 Wawel Wirek
    KS Górnik Konin 4 : 0 FC Rokita
    FC Equ 4 : 1 K.S. Stary Wiśnicz
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 1 : 1 Fc Puścina (s)
    ŚwidDług (s)
    0 : 0 obustronny w/o K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS1 0 : 3 GKS Andrzejewo
    WOLNY LOS2 0 : 3 RKS Motor Lublin S.A



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    New

    Kolejka 10 - 14.07.2024

    Wawel Wirek 0 : 3 KS Górnik Konin
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 0 WOLNY LOS
    Stall Stalowa Wola (s) 6 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    rokita 2 : 10 FC Equ
    Fc Puścina (s) 2 : 0 Vanessa Club
    K.S. Jaroslawiec 1 : 4 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    GKS Andrzejewo 3 : 1 ŚwidDług (s)
    RKS Motor Lublin S.A 3 : 0 WOLNY LOS1
    K.S. Stary Wiśnicz 3 : 0 WOLNY LOS2



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 11 - 15.07.2024

    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 7 Fc Puścina (s)
    WOLNY LOS 0 : 3 Stall Stalowa Wola (s)
    KS Górnik Konin 8 : 1 Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Equ 4 : 0 Wawel Wirek
    Vanessa Club 0 : 0 K.S. Jaroslawiec
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 2 : 0 GKS Andrzejewo
    ŚwidDług (s) 7 : 1 RKS Motor Lublin S.A
    WOLNY LOS1 0 : 3 K.S. Stary Wiśnicz
    WOLNY LOS2 0 : 3 FC Rokita



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 12 - 16.07.2024

    WOLNY LOS 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy
    Stall Stalowa Wola (s) 6 : 0 KS Górnik Konin
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 6 FC Equ
    K.S. Jaroslawiec 3 : 1 Fc Puścina (s)
    GKS Andrzejewo 2 : 2 Vanessa Club
    RKS Motor Lublin S.A 1 : 9 ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s)
    K.S. Stary Wiśnicz 2 : 0 ŚwidDług (s)
    FC Rokita 3 : 0 WOLNY LOS1
    Wawel Wirek 3 : 0 WOLNY LOS2



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    New

    Kolejka 13 - 18.07.2024

    Mistrzowie z dzielnicy
    0 : 0 obustronny w/o K.S. Jaroslawiec
    KS Górnik Konin 3 : 0 WOLNY LOS
    FC Equ 0 : 5 Stall Stalowa Wola (s)
    Fc Puścina (s) 1 : 1 GKS Andrzejewo
    Vanessa Club 3 : 0 RKS Motor Lublin S.A
    ✩Kolejowy Klub Sportowy✩ (s) 1 : 1 K.S. Stary Wiśnicz
    ŚwidDług (s) 8 : 0 FC Rokita
    WOLNY LOS1 0 : 3 Wawel Wirek
    WOLNY LOS2 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946



    Zespół Fc Puścina ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jarosławiec ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).