Chat,IRC.

    Witam,

    na chwile obecną jedynie dostępną formą czatu jest ten na stronie głównej Futbolcup.pl zaraz po zalogowaniu. Znajduję się po lewej stronie, a można go uaktywnić klikając w chmurkę. Na chwilę obecną Administracja Playzo nie przewiduje odrębnego czatu w formie IRC.

    Pozdrawiam Team Futbolcup
    Drogi Oldboy'u,

    istniał kiedys kanał IRC, baaaaa istnieje teraz, poniżej masz instrukcję jak się tam dostać. Mam nadzieję, że okaże się pomocna.
    Gdybys miał jakiekolwiek problemy pisz smiało PW tu czy w grze, a przeslę Ci linka.

    Dane moje: woooojtaaaas/ Kolonia City

    Tymczasem zamieszczam wspomnianą instrukcję:



    Od razu zaznaczam - REGULAMINU FORUM nie złamałem - linku nie zamiesciłem, ponieważ jak podaje wikipedia link to inaczej hiperłącze – element ułatwiający przemieszczanie się pomiędzy stronami, czyli odsyłacz do innej strony. Powyżej mamy screen, który jest dozwolony - nie ma na nim tresci obraźliwych, rasistowskich itd. itp.

    Mam nadzieję, że Moderatorzy Forum wezmą powyższe pod uwagę.

    Dziękuję i pozdrawiam,
    ______
    woooojtaaaas, regulamin został zaaktualizowany.
    Z tego powodu udzialem CI tylko ostrzeżenia i proszę na przyszłość o nie zamieszczania linków, zdjęc do innych obcych serwisów.
    Ze względu na duże zainteresowanie rozważymy wraz z Administracją dodanie kanału IRC tutaj na forum. Proszę o cierpliwość
    Temat zamykam.

    Pozdrawiam Team FutbolCup dzelen


    " (6) Użytkownik zobowiązuje się wypełniać wskazówki i zalecenia
    operatora, jego współpracowników, administratorów, moderatorów i
    pracowników technicznych. W szczególności dotyczy to instrukcji
    administratorów i moderatorów ewentualnie przynależącego do serwisu
    forum.
    Pragniemy zwrócić uwagę, że zamieszczanie wszelkiego rodzaju obcych linków*,
    ściągnij-linków oraz tzw. reflinków (linków reklamowych) nie
    dotyczących gry Futbolcup zabronione jest zarówno w Waszych postach, sygnaturach
    lub zdjęciach/screenach przesłanych na forum. "

    Dieser Beitrag wurde bereits 6 mal editiert, zuletzt von „dzelen“ ()