Multi ip mesajı

Multi ip mesajı

Oyundan takımıma mesaj atılmış. Aynı ip üzerinden 3 takım bakıyorum. Bitanesi emanet arkadaşın. Hiçbiri ile bağlantım yok. Ayrıca multi ip başlığı adı altında açılan yere aylar öncesi yazdığım halde. Oyundan birde oyun hesabından mesaj gelmesi hşç hoş değil. Oyunu yıllardır oynuyorum. Yanlış varsa ban atarsın. Oyundan soğutmayın insanı. O yazılan mesajı burdan yazmıyorum. O yetkili kişi biliyor kendisini. Daha çok şey yazarım da sinirliyim susmak daha doğru olacaktır. .

usta61 schrieb:

Oyundan takımıma mesaj atılmış. Aynı ip üzerinden 3 takım bakıyorum. Bitanesi emanet arkadaşın. Hiçbiri ile bağlantım yok. Ayrıca multi ip başlığı adı altında açılan yere aylar öncesi yazdığım halde. Oyundan birde oyun hesabından mesaj gelmesi hşç hoş değil. Oyunu yıllardır oynuyorum. Yanlış varsa ban atarsın. Oyundan soğutmayın insanı. O yazılan mesajı burdan yazmıyorum. O yetkili kişi biliyor kendisini. Daha çok şey yazarım da sinirliyim susmak daha doğru olacaktır. .

Buyrun ne varsa dökün. Doğrusuyla yanlışıyla kabul edelim. Benden önce düzenlenen multi listesi elimde yok. Ben gördüğüme bakarım. Sorunlarınızı özel hesaptan mesaj yolu ile bildirirken iyi hoşta, sorun olabilecek davranışlarınızı oyun üzerinden uyarı alınca neden sorun? Artık mesaj yolu ile sorun kabul etmiyorum. Problemi olan ticket açsın. Özür dilerim yazan kişi benim. Utanacak, problem olacak, gereksiz veya farklı bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Oyunda zaten yeterince oyuncu azlığı yaşanıyorken ceza vermek yerine uyarmakla yetinmişim bundan mı rahatsız oldun. Her neyse egomu yeneli çok oldu ben kendi adıma özür diliyor tekrarında uyarmayacağımı şimdiden bildiriyorum. İyi oyunlar.

Good Things Take Time :!:

usta61 schrieb:

Ticket vs atmak da değişen bişey olmuyor. Yakında sende anlayacaksın. Multi olmaması için zaten ip aynı olanlar bu forumda var. Ben rencide oldum. 10 yıla yakındır oynuyorum özelden mesaj da almadım. Hata olursa görevli kim olursa gereğini yapabilir. İyi oyunlar

​Siz dışarıdan eleştiriyorsunuz. Fakat arkaplanda nelerle uğraştığımı bilmiyorsunuz. Amacım sizi rencide etmek değildi, özür dilerim. Ama oyunun şu durumunda sizin gibi bir yılların oyuncusunu kaybetmek hata olur diye düşündüm. Hata ettiysem affola.

Dilovası schrieb:

usta61 schrieb:

Ticket vs atmak da değişen bişey olmuyor. Yakında sende anlayacaksın. Multi olmaması için zaten ip aynı olanlar bu forumda var. Ben rencide oldum. 10 yıla yakındır oynuyorum özelden mesaj da almadım. Hata olursa görevli kim olursa gereğini yapabilir. İyi oyunlar

​Siz dışarıdan eleştiriyorsunuz. Fakat arkaplanda nelerle uğraştığımı bilmiyorsunuz. Amacım sizi rencide etmek değildi, özür dilerim. Ama oyunun şu durumunda sizin gibi bir yılların oyuncusunu kaybetmek hata olur diye düşündüm. Hata ettiysem affola.

Emeğine değmeyecek ne edersen et adem admin neden bıraktı orta. Oyunda gelecek yok. Az sayıda yönetici ile bu oyun dönmez. Öyle düşünüyo ise almanlar bu server de cenaze namazı kılalım oyunun. 22 maça düşürüldü oyun ama 34 maç oynuyoruz en basiti.saçma sapan kısa vadeli çözümler çıkıyor
      Yok acıyorum şu oyunun haline gerçekten gökmen. Oyunun komple serverini almak istedik biz adem ile ama oda olmuyor soğudum inan ondan bıraktım yöneticiliği bir bırak kredi almayı Facebookta cebimden para verdim ademde verdi reklam aldık o haldeyken bile tık yok ama az kaldı sabredin bakalım güzel haberlere :)

usta61 schrieb:

Dilovası schrieb:

usta61 schrieb:

Siz dışarıdan eleştiriyorsunuz. Fakat arkaplanda nelerle uğraştığımı bilmiyorsunuz. Amacım sizi rencide etmek değildi, özür dilerim. Ama oyunun şu durumunda sizin gibi bir yılların oyuncusunu kaybetmek hata olur diye düşündüm. Hata ettiysem affola.

Emeğine değmeyecek ne edersen et adem admin neden bıraktı orta. Oyunda gelecek yok. Az sayıda yönetici ile bu oyun dönmez. Öyle düşünüyo ise almanlar bu server de cenaze namazı kılalım oyunun. 22 maça düşürüldü oyun ama 34 maç oynuyoruz en basiti.saçma sapan kısa vadeli çözümler çıkıyor

​Bir sezon için liginiz devam ediyor gösterge sonraki sezona ayarlanıp 22 maça düşürüldü. Ayrıca adminlik için ortada kimse yok adamlar almanca veya İngilizce bilen birilerini arıyorlar kimse yok demek ki. Şöyle böyle İngilizcemle olayları onlara anlatmaya çalışıyorum.

legendAltnts schrieb:

Şu forumda gördüğünüz Türkçe karakterleri teker teker bizzat kendim uğraştım yazdım. Oda benım zorlamam ile ne yapsak boş anlatabiliyor muyum :)

​O kadar haklısın ki. Gelen modlar çırpınıp kendi ne yaparsa gelişme o oluyor ama bakalım. Sözde mobil için uğraşıyorlar. Zaten aksi halde değişime ayak uyduramayan silinir gider.

legendAltnts schrieb:

Yok acıyorum şu oyunun haline gerçekten gökmen. Oyunun komple serverini almak istedik biz adem ile ama oda olmuyor soğudum inan ondan bıraktım yöneticiliği bir bırak kredi almayı Facebookta cebimden para verdim ademde verdi reklam aldık o haldeyken bile tık yok ama az kaldı sabredin bakalım güzel haberlere :)

Bilmem mi sizin uğraşları ben gelecek görmüyorum burada. Oyun oynuyorum ama hiç bi zerre haz yok. Hatalar yüzünden bi çok kupa gitti 7700 bonussuz diziliş var ama dandik seyler yaşıyorum. Oyunda yeniliğe açık olmadıkça bu oyun kapanır bu server da