Sticky Ogłoszenia LT PL

Cześć,

poniżej lista zespołów wykluczonych z LT ze względu na liczbę walkowerów- terminy z wymienionymi zespołami można traktować jako WOLNY LOS i nie ma potrzeby zgłaszania nierozegrania meczu - z automatu będzie w/o na Waszą korzyść.

II liga

iBuyPower

Chelsea KnO FC

IVB liga

BTMS

VA liga

Ajax ZwD

Gang Dzikich Wieprzy

KS Majiec

VC liga

Dynamo Elbląg

Przypominam, że termin akceptacji MT to minimum 3 tygodnie przez terminem. Aby móc szukać nowego rywala należy wysłać PW przypominające o akceptacji / wysłaniu MT do rywala. Jeśli nie wyszukuje jakiegoś zespołu (zapewne gracz jest nieaktywny) dzień po terminie akceptacji proszę sprawdzić czy wyszukuje dany klub jak wciąż nie ma śmiało szukajcie nowego rywala.

Można jeszcze anulować ujemne punkty - minimum 100k za każdy ujemny punkt, czas na zastanowienie jest do momentu wrzucenia przeze mnie 18 kolejki (pierwsza rundy rewanżowej). Po tym terminie nie będzie możliwości anulowania ujemnych punktów.

W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,

woooojtaaaaas
    Cześć

myślę, że to ostatnie ogłoszenie w tej edycji LT.

Pierwsza sprawa - sezon kończy się 15/06/2021, dni od 16/06/2021 do 30/06/2021 włącznie organizujecie we własnym zakresie, wraz ze środami / piątkami w lipcu - chyba, że gracie w LM/LE/UEFA Conference National wtedy trzymacie terminy na te rozgrywki.

Nowy sezon LT rusza w czwartek 01/07/2021, terminarze jak zwykle powinny być wrzucone w dniu rozegrania ostatniej kolejki, czyli 15 czerwca, najpóźniej będą do 3 dni po tym terminie (18 czerwca).

Druga sprawa - kolejna dwa zespoły zostały wykluczone z LT za walkowery. Wyniki spotkań, które się z nimi odbyły zostały anulowane i zweryfikowane jako walkowery na korzyść rywali wykluczonych drużyn, a są to:

VA liga FC Hunters

VB liga Bayern Hunters

Przypominam też inne zespoły wykluczone wcześniej z LT:

II liga iBuyPower / Chelsea KnO FC

IVB liga BTMS

VA liga Ajax ZwD / Gang Dzikich Wieprzy / KS Majiec

VC liga / Dynamo Elbląg

Terminy z w/w zespołami można traktować jako WOLNE LOSY i nie trzeba mi zgłaszać tego, iż MT się nie odbędą - z automatu lecą w/o na korzyść ich rywali.

Trzecia sprawa - powoli dobiega termin przeznaczenia $$$ na nagrody w celu anulowania ujemnych punktów, jutro grana jest 17 kolejka, zatem czas jest do poniedziałku do momentu wrzucenia przeze mnie tabelek z pierwszej kolejki rundy rewanżowej.

Gdyby były jakieś pytania proszę o kontakt w grze / forum.

Pozdrawiam,

woooojtaaaas
    Cześć,

ogłoszenie dotyczy wyłącznie II ligi - zespół MaxiMilan, manager KondzioKietrz został wykluczony z LT ze względu na liczbę w/o.

Drużyna nie ma wymaganej MINIMALNEJ liczby graczy, aby mógł odbyć się mecz, zatem kto chce może anulować MT i szukać zastępstwa.

Mecze do końca sezonu będą weryfikowane jako walkowery na korzyść przeciwników w/w zespołu.

W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,

woooojtaaaas
    Cześć,

właśnie wrzuciłem terminarze LT na kolejny jubileuszowy 20 sezon LT.

Link:

board.playzo.de/index.php/Board/4559-Liga-towarzyska/

Termin akceptacji MT granych do 15/07/2021 włącznie jest do 20/06/2021 (niedziela) do 23:59).

W przypadku gdy rywal ma termin zajęty / nie akceptuje MT Waszym OBOWIĄZKIEM jest wysłanie MINIMUM JEDNEGO PW do niego w celu przypomnienia o akceptacji / zwolnienia terminu MT, aby w/o było uwzględnione.

Jeśli jesteś managerem przebywającym często na FC ślij śmiało pierwszy MT, nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, by doglądać często FC.

Jeśli kogoś Wam nie wyszukuje (pewnie gracz nieaktywny) czekacie do pierwszego dnia po terminie akceptacji (np. 21 czerwca) jeśli dalej go nie wyszukuje Wam możecie śmiało szukać nowego rywala na ten termin.

Pozostałe MT powinny zostać zaakceptowane nie później niż 3 tygodnie przed terminem spotkania.

Aby uniknąć kosztów anulowania MT, można je dograć w innym WOLNYM i UZGODNIONYM przez obie strony terminie (np. gdy obydwie drużyny mają WOLNY LOS tego samego dnia lub w każdą wolną środę / piątek).

Rywale WOLNY LOS - w tym terminie organizujecie MT we własnym zakresie.

Można zmieniać gospodarze jeśli ktoś ma zdecydowanie większy stadion, ważne aby mecz odbył się w podanym terminie, zmiana jeśli obie strony wyrażają na to zgodę - patrz pkt 3.2. Regulaminu LT.

W związku z wykluczeniami / wycofaniami z LT spadły tylko zespoły z miejsc 16/17 z I ligi, pozostałe zespoły z innych lig mimo miejsca w strefie spadkowej utrzymały się na tym samym poziomie rozgrywek.

Dodatkowo awans wywalczyły w związku z powyższym 4 zespół 3 ligi oraz 3 zespół ligi IVB (zgromadzone więcej punktów niż zespół z tego samego miejsca z ligi IVA).

Gdyby ktoś wychwycił jakieś błędy proszę dać znać od razu w dyskusjach na forum, tak aby od razu cała dana liga wiedziała, że jest błąd.

Rozpiskę nagród / punktów ujemnych postaram się ogarnąć jutro.

W razie pytań wiecie gdzie mnie szukać ;p

Pozdrawiam,

woooojtaaaas
    Cześć,

wczoraj upłynął termin akceptacji MT do 15/07/2021, jeśli kogoś dalej Wam nie wyszukuje / nie zaakceptował MT mimo PW / nie wysłał MT mimo PW możecie już szukać nowych rywali na te terminy. Dla pozostałych MT zasada jest, aby powyższe było zrealizowane na minimum 3 tygodnie przed meczem.

Nagrody powinny być wypłacone w tym tygodniu - ze względu na awarię z poprzedniego tygodnia, support przekazał mi, że nie miał możliwości wypłaty nagród.

I krótkie ogłoszenie dla ligi IVA - jak już być może dowiedzieliście się z artykułu dnia, który wisiał zespół Sporting Clube de Portugal wycofał się z LT, zatem mecze z w/w zespołem będą traktowane jako WOLNY LOS - nie trzeba nic zgłaszać, z automatu będzie w/o na Waszą korzyść.

Pozdrawiam,

woooojtaaaas
    Cześć,

poniżej lista zespołów wykluczonych z LT z powodu w/o. Terminy MT z wymienionymi drużynami można traktować jako WOLNE LOSY.

Kraina Tysiąca Jezior (b) - III Liga

Sporting Clube de Portugal (b) - IVA liga

Panathinaikos AO - VA liga

KS Byczki - VA liga

Looney Tunes Team - VB liga

Feyenoord Rotterdam - VC liga

Club Sporting Cristal Lima - VC liga

Pozdrawiam,

woooojtaaaas