Angepinnt Ogłoszenia LT PL

    Ogłoszenie głównie dla Ligi IVA:

    Vanessa Club zostanie wkluczony z ligi towarzyskiej, gracz nie ma w polu co najmniej siedmiu zawodników. Można anulować z nim zaplanowane mecze i znaleźć innego rywala, można również pisać do niego wiadomości prywatne w celu "obudzenia" go.

    Pozdrawiam,
    Mewa.

    Cześć,

    obecny sezon kończy się 16/04/2024 - dni od 17/04/2024 - 01/05/2024 organizujecie we własnym zakresie (chyba, że uczestniczycie w innych rozgrywkach w tym terminie), nowy sezon rusza w czwartek 02/05/2024, zajęte możecie mieć w maju tylko środy / piątki.

    Termin akceptacji dla ostatniej minął, więc jeśli ktoś Wam nie klepnie MT w ramach LT możecie szukać nowych rywali.

    W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji.

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas

    Neu

    Cześć,

    na początku chcę bardzo podziękować michalliskowi oraz Mewie za pomoc i ogarnianie LT, chłopaki spisali się na medal :)

    Proszę Was o zgłaszanie w/o NA FORUM w odpowiednim do tego dziale lub w ostateczności do Mewy.

    Jak widzicie moja aktywność w ostatnim czasie mocno się ograniczyła i w najbliższym czasie nie ulegnie ona poprawie :)

    A teraz do meritum:

    właśnie wrzuciłem terminarze LT na XXXVII sezon - maj / czerwiec.

    Link:

    board.playzo.de/index.php/Board/4559-Liga-towarzyska/

    Termin akceptacji MT granych do 15/05/2024 włącznie jest do 21/04/2024 do 23:59:59.

    W przypadku gdy rywal ma termin zajęty / nie akceptuje MT Waszym OBOWIĄZKIEM jest wysłanie MINIMUM JEDNEGO PW do niego w celu przypomnienia o akceptacji / zwolnienia terminu MT, aby w/o było uwzględnione.

    Jeśli jesteś managerem przebywającym często na FC ślij śmiało pierwszy MT, nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, by doglądać często FC.

    Jeśli kogoś Wam nie wyszukuje (pewnie gracz nieaktywny) czekacie do pierwszego dnia po terminie akceptacji (np. 22/04/2024) jeśli dalej go nie wyszukuje Wam możecie śmiało szukać nowego rywala na ten termin.

    Pozostałe MT powinny zostać zaakceptowane nie później niż 3 tygodnie przed terminem spotkania.

    Aby uniknąć kosztów anulowania MT, można je dograć w innym WOLNYM i UZGODNIONYM przez obie strony terminie (np. gdy obydwie drużyny mają WOLNY LOS tego samego dnia lub w każdą wolną środę / piątek).

    Rywale WOLNY LOS - w tym terminie organizujecie MT we własnym zakresie.

    Można zmieniać gospodarza jeśli ktoś ma zdecydowanie większy stadion, ważne aby mecz odbył się w podanym terminie, zmiana jeśli obie strony wyrażają na to zgodę - patrz pkt 3.2. Regulaminu LT.

    Gdyby ktoś wychwycił jakieś błędy proszę dać znać od razu w dyskusjach na forum, tak aby od razu cała dana liga wiedziała (proszę wtedy nie akceptować / wysyłać zaproszeń na MT) , że jest błąd.

    Rozpiska nagród / punktów ujemnych pojawi się w kolejnych dniach.

    Powstała jedna piąta liga, będzie awansować sześć drużyn, spadać będą po trzy ostatnie z IV lig.

    W razie pytań wiecie gdzie mnie szukać ;p

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas