Angepinnt Ogłoszenia LT PL

    Ogłoszenia LT PL



    Pierwszy post będzie służył do wypisywania osób nieprzestrzegających regulaminu, zawieszonych itd.

    Zespół DEEKS UNITED wycofany z rozgrywek ze względu na brak aktywnosci - wykluczenie 2 sezony.
    Zespół Miedź Legnica wycofany z rozgrywek ze względu na liczbę w/o - wykluczenie 3 sezonony.

    Obcokrajowcy grający w LT:

    Klub: ASD Taurisano Calcio Manager: Marzo - kontakt w języku niemieckim, jak ktos nie potrafi wiadomosc przetłumaczyć w translatorze
    Klub: FC Zürich Manager: Valentein - kontakt w języku angielskim, jak ktos nie potrafi wiadomosc przetłumaczyć w translatorze
    Klub: Wisła Puławy Manager: Buncol - kontakt w języku niemieckim, jak ktos nie potrafi wiadomosc przetłumaczyć w translatorze, kolega odpisuje po polsku, tłumacząc sobie wiadomosci w translatorze
    Klub: Göynükspor1907 Manager nazif03 - kontakt w języku angielskim, tureckim, jak ktos nie potrafi wiadomosc przetłumaczyć w translatorze

    Dieser Beitrag wurde bereits 29 mal editiert, zuletzt von „dzelen“ ()

    Czesć,

    podział na ligi wg rankingu ELO kształtuje się następująco:

    Proszę sprawdzić poprawnosć nazwy klubu/managera, aby potem nie było =, że kogos nie wyszukuje - przy takiej ilosci mogłem zrobić gdzies literówkę, choć uważałem.

    I liga
    L.P. Nazwa zespołu Nazwa managera Pozycja ELO
    1. Manchester Aig United / Zodiac / 4
    2. Ajax ZwD / GL7 / 10
    3. Newell's Old Boys / Oldboy / 27
    4. STUDZIANKA / horno / 30
    5. Legia…(L)…Warszawa / sunshaine / 34
    6. KS VICTORIA 1928 / michal221 / 39
    7. 2137 / Tomasz Hada / 41
    8. Tuciak United Team / Tuta96 / 41
    9. FC Dzikie Wieprze / Siupa / 50
    10. FC RYBNIK FULL / MartinoMartinez /61
    11. Pomorzanin Cychry / mmysla92 / 61
    12. St Albans City / Arsene Wenger / 65

    II liga

    L.P. Nazwa zespołu Nazwa managera Pozycja ELO
    13. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 / picia993 / 80
    14. Studzionka C.F. / Cinuś79_żeluś / 83
    15. Brak perspektyw / kolaninho / 109
    16. NaleśnikiTeam / sebek-97 / 109
    17. FC PZGW / HARY KEJN / 149
    18. Wisła Puławy / Buncol - zastąpił KS Tęcza Ryszard Ochódzki - 156
    19. KGB / ajalao / 174
    20. Real Madrid / Mewa / 230
    21. Liverpool F.C. / Johan Cruijff / 230
    22. KS Kraków / ikerok / 242
    23. ASD Taurisano Calcio / Marzo / 247
    24. Torcida / Cichy_3337 / 247

    III liga

    L.P. Nazwa zespołu Nazwa managera Pozycja ELO

    25. Dreglin PRO / Mike88 / 256
    26. Andrus / kps / 256
    27. Internazionale Wodzisław Śląski / kmita / 266
    28. FC Brzeziny / Brzeziniaczek123 / 287
    29. 9kompania / czarny_agent2 / 324
    30. Death Star / Gabriel Darth / 339
    31. Kolonia City / woooojtaaaas / 362
    32. LZS Snajper Szalejów Górny / zdzisiek30 / 379
    33. ⚡ Minutka R❖ultra❖n Trail ➤ / Minutka / 388
    34. FC Buhaje / Heterokrates / 411
    35. Chojniczanka Chojnice / Patrynho / 431
    36. Frytczak Warszawa / Grzesiek / 447

    IVA liga

    L.P. Nazwa zespołu Nazwa managera Pozycja ELO
    37. thorrgall / thorrgall / 478
    40. Livebird FC / dzelen / 496
    41. CWKS Legia Warszawa / Papryksport / 513
    44. Motor Lublin / AKA1970 / 610
    45. Sportowa FC / Rybka147 / 634
    48. DEEKS UNITED / Donku / 645
    49. KKS Kolejowy / Sławol / 657
    52. FC Masters Gliwice / Aztecky / 668
    53. Unia Skierniewice / Magister / 688
    56. Mexico City / mexico13 / 833
    57. KSG BARTEK / ksg bartek / 884
    60. unia niećkowo / lokario / 944

    IVB liga

    L.P. Nazwa zespołu Nazwa managera Pozycja ELO
    38. Celtic Glasgow / Kameleon / 478
    39. Qarabag Agdam / exeter96 / 490
    42. HC Tigers /Falafel / 513
    43. MKS Dynamo Elbląg / Knx-213 / 558
    46. soints / kriss / 634
    47. Ekipa PeKaPe FC / Forest / 645
    50. KksStartPruszcz / Giorgi93 / 657
    51. FC Zürich / Valentein / 668
    54. FC Köybaši / daniels101. / 705
    55. Gladiatorzy Z Miasta Noży / Rodoxim / 810
    58. FC WALEC Dobrodzień / Rafik85 / 912
    59. FC Barcelona Intersport / Adek /923

    VA liga

    L.P. Nazwa zespołu Nazwa managera Pozycja ELO
    61. Fala Świekatowo / Twój Stary / 944
    64. Porbandar / Gandhi Funboy / 1042
    65. LKS Uście Gorlickie / Islanders / 1042
    68. K.S. Stary Wiśnicz / Daniel / 1150
    69. VISA PRUSZKÓW / krzysio / 1156 - zastąpił PGE Huragan Koscian / Endriu
    72. Stomil Olsztyn / hurek / 1227
    73. MKS Orneta / Dzidowy10 / 1234
    76. RWKS Sparta / michallisk / 1278
    77. BuenosAmarenoS / Olo96 / 1293
    80. Miedź Legnica / mateusz1210 / 1332
    81. Dwa odbicia serca / suna.pl / 1341
    84. KS Slavko / Zenek / 1425

    VB liga

    L.P. Nazwa zespołu Nazwa managera Pozycja ELO
    62. Łęg Łowce / Niemczyc / 958
    63. LKS Ursus Dachnów / Janusz / 1014
    66. KS Dudys / Dudys / 1070
    67. Sativa Team / majkkel21 / 1091
    70. Zbynek / Zbynek54 / 1190
    71. Studnia (S) Bydgoszcz / Akpil / 1196
    74. FC Janke / Janke / 1234
    75. JELONKI Warszawa / twardy1987 / 1278
    78. KS Kretovia / Kret / 1305
    79. M.R.K. / MrK / 1328
    82. The Gunners / SpecialOne / 1383
    83. Mikołajki / T&T / 1385

    Jesli jakies zespoły miały to samo ELO przy przydziale do dwóch różnych poziomów lig (np. między III, IV) brałem pod uwagę kiedy dana osoba się zapisała tj. kto wczesniej się zapisał ten gra wyżej.
    Terminarze wrzucę wieczorem maksymalnie do 21.

    Regulamin - będzie skończony dzisiaj, wszelkie aktualizacje będą nanoszone niebieskim kolorem co jest ujęte w regulaminie, sam regulamin ma na dole zapis "Aktualizacja: XX.XX.XXXX", aby było wiadome kiedy ostatnio była robiona.
    Informację o aktualizacjach regulaminu będę zamieszczał także w swojej gazetce, więc kto jeszcze nie "wykupił" subskrypcji zachęcam do tego, ponieważ na forum w Ogłoszeniach będą WYŁĄCZNIE informacje nt. zmian nazw klubów/managerów/wycofaniu się zespołu/wyrzuceniu zespołu itd.

    W związku z tym, iż jest tyle lig proszę przestrzegać terminów zgłaszania poszczególnych rzeczy np. w/o do mnie na PW. Nie mam zamiaru za Wami ganiać ze względu na ilosc meczy do ogarnięcia, też mam swe życie prywatne. Nie dotrzymanie terminu będzie wiązało się z podwójnym w/o. Mówię o tym teraz, aby potem nie było płaczu, że ktos będzie wyrzucony z LT.

    Jesli Wy będziecie szanować moją pracę tj. zrobienie przydziałów, terminarzy, wrzucanie tabelek oraz będzie przestrzegać terminarza gry również nie będę restrykcyjny, ale jesli pojawi się czarna owca (oby nie!), która nie będzie szanować mojej pracy ucierpią na tym wszyscy. Jestem w stanie zrozumieć różne sytuacje losowe, ale notoryczne nie szanowanie mojej pracy oraz zaangażowania innych w przestrzeganie regulaminu będzie surowo karane.

    W związku z tym, iż jest to I edycja terminy wysyłania/akceptowania MT są następujące:
    a) I runda - do 22/10/2018
    b) II runda - do końca października tj. 31/10/2018
    c) wolne mecze - do końca pierwszej rundy tj. 11/11/2018.

    Wyniki głosowań:
    a) MT narzucone czy samotne poszukiwanie:
    10 - narzuceni
    5 - sami

    Jesli komus nie jest to na rękę, ponieważ ma znajomych, z którymi chce grać proszę dać znać, pomyslimy o tym, ale dopiero od II edycji. Myslę, że przecierpicie jeden miesiąc bez gry ze znajomymi.

    b) podział na ligi 1-6, czy 1x1,2x1,3x2
    I opcja 17, II opcja 18

    Kolejny sezon startuje 01/12/2018 - na grudzień NIE SZUKACIE sparningpartnerów. Terminarz grudniowy będzie po zakończeniu listopadowego sezonu tj. 22/11/2018, następnie zapraszacie wg regulaminu.

    Ewentualne pytania/wnioski/zażalenia/pomysły - zapraszam na PW w grze.

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas

    Dieser Beitrag wurde bereits 11 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

    Zespół VISA PRUSZKÓW manager krzysio zastąpił PGE Huragan Koscian / Endriu - 1156 w rozgrywkach VA ligi (zespół nieznalezniony w wyszukiwarce FC)

    Jesli mecze między Twoim zespołem, a wykluczonym zespołem są już ustalone proszę o ZAGRANIE z VISA PRUSZKÓW mimo tego spotkania w formie symulacji PRZED terminem danej kolejki. Ewentualne mecze symulacyjne dotyczą kolejek od 1 - 9 (01/10/2018 - 09/10/2018). Pozostałe mecze mają być zagrane już jako MT

    Proszę o zapraszanie tego zespołu na mecze towarzyskie

    Terminarze zaktualizowane:

    Rozgrywki LT PL - VA liga - I sezon

    Rozgrywki LT PL - sezon przygotowawczy II i VA liga - I sezon

    W razie pytań proszę o PW.

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

    Witajcie,

    start LT już za pasem, stąd na sam początek najważniejszych informacji na start LT:
    a) zgłoszenia o fakcie nieprzyjęcia MT/niechęci dogrania MT w formie symulacji przez rywala - najlepszy termin zgłaszania do mnie - 24h przed daną kolejką,
    b) zgłoszenia o fakcie dogrania MT w formie symulacji - najlepszy termin zgłaszania do mnie - 24h przed daną kolejką,
    c) grajmy FAIR, szanując siebie wzajemnie (brak kontuzji),
    d) zespoły GRAJĄCE w I sezonie LT są z automatu uczestnikami kolejnych edycji (2,3,4, etc.) - pkt. 2.4 oraz 2.5 Regulaminu,
    e) zespoły dołączające do LT w kolejnych edycjach (2,3,4, etc.) będą rozpoczynać swoją przygodę od najnizszego szczebla rozgrywek,
    f) wyniki pobieram sobie sam jeśli MT zostało rozegrane - jeśli nic mi nie wyskoczy, a nie mam zgłoszenia na PW o pkt a) lub b) wpisuję od razu podwójne w/o - proszę zatem sobie pilnować zgłoszenia,
    g) nie poszukujecie rywali na grudzień i kolejne miesiące - jeśli gracie lub chcecie grać w LT - terminarz na nowy sezon/miesiąc każdorazowo będzie publikowany w dniu ostatniej kolejki sezonu (22 dzień miesiąca),

    W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji. Jeśli coś według Was powinno być tu jeszce dodane dajcie znać na PW lub w dyskusjach na forum.

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas
    Czołem!

    Na forum miały miejsce małe zmiany tj.:

    a) ligi zostały połączone tj. ligi IVA oraz IVB i VA oraz VB mają wspólne działy - odpowiednio IV liga i V liga
    b) mecze międzysezonowe mają swój osobny dział - są tam spotkania, które rozgrywacie między sezonami (obecny 23.11 - 30.11)

    Od razu, aby nie spamować Was powiadomieniami chcę ogłosić DWIE KWESTIE:

    A. Jeśli ktoś chce się wycofać z LT po tym sezonie proszę dać znać do końca tygodnia - bedę miał mniej pracy potem,
    B. Jeśli ktoś nie chce grać meczy MIĘDZYSEZONOWYMod II edycji - proszę dać mi znać do końca tygodnia - osoby, które się zgłoszą same będą sobie organizować te dni między 23, a 31 dniem miesiąca
    C. PRZYPOMINAM o tym, aby nie akceptować MT na grudzień - terminarz do LT będzie udostępniony 22/11/2018, kiedy to okaże się KTO SPADA, a KTO AWANSUJE. Osoby mające zajęte terminy - proszę anulować MT, inaczej będziecie WYKREŚLANI z listy Uczestników, za jakiś czas sprawdzę sobie, czy macie wolne MT - kto będzie miał zajęte WYLATUJE z LT.

    Dziękuję i pozdrawiam,

    woooojtaaaaas
    Cześć,
    udało się wynegocjować nagrody dla najlepszych zespołów LT. I tak:

    Zespoły z miejsc 1-3 z I ligi otrzymają gratyfikację w wysokości: 1 mio dla pierwszego, 750k dla drugiego, 500k dla trzeciego.
    Zespoły, które uzyskają awans w tym sezonie wzbogacą się o 300k dla każdego.

    Powstały dwa regulaminy:
    a. osoób zapisujących się do LT

    Regulamin zapisujących się do LT

    b. zasady wypłacania nagród.

    Regulamin wypłaty nagród

    Chciałbym Was też pochwalić, ponieważ w piątek sprawdziłem Wasze MT i....
    Tylko 2 zespoły miały zajęte terminy na grudzień (po 1 MT), które mają obowiązek skontaktować się z rywalami, aby zagrać sym za te MT.
    W razie pytań/uwag jestem do dyspozycji - tu, na forum - PW lub temat dyskusje.

    Pozdrawiam,
    woooojtaaaas
    Cześć,
    terminarze wrzucone:
    board.playzo.de/index.php/Board/4559-Liga-towarzyska/

    doszły 3 nowe VI ligi A i B po 12 zespołów, C z 10 zespołami.
    4 zespoły, które wycofały się/odpadły zostały zastąpione 4 nowymi z najwyższymi miejscami ELO.
    Uniknęły spadku zespoły:
    a) III liga - 9msc Andrus (wycofanie się Studzionki z II ligi)
    b) IV liga - 9 miejsce Motor Lublin (wycofanie się Studzionki z II ligi - najlepszy z zepsołów, które spadały).

    Zespoły, które mają zajęte jakieś MT mają OBOWIĄZEK napisać PW w celu dogrania MT w formie symulacji.

    Zespół Göynükspor1907 manager nazif03 - obcokrajowiec, prawdopodobnie Turek, proszę się z nim kontaktować najlepiej po angielski/turecku.

    Pozdrawiam,woooojtaaaas

    P.S. Na przyszłość proszę nie męczyć mnie PW i na czacie kiedy coś będzie (terminarz/tabele) - różne bywają sytuacje w życiu i nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć - jeśli nie będę mógł na pewno komuś prześlę pliki.
    Nagrody za I sezon LT:

    1 mio - Pomorzanin Cychry - mmysl92 - MISTRZ LT

    750k - Legia…(L)…Warszawa - sunshaine - VICEMISTRZ LT

    500k - Ajax ZwD - GL7 - 3 miejsce LT

    300k - zespoły, które uzyskały awans:

    Real Madrid - Mewa

    FC PZGW - HARY KEJN

    Liverpool F.C. - Johan Cruijff

    FC Buhaje - Heterokrates

    Internazionale Wodzisław Śląski - kmita

    Kolonia City - woooojtaaaas

    Livebird FC - dzelen

    thorrgall - thorrgall

    Celtic Glasgow - Kameleon

    Gladiatorzy Z Miasta Noży - Rodoxim

    BuenosAmarenoS - Olo96

    Dwa odbicia serca - suna.pl

    K.S. Stary Wiśnicz - Daniel

    Łęg Łowce - Niemczyc

    Zbynek - Zbynek54

    Studnia (S) Bydgoszcz - Akpil

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas
    Zepół Göynükspor1907 zostaje usunięty z LT ze względu na brak jakiejkolwiek reakcji ze strony managera.

    Zespół gra w lidze VIC - osoby grające w tej lidze, jak i mecze między sezonami z tym zespołem mogą już szukać na te terminy nowych rywali. Mecze z zespołem w lidze będą weryfikowane jako w/o na korzysć rywali wymienionego zesołu.

    Przypominam także, że WCZORAJ upłynął termin AKCEPTACJI MT na pierwszaą rundę LT (kolejki 1-11). Zyskaliście zatem prawo do szukania nowych RYWALI w tych terminach. Kto chce może jeszcze się wstrzymać.

    Możecie napisać lub czekać na PW od rywala, który Wam nie klepnął MT o dogranie kolejki w formie symulacji.

    Wyniki z takiej gry najlepiej przesłać mi na PW dzień przed daną kolejką. Informację o w/o (rywal nie przyjął MT, brak PW od niego, odzewu na nasze PW) też najlepiej zgłaszać mi dzień przed daną kolejką.

    W razie pytań - PW, czat.

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas
    Zespół FC Zürich wycofał się z rozgrywek LT.

    Zespół gra w lidze VB - osoby grające w tej lidze, jak i mecze między sezonami z tym zespołem mogą już szukać na te terminy nowych rywali.
    Mecze z zespołem w lidze będą weryfikowane jako w/o na korzyść rywali wymienionego zespołu.

    Przypominam także, że DZISIAJ o 23:59 upływa termin AKCEPTACJI MT na drugą rundę LT (kolejki 12-22). Od jutra (00:00) zyskujecie prawo do szukania/akceptacji nowych RYWALI (MT) w tych terminach. Kto chce może jeszcze się wstrzymać.

    Możecie napisać lub czekać na PW od rywala, który Wam nie klepnął MT o dogranie kolejki w formie symulacji.

    Wyniki z takiej gry najlepiej przesłać mi na PW dzień przed daną kolejką. Informację o w/o (rywal nie przyjął MT, brak PW od niego, odzewu na nasze PW) też najlepiej zgłaszać mi dzień przed daną kolejką.

    W razie pytań - PW, czat.

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas
    Już teraz mogę Was powiadomić na samym początku jakie będą nagrody za LT.
    Wstępne nagrody za LT przedstawiają się następująco:

    I liga:
    Mistrz wzbogaci się o 5 mio EUR
    Wicemistrz o 3,5 mio EUR
    Trzeci zespół ligi o 2 mio EUR

    Każdy zespół, który uzyska awans dostrzeże na swoim koncie wpływ w wysokości 1 mio EUR.

    Dodatkowo dochodzą nagrody od sponsorów tytularnych - nagrody podzielę w najbliższym wolnym czasie (do końca edycji na pewno będą).
    Dodatkowo jest 1 anonimowy sponsor dający każdemu ze zwycięzców VI lig po 250k na głowę.

    Oczywiście przy wypłacie nagród przypomnę tylko o tym, że nie można mieć w/o oraz sym rozegranej ze swojej winy.

    Przypominam też o zgłaszaniu o nieprzyjęciu MT przez rywala przed daną kolejką, abym mógł uwzględnić w/o na Waszą korzyść.

    Kolejna kwestia - osoby, które nie chcą uczestniczyć w meczach między sezonami w styczniu - proszę zgłosić to na PW do końca 1 rundy (tj. 11.12.2018 do 23:59), osoby, które wycofają się dopiero po ponownym zgłoszeniu będą brane pod uwagę przy tworzeniu tych terminarzy (tyczy się to też 2 managerów, którzy wycofali się z między sezonowych na ten sezon). Osoby, które mi to już zgłaszały przed tym ogłoszeniem proszę o jeszcze 1 PW, ponieważ od tamtego czasu otrzymałem wiele innych PW i szybciej będzie napisać nowe, niż odgrzebywać przeze mnie wcześniejsze Wasze PW.

    Aktualizacji uległ regulamin (kwestia spadków z V ligi/awansu z VI lig).

    W razie pytań jestem na czacie, PW.
    Zespoły KSG BARTEK i KS DUDYS zostają wycofane z LT, wyniki z tymi zespołami będą weryfikowane jako w/o na korzyśc rywali tych zespołów.
    W związku z tym można od dzisiaj już szukać w ich miejsce rywali (dotyczy meczy między sezonami, ponieważ 1 i 2 runda już dawno mogliście zacząć szukać/mieć innych rywali).

    Przy okazji:

    Aktualizacja regulaminu LT:

    3.10.c
    c. ujemne punkty mogą zostać anulowane w przypadku zabezpieczenia, a następnie przekazania uzgodnionej z Organiatorem kwoty EUR na poczet nagród w LT.

    4.1.e. VA i VB - z lig awansują po 3 najlepsze drużyny tj. zespoły z miejsc 1 -3; spadają po 3 najsłabsze drużyny tj. zespoły z miejsc 10-12, gdzie drużyny z miejsc 10 i 12 z VA trafiają do VIA; drużyny z miejsc 10 i 12 z VB trafiają do VIB; dużyny z miejsc 11 z VA i VB trafiają do VIC,
    4.1.f. VIA oraz VIB i VIC - z lig awansują po 2 najlepsze drużyny tj. zespoły z miejsc 1-2; drużyny z ligi VIA trafiają do ligi VA, drużyny z ligi VIB trafiają do ligi VB, drużyna z 1 miejsca z VIC trafia do ligi VA, drużyna z 2 miejsca z VIC trafia do ligi VB.

    Regulamin LT PL

    Regulamin wypłaty nagród:

    Pkt 1.2 Aby nagroda została wypłacona Uczestnik nie może złamać pkt 3.8. Regulaminu LT (maksymalnie 3 mecze oddane w/o i 3 mecze rozegrane w formie symulacji).
    Pkt 1.3 W przypadku naruszenia pkt 3.8. Regulaminu LT nagroda dla danego Uczestnika przechodzi do puli kolejnej edycji LT w danej lidze/ligach.

    Regulamin wypłaty nagród

    Przypominam też, że równo za tydzień upływa termin zgłaszania wycofania się z meczy między sezonami od stycznia.

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas
    Zespół managera Minutka zmienił nazwę z ⚡ Minutka R❖ultra❖n Trail ➤ na 〽️ Trail Minutka CF.

    Proszę uwzględnić przy zapraszaniu drużyny (prawdopodobnie MT są już poklepane przez Was).

    W terminarzach ujęto zmiany.

    Przy okazji informuję, że jutrzejsza kolejka z powodu mojego wyjazdu na mecz będzie wrzucona w niedzielę albo w okolicach południa labo razem z niedzielną kolejką.
    Nowy rok nowa odświeżona Liga Towarzyska !

    Już od nowego sezonu LT nabiera jeszcze większego rozpędu.
    Dodajemy zapowiedzianą wcześniej nową szatę graficzną, która mamy nadzieję doda kolejną dodatkową 'szczyptę' profesjonalizmu tej ligi.
    Każdy uczestnik LT może wkleić grafikę swojej ligi w profilu klubowym w grze.





    Ale to nie wszystko !
    W najbliższych dniach zostaną zaktualizowani w formie graficznej ostatni Mistrzowie poszczególnych LT.





    Cześć,

    przypominam, ze dzisiaj dla większości lig mija termin akceptacji meczy między sezonami. Od jutra śmiało możecie akceptować MT od innych rywali.
    W związku z dużą liczbą osób, które zadeklarowały opuszczenie między sezonowych meczy, LT oraz zespoły, które prawdopodobnie po tym sezonie pożegnają się z LT (liczba w/o) zrobiłem zestawienie - proszę sprawdzić czy jest się uwzględnionym jeśli ktoś dawał mi znać - jak nie PISAĆ od razu:

    Podsumowanie zespołów wycofanych z między sezonowych:

    KS UNIA Lisowice
    Wodnik Callander
    Avengers
    KS Nowiny Wielkie
    soints
    K.S. Stary Wiśnicz
    Torcida
    thorrgall (b)
    Newell's Old Boys

    Podsumowanie zespołów wycofanych z LT:

    ramsten-
    KS Iłżanka Baranów
    Olimpia Gniew
    Mistrz Czaniec
    Orly z Elblaga
    FC Blanco
    LKS Ursus Dachnów
    FC Janke
    FC-Grudziądz (b)
    FC Barcelona InterSport
    9kompania

    Podsumowanie zespołów, którym grozi usunięcie z listy LT:

    Lechia Gdańsk
    Resovia
    KTS Weszło
    Dynovia Dynów
    OKS Latające Ogórasy
    M.R.K.
    Ekipa PeKaPe FC
    Mikołajki
    Death Star (s)
    Fala Świekatowo
    St Albans City (s)

    Osoby z ostatniej grupy tj. zespoły, którym grozi usunięcie z listy LT proszone są o zgłoszenie się do mnie do wtorku (15.01.2019 włącznie), aby omówić kwestie ewentualnego pozostania w LT.
    Dwie pierwsze grupy - czekam jeszcze do końca tygodnia na zgłoszenie(niedziela 13/01/2019).
    Proszę spojrzeć także na liczbę w/o - przypominam, że osoby, które mają w/o przyszły sezon rozpoczną z ujemnymi punktami (każde w/o to -5 pkt na start). W kwestii anulowania tych punktów - proszę zgłosić się do mnie na PW. Proszę to zrobić jak najszybciej, żeby potem w lutym nie było płaczu, że komuś brakło tych punktów do awasnu/utrzymania.

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaas
    Cześć,
    punkt 1 - przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień na akceptowanie meczy 2 rundy (kolejki 12-22).
    Od jutra śmiało możecie mieć nowych rywali.

    W związku z tym, iż dążymy tutaj wszyscy, aby nasza LT była profesjonalna od tej edycji (luty) nagrody będą z góry znane (na luty nie ulegną zmianom):

    Zaczynając od zespołów, które wywalczyły awans - wzbogacą się one jak w poprzednich edycjach o okrągły milion euro.
    Pierwsza trójka najwyższej klasy rozgrywkowej z kolei zdobędzie nagrody:

    1 miejsce 5 mln
    2 miejsce 3,5 mln
    3 miejsce 2 mln

    Od kolejnej edycji V (marzec) pula na nagrody ulegnie zwiększeniu. Nagrody oprócz zespołów, które wywalczą awans nagrody dostaną wszystkie zespoły grające w I lidze. Docelowo będę chciał, aby każdy zespół (z wyjątkiem tych grających w najniższej klasie rozgrywkowej - poza uzyskującymi awans - aby uniknąć zespołów zapisujących się na 1 sezon, żeby zgarnąć nagrodę) otrzymywał nagrodę z LT, powiedzmy coś w stylu praw do transmisji telewizyjnych meczy - w zależności od ligi w jakiej występuje różnie kształtowałaby się ta nagroda. Oczywiście do tego będą dochodzić nagrody od sponsorów tytularnych

    .Zapraszam do dyskusji na ten temat na forum:

    Liga Towarzyska - dyskuje

    Pozdrawiam,
    woooojtaaaas
    Cześć,

    na początek dwa krótkie ogłoszenia - pierwsze - zespół Newell's Old Boys zmienił nazwę na Black Devils; drugie - zespoły, które nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu meczy między sezonami:

    Black Devils
    FC Buhaje
    Kolonia City
    thorrgall (b)
    Liverpool F.C. (s)
    Torcida
    BuenosAmarenoS (b)
    LKS Pogórze Bachórz (b)
    K.S. Stary Wiśnicz
    soints
    Zryw Dabrowka (b)
    Raba Bessów (b)
    KS Nowiny Wielkie (b)
    KS UNIA Lisowice
    AKSON
    Wodnik Callander
    FC Juventus

    Każdy kto chce sam sobie organizować proszę mi to zgłosić najpóźniej do czwartku 23:59.

    Teraz trzecie dłuższe ogłoszenie.
    W związku z nowym projektem Teau FC (LM i LE) i pierwszymi pytaniami o kolidowanie tych rozgrywek z LT pragnę Wam zakomunikować, że:

    a) LT będzie zreorganizowana tak, aby równocześnie było możliwe uczestnictwo zarówno w LT jak i LE/LM,
    b) reorganizacja będzie przeprowadzona w kwietniu - będzie ona wyglądała tak jak kiedyś pisałem, zanim powstał pomysł LM/LE.
    Proszę o głosowanie do końca marca.

    Jeśli komuś nie odpowiada taki format rozgrywek LT i chciałby zrezygnować - prośba o danie informacji do końca marca. Każdy kto nie da informacji na PW automatycznie będzie brany pod uwagę w kolejnych edycjach po reorganizacji.

    Zapraszam do dyskusji:

    Liga Towarzyska - dyskuje

    Wszelkie pytania proszę zadawać na forum tak, aby wszyscy widzieli dyskusje na ten temat

    Pozdrawiam,

    woooojtaaaaas

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()