Liga Towarzyska - dyskuje

      I stało się....Hit nie zawiódł...

      Newell's Old Boys 1:2 Pomorzanin Cychry

      Na mecz przybyło aż 32.313 kibiców.
      To nowy rekord frekwencji ńa stadionie Newell's Old Boys.

      Zespół Pomorzanin Cychry znacznie się przybliżył dzięki temu zwycięstwu do zdobycia mistrzostwa ligi.
      Ale do końca zostało jeszcze kilka kolejek...zobaczymy czy uda się utrzymać 1 pozycję w tabeli.

      Gratuluję zespołowi Pomorzanin Cychry zwycięstwa.
      Tym razem wygrał lepszy:-)




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      :cursing:
      po dzisiejszym meczu mam kontuzjowanego zawodnika (czerwony krzyżyk) i dwóch pokopanych, zastanawiam się mocno czy jeśli w kolejnym sezonie trafię do jednej ligi z moim dzisiejszym przeciwnikiem to czy przyjmę zaproszenia czy od razu nie poproszę o wo (ewentualnie rozegram symulacje, tam przynajmniej kontuzje kończą się razem z meczem symulacyjnym)
      szkoda, że nie mogłem oglądać tego meczu online, chociaż pewnie niewiele mógłbym zrobić...


      na prośbę woooojtaaaasa wrzucam link do albumu ze screenami z meczu (ostatni to screen z ustawienia 11 już po meczu):

















      Post edytowany - link zewnętrzny.

      Pozdrawiam,

      woooojtaaaas
      Team Futbolcup

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

      Niestety... drużyna frytczaka nie pierwszy raz pokazała że gra na ostro ...ja i GL7 coś o tym wiemy co już opisywane było w naszych ligach.

      Na szczęście nie mam chata w grze więc nie mam dostępu do jego wypowiedzi na chacie...ale koledzy już mi pokazywali screeny jak się tym szczyci że skopał kogoś z czołówki...




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Dwa nowe punkty regulaminu... To aby na pewno dobry pomysł? Wooojtaaas, nawet z Tobą grając w tamtym sezonie bodajże złapałem kontuzję a wiem, że grałeś fair. Nawet ja grając fair nie raz powoduję kontuzje o rywala... Przecież to jest zdarzenie losowe. Proponuję doprecyzować ten podpunkt bo dla mnie to jest "egzekucja" w niektórych przypadkach. Screen udowadniający, że grało się taktyką fair jest nic nie wart i tego chyba nie muszę tłumaczyć (można łatwo oszukać).

      Heterokrates schrieb:

      Dwa nowe punkty regulaminu... To aby na pewno dobry pomysł? Wooojtaaas, nawet z Tobą grając w tamtym sezonie bodajże złapałem kontuzję a wiem, że grałeś fair. Nawet ja grając fair nie raz powoduję kontuzje o rywala... Przecież to jest zdarzenie losowe. Proponuję doprecyzować ten podpunkt bo dla mnie to jest "egzekucja" w niektórych przypadkach. Screen udowadniający, że grało się taktyką fair jest nic nie wart i tego chyba nie muszę tłumaczyć (można łatwo oszukać).


      Naprawdę grając FAIR po meczu ze mną miałes czerwony krzyżyk? W tych punktach chodzi o czerwony/żółty krzyżyk. Tutaj nie chodzi w ogóle o "kontuzję" typu - gracz ze swietnej formy spada na zdrowy. Tylko i wyłącznie swietna forma i albo osłabienie (żółty kolor) albo kontuzja (czerwony kolor).

      Punkt ma służyć temu, aby elimniować graczy takich jak Frytczak. Mogę zmienić to - kwestia tylko jak to ładnie sformułować, aby każdy wiedział o co chodzi.

      woooojtaaaas schrieb:

      Heterokrates schrieb:

      Dwa nowe punkty regulaminu... To aby na pewno dobry pomysł? Wooojtaaas, nawet z Tobą grając w tamtym sezonie bodajże złapałem kontuzję a wiem, że grałeś fair. Nawet ja grając fair nie raz powoduję kontuzje o rywala... Przecież to jest zdarzenie losowe. Proponuję doprecyzować ten podpunkt bo dla mnie to jest "egzekucja" w niektórych przypadkach. Screen udowadniający, że grało się taktyką fair jest nic nie wart i tego chyba nie muszę tłumaczyć (można łatwo oszukać).


      Naprawdę grając FAIR po meczu ze mną miałes czerwony krzyżyk? W tych punktach chodzi o czerwony/żółty krzyżyk. Tutaj nie chodzi w ogóle o "kontuzję" typu - gracz ze swietnej formy spada na zdrowy. Tylko i wyłącznie swietna forma i albo osłabienie (żółty kolor) albo kontuzja (czerwony kolor).

      Punkt ma służyć temu, aby elimniować graczy takich jak Frytczak. Mogę zmienić to - kwestia tylko jak to ładnie sformułować, aby każdy wiedział o co chodzi.


      Jak dla mnie jest bardzo dobrze i popieram :)

      Dokładnie,to już nie chodzi o sam faul i uszczerbek na zdrowiu....On mu skopal grajka do czerwonego...kontuzja....zawodnik kilka dni nie będzie mógł grać.

      Już na początku LT było pisane że tego typu zachowania będą eliminowane poprzez usunięcie z LT.

      Gość robi to specjalnie i się tym szczyci.
      Jak dla mnie ewidentnie out z LT.
      I ostrzeżenie dla pozostałych że to nie są tylko puste słowa w regulaminie.
      Pozdrawiam




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup: