Liga Towarzyska - dyskuje

      czesc, mam pytanie co do tego nowego zapisu w regulaminie, który swoja droga uważam za bardzo słuszny, ale jest coś, co wydaje mi się przeoczone i nie wiem czy jest możliwość żeby jakoś temu zaradzić.
      Kiedy jakiś trener wystawi ledwo zdrowego zawodnika, który będzie miał zielony krzyżyk na minimum wartości - w tej sytuacji bardzo łatwo o krzyżyk żółty grając nawet taktyka fair, bo drobny uraz spowoduje zmianę zdrowia zawodnika, a te nawet przy fair się zdarzają. Ktos w ten sposób możee bardzo łatwo eliminować przeciwników z lt. Co wtedy? Jest jakaś możliwość weryfikacji tego?
      Cześć,

      jak wspominałem na czacie - daję do dyskusji temat reorganizacji LT. Proszę zapoznać się i zadawać tu ewentualne pytania. Jeśli ktoś już jest zdecydowany na którąś z opcji - głosy oddajemy w grze na PW. Aby głosowanie było wiążące musi zagłosować co najmniej 50% Uczestników z obecnej III edycji LT. Można zwiększyć liczbę zespołów awansujących/spadających/grających w barażach, ale proszę tą informację umieszczać przy swoim głosie.

      Kolory:
      NIEBIESKI - LIGA
      ŻÓŁTY - PUCHAR
      FIOLETOWY - BARAŻE
      POMARAŃCZOWY - SUPERPUCHAR
      BRĄZOWY - WOLNE MT

      Ligę gramy od poniedziałku do piątku, puchar w weekendy. Superpuchar w ostatni dzień drugiego miesiąca rozgrywek. Ewentualne baraże tydzień po zakończonych rozgrywkach.

      OPCJA 1:

      Liga składa się z 20 zespołów. Start każdego 1 dnia nieparzystego miesiąca (styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad) i gramy dwa miesiące. Reorganizacja weszłaby w życie od marca/maja.
      Awanse/spadki: 3 zespoły
      Puchar - start w pucharze w zależności od ligi i miejsca w niej zajętego (sezon wcześniej)
      Superpuchar - zwycięzca I ligi ze zwycięzcą pucharu (lub wicemistrzem I ligi)
      Każdy SAM organizuje sobie MT w przypadku odpadnięcia z pucharu oraz wolne MT (raz na 2 miesiące wg podanych przeze mnie dat) i datę z superpucharu.



      OPCJA 2:

      Liga składa się z 18 zespołów. Start każdego 1 dnia nieparzystego miesiąca (styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad). Reorganizacja weszłaby w życie od marca/maja.
      Awanse/spadki: 3 zespoły + 1 gra w barażach (FIOLET)
      Puchar - start w pucharze w zależności od ligi i miejsca w niej zajętego (sezon wcześniej)
      Superpuchar - zwycięzca I ligi ze zwycięzcą pucharu (lub wicemistrzem I ligi)
      Każdy SAM organizuje sobie MT w przypadku odpadnięcia z pucharu, wolne MT (raz na 2 miesiące wg podanych przeze mnie dat) oraz daty z baraży i datę z superpucharu.



      EDIT: Opcja nr 3 - zostaje po staremu

      EDIT 2: NA głosy czekam do 11/01/2019

      Zapraszam do dyskusji!

      Dieser Beitrag wurde bereits 5 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

      Jestem na nie,ale tylko ze względu na znaczne powiększenie lig,lepsze są mniejsze ligi które są bardziej wyrównane i bardziej sprawiedliwe,bo nie stracisz punktów z jakimś outsiderem,wiadomo,że narazie są drużyny które dominują i które są outsiderami w ligach,ale powoli powinno to się kształtować i niedługo powinno to fajnie wyglądać w tych ligach,gdzie mecz z każdym będzie ważny.Jeśli będzie propozycja ligi 12 drużyn+ puchary to jestem na tak,a w tym przypadku nie głosuje by nie nabjiać frekwencji ;)
      Pomimo wysłanych zaproszeń na MT na 1.1.19 i 12.01.19 i napisaniu PW doo rywala nadal nie zaakceptował MT.
      Manchester Aig United

      Czy mogę potraktować to jako w/o i szukać innego rywala??
      Do 1.1 zostały 3 dni... później może być ciężko kogoś znaleźć.




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Kolega wyżej mówi dobrze :) podpisuje się pod tym. Co do zmian... może lepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie delikatnych zmian/nowych pomysłów, które znacząco by nie zmieniły aktualnego szkieletu rozgrywki :)
      Aktualny pomysł... fajna sprawa, rozmaicie to wszystko wygląda i szacun!!! Ale myślę, że za szybko na takie rewolucje. Może za rok?

      Oldboy schrieb:

      Pomimo wysłanych zaproszeń na MT na 1.1.19 i 12.01.19 i napisaniu PW doo rywala nadal nie zaakceptował MT.
      Manchester Aig United

      Czy mogę potraktować to jako w/o i szukać innego rywala??
      Do 1.1 zostały 3 dni... później może być ciężko kogoś znaleźć.


      Regulamin Ligi Towarzyskiej PL

      3. Zasady rozgrywek:

      Pkt 3.1. Uczestnicy, zarówno gospodarze jak i goście akceptują/wysyłają MT w następujących terminach:

      a. pierwsza runda (kolejki 1-11) do 4 dni po wrzuceniu terminarza przez Organizatora (najczęściej będzie to 26 dzień miesiąca),

      b. druga runda (kolejki 12-22) do końca danego miesiąca LT,

      c. mecze przygotowawcze do końca pierwszej rundy.

      Regulamin Ligi Towarzyskiej PL


      A wiec możesz już szukać nowego rywala na 1.01.19r. termin 12.01.19 musisz jeszcze zachować wolny do końca tego miesiąca.