Liga Towarzyska - dyskuje

      dzelen schrieb:

      thorrgall schrieb:

      woooojtaaaas schrieb:



      Kolejka 15 - 15.01.2019
      KS VICTORIA 1928 : thorrgall (b) (3:1)


      i tak się kończy ustawianie innych składów na ligę i turnieje a innych na LT jak się nie ma premium... wystarczy nagły nawał pracy

      gratulacje michal221 :thumbsup:


      thorr tylko już żeby ta sytuacja się nie powtórzyła bo 1'ligowcy czekają na Nas :D
      Za dużo już tam zarobili... :thumbsup:


      robię co w mojej mocy, dziś kolejny dziwny remis, ale mam nadzieję, że nie będzie mieć żadnego znaczenia ;)

      dzelen schrieb:



      I'ligowcy bójcie się Livebird FC melduje się w najwyższej klasie rozgrywkowej LT ! :D


      Cieszymy sie, ze sie meldujesz :D
      W koncu ktos musi spasc :D
      Tak powaznie juz niedlugo powinna byc tu elita, tylko czy bedzie wtedy miejsce dla mnie :D
      Gratulacje dla Meistra Martineza :thumbsup:
      wooojtaaaas - dobra robota, zreszta nie od dzis
      :D

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

      woooojtaaaas schrieb:

      Cześć,

      jak wspominałem na czacie - daję do dyskusji temat reorganizacji LT. Proszę zapoznać się i zadawać tu ewentualne pytania. Jeśli ktoś już jest zdecydowany na którąś z opcji - głosy oddajemy w grze na PW. Aby głosowanie było wiążące musi zagłosować co najmniej 50% Uczestników z obecnej III edycji LT. Można zwiększyć liczbę zespołów awansujących/spadających/grających w barażach, ale proszę tą informację umieszczać przy swoim głosie.

      Kolory:
      NIEBIESKI - LIGA
      ŻÓŁTY - PUCHAR
      FIOLETOWY - BARAŻE
      POMARAŃCZOWY - SUPERPUCHAR
      BRĄZOWY - WOLNE MT

      Ligę gramy od poniedziałku do piątku, puchar w weekendy. Superpuchar w ostatni dzień drugiego miesiąca rozgrywek. Ewentualne baraże tydzień po zakończonych rozgrywkach.

      OPCJA 1:

      Liga składa się z 20 zespołów. Start każdego 1 dnia nieparzystego miesiąca (styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad) i gramy dwa miesiące. Reorganizacja weszłaby w życie od marca/maja.
      Awanse/spadki: 3 zespoły
      Puchar - start w pucharze w zależności od ligi i miejsca w niej zajętego (sezon wcześniej)
      Superpuchar - zwycięzca I ligi ze zwycięzcą pucharu (lub wicemistrzem I ligi)
      Każdy SAM organizuje sobie MT w przypadku odpadnięcia z pucharu oraz wolne MT (raz na 2 miesiące wg podanych przeze mnie dat) i datę z superpucharu.



      OPCJA 2:

      Liga składa się z 18 zespołów. Start każdego 1 dnia nieparzystego miesiąca (styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad). Reorganizacja weszłaby w życie od marca/maja.
      Awanse/spadki: 3 zespoły + 1 gra w barażach (FIOLET)
      Puchar - start w pucharze w zależności od ligi i miejsca w niej zajętego (sezon wcześniej)
      Superpuchar - zwycięzca I ligi ze zwycięzcą pucharu (lub wicemistrzem I ligi)
      Każdy SAM organizuje sobie MT w przypadku odpadnięcia z pucharu, wolne MT (raz na 2 miesiące wg podanych przeze mnie dat) oraz daty z baraży i datę z superpucharu.



      EDIT 2: NA głosy czekam do 31/03/2019

      Zapraszam do dyskusji!




      Reorganizacja będzie wyglądało podobnie - zamiast weekendowych pucharów, wolne będą zawsze srody i soboty (LM/LE.
      Stąd też każdy jesli nie będzie grał w LM/LE (odpadnie) będzie samodzielnie organizował sobie te dni.
      Dni, kiedy nie będzie LT będę każdorazowo publikował przed każdym sezonem.
      Wyjaśnienie.

      Dnia 1 marca miałem rozegrać mecz towarzyski w ramach pierwszej kolejki 2 ligi z zespołem Dwa odbicia serca (suna . pl). Mecz ten się nie odbył. Jak wyglądała sytuacja? Zawsze wysyłam zaproszenie dom/wyjazd zgodnie z terminarzem - nie czekam aż ktoś mi wyślę ponieważ dziennie mam po kilkadziesiąt zaproszeń do odrzucenia. Tak było również i w tym przypadku, jednak menadżer ten nie zaakceptował tego meczu (lub zaakceptował i anulował). Dnia 27 lutego wysłał do mnie wiadomość:

      Nazwa tematu: kolego przymij zapro
      Treść: wyzej


      Z tej wiadomości wynika, że (prawdopodobnie) wysłał mi ponownie zaproszenie na 1 marca, ale szczerze mówiąc to olałem. Dziennie dużo osób mi to pisze, niestety też byłem uprzedzony co do tego menago więc nawet nie sprawdziłem o co chodziło. Z tego powodu mecz towarzyski między nami się nie odbył.

      Teoretycznie wina leży po mojej stronie mimo tego nieporozumienia (mógł od razu zaakceptować 23 lutego jak wszystkim wysyłałem). To moje wytłumaczenie, ale tak jak wspominałem to nieporozumienie przyjmuje na klatę bo mogłem popatrzeć a nie pomyśleć "Suna wysłał wiadomość? To pewnie jakiś spam czy coś" :D Także w razie czego to walkower na moją niekorzyść. Trudno :)
      Przeczytaj regulamin bo chyba nie czytałeś...a powinieneś wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić.

      4 dni na akceptację było.
      Jeśli mieliście grać u cb to on nie zdążył zaakceptować... jeśli u niego i wysłał ci po 4 dniach to jego wina bo nie zmieścił się w terminie...ale możecie rozegrać symulację i opisać woooojtaaaasowi sytuację to mecz zostanie klepniety.

      Pkt 3.6. Aby nie narażać na koszty oraz walkowery uczestników LT dopuszcza się możliwość dogrania zaległego spotkania w formie symulacji najpóźniej do godziny rozpoczęcia MT danej kolejki. Wynik należy przesłać Organizatorowi w wiadomości prywatnej w grze, zaznaczając w niej kto jest winnym nie rozegrania MT - można stosować pkt 3.7.2.




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Otóż nie dokońca jest tak jak kolega wyżej napisał,wysłał mi zapro na mecz u niego a według terminarza mecz miał być u mnie,ja odrzuciłem ten mecz bo chciałem grać u siebie tak jak w terminarzu,zapro było wysłane 1-2 dni po ogłoszeniu teminarza

      Edit: A co do anulowania meczu to chyba byś dostał wiadomość o tym
      Moi drodzy,

      regulamin mówi jasno, co rozumie się przez zgodę na zmianę gospodarza. Suna.pl nie zgodził się, do czego miał prawo. Rozumiem też to, że nie każdy ma czas, czy chęci by przeglądać wysłane do niego zaproszenia na MT.

      Aby uniknąć na przyszłosć podobnych sytuacji dodałem do regulaminu punkt, który mówi, że w przypadku odrzucenia MT (brak zgody na zmianę miejsca rozegrania) Uczestnik po odesłaniu MT wg terminarza będzie miał obowiązek poinformowania o tym fakcie rywala - zmiany obowiązują od następnej (kwietniowej) edycji.

      suna.pl schrieb:

      Czemu zostałem wycofany z rozgrywek bez żadnej wiadomości??


      Z tego co udało się mnie ustalić Twój klub został zablokowany. Uczestnik LT zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu gry, co przez powyższe nie zostało spełnione. Ponadto okres zablokowania Twojego klubu pokrywa się z okresem wysyłania/akceptacji MT na kolejną edycję, więc nie byłoby możliwe rozegranie z Tobą spotkań, za które Twoi rywale otrzymaliby w/o, a Ty tym samym wycofany z LT za liczbę w/o.