Liga Towarzyska - dyskuje

      Cześć,

      garść informacji na temat LT.

      1. Edycja kwietniowa jest ostatnią w obecnej formule.
      2. Reorganizacja ma na celu umożliwienie managerom na równoczesną grę w LM/LE i LT.
      3. Reorganizacja - ligi poszerzone do 18 zespołów - oznacza to, że sezon będzie trwał 2 miesiące (maj/czerwiec, lipiec/sierpień itd.)

      I liga- nie spada nikt
      II liga - zespoły 1-3 awans do I ligi, zespoły 4-12 - nowa II liga
      III liga - zespoły 1-3 awans do I ligi, zespoły 4-8 - nowa II liga, 9-12 - nowa III liga
      IVA / IVB - zespoły 1-2 awans do nowej II ligi, zespoły z miejsc 3-6 - nowa III liga, 7-12 nowe dwie IV ligi
      VA/ VB - zespoły z miejsc 1-3 do nowej III ligi, zespoły z miejsc 4-11 do nowych dwóch IV lig, zespoły z 12 miejsc nowe V ligi
      VIA / VIB / VIC /VID - zespoły z miejsc 1-2 awans do nowych dwóch IV lig, pozostałe zespoły nowe V ligi.

      Zespoły, które dołączą od maja zasilą V ligi, których ilość będzie uzależniona od liczby zespołów.

      Jeśli chcecie coś zmienić w powyższej kwestii zapraszam do dyskusji na forum.

      Co miesiąc będę publikował ogłoszenie, które dni będą na grę w LM/LE (lub sami je będziecie sobie organizować), a które będą na LT

      Terminy LM/LE maj:

      1,3,8,10,15,17,22,24,29,31

      Terminy LT maj:
      2,4,5,6,7,9,11,12,13,14,16,18,19,20,21,23,25,26,27,28,30

      Pytania proszę zadawać na forum, aby każdy mógł zapoznać się z moimi odpowiedziami (mogą nurtować Was identyczne sprawy).

      P.S. Przypominam, że na drugą rundę można już mieć nowych rywali - od soboty na mecze przygotowawcze.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

      Czemu awans do 1 ligi mają uzyskać zespoły z 3 ligi, a nie np miejsca 4,5,6 z ligi 2? Wiem, że zaraz dostane hejty, bo jestem w gronie ekip która mogłaby w ten sposób awansować do 1 ligi, ale wydaje mi się to bardziej uczciwe niż "przeskakiwanie" ligi przez inne zespoły. Moim zdaniem powinna być w tym przypadku zastosowana jakaś hierarchia. W obecnej 2 lidze jest sporo mocnych zespołów i w tym momencie mają zdecydowanie trudniej uzyskać promocję niż zespoły w 3 lidze.
      Popieram zdanie Rodo i też nie rozumiem decyzji dlaczego to również gracze z 3 ligi będą premiowani awansem do 1 ligi. Obecnie w 2 LT jest tak jak Rodo napisał wiele bardzo mocnych zespołów, którym zdecydowanie trudniej będzie uzyskać awans niż graczom z 3 LT. Decyzje o braku spadku z 1 LT w pełni popieram, bo faktycznie jest tam już mocny skład.
      Pozdrawiam

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Niemczyc“ ()

      A ja sie wypowiem jako drużyna z niższych lig - i mi też nie uśmiecha się przeskakiwanie jakiejś ligi, wolałbym te awanse wywalczyć w sprawiedliwej i sportowej rywalizacji :D

      Jeszcze pytanka - rozumiem że na czas tych roszad nagrody za awans zostają zawieszone? I jak będą one wyglądać kiedy lt będzie trwać po 2 miesiące?
      Drodzy moi,

      kwestia awansów, przy tzw. "zielonym stoliku" jak napisałem powyżej jest do dogadania, gdyby to była już narzucona decyzja, która nie podlegałaby zmianie nie publikowałbym tego w dyskusjach.

      Ogólnie miałem takie rozwiązania:

      1. powyższe
      2. tak jak piszecie (czyli 6 z II, a zespoły z miejsc 1-3 z 3 ligi do II)
      3. zespoły z miejsc 4-6 w zależności od zdobyczy punktowej zespołów z miejsc 1-3 z III ligi "zdominowania" ligi (np. jeśli żaden z zespołów 1-3 z 3 ligi nie zdobędzie np. co najmniej 55 pkt wtedy wchodzą zespoły 4-6 z II ligi, jeśli jeden z III zdobyłby 55 pkt wtedy on awansuje do I ligi + zespoły 4 i 5 z 2 ligi).
      4. spadek 3 z I ligi, awans 6 z II ligi do I + awans 3 z III ligi do nowej I ligi.

      Dziękuję lokario za uwagę! Zaraz uaktualnię daty.
      Czesc,

      tak, w każdej z lig będą spadać trzy najgorsze zespoły, tym samym awans będą uzyskiwać 3 najlepsze zespoły.

      Wyjątkiem jest 3 liga, gdzie spadek zanotują cztery najgorsze zespoły, a z IV lig awans uzyskają po dwie najlepsze drużyny.

      AWANSE

      II liga - miejsca 1,2,3
      III liga - miejsca 1,2,3
      IVA / IVB liga - miejsca 1,2 / 1,2
      VA / VB liga - miejsca 1,2,3 / 1,2,3

      SPADKI

      I liga - miejsca 16,17,18
      II liga - miejsca 16,17,18
      III liga miejsca 15.16.17,18
      IVA / IVB liga - miejsca 16,17,18 / 16,17,18
      nie mogę znaleźć granicznych terminów akceptacji spotkań w obecnym sezonie, proszę o linka lub podpowiedź gdzie szukać :)

      a tak przy okazji powyższego, przyszedł mi pomysł, żeby te terminy wrzucać w posta z terminarzem, albo na początku, albo na końcu, myślę, że łatwiej będzie znaleźć.
      @thorrgall

      Pkt 3.1. Uczestnicy, zarówno gospodarze jak i goście akceptują (wysyłają MT tak, aby je zaakceptować) w następujących terminach:
      a. wszystkie kolejki do 15 dnia następnego miesiąca (kolejki z miesięcy: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad) do 4 dni po wrzuceniu terminarza przez Organizatora,
      b. pozostałe spotkania powinny być zaakceptowane na trzy tygodnie przed daną kolejką (np. kolejka wypada 01.06.2019, powinna być zaakceptowana 21 dni przed tym terminem - do 12/05/2019).
      kolejki ze stycznia, marca, maja, lipca, wrzesnia i listopada maja byc zaakceptowane do 4 dni po wrzuceniu terminarza, a kolejki 2 rundy z lutego, kwietnia, czerwca, sierpnia, pazdziernika i grudnia do 15 dnia poprzedniego miesiaca, a 2 zapis ma sie do meczow miedzysezonowych, dobrze rozumiem?