Liga Towarzyska - dyskuje

suna.pl wrote:

<p>Nie moja wina,że są tu łamane podstawowe prawa konstytucyjne,ja tylko napisałem co myślę na temat niedopowiednich i dyskryminujących działań administracji futbolcuop</p>

Proszę wskaż, które podstawowe prawa konstytucyjne są łamane. Poza tym wypada używać języka kulturalnego, a nie wulgaryzmów wyzywając wszystkihc wokół.
      Cześć,

garść informacji na temat LT.

1. Edycja kwietniowa jest ostatnią w obecnej formule.
      2. Reorganizacja ma na celu umożliwienie managerom na równoczesną grę w LM/LE i LT.
      3. Reorganizacja - ligi poszerzone do 18 zespołów - oznacza to, że sezon będzie trwał 2 miesiące (maj/czerwiec, lipiec/sierpień itd.)

I liga- nie spada nikt
      II liga - zespoły 1-3 awans do I ligi, zespoły 4-12 - nowa II liga
      III liga - zespoły 1-3 awans do I ligi, zespoły 4-8 - nowa II liga, 9-12 - nowa III liga
      IVA / IVB - zespoły 1-2 awans do nowej II ligi, zespoły z miejsc 3-6 - nowa III liga, 7-12 nowe dwie IV ligi
      VA/ VB - zespoły z miejsc 1-3 do nowej III ligi, zespoły z miejsc 4-11 do nowych dwóch IV lig, zespoły z 12 miejsc nowe V ligi
      VIA / VIB / VIC /VID - zespoły z miejsc 1-2 awans do nowych dwóch IV lig, pozostałe zespoły nowe V ligi.

Zespoły, które dołączą od maja zasilą V ligi, których ilość będzie uzależniona od liczby zespołów.

Jeśli chcecie coś zmienić w powyższej kwestii zapraszam do dyskusji na forum.

Co miesiąc będę publikował ogłoszenie, które dni będą na grę w LM/LE (lub sami je będziecie sobie organizować), a które będą na LT

Terminy LM/LE maj:

1,3,8,10,15,17,22,24,29,31

Terminy LT maj:
      2,4,5,6,7,9,11,12,13,14,16,18,19,20,21,23,25,26,27,28,30

Pytania proszę zadawać na forum, aby każdy mógł zapoznać się z moimi odpowiedziami (mogą nurtować Was identyczne sprawy).

P.S. Przypominam, że na drugą rundę można już mieć nowych rywali - od soboty na mecze przygotowawcze.

Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

Czemu awans do 1 ligi mają uzyskać zespoły z 3 ligi, a nie np miejsca 4,5,6 z ligi 2? Wiem, że zaraz dostane hejty, bo jestem w gronie ekip która mogłaby w ten sposób awansować do 1 ligi, ale wydaje mi się to bardziej uczciwe niż "przeskakiwanie" ligi przez inne zespoły. Moim zdaniem powinna być w tym przypadku zastosowana jakaś hierarchia. W obecnej 2 lidze jest sporo mocnych zespołów i w tym momencie mają zdecydowanie trudniej uzyskać promocję niż zespoły w 3 lidze.
      popieram zdanie Rodo, dlaczego zespoły z 3 ligi mają od razu przeskoczyć do 1 ligi?
      1-6 miejsca z 2 ligi powinny wejść do pierwszej
      Pozdrawiam
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      Popieram zdanie Rodo i też nie rozumiem decyzji dlaczego to również gracze z 3 ligi będą premiowani awansem do 1 ligi. Obecnie w 2 LT jest tak jak Rodo napisał wiele bardzo mocnych zespołów, którym zdecydowanie trudniej będzie uzyskać awans niż graczom z 3 LT. Decyzje o braku spadku z 1 LT w pełni popieram, bo faktycznie jest tam już mocny skład.
      Pozdrawiam

Post was edited 1 time, last by “Niemczyc” ().

A ja sie wypowiem jako drużyna z niższych lig - i mi też nie uśmiecha się przeskakiwanie jakiejś ligi, wolałbym te awanse wywalczyć w sprawiedliwej i sportowej rywalizacji :D

Jeszcze pytanka - rozumiem że na czas tych roszad nagrody za awans zostają zawieszone? I jak będą one wyglądać kiedy lt będzie trwać po 2 miesiące?
      Drodzy moi,

kwestia awansów, przy tzw. "zielonym stoliku" jak napisałem powyżej jest do dogadania, gdyby to była już narzucona decyzja, która nie podlegałaby zmianie nie publikowałbym tego w dyskusjach.

Ogólnie miałem takie rozwiązania:

1. powyższe
      2. tak jak piszecie (czyli 6 z II, a zespoły z miejsc 1-3 z 3 ligi do II)
      3. zespoły z miejsc 4-6 w zależności od zdobyczy punktowej zespołów z miejsc 1-3 z III ligi "zdominowania" ligi (np. jeśli żaden z zespołów 1-3 z 3 ligi nie zdobędzie np. co najmniej 55 pkt wtedy wchodzą zespoły 4-6 z II ligi, jeśli jeden z III zdobyłby 55 pkt wtedy on awansuje do I ligi + zespoły 4 i 5 z 2 ligi).
      4. spadek 3 z I ligi, awans 6 z II ligi do I + awans 3 z III ligi do nowej I ligi.

Dziękuję lokario za uwagę! Zaraz uaktualnię daty.