Liga Towarzyska - dyskuje

      michallisk schrieb:

      Może ktoś zająłby się tekstem/logiem, które można byłoby wkleić do profilu drużyny z informacją o uczestniczeniu Zawsze to jakiś bajer czy dodatkowe poczucie prestiżu


      Grasz dla bajeru czy prestiżu ?


      Ja gram dla prestiżu, masz z tym jakiś problem? ;)

      Ja uważam, że dobrze by było żeby każdy uczestnik miał unikalną i jednakową informacją o uczestnictwie w LT. Jest to pewna forma reklamy dla samej ligi, jak i informacja, żeby inni nie wysyłali nam zaproszeń na MT, bo ich i tak nie przyjmiemy :P
      Wymyslacie cos co jest calkowicie nie potrzebne. Zamiast sie cieszyc ze jest cos takiego i byc wdziecznymi za to ze wojtas bedzie ogarniac to wszystko to wymyslacie cos co w ogole nic nie poprawi. Ciekawe czy, ktorys z was zaproponowal wojtusiowi pomoc przy LT??? Pewnie ze nie ale do wymyslania bezsensownych rzeczy jestescie.

      Halo, halo Panowie, spokojnie ;p

      Pomysł z logiem/sygnaturą uczestnictwa w LT jak najbardziej jest w porządku. Jak ktos ma czas i chęć pobawić się zrobić logo/sygnaturę to zapraszam do wykazania się, wybierzemy najlepszy projekt. Sam nie mam jakiegos zacięcia artystycznego oraz ciężko z czasem u mnie.

      Co do LT - mam nadzieję, że w przyszłosci uda się zręcznie ogarnąć całosć i rozszerzyć LT o puchar, baraże i superpuchar, ale to dopiero za jakis czas, kiedy wszyscy okrzepną i wykrystalizują się gracze, którzy nie będą sprawiać "problemów wychowawczych" :D
      ​michallisk - Chodzi o czysto teoretyczną informację o tym, że uczestniczymy w danym projekcie/przynależność do niego. Mój post miał mieć ironiczne brzmienie. Nawet czytając chat zauważyłem, że strasznie się wszystkiego czepiasz Ale może to i dobrze?


      Bo jestem starym zgryźliwym tetrykiem i będę się czepiał.
      Myślałeś ,że polski serwer ruszy i wszyscy będziemy sobie tu spijać miodek z dziubków ?
      To się mylisz. I to grubo.
      Specjalnie nie wstawiam emotków , żeby nie było wiadomo kiedy żartuję a kiedy jestem śmiertelnie poważny .
      A na jakim czacie Ty mnie czytujesz ????

      michallisk schrieb:

      ​michallisk - Chodzi o czysto teoretyczną informację o tym, że uczestniczymy w danym projekcie/przynależność do niego. Mój post miał mieć ironiczne brzmienie. Nawet czytając chat zauważyłem, że strasznie się wszystkiego czepiasz Ale może to i dobrze?


      Bo jestem starym zgryźliwym tetrykiem i będę się czepiał.
      Myślałeś ,że polski serwer ruszy i wszyscy będziemy sobie tu spijać miodek z dziubków ?
      To się mylisz. I to grubo.
      Specjalnie nie wstawiam emotków , żeby nie było wiadomo kiedy żartuję a kiedy jestem śmiertelnie poważny .
      A na jakim czacie Ty mnie czytujesz ????


      Na czacie dla starych, zgryźliwych tetryków :D. Też Cię lubię. :)
      Bez sensu. "Myślałeś ,że polski serwer ruszy i wszyscy będziemy sobie tu spijać miodek z dziubków ?" - Zabrzmiało jak zabrzmiało. Koniec zbędnych komentarzy i zakończmy dyskusję tym zdaniem. Ja nie potrzebuję kłótni z nikim bo to tylko gra. Może jesteś starym tetrykiem - nie wiem, nie mnie to oceniać bo Cię nie znam.

      GL7: Może i jest bez sensu - to była tylko propozycja i zależało mi na tym, żeby też ktoś się do tego odniósł bo to temat do dyskusji. Poznałem opinie czterech osób i dzięki, ale w taki sposób to napisaliście, jakbyście chcieli to zlinczować albo człowieka upokorzyć alb coś udowodnić sobie i innym :) Na spokojnie. Projektem ligi towarzyskiej nie żyje się 24h na dobę, luźne sugestie mogą chociażby ją rozreklamować.

      Zamknijmy ten wątek - ew. edytujcie swoje poprzednie posty zeby nie było spamu.

      Wypowiedź niżej: Warto podkreślić słowo luźno.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Heterokrates“ ()

      woooojtaaaas, bardzo proszę o doprecyzowanie punktu 3.10, podpunkt b. regulaminu LT czyli:

      "Pkt 3.10. Każde spotkanie:
      a.
      oddane walkowerem powoduje odjęcie 5 punktów w nastepnym sezonie,
      b. rozegrane meczem symulacyjnym odjęcie 3 punktów w następnym sezonie u uczestnika, który miał zajęty pierwotny termin MT
      ."

      czy uczestnik, który nie może doprosić się o przyjęcie zaproszenia na MT w regulaminowym terminie i w związku z powyższym przyjmuje zaproszenie od innej drużyny, a następnie zgadza się zagrać symulację zamiast MT, zostanie ukarany odjęciem 3 punktów w kolejnym sezonie?
      to zdecydowanie korzystniej nie zgodzić się na symulację i jedynie przedstawić dowody na to, że przeciwnik nie przyjął zaproszenia w regulaminowym terminie pomimo wysłanej wiadomości w grze
      thorrgall dla mnie wszystko jest czytalne, jesli nie wyrwie się z kontekstu danego podpunktu ;p

      Idąc zatem po kolei:

      Pkt 3.4. Po niezaakceptowaniu przez jedną ze stron MT w wymaganym terminie oraz braku odzewu na PW można poszukiwać nowego rywala na wolny termin. - zakładam, że tak zrobiłes
      Pkt 3.6. Aby nie narażać na koszty oraz walkowery uczestników LT dopuszcza się możliwość dogrania zaległego spotkania w formie symulacji najpóźniej do 3h po terminie MT. Wynik należy przesłać Organizatorowi w wiadomości prywatnej w grze. - przypuszczam, że tak zrobisz
      Pkt 3.10. Każde spotkanie:
      a. oddane walkowerem powoduje odjęcie 5 punktów w nastepnym sezonie,
      b. rozegrane meczem symulacyjnym odjęcie 3 punktów w następnym sezonie u uczestnika, który miał zajęty pierwotny termin MT. - punkty ujemne ma odjęte ten gracz, który miał zajęty termin, czyt. Twój rywal

      Dopiszę tylko do 3.6., że zespół, który znalazł sobie nowego rywala i będzie dogrywał mecz LT symulacją, aby było zaznaczone w wiadomosci kto miał zajęty mecz, żeby było wiadomo, kto zawinił.
      I doprecyzuję ten 3.10.b skoro są jakiekolwiek wątpliwosci.

      Dziękuję za pomoc!

      EDIT: Regulamin zmieniony, jesli są jeszcze jakies uwagi proszę dać znać.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

      Woooojtaaaas, moje pytanie było czysto teoretyczne, do tej pory wszystkie zaproszenia mam przyjęte, lub nie minął jeszcze termin ich przyjęcia. Chodziło mi raczej o doprecyzowanie jednego punktu, z doświadczenia wiem, że mecze w ramach LT nie odbywają się nie tylko z powodu akceptacji zaproszenia od innego gracza (i tym samym zajętego terminu), równie często jeden z uczestników po prostu nie przyjmuje zaproszeń i nie reaguje na PW, i wtedy graczem, który będzie miał zajęty termin może być ten, który wysłał zaproszenie, czekał, później jeszcze wysłał PW i w końcu przyjął zaproszenie od innego gracza
      Za nami półmetek 1 Ligi Towarzyskiej.



      Można było przewidzieć...5 czołowych drużyn z fc walczą o tytuł mistrzowski...
      Nie ma jednego wyraźnego lidera...tutaj wszystkie 5 pierwszych teamów ma szansę na wygraną.
      A już jutro wielkie Hity!!!!

      Kolejka 12 - 12.11.2018

      Manchester Aig United : St Albans City
      KS VICTORIA 1928 : 2137
      Legia…(L)…Warszawa : Tuciak United Team
      STUDZIANKA : FC Dzikie Wieprze
      Newell's Old Boys : FC RYBNIK FULL
      Ajax ZwD : Pomorzanin Cychry

      W lidze znajdują się aż 3 drużyny z Grupy G-8.
      Czy któraś z drużyn zdoła pokrzyżować szyki drużynie Pomorzanin Cychry??
      Tego dowiemy się już wkrótce....

      Jak dotąd drużyna Pomorzanin Cychry przegrała tylko 1 raz z drużyną Newell's Old Boys...






      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      Oldboy schrieb:

      Oldboy schrieb:

      Za nami półmetek 1 Ligi Towarzyskiej.



      Można było przewidzieć...5 czołowych drużyn z fc walczą o tytuł mistrzowski...
      Nie ma jednego wyraźnego lidera...tutaj wszystkie 5 pierwszych teamów ma szansę na wygraną.
      A już jutro wielkie Hity!!!!

      Kolejka 12 - 12.11.2018

      Manchester Aig United : St Albans City
      KS VICTORIA 1928 : 2137
      Legia…(L)…Warszawa : Tuciak United Team
      STUDZIANKA : FC Dzikie Wieprze
      Newell's Old Boys : FC RYBNIK FULL
      Ajax ZwD : Pomorzanin Cychry

      W lidze znajdują się aż 3 drużyny z Grupy G-8.
      Czy któraś z drużyn zdoła pokrzyżować szyki drużynie Pomorzanin Cychry??
      Tego dowiemy się już wkrótce....

      Jak dotąd drużyna Pomorzanin Cychry przegrała tylko 1 raz z drużyną Newell's Old Boys...



      No Przyjaciele... kto jak kto, ale żeby mysla Was tak robił? Weźcie się do roboty. :P :D

      Tak na poważnie to fajna grupa, niech wygra najlepszy (według silnika).





      W II lidze bijemy się we trójkę o pierwsze miejsce, na razie jest w miarę wyrównane, ciekawe jak to będzie w drugiej części sezonu :). Powodzenia!

      Szacunek dla woooojtaaaasa za wzorowe prowadzenie LT i oby dalej miał chęci to robić. :D

      Pozdrawiam, Mewa.
      Kolejka 13 - 13.11.2018

      KS VICTORIA 1928 : Tuciak United Team
      Legia…(L)…Warszawa : FC Dzikie Wieprze
      STUDZIANKA : FC RYBNIK FULL
      Newell's Old Boys : Pomorzanin Cychry
      Ajax ZwD : Manchester Aig United
      2137 : St Albans City

      Już jutro hit nad hitem!!!

      Newell's Old Boys : Pomorzanin Cychry

      Pojedynek który może zadecydować o wygranej w tej lidze...



      Jak dotąd tylko zespół Newell's Old Boys zdołał pokonać Pomorzanin Cychry i to na wyjeździe...
      Pomorzanin Cychry : Newell's Old Boys (1:2)

      Tylko drużyna Oldboya nie straciła jeszcze gola na własnym podwórku dlatego mecz zapowiada się bardzo emocjonujący...


      Kto wygra??
      Kto będzie wielkim przegranym??
      Tego dowiemy się już jutro....

      Poprostu niech wygra lepszy:-)




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup: