Cena "Kup Teraz" [ZGŁOSZONE]

    Cena "Kup Teraz" [ZGŁOSZONE]

    Witam!

    Moja propozycja jest ułatwieniem dla graczy, którzy aktywnie spędzają czas na rynku transferowym. Polega ona na dodaniu do gry przy wystawianiu piłkarzy na rynek opcji "Kup Teraz". Mamy obecnie tylko możliwość wpisania minimalnej kwoty, od której kupujący może składać oferty. Opcja "Kup Teraz" daje możliwość ustalenia ceny, którą oczekujemy za danego gracza (analizując rynek zakładamy daną kwotę), co skutkuje szybką szansą na zakup piłkarza bez oczekiwania na odzew sprzedającego (bądź w drugą stronę- szybkiego zarobku) . Jest to przydatne w sytuacji, w której szybko musimy skompletować kadrę, a zdarzają się sytuacje (teraz gdy gra jest nowa to jeszcze może to nie występować, ale z czasem pewnie tak będzie), że ktoś gra tylko od czasu do czasu i chociaż my zaproponowaliśmy najwyższą ofertę i tak musimy długo czekać na odpowiedź. Oczywiście uważam, iż ta możliwość jest wyłącznie dodatkiem, więc przy wystawianiu gracza na RT nie musimy korzystać z tej opcji. Przepraszam, że nie napisałem na ten temat więcej, ale wiele osób grało pewnie w inne gry sportowe i wie jak to wszystko wygląda, więc pewnie mają na ten temat wyrobioną jakąś opinię.
    Pozdrawiam! :)
    Wedlug mnie byla by to super opcja, kiedys juz byl taki pomysl, ale nie zostal wprowadzony, mam nadzieje ze tym razem sie uda



    Pomysl przekazemy do administracji.
    Jesli rozpatrza to pozytywnie to z kolejnymi aktualizacjami moze zostac wprowadzony w zycie.

    Pozdrawiam, Team FC

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „mm2“ ()