Liga Okręgowa - Mazowieckie 1

Liga Okręgowa - Mazowieckie 1

Poniżej przedstawiam tabelkę,rozstawienie sił oraz rozstawienie wg. rankingu Elo na dzień 28.10.2018 czyli tuż przed startem.

Liga zapowiada się dosyć wyrównana gdyż jest kilka ekip z TOP Elo.

Newell's Old Boys - Elo 1
      Legia...(L)...Warszawa - Elo 2
      Ajax ZwD - Elo 6
      WKS Wawel Kraków - Elo 95
      HC Tigers - Elo 137
      Frytczak Warszawa - Elo 161
      FC Zürich - Elo 192
      ”Legia warsza” - Elo 444
      LKS Uście Gorlickie - Elo 1051
      MKS Sandecja Nowy Sącz - Nie znaleziono klubu w Elo.

Życzę wszystkim równej gry i jak najmniej kopania grajków :thumbsup: :thumbsup:

:thumbsup: Powodzenia :thumbsup:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Oldboy“ ()

No i juz dzisiaj ruszamy z najciekawszą Ligą Okręgowa na naszym Futbolcup.

Nie zabraknie w naszej lidze emocji tak jak i nie brakuje czołówki naszego FC

Newell's Old Boys - drużyna, która od 18 dni jest numerem 1 w naszej grze, wydaje się że zawitała tam na dość długi czas.

Legia...(L)...Warszawa - obecnie nr.2 naszego Futbolcup, na pewno będzie szukać aby zyskać jak najwięcej pkt w lidze dających nie tylko awans do następnej ligi ale też dające szanse na Nr.1 ELO

Ajax ZwD - drużyna, która codziennie zalicza spadki i awanse w Rankingu ELO (obecnie 5), ale w każdej lidze jest niebezpieczna.

Najciekawsze spotkanie 1 kolejki:

Legia...(L)...Warszawa vs Ajax ZwD

Obie drużyny zagrały już ze soba na starcie naszego serwera i te mecze dostarczyły wiele emocji, po około miesiącu czasu spotykają sie po raz kolejny i wydaje się, że emocje powoli będą sięgać zenitu gdy tylko piłkarze obu drużyn pojawią się na boisku.

Ciekawie zapowiada się też spotkanie:

"Legia warsza" vs
      Newell's Old Boys

Chociaż w tym meczu będzie grać numer 1 Elo, to jednak takie mecze są bardzo emocjonujące, ponieważ każda strata punktów tej drużyny w lidze skutkuje bilansem minusowym w ogólnym zestawieniu Rankingu Elo, ale również nie możemy lekceważyć drużyny "Legia warsza" siły kadr obu drużyn są podobne co skutkuje również niewielka różnicą między 11-stkami.

Reszta spotkań:

LKS Uście Gorlickie vs FC Zürich

MKS Sandecja Nowy Sącz vs. Frytczak Warszawa

HC Tigers vs. WKS Wawel Kraków

A oto i moje typy na najbliższą kolejkę:

Zapraszam również was do komentowania jak i typowania poszczególnych spotkań naszej ligi :)

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

No i juz 1 kolejka za nami.

Hit, który wybrałem na 1 kolejkę nas wszystkich nie zawiódł, chociaż pierwsza połowa nie była emocjonująco to jednak 2 połowa przeszła najśmielsze oczekiwania to co się w niej wydarzyło było naprawdę fenomenalnego dawno takiego spotkania nie rozegrałem ale mam nadzieję że nie jest to jedyne takie spotkanie w mojej lidze a także z moim udziałem.

Tabela:

Jutro kolejna kolejka, kolejka spokojniejsza ale każdego dnia będą hity, które będę omawiał oczywiście w miarę czasu mojego.

MKS Sandecja Nowy Sącz vs. LKS Uście Gorlickie

Akurat ten mecz prze ze mnie został wybrany na hit z powodu dobrych spotkań w I kolejce, chociaż Sandecja przegrała pierwsze spotkanie to pamiętajmy, że zawsze musi się klub odkuć a to może być najwyższy czas własnie na to. LKS swoje spotkanie wygrał z drużyna, która około 700 miejsc wyżej była w rankingu ELO a więc wszystko się może zdarzyć. Obecnie ranking ELO dzieli obie drużyny o 60 miejsc a więc wszystko może sie zdarzyć.

A i oto moje typy

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

II kolejka za nami

W drugiej kolejce doszło do dwóch dużych niespodzianek, dryżyny Ajax ZwD i Newell's Old Boys straciły punkty nie strzelając ani jednej bramki.
      Oba mecze były w wykonaniu tych drużyn tragiczne i nie przysporzyły swoim menedżerom radości.

Hit nie przysporzył nam żadnych emocji drużyna z Nowego Sącza niestety ale nie pokazała pazura w żadnej minucie meczu.

TABELA

Już dzisiaj kolejna kolejka, która mam nadzieje przysporzy nam wiele emocji a także zobaczymy dużo bramek.

WKS Wawel Kraków vs. Newell's Old Boys

Drużyna WKS-u po 2 kolejkach wyrosła na niespodziankę ligi, po dwóch spotkaniach ma komplet punktów strzelając cztery bramki i tracąc tylko dwie, natomiast drużyna Old Boys we wczorajszej kolejce straciła punkty a dodatkowo przy nie korzystnym rezultacie dzisiejszej rozgrywki może nawet stracić miejsce nr.1 w rankingu ELO. Myślę że mecz przysporzy nam dużo emocji ale jak dla mnie faworyt jest tylko jeden.

Moje TYPY

W niedługim czasie szykuje wraz z drużyną Newell's Old Boys dla wszystkich czytających i śledzących naszą ligę niespodziankę a więc bądźcie czujni i zaglądajcie codziennie.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

III kolejka poszła w niepamięć ale nie u nas

W 3 kolejce padło 12 bramek, aż 4 spotkania wygrywali goście przy tym strzelając 8 goli. Mieliśmy 4 żółte kartoniki z czego 2 złożyły się na czerwoną kartkę dla zawodnika drużyny FC Zürich.

W hicie wynik wskazuje na to że mecz był jednostronny jednak tak nie było i każda drużyna mogła zwyciężyć ale to zespół Newell"s Old Boys pokazał się z lepszej strony strzelając 3 bramki i wywożąc cenne 3 punkty z jakże gorącego terenu.

TABELA

Kolejna zmiana lidera, tylko dwie drużyny nie doznały jeszcze porażki, najsłabszą ekipą okazuje się drużyna MKS Sandecja Nowy Sącz, która nie potrafiła zdobyć jeszcze chociażby jednego punktu i również bramki, ale tracąc przy tym ich aż sześć.

Ajax ZwD vs. WKS Wawel Kraków

Drużyny dzieli jedynie jeden punkt w tabeli i tylko 42 miejsca w rankingu Elo co może nam zwiastować naprawdę dobre spotkanie.

Ciekawostki

Do tej pory rozegraliśmy 15 spotkań

Tylko 2 zakończyły się remisami.

W 2 spotkaniach nie padła żadna bramka.

Najwięcej bramek w jednym spotkaniu to aż 9
      (Legia...(L)...Warszawa vs Ajax ZwD 4 : 5 - I kolejka).

W 12 spotkaniach to goście byli lepsi.

Padło już 40 bramek z czego aż 20 w kolejce inauguracyjnej.

Do tej pory sędziowie pokazali:

15 żółtych kartek
      2 czerwone kartki

Najostrzej grającą drużyną jest drużyna FC Zürich(8 ż.k. 2 cz.k)

TYPY

Szykuje wraz z drużyną Newell's Old Boys dla wszystkich czytających i śledzących naszą ligę niespodziankę a więc bądźcie czujni i zaglądajcie codziennie.

IV kolejka

Do 80 minuty hit kolejki nas nie zawodził gra toczyła się więcej w środku boiska niż przy bramkach ale w 80 minucie padł gol dla drużyny Ajax ZwD i wtedy moje orły ruszyły za ciosem strzelając kolejne 2 bramki i ustalając wynik spotkania na 4:1.

TABELA

Każda drużyna w naszej lidze posiada choćby 1 pkt miejmy nadzieje, ze dzięki temu poziom naszej ligi będzie jeszcze wyższy niż dotychczas.

Newell's Old Boys vs. Ajax ZwD

Hit nie tylko kolejki, ale i całej ligi. Na starcie dwie przyjazne sobie drużyny, które nie miały szansy ze sobą rywalizować ani w lidze ani w spotkaniach towarzyskich. Żadna z tych drużyn nie doznała jeszcze smaku porażki. Drużyna Old Boys będzie miała ciężko zatrzymać Dawida Chęcińskiego(N Ajax ZwD - 3 bramki w lidze) to on odpowiada za strzelanie bramek w Ajaxie i grę ofensywna tej drużyny w zamian za to w Drużynie Newell's old boys stoi gwiazda tego klubu Figiel Roman(Q130), który do tej pory puścił tylko jedną bramkę. A więc hit nad hitami.

TYPY

I tak jak pisałem wcześniej razem z Oldboyem ruszamy z nowa zabawą dotyczącą naszej jakże ciekawej Ligi. Wszystkich chętny udziałem w zabawie zapraszam do wejścia w link, który podany jest na dole i zapoznania się z regulaminem "TYPERKA"

TYPEREK <---- kliknij tutaj

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

V kolejka mineła

Hit nie zawiódł dopiero w 88 minucie padła decydująca bramka, która dała 3 punkty drużynie gospodarzy i nie dała o czym myśleć przyjezdnym. Statystyka strzałów 4-5(2-3 celne) przebieg meczu nie wskazywał na zwycięstwo drużyny Oldboya ale potrafię uszanować grę i powiedzieć gratuluje - te właśnie słowa kieruje do Oldboya i jego zawodników.

TABELA

zmiana miejsc w tabeli ma się w najlepsze mamy nadzieje że będzie tak co kolejkę.

Kilka słów od menedżera drużyny LKS Uście Gorlickie

Liga mega mocna, jak dla mnie awans będzie mega sensacją a bardzo chciałbym się utrzymać. Gram bez credits więc wszystko biore w ciemno, a doświadczenie zebrane na meczach z Wami myślę że kiedyś zaowocuje :)

Niestety ale wydaje mi się że w następnej kolejce nie ma meczu, który zasługuje na to miano. Miejmy nadzieję że jest to jedyna kolejka bez hitu.

TYPY

Z powodu otworzenia "Typerka" w Barze sportowym od dzisiaj już nie bedą się pojawiać moje typy ale nadal zapraszam do śledzenia tematu.

TYPEREK <---klikaj śmiało

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

VI kolejka

W szóstej kolejce sędziowie pokazali aż 9 żółtych kartek i 2 czerwone. Czerwone kartki zostały wręczone drużyną Legia...(L)...Warszawa i FC Zürich. Ciekawym spotkaniem tej kolejki było spotkanie Legia...(L)...Warszawa vs. ”Legia warsza” (3:2) po czerwonej kartce drużyna (L) ruszyła do ataku i zdobyła 3 bramki a drużyna przyjezdnych nie chciała się poddać udało się zdobyć dwie bramki ale niestety zabrakło czasu na wyrównanie.

TABELA

W tabeli kreuje się nam już czwórka najlepszych, która między sobą będzie rozstrzygać miejsca dające awans.

”Legia warsza” vs. Frytczak Warszawa

Drużyna ”Legia warsza” pokazała pazura w ostatnim swoim ligowym spotkaniu tak jak i drużyna Frytczak-a, drużyna która wygra to spotkanie zbliży się do najlepszej czwórki i nadal będzie miała szanse na awans. W tym wypadku miejsca w Rankingu ELO nie odzwierciedlają tego co będzie się działo na boisku.

Kilka słów od menedżera drużyny ”Legia warsza”

W naszej lidze widzę doświadczonych graczy, którzy przed laty osiągali spore sukcesy w FC, a w tej chwili grają w niej pierwsze skrzypce prawdopodobnie licząc na jak najszybszy awans do Ekstraklasy. Trzy pierwsze miejsca raczej są już zarezerwowane, jednak walka o czwarte miejsce dające awans do następnej ligi zapowiada się ciekawie. Ja również będę się o nie bił. Moją przewagą nad innymi drużynami starającymi się o to ostatnie miejsce premiowane awansem jest doświadczenie, które jest jedno z największych w tej lidze i tym postaram się przechylić szale na swoją korzyć pomimo nie najlepszego początku.

TYPEREK - kliknij i dowiedz się więcej
      VII kolejka

W hicie gra toczyła sie od bramki do bramki ale niestety brakowało celnych strzałów, po raz kolejny drużyna Frytczak-a nie zagrała w duchu gry fair play i popełniła 4 faule, które złozyly się tylko na jeden żółty kartonik po drugiej stroniej jeden faul odrazu zakończył się żółtym kartonikiem. Warte zauważenie jest, że w tej kolejce padły dwa remisy a jeden z nich właśnie w hicie.

TABELA

4 drużyna w tabeli WKS Wawel buduje już sobie przewagę nad resztą drużyn i jeżeli dalej tak będzie grać to będzie mogła spokojnie spędzić przerwe sezonową.

Legia...(L)...Warszawa vs. WKS Wawel Kraków

Stadion playzo Arena jest szczęśliwy dla gospodarzy, do tej pory zdobyli na tym obiekcie 9 pkt przegrywając w kolejce inauguracyjnej po szalonym meczu z drużyną Ajax ZwD, z drugiej strony WKS również świetnie radzi sobie na wyjazdach co ciekawe jedyny mecz przegrany na wyjazdach tej drużyny to spotkanie z drużyną Ajax ZwD a więc jak widać spotkanie może obfitować w duże emocje.

Zapraszam was do "TYPERKA" suma nagród wynosi 800 000 Euro.

TYPEREK <---- Klikaj i bierz udział

VIII kolejka

Hit okazał się meczem na jedną bramkę spora przewaga gospodarzy została udokumentowana już w 23 minucie przez Rybusa, ten sam zawodnik zdobył również i drugą bramkę, która tylko udokumentowała zwycięstwo.

Tabela:

Kolejne łatwe zwycięstwo drużyny Newell's Old Boys ale już jutro tak łatwo nie będzie.

Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa

W hicie kolejki a może i nawet ligi zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny ligi, zespół Oldboya do tej pory tylko raz stracił punkty(0:0 z HC Tigres) i jest nie pokonaną drużyna w lidze. Zespół Legii do lidera traci tylko 1 oczko i już w tym meczu może to nadrobić, chociaż będzie mieć ciężko z powodu obrony rywala, która tylko dwukrotnie pozwoliła swoim rywalom wbić bramki.

IX kolejka - czas na odpoczynek

Hit nie zawiódł tylko jedna strzelona bramka przez gospodarza w 47 minucie zmusiła zespół gości do intensywnych ataków ale jednak to zespół Newell's Old Boys cieszył się ze zwycięstwa.

Tabela

Jak widzimy przy dobrej grze w II części sezonu nawet ostatni drużyna ma szanse na awans, co nam zwiastuje niesamowite emocje. Pierwsza trojka odskoczyła swoim rywalom i między sobą rozstrzygną to kto zostanie Mistrzem Ligi.

Ciekawostki

Do tej pory rozegraliśmy 45 spotkań

Tylko 6 zakończyło się remisami.

W 4 spotkaniach nie padła żadna bramka.

Najwięcej bramek w jednym spotkaniu to aż 9
      (Legia...(L)...Warszawa vs Ajax ZwD 4 : 5 - I kolejka).

W 24 spotkaniach to goście byli lepsi.

Padło już 122 bramki z czego aż 21 w kolejce 6.

Do tej pory sędziowie pokazali:

49 żółtych kartek
      6 czerwonych kartek

Najostrzej grającą drużyną jest drużyna FC Zürich(17 ż.k. 4 cz.k)

Dużo kibiców również zawitało na stadiony ligowców

Liga obfituje w niesamowite emocje, niektóre mecze są nie do przewidzenia o czym przekonują się uczestnicy "TYPERKA" mam tylko nadzieję, że druga część sezonu będzie jeszcze ciekawsza i będą duże przetasowania w tabeli.

Dajcie odpocząć swoim zawodnikom, niech wrócą silniejsi na ligę.

Powodzenia.

Neu

No i wracamy z nasza ukochana Ligą

Tak przedstawia nam sie rozkład 10 kolejki

Ajax ZwD vs. Legia...(L)...Warszawa

Drużyny mierzyły się w tym sezonie 3-krotnie bilans spotkań to 1-1-1 a więc nikt w tym sezonie nie pokazał, kto tutaj rządzi i może się to zmienić już jutro ok 17:09. Serdecznie zapraszamy

Neu

X kolejka za nami

W hicie padła tylko jedna bramka
      Piłka zostaje jednakże przechwycona przez Lach, który podaje ją do Borysiuk. Długie dośrodkowanie do Milik. Temu udaje się bez problemu ominąć Azocar i podać na krótko przed bramką do Rybus, który zaś bez najmniejszego wysiłku elegancko umieszcza piłkę w siatce.
      I juz wtedy mecz mógł się zakończyć druzyna Ajaksu niestety ale nie potrafiła sklecić żadnej składnej akcji i zeszła z boiska pokonana.

TABELA

WKS Wawel Kraków vs. Frytczak Warszawa
      Obie drużyny walczą o ostatnie miejsce dajace awans do wyzszej ligi, narazie lepsza drużyną jest Frytczak ale tylko 3 pkt ich dzielą w pierwszym spotkaniu był wynik 2:1 dla WKS-u.

Pilna informacja z ostatniej chwili

Neu

XIII kolejka

Wielkimi krokami zbliża się już koniec ligi do końca pozostało tylko 5 kolejek a ciągle nie mamy rozstrzygniętego mistrzostwa 3 drużyny nadal mają szanse by je zdobyć.

Newell's Old Boys obecny lider tabeli nadal bez porażki na swoim koncie, jego bilans również wygląda dość niesamowicie 39 goli w 13 spotkaniach i tylko 4 stracone to od razu pokazuje iż mamy tutaj do czynienia z Numerem 1 ELO naszej gry.

Legia...(L)...Warszawa drużyna goniąca od startu ligi i feralnej I kolejki dla drużyny ze stolicy, była duża szansa na prześcignięcie drużyny Oldboya niestety w bezpośrednim meczu (L) okazała się być słabsza i do tej pory liczba 4 pkt straty się utrzymuje.

Ajax ZwD drużyna, która jest nieobliczalna w każdym spotkaniu niestety widać, że jeszcze brakuje do najlepszych ale pamiętajmy, że kilka ruchów transferowych wystarczy by móc się zbliżyć do najlepszych.

Tabela:

Ajax ZwD vs. Newell's Old Boys

Na zwycięstwie drużyny Ajaksu zyskają nie tylko gospodarze ale również drużyna goniąca czy klub Legia...(L)...Warszawa, który na chwilę obecną traci tylko 4 pkt a w zanadrzu ma jeszcze mecz z drużyną gości w ostatniej kolejce i ten mecz jutrzejszy decyduje najprawdopodobniej o jakichkolwiek szansach drużyn Ajax ZwD i Legia...(L)...Warszawa na pozostanie w grze o mistrzostwo Ligi Okręgowej.

Na koniec dość nietypowy dla mnie temat ale agresywność w naszej lidze.

Nie wiem jak wy ale ja nie potrafię zrozumieć trochę niektórych osób, którzy specjalnie grają taktyką ostrą tylko po to żeby robić krzywdę rywalom, żeby moje słowa miały jakieś potwierdzenie mam oczywiście i dowód jakim jest screen zrobiony dzisiaj na czacie FC.

Grzesiek-Frytczak Warszawa

*Legenda
      sun-sunshaine
      ajaxa - miał na myśli oczywiście mnie :)

Jeżeli u ciebie też są tacy osobnicy napisz mi PW a ja postaram się ostrzegać innych graczy przed agresywnością takich osób.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

Neu

Hehehehe z tym że dostałem to przesadził....
      Wynik i tak pokazuje coś innego...
      W tym meczu 2 czerwone kartki i 3 żółte Frytczak obejrzał...

Newell's Old Boys 4:1 Frytczak Warszawa

Więc jeśli to go podnieca to niech chłopak ma....
      A to że mi skopał grajków??
      Wyleczą się...od tego jest zaplecze żeby ich zastąpić.
      Ale złośliwość w jego grze jest ewidentna.

Jutro Hit!!!

Ajax ZwD vs. Newell's Old Boys

Drużyna Newell's Old Boys nie przegrała w lidze już od 27 spotkań...czy jutro Ajax przełamie tą dobrą passę Oldboya???

Pozdrawiam i życzę wszystkim łagodnej gry:-)