Turnieje specjalne

Turnieje specjalne

Ilość uczestników 256/256.

W kilku turniejach ilość uczestników nie przekracza 50/256 i turnieje są organizowane z tym że pozostałe drużyny są systemowe i z automatu dające wynik w/o.

Jeśli administracja byłaby skłonna się nad tym pochylić i zastanowić czy organizacja ma sens takich nie pełnych turniejów??
    W normalnym Turku o 13 które organizują użytkownicy jak nie ma kompletu to turniej się nie odbywa.
    Tu powinno być tak samo,inaczej rywalizacja w tym prestiżowym pucharku nie ma sensu...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    Każdy powinien mieć prawo zagrać w takim turnieju. Moim zdaniem powinna być pula wszystkich graczy zapisanych i dopiero po zamknięciu zapisów powinny się generować turnieje o tej samej ilości graczy. Uważam że tak było by najbardziej sprawiedliwie dla wszystkich. Domyślam się że taki sposób nie były jednak prosty, jeżeli chodzi o wcielenie go w życie.
    faktycznie, turniej ten wyszedl mocno niesprawiedliwie, zawodnicy w kolejnych edycjach maja o wiele latwiej, a z tego co sie orientuje to na poczatku nie bylo tez informacji, ze bedzie kilka edycji pucharu, dlatego wiekszosc aktywnych menedzerow zapisywalo sie do pierwszej edycji. Trzeba miec nadzieje, ze administracja wyciagnie wnioski i w kolejnych turniejach zostanie to zorganizowane w bardziej sprawiedliwy sposob. Ja juz wiem, ze odpadne, dlatego kolejne spotkania mam zamiar oddac walkowerem, bo i tak z dodatkowego meczu nie bedzie zadnej korzysci (nawet tej finansowej), a szkoda narazac zawodnikow na kontuzje
    Patrynho, ale czy to jest do zrobienia? Racja, że każdy ma prawo do wzięcia udziału w takim turnieju ale nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy zagrali i pokoje turniejowe były dopchane na maksa... moim zdaniem powinny być udostępnione np. 3 pokoje po 256 drużyn (LICZBA POKOI TO TYLKO PRZYKŁAD!). Kto nie zdąży - trudno. Podobnie mogę napisać, że w turnieju powitalnym gdzie można było wygrać po 1mln euro również każdy powinien mieć szansę. To jest turniej "specjalny", a więc powinna być ograniczona liczba możliwych drużyn. Tylko 2 z 6 turniejów są zapełnione na maksa i teraz popatrz na turniej 3 - 29 drużyn a więc nie muszę opisywać jak będzie wyglądać droga do finału niektórych drużyn. Czy to jest sprawiedliwe, że drużyna która wygra 3 mecze grupowe i wygra finał walcząc po drodze w 1/32, 1/16, 1/8,1/4 i 1/2 będzie stawiana na równi z drużyną, która to samo trofeum zdobyła wygrywając 1-2 mecze? Nie. Wtedy to nie jest turniej specjalny. Podtrzymuję swoje zdanie i popieram oldboy'a - to jest prestiżowy turniej i nie powinno być takich nonsensów, jak 29/256 drużyn. Liczba powinna być limitowana.