Dyskusje TFC

@GL7 nie do końca się z Tobą zgadzam.
      Nagroda jest przeznaczona dla najlepszego typującego kolejki
      nie możemy pozwolić sobie na sytuację w której najlepszy typer
      znajdzie się na ~10 miejscu w TOP kolejki i otrzyma nagrodę.
      Omijamy Niemieckich Menadżerów, lecz jeżeli chcesz wygrać MUSISZ być TOP 1.
      Rozumiem o co chodzi ale mysle ze rozumiesz tez to ze skoro jest to nagroda dla Polskich menedzerow to powinna byc odzielna klasyfikacja. A jezeli niemiecki menedzer zajmie czolowe miejsce na koniec klasyfikacji to co tez nie dostanie nikt tej nagrody tylko przepadnie??? Jezeli bedzie wtedy inaczej na to patrzone to tak samo powinno byc i przy klasyfikacji kolejki żeby wszystko bylo latwe i czytelne dla nas Polskich menedżerów.

Ale to tylko zdanie szarego usera.

Pozwolę wtrącić sobie swoje 3 grosze :P

Sam się trochę gubię dzelen :D
      Pomysł mi się bardzo podoba z tymi nagrodami i jestem jak najbardziej na tak,tylko przewijają się sprzeczne informacje co do przydzielenia nagród.
      Dlaczego??
      Zajrzyj jeszcze raz do ogloszeń TFC.

Ogłoszenie TFC

dzelen wrote:

Informacja

Od 23 kolejki zostanie przyznawana nagroda konta Premium dla najlepszego typującego
      po jednej serii spotkań.

Jak to będzie wyglądać w praktyce ?
      Po każdej zakończonej jednej kolejce spotkań wybierzemy na
      podstawie rankingu osobę, której poszło najlepiej i nagrodzimy kontem Premium.

Nagroda dot. tylko użytkowników grających na Polskim serwerze FutbolCup.
      Jeżeli na pierwszych miejscach będzie użytkownik z Niemieckiego serwera nagrodę dostanie najwyżej sklasyfikowany Polski Menadżer.

Jasno pisze że najwyżej sklasyfikowany polski manager otrzyma nagrodę jeśli wygra manager z niemieckiego serwera.
      Dlatego się pogubiłem:)

Edit:sorry za dublet ale jakos tak wyszło...pisze z telefonu:/
      Masz racje @Oldboy, mój błąd.
      Jednak w dalszym ciągu jestem zdania, że Menadżer w okolicach TOP 10 kolejki nie zasługuje na nagrodę, dlatego od najbliżej kolejki wchodzi dodany pkt. w regulaminie :

​- jeżeli na pierwszych miejscach będzie użytkownik z Niemieckiego serwera nagrodę dostanie najwyżej sklasyfikowany Polski Menadżer*
      *Warunkiem będzie sklasyfikowanie Menadżera w TOP 5 kolejki. Jeżeli 1-5 pozycji będą zajmować Użytkownicy z Niemiec nagroda nie zostanie przyznana.

dzelen wrote:

Masz racje @Oldboy, mój błąd.
      Jednak w dalszym ciągu jestem zdania, że Menadżer w okolicach TOP 10 kolejki nie zasługuje na nagrodę, dlatego od najbliżej kolejki wchodzi dodany pkt. w regulaminie :

​- jeżeli na pierwszych miejscach będzie użytkownik z Niemieckiego serwera nagrodę dostanie najwyżej sklasyfikowany Polski Menadżer*
      *Warunkiem będzie sklasyfikowanie Menadżera w TOP 5 kolejki. Jeżeli 1-5 pozycji będą zajmować Użytkownicy z Niemiec nagroda nie zostanie przyznana.

Masakra jakaś...

Człowiek jest tylko człowiekiem i tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów ;) A wszyscy liczą tylko na łatwe profity, nagrody etc. Bierzcie się do roboty, analizy, statystyki, typować poprawnie i nagroda wpadnie. Bądź najlepszy i ciesz się z bonusu :)

pozdrawiam Wszystkich typerów:) 4fun