Kilka pytań

    Witam! Od 2 tygodni gram w Futbolcup (grałem w tę grę już kilka lat temu zanim polska wersja znowu powróciła) i nasunęło mi się kilka pytań, głównie związane z rozgrywką oraz rozwojem gry.

    1. Mam już podpisane kontrakty z nowymi zawodnikami, ale muszę czekać aż sezon się skończy (niestety z powodu oczekiwania na odpowiedzi od sprzedających, nie zdążyłem ich sprowadzić przed rozpoczęciem drugiej rundy). Gdy wchodzę do kadry są podane informacje kiedy przyjdą itd., jednak cały czas siła gracza jest stała (statystki też). Moje pytanie brzmi: czy po przyjściu zawodników do mojego klubu siła, statystki oraz wiek mogą ulec aktualizacji czy obecne dane są aktualne i to oznacza, że obecni menadżerowie ich nie trenują?

    2. Używam dodatku FCup Tools. Dodatek pokazuje mi jaki atrybut powinien zostać poddany treningowi, ale cały czas FCup Tools proponuje to samo chociaż trenuje dany szczegół jakiś czas. Czy dodatek wyłapuje najgorszą statystykę (która jest ważna na danej pozycji) u najgorszego zawodnika z danej grupy i każe ją rozwijać mimo, iż np. mój najlepszy bramkarz tego nie potrzebuje? Mam 1 poziom boisk treningowych, więc nie mam dużej swobody w dzieleniu.

    3. Czy Futbolcup został przez kogoś przejęty czy dalej jest to ta sama firma? Pytam, ponieważ można tu pisać propozycje ulepszenia gry, ale jak tak się zastanowię to oprócz dodania czatu nic nie zostało nowego wprowadzonego (a minęło wiele lat!).

    4. Czy podczas obozu treningowego atrybuty wskazane w nim same ulegają podwyższeniu u zawodników czy musimy najpierw to zaplanować w treningu żeby zadziałało (chodzi mi o to, że przy wskazanych atrybutach przez te kilka dni jest jakiś mnożnik i sami decydujemy czy chcemy z niego skorzystać)?

    5.
    a) zawodnik ma moc 100, ale składa się to jedynie z trenowania jednego elementu ,
    b) zawodnik ma moc 100, ale trenujemy najważniejsze atrybuty dla danej pozycji.
    Tu pojawia się kolejna kwestia: czy w meczu atrybuty mają jakiekolwiek znaczenie czy zwyczajnie liczy się tylko obliczona moc?

    6. Czy są jakieś ustalone przedziały umiejętności nowych juniorów gdy posiadamy trenera na danym poziomie czy jest to po prostu kwestia szczęścia (przykładowo: trener ma 1 poziom, więc szansa na zawodnika 70 mocy to 0,0001%, albo: trener na 1 poziomie daje zawodników jedynie z przedziału <15;25>)

    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

    Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „TK1919“ ()

    Przede wszystkim powinieneś zacząć od przeczytania tego:

    board.playzo.de/index.php/Board/4273-FAQ-Gry/


    1. Jeśli atrybuty nie wzrastają nawet o 1 pkt to zapewne ci ich nie trenuje.
    Napisz do managera od którego kupiłeś grajka i zapytaj czy może ci go trenować do czasu przyjścia do klubu.
    Wiek się zmienia miedzy 23 a 26 dniem każdego miesiąca.

    2. Jak masz tylko 3 grupy treningowe to najlepiej trenować sprawność ogólną w jednej grupie dla większości pozycji.Tu masz trening rozpisany.
    Trening
    Dopóki nie postawisz boisk na 2 poziom to nie będziesz miał więcej grup, dopiero po wybudowaniu 2lvl możesz każdą pozycję podzielić osobno i wtedy tools ci się przyda:-)

    3. Tak,firma Playzo.
    Jeśli chodzi o grę to tak,chat nowy ale i tools jest nowością i mamy na forum mnóstwo nowych konkursów, turniejów,LT itd....wszystko związane z futbollcup:-)
    Wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na czytanie a napewno znajdziesz coś dla siebie:-)

    4. Tu masz fajny opis obozów treningowych.
    Obóz treningowy
    W FAQ jest mnóstwo przydatnych informacji.

    5. Zawsze staraj się trenować jeden atrybut wg treningu który ci podałem wyżej bo wtedy siła Q wzrasta najszybciej.Jesli zaczniesz trening od 4 czy 5 atrybutu wtedy siła Q będzie rosła znacznie wolniej niż przy 1 atrybucie.
    I tak liczy się siła Q.
    Chociaż kapitan musi mieć charyzmę na poziomie 55 i to się liczy do bonusu 11.
    Strzelców karnych i rzutów wolnych proponuje ustawić z większym atrybutem niezawodnośći i strzału.

    6. Jeśli chodzi o Juniorów to jest to losowe.... możesz dostać maxymalnie juniora o sile Q 60 przy 1lvl trenera....a przy 10 lvl nawet takiego Q 30.
    Ale zawsze możesz go odrzucić i poczekać na lepszego niż Q 30:-)

    Pozdrawiam

    P.s
    Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Oldboy“ ()