Nie mogę przedłużyć kotraktu

    Nie mogę przedłużyć kotraktu

    Nie mogę podpisać kontraktu z żadnym z zawodników, przydzielonych mi na początku gry. Za każdym razem, gdy klikam negocjuj pojawia się dymek z tekstem: "Jestem gotowy grać do końca umowy nie żądając wynagrodzenia. I teraz co z tym zrobić, bo niektórym po sezonie kończą się kontrakty?
    Jeżeli grasz co najmniej drugi sezon i gracze nie maja więcej niż 31 lat (z pola) i 34 (bramkarz) a wcześniej nie zaniżałeś im nowych kontraktów (wówczas mogą się obrazić na kilka dni) to nie powinno być problemu z przedłużeniem kontraktu.
    Mogą jednak też chcieć grać tylko do końca umowy za darmo, to wtedy już tylko przedłużenie za CR zostaje.

    Pozdrawiam Team Futbolcup.

    Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

    Witaj @lechista07

    Jest to zależne od wieku o którym w poście wyżej pisał Moderator. @sunshaine.
    Jeżeli grasz co najmniej drugi sezon i gracze nie maja więcej niż 31 lat (z pola) i 34 (bramkarz) a wcześniej nie zaniżałeś im nowych kontraktów (wówczas mogą się obrazić na kilka dni) to nie powinno być problemu z przedłużeniem kontraktu.
    .

    Niestety jeżeli wiek zawodników jest powyżej progu podpisania długoterminowych kontraktów opisanych wyżej nie będziesz mógł przedłużyć normalnie nowych umów.
    Natomiast jak wiek zawodników jest poniżej 31 i 34 lat to jak najbardziej możesz podpisać nowe kontrakty.

    Pozdrawiam Team FutbolCup

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

    Zawodnicy mają kolejno 19 i 26 lat, jednemu z nich kilka dni temu przedłużyłem przez cr, lecz nadal przy negocjacjach z kazdym z nich mam komunikat "jestem gotowy grać do końca umowy bez wynagrodzenia". W tym też momencie nasuwa mi się kolejne pytanie, a mianowicie: czy jeśli zawodnik wypełni kontrakt to potem odchodzi i menadżer już go nigdy nie ujrzy?
    U mnie sytuacja wygląda tak, że po zakończeniu 1 sezonu mogłem przedłużyć kontrakt, z zawodnikami, którym umowa kończyła się po następnym sezonie. Pozostali nadal twierdzą, że są gotowi grać za darmo do końca kontraktu. Mam grajka, który ma 31 lat i kontrakt na 2 sezony. Chciałbym przedłużyć na kolejne 6, ale się nie da. Kończę ligę 23, a 22 jest zmiana wieku, więc będzie problem. Skoro moderatorzy zgodnie twierdzą, że tak być nie powinno, to chyba jest to jakiś błąd!