Promocja Futbolcup [ZGŁOSZONE]

    Promocja Futbolcup [ZGŁOSZONE]

    Jak zawsze krótko i zwięźle.

    1. Proponowałbym aktualizację opisu gry na stronie gry-online + zachęcanie użytkowników to jej oceny.
    gry-online.pl/gry/futbolcup/zd2e06

    2. Może mamy tu jakiegoś youtubera? Skromny konkursik, który polegałby na stworzeniu fajnego i zachęcającego filmu w ramach promocji gry? :) Trudno. Jestem w stanie ewentualnie dofinansować to przedsięwzięcie.

    Konkurs na fb z pewnością nie dał zbyt wiele - kompletnie nie trafiona grupa docelowa która ograniczała się do znajomych biorących w nim udział. Środki na reklame są na pewno znikome, jednak warto byłoby zastanowić się co dobrego zrobić w tym kierunku? Aktualnie podałem dwie propozycje, które teotretycznie NIC nie kosztują. Niestety, jeśli chcemy rozwijać Polską wersję gry i wzbogacić się o kolejnych menadżerów to coś trzeba przedsięwziąć. Może celujmy w jakiegoś rozwijającego się youtuber'a, który kręci filmy o tematyce piłki nożnej i za skromny sponsoring bądź gwarantowany napływ wyświetleń i łapek w górę nakręci jakiś materiał? Zastanówmy się nad tym :)

    Pozdrawiam!
    Ja już dawno myślałem o promocji ale stop. Futbolcup jest w rękach prywatnej firmy, która zgarnia benefity(reklamy,konta premium). To przede wszystkim im powinno zależeć na promocji tej gry(obecne są jak sam mówisz... nietrafione). I mają na to środki. Od nich powinna wyjść inicjatywa. Cieszę się, że serwer wrócił, ale czuję też zawód, że nie promują gry. Powodów nie znam. To nie jest atak w stronę właściciela i proszę tego tak nie odbierać.

    Myślę, że aktualizacja opisu i film na YT to dobry pomysł. Jeszcze przydałby się gdzieś artykuł sponsorowany na dobrze czytelnej stronie.
    FC DANLIGHT
    Witajcie.
    Dziękujemy za zainteresowanie promocją gry.
    Jest nam bardzo miło, ze jest grupka ludzi, która bezinteresownie dba o rozwój naszej społeczności.

    Również my jako Team, ktorzy jesteśmy bardziej odpowiedzialni za ten projekt mamy na względzie dobro FutbolCup w Polsce i podejmiemy odpowiednie kroki wraz z Administracjia Playzo żeby gra jeszcze bardziej się rozwinęła i pozyskała większą ilość nowych użytkowników.
    Gra niedawno wróciła po długiej nieobecności dlatego musimy wszystko robić z rozwagą.

    Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje lub talent graficzny, wideo proszę o kontakt poprzez PRIV w grze lub na tutaj na forum.

    Pozdrawiam
    Team FutbolCup

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()