Stadyum inşaatı

Stadyum inşaatı

Arkadaşlar sizlere oyunun daha heyecan verici olması,yeni arkadaşlarımızın oyuna daha çabuk bağlanabilmesi adapte olabilmesi, gelişimlerin daha çabuk gerçekleşebilmesi dolayısıyla oyundaki piyasanın değerlenmesi açısından çok önemli bir önerim olacak.

Değerli adminler değerli oyun arkadaşlarım diyorum ki;

-Stadyum koltuklarının inşaata verilmesi esnasında bir anda ne kadar çok koltuk inşaata verirsek inşaat süresinin koltuk sayının çokluğuna göre kısalması

- Stadyum koltuklarının inşaata verilmesi esnasında bir anda ne kadar çok koltuk inşaata verirsek ödenecek bedelin azalması

Eğer bu dediklerimi hayata geçirebilirsek oyunundaki hareketlenmenin artacağını ve daha zevkli bir hal alacağını düşünüyorum.

Ya sizler ne düşünüyorsunuz ?

BergamaBelediyespor schrieb:

Arkadaşlar sizlere oyunun daha heyecan verici olması,yeni arkadaşlarımızın oyuna daha çabuk bağlanabilmesi adapte olabilmesi, gelişimlerin daha çabuk gerçekleşebilmesi dolayısıyla oyundaki piyasanın değerlenmesi açısından çok önemli bir önerim olacak.

Değerli adminler değerli oyun arkadaşlarım diyorum ki;

-Stadyum koltuklarının inşaata verilmesi esnasında bir anda ne kadar çok koltuk inşaata verirsek inşaat süresinin koltuk sayının çokluğuna göre kısalması

- Stadyum koltuklarının inşaata verilmesi esnasında bir anda ne kadar çok koltuk inşaata verirsek ödenecek bedelin azalması

Eğer bu dediklerimi hayata geçirebilirsek oyunundaki hareketlenmenin artacağını ve daha zevkli bir hal alacağını düşünüyorum.

Ya sizler ne düşünüyorsunuz ?

Merhaba,Öncelikle fikrin için teşekkür ediyorum.

Dediğine katılıyorum gerçek hayattada örnekleri bolca var , bir ürünü çok satıp sürümden kar etmek de bir seçenektir.

Fakat bunun oyundaki hareketlenmeyi veya zevki artaracağını da zannetmiyorum , stadı kücük olan takımlar büyük takımlarla iletişim halinde oluyor böylelikle hazırlık maçları için , herkesin yüksek kapasitesi olsa bu kadar arayış içinde olmazlar. buda heyecanı azaltabilir :)
      Bir de stadı yükseltmek uzun zaman aldığı için , büyük takımların diğer takımlara karsı farkı olması kanaatindeyim.

iyi oyunlar
      Katılıyorum ama daha iyisi için yeni arkadaşların kapasite artışını bin bin artırmaları daha akıllıca olur. Ş@hsen ben bunun hem kendi takımlarının maliyetine göre hem de bir sonraki maç için yeni ayakta/koltuk/loca artışlarının seviyeye göre en fazla bir hafta için beklentisi olur . Burada benim önerim koltuk ve locanın 2. ve 1. Amatör ligler için kaldırılması bunun yerine stadın belli kademelerine geldiklerinde loca/koltuk faaliyetine geçsinler böylece merakın artacağını düşünüyorum

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Eminİlker“ ()