Bu +50 adamlar ne zaman gider

Bu +50 adamlar ne zaman gider

Oyunu neredeyse 1-2 aydır düzgün şekilde girmiyordum forumda dahil ligime bakıyordum kacinci sirada olduguma felanda bugun ligin 21 haftasi tamamlandi ve istatistiklerden gol kralligina baktigimda halen 50 yasinin uzerindeki oyuncularin aktif oldugunu gordum bunu her gelen admine sormustum zamaninda hepside birkac sezon sonra gider dediler fakst bu is bitecek gibi degil bu adamlar hep bu oyundami kalacak
      Images
      • Screenshot_2018-11-18-21-24-13.png

269.57 kB, 1,280×800, viewed 249 times

"Malatyada Spor Gündemi" Adlı Gazetem

Bu Hayatta Asıl Önemli Olan Adam Olabilmektir...
      Oyuncular ile en fazla 31 yaşında (KL 34) 6 sezonluk sözleşme yapabiliyorsunuz.Daha sonra emekli oluyorlar.Oyun açılınca oyuna başlayan takımların oyuncuları gitti haklısınız.Ama unuttuğunuz bir şey var.Oyuna oyun yeniden açıldıktan sonra başlamamış takımların oyuncuları hala o takımlarda sözleşmeleri donmuş bir halde bekliyorlar.Oyuna başladıkları zaman sözleşmeleri devam etmeye başlıyor.Yani geç başlayan takımların oyuncuları hala gitmedi.Hiç kimse 2-3 sezon sonra bu oyuncular gidecek yada şu zamanda kalmayacak diyemez.Çünkü hala kapanmamasına rağmen oyuna dönmeyen menajerler vardır.İyi oyunlar.

Post was edited 2 times, last by “Kızıltan” ().