TYPEREK G-8

      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 0-2
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1-1
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 2-0

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      Gang Albanii vs. BVB Piaskim 0-1
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 2-1

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 3-0
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 1-1
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 2-0

      4 liga, Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      Stalówka vs. Unia Tczew 2-1
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan 1-0
      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 1-1
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1-1
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 1-0

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      Gang Albanii vs. BVB Piaski 2-2
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 2-1

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 2-1
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 1-1
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 2:1

      4 liga,Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      Stalówka vs. Unia Tczew 2-1
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan 2:2
      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 2:1
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1:2
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 1:0

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      Gang Albanii vs. BVB Piaski 0:2
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 1:1

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 2:1
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 1:1
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 1:0

      4 liga, Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      Stalówka vs. Unia Tczew 0:1
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan 1:0
      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00

      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 0:2
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1:1
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 2:0

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00

      Gang Albanii vs. BVB Piaski 1:2
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 2:0

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00

      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 1:0
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 2:0
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 1:0

      4 liga, Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00

      Stalówka vs. Unia Tczew 1:0
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan 1:1
      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 1:2
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1:1
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 3:0

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      Gang Albanii vs. BVB Piaski 1:3
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 2:1

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 3:0
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 2:0
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 2:0

      4 liga, Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      Stalówka vs. Unia Tczew 2:2
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan 1:0
      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 2:2
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1:2
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 3:0

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      Gang Albanii vs. BVB Piaski 1:2
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 2:2

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 3:0
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 1:0
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 3:0

      4 liga, Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      Stalówka vs. Unia Tczew 2:0
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan 1:0
      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 0:2
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1:1
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 2:0

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      Gang Albanii vs. BVB Piaski 0:2
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 3:1

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 2:0
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 1:0
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 3:0

      4 liga, Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      Stalówka vs. Unia Tczew 2:1
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan 1:0
      Wyniki trzeciej kolejki Typerka:

      Liga okręgowa, Wielkopolskie 1, Kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      MKE ANKARAGÜCÜ vs. Fc Browar 0:2
      LZS Platan Staw vs. Głośniki 1:0
      Nowy Dwór vs. AC MILAN 0:1

      Liga okręgowa, Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 5 - 27.11.2018 17:00:00
      Gang Albanii vs. BVB Piaski 1:0
      Real & Biedronka vs. Mistrz Czaniec 0:1

      4 liga, Lubelskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. TS Wisła 0:0
      KksStartPruszcz vs. FC POLACY RODACY 0:1
      STUDZIANKA vs. KS Brzustów 3:0

      4 liga, Kujawsko-Pomorskie 2, kolejka: 3 - 28.11.2018 17:00:00
      Stalówka vs. Unia Tczew 0:1
      FC Gumowce vs.Fc Kasztan
      0:2

      Tabela:


      Zwycięzcą trzeciej kolejki Typerka został Michał222, który zdobył 6 punktów. (Nagroda w wysokości 50.000€)

      Ilość dokładnych wyników w 3 kolejce:
      kameleon - 1
      Rafik85 - 1
      Michał222 - 2
      Mewa98 - 1
      tornado1 - 1

      W sumie po 3 kolejkach sytuacja wygląda następująco:
      kameleon - 5
      Mewa98 - 4
      SooNB - 2
      GL7 - 2
      Rzeźnik - 2
      MartinoMartinez - 2
      Michał222 - 2
      tornado1 - 2
      MateoDiStefano - 1
      Rafik85 - 1
      zbogiem - 1
      Islanders - 1
      Heterokrates - 1

      IV kolejka Typerka, oto mecze do typowania:

      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA
      RTS Morszków vs. Sportowa FC

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino
      KS Kraków vs. Cebularnia

      Czas na typowanie do 29.11.2018 16:15.

      Powodzenia :).

      P.S. W razie jakiegoś błędu, proszę o kontakt.

      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 3-0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 2-0
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1-2

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0-1
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1-0

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 3-0
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 0-1
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0-2

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 2-1
      KS Kraków vs. Cebularnia 1-2
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00

      KS Dudys vs. Energia Kozienice 2:1

      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 1:0

      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1:1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00

      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0:2

      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:0

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00

      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2:0

      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1:1

      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0:2

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00

      M.R.K. vs. San Marino 1:1

      KS Kraków vs. Cebularnia 1:1
      IV kolejka Typerka,

      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00

      KS Dudys 2:0 Energia Kozienice

      Polonia Przemyśl 3:1 CZARNI WITNICA

      RTS Morszków 1:1 Sportowa FC

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00

      WKS Victoria Łódź 1:3 Legia...(L)...Warszawa

      TeAmCiNaS 0:1 ŻYRARDÓW@TEAM

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00

      Gladiatorzy Z Miasta Noży 3:1 RWKS Sparta

      Motor Lublin 1950 1:1 Shooting Star

      Salamandra Jarosławiec 0:1 Piotreks2280

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00

      M.R.K. 1:1 San Marino

      KS Kraków 1:2 Cebularnia
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00

      KS Dudys vs. Energia Kozienice 2-0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 1-0
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1-1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00

      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0-1
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1-0

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00

      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 3-1
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1-0
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0-1

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00

      M.R.K. vs. San Marino 2-1
      KS Kraków vs. Cebularnia 1-0
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 3:0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 3:0
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1:1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0:2
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:2

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2:0
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1:1
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0:2

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 1:1
      KS Kraków vs. Cebularnia 0:2
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 2:0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 1:1
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 0:1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0:4
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:2

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 3:1
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1:0
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0:1

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 2:0
      KS Kraków vs. Cebularnia 1:2
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 3:0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 2:1
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1:1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 1:2
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:0

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2:0
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1:0
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0:2

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 2:0
      KS Kraków vs. Cebularnia 0:2
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00

      KS Dudys vs. Energia Kozienice 3:0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 2:0
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1:1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00

      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0:2
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 3:1

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00

      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2:0
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1:0
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 2:0

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00


      M.R.K. vs. San Marino 2:2
      KS Kraków vs. Cebularnia 0:3
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 3:1
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 2:1
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1:0

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0:2
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:1

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2:0
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 2:1
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 1:3

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 2:1
      KS Kraków vs. Cebularnia 0:0
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 4:0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 2:0
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 0:1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0:3
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:0

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2:0
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 0:1
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0:2

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 2:1
      KS Kraków vs. Cebularnia 0:2
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 3:0
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 3:0
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 2:1

      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 1:3
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:1

      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2:0
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1:2
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 0:3

      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 0:1
      KS Kraków vs. Cebularnia 2:2
      4 liga, Dolnoslaskie 1, kolejka: 1 - 29.11.2018 17:00:00
      KS Dudys vs. Energia Kozienice 1-1
      Polonia Przemyśl vs. CZARNI WITNICA 4-1
      RTS Morszków vs. Sportowa FC 1-1
      4 liga, Mazowieckie 1, kolejka: 7 - 29.11.2018 17:00:00
      WKS Victoria Łódź vs. Legia...(L)...Warszawa 0-3
      TeAmCiNaS vs. ŻYRARDÓW@TEAM 0-1
      Liga okręgowa, Lubelskie 3, kolejka: 12 - 30.11.2018 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. RWKS Sparta 2-1
      Motor Lublin 1950 vs. Shooting Star 1-1
      Salamandra Jarosławiec vs. Piotreks2280 1-0
      Liga okręgowa, Mazowieckie 1, kolejka: 8 - 30.11.2018 17:00:00
      M.R.K. vs. San Marino 2-1
      KS Kraków vs. Cebularnia 1-0