TYPEREK G-8

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00
      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0-2
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 1-1
      Internazionale Kraków vs. SRK 1-0

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00
      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 0:1
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 1-2

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00
      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2-0
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2:0
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 2-1

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00
      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 1-2
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 0:1

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM 0:3 KS Kretovia

      KS Polonia Napleton 1:2 FC BedeqPL

      Internazionale Kraków 1:3 SRK

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin1:2. FC BANANAS

      GKS Czarni Starcza 1:2 GKS Concordia

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys 2:1 Legia...(L)...Warszawa

      Ajax ZwD 2:1. Qarabag Agdam

      Frytczak Warszawa 1:2 ŻYRARDÓW@TEAM

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ 1:2 DiiL FC

      Budziska FC 0:2 Waloszek F.C

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 1-2
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 1-1
      Internazionale Kraków vs. SRK 1-2

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 0-3
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 1-2

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2-1
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2-1
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 2-1

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL 1-1
      FCBudziska FC vs. Waloszek F.C 2-2

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00
      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0:2
      KS Polonia Napleton vs. FC Bedeq PL 0:1
      Internazionale Kraków vs. SRK 1:1

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00
      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 1:0
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 0:2

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00
      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2:0
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2:0
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:0

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00
      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 1:2
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 0:1

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0:4
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 1:3
      Internazionale Kraków vs. SRK 0:2

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 3:2
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 0:1

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2:1
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2:0
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 0:1

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 0:2
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 0:2

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00
      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0:4
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 0:2
      Internazionale Kraków vs. SRK 1:2

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00
      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 0:1
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 0:2

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00
      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2:1
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2:0
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:2

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00
      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 0:2
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 0:2

      Neu

      Wyniki 7 kolejki TYPERKA

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0-3
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 1-0
      Internazionale Kraków vs. SRK 0-2

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 0-1
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 0-2

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 1-0
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2-1
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 0-0

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 0-0
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 0-2

      Tabelka po 7 kolejce


      Zwycięzcą tej kolejki Typerka został SooNB i Olo96, którzy uzyskali po 13 punktów. (Nagroda w wysokości 25.000€)

      Ilość dokładnych wyników w 6 kolejce:

      Olo96 - 3
      MateoDiStefano - 1
      SooNB - 3
      Rafik85 - 1
      Rzeźnik - 3
      Matheo - 1
      emdeys - 3
      Islanders - 1
      tornado - 1
      kameleon - 1
      Michał222 - 2
      martinomartinez - 1

      W sumie po 7 kolejkach sytuacja wygląda następująco:

      SooNB - 14
      Mewa98 - 11
      Rafik85 - 8
      Rzeźnik - 8
      Islanders - 7
      tornado1 - 7
      MateoDiStefano - 7
      emdeys - 7
      kameleon - 6
      MartinoMartinez - 6
      GL7 - 5
      Michał222 - 4
      Heterokrates - 4
      zbogiem - 4
      Olo96 - 4
      basto993 - 3
      Matheo - 1

      Następne spotkania:

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków - : -
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów - : -
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice -:-

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów
      vs. AP Iskra Przysietnica - : -
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni - : -


      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs.
      Bydgoski Tur - : -
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx - : -
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall - : -

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin - : -
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club - : -

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 2-1
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów -2-0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 1-0

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 0-1
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 2-0


      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 0-3
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 2-1
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 2-1

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0-3
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 2-1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 2:0
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2:1
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 3:1

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 3:0
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 1:1

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 2:1
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 1-1
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 0-1

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 2-1
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 0-1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00
      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 0-1
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 3-0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 2-0
      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00
      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 0-2
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 2-0
      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00
      Red Devils vs. Bydgoski Tur 0-3
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 1-1
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 2-1
      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00
      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0-3
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 2-1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 2:1
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2:0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 0:2

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 1:1

      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 3:1

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 2:1
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 2:0
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 0:2

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0:3
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 1:1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 1-2
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2-0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 2-0

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 0-3
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 2-0

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 1-1
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 0-3
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 2-0

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 1-3
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 1-2

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 1:0
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 1:0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 1:1

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 0:0
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 2:0

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 0:2
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 1:0
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 1:2

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0:2
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 1:1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA 1:2 RTS Morszków - : -

      Sportowa FC 2:1 Mszczonowianka Mszczonów - : -

      Polonia Przemyśl 2:0 Chojniczanka Chojnice -:-

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów 0:2 AP Iskra Przysietnica - : -

      FC Popychacze 2:1 Szatany_z_Dzielni - : -

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils 0:1 Bydgoski Tur - : -
      RKS Radomsko 2:0 FC Bartekx - : -

      GÓRNIK WOJKOWICE 2:0 thorrgall - : -

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk 0:1 FC Perlo Szczecin - : -

      MKS TUR Turek 2:1 Anti Social Social Club - : -

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 0:1
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2:0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 2:0

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00
      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 0:2
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 2:0

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00
      Red Devils vs. Bydgoski Tur 1:2
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 0:4
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 3:0

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00
      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0:3
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 2:1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 0:2
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2:0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 2:1

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 0:2
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 2:0

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 1:2
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 1:2
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 1:1

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0:2
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 2:1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00
      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 2:3
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2:0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 1:0

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00
      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 1:2
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 1:0

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00
      Red Devils vs. Bydgoski Tur 0:2
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 1:1
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 0:1

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00
      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0:2
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 2:1

      Neu

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 0:1
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 3:0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 2:2

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 3:2
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 2:0

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 2:2
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 1:1
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 1:2

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0:3
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 0:2

      Neu

      Wyniki 8 kolejki TYPERKA

      4 Liga Dolnoslaskie 1 - 07.12.2018 17:00:00

      CZARNI WITNICA vs. RTS Morszków 0:2
      Sportowa FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2:0
      Polonia Przemyśl vs. Chojniczanka Chojnice 3:1

      Liga okręgowa Pomorskie 1- 07.12.2018 17:00:00

      RetroBrzozów vs. AP Iskra Przysietnica 1:3
      FC Popychacze vs. Szatany_z_Dzielni 0:1

      Liga okręgowa Lodzkie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      Red Devils vs. Bydgoski Tur 2:1
      RKS Radomsko vs. FC Bartekx 3:0 (w/o)
      GÓRNIK WOJKOWICE vs. thorrgall 0:3

      4 Liga Zachodniopomorskie 1 - 08.12.2018 17:00:00

      WLKS Łobzonka Wyrzysk vs. FC Perlo Szczecin 0:6
      MKS TUR Turek vs. Anti Social Social Club 2:0


      Tabelka po 8 kolejce



      Zwycięzcą tej kolejki Typerka został emdeys, który uzyskał 10 punktów. (Nagroda w wysokości 50.000€)

      Ilość dokładnych wyników w 8 kolejce:

      Rzeźnik - 1
      GL7 - 2
      Mewa98 - 2
      MateoDiStefano - 1
      SooNB - 1
      emdeys - 2
      Matheo - 1

      W sumie po 8 kolejkach sytuacja wygląda następująco:

      SooNB - 15
      Mewa98 - 13
      Rzeźnik - 9
      emdeys - 9
      Rafik85 - 8
      MateoDiStefano - 8
      Islanders - 7
      tornado1 - 7
      GL7 - 7
      kameleon - 6
      MartinoMartinez - 6
      Michał222 - 4
      Heterokrates - 4
      zbogiem - 4
      Olo96 - 4
      basto993 - 3
      Matheo - 2

      Następne spotkania:

      4 Liga Podkarpackie 2, kolejka: 5 - 09.12.2018 17:00:00

      FC SOBIESZÓW vs. FC Suchowola
      F.C Barcelona. vs. 2115 GANG
      AS RIOT vs. AP Oleśnica

      Liga okręgowa Opolskie 2, kolejka: 8 - 09.12.2018 17:00:00

      Omonia Nikozja vs. ZWWŁochów
      FC Juventus vs. Park Wiechlice

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 15 - 10.12.2018 17:00:00

      Kolonia City vs. iBuyPower
      Liverpool F.C. vs. Lech Poznań
      LKS Czarni Lwów vs. Tucniak United Team

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 3, kolejka: 6 - 10.12.2018 17:00:00

      Andrus vs. FC-Grudziądz
      FcPoNalewce Fc vs. FC KACZOR LUBIN

      Czas typowania do 09.12.2018 16:15

      Powodzenia :).

      P.S. W razie jakiegoś błędu, proszę o kontakt.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Mewa98“ ()

      Neu

      4 Liga Podkarpackie 2, kolejka: 5 - 09.12.2018 17:00:00
      FC SOBIESZÓW vs. FC Suchowola 1-2
      F.C Barcelona. vs. 2115 GANG 2-0
      AS RIOT vs. AP Oleśnica 0-1

      Liga okręgowa Opolskie 2, kolejka: 8 - 09.12.2018 17:00:00
      Omonia Nikozja vs. ZWWŁochów 3-1
      FC Juventus vs. Park Wiechlice 2-1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 15 - 10.12.2018 17:00:00
      Kolonia City vs. iBuyPower 1-3
      Liverpool F.C. vs. Lech Poznań 3-1
      LKS Czarni Lwów vs. Tucniak United Team 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 3, kolejka: 6 - 10.12.2018 17:00:00
      Andrus vs. FC-Grudziądz 3-1
      FcPoNalewce Fc vs. FC KACZOR LUBIN 0-1

      Ostatnio brak czasu i strata kolejnych pkt :( małą literówkę zaznaczyłem na czerwono :)