TYPEREK G-8

      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Immelborn 2:0 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946

      Obra Stankowo 0:3 Tottenham Hotspur 1882 FC

      MKS TUR Turek 1:0 FC PZGW

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Bobrowniki 1:3. Pless Pszczyna

      rafiTeam 2:1 Fc Prescot

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00

      San Wierzawice 1:3 Fc Pszów

      Società Sportiva Calcio Napoli 1:2 LKS Chełma

      MZKS 1929 Arka Gdynia 3:1 TSV 1860 München

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00

      CWKS Legia Warszawa 1:3. KS Zodiak Sucha

      DI SOL DLB 0:2. AC Corinthians Mrozy
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Immelborn 2:1 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946

      Obra Stankowo 0:2 Tottenham Hotspur 1882 FC

      MKS TUR Turek 1:1 FC PZGW

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Bobrowniki 0:2 Pless Pszczyna

      rafiTeam 1:1 Fc Prescot

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00

      San Wierzawice 0:2 Fc Pszów

      Società Sportiva Calcio Napoli 0:1 LKS Chełma

      MZKS 1929 Arka Gdynia 2:0 TSV 1860 München

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00

      CWKS Legia Warszawa 0:2 KS Zodiak Sucha

      DI SOL DLB 0:1 AC Corinthians Mrozy
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2-0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0-4
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 2-1

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 2-1
      rafiTeam vs. Fc Prescot 1-1

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0-1
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 3-1
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 2-0

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 0-3
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy ♠ 1-1
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Immelborn 2:0 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946

      Obra Stankowo 0:3 Tottenham Hotspur 1882 FC

      MKS TUR Turek 1:1 FC PZGW

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Bobrowniki 1:2 Pless Pszczyna

      rafiTeam 2:1 Fc Prescot

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00

      San Wierzawice 0:2 Fc Pszów

      Società Sportiva Calcio Napoli 1:1 LKS Chełma

      MZKS 1929 Arka Gdynia 3:1 TSV 1860 München

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00

      CWKS Legia Warszawa 0:1 KS Zodiak Sucha

      DI SOL DLB 1:0 AC Corinthians Mrozy
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2:0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:4
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 0:2

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 2:1
      rafiTeam vs. Fc Prescot 1:1

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0:2
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 2:2
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 2:1

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 1:2
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0:2
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2-1
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0-3
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 0-1

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 0-1
      rafiTeam vs. Fc Prescot 3-0

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00

      San Wierzawice vs. Fc Pszów 3-0
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 3-0
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 2-1

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00

      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 0-1
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0-3
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2:0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:4
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 1:2

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 0:2
      rafiTeam vs. Fc Prescot 1:1

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0:2
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 0:1
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 2:0

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 0:2
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0:2
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2-0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0-3
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 1-2

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 1-2
      rafiTeam vs. Fc Prescot 1-1

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0-1
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 1-2
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 1-0

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 0-1
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0-2
      L liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 1-1
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0-3
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 1-2
      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 1-2
      rafiTeam vs. Fc Prescot 1-1
      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0-1Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 1-1
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 2-0
      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 0-1
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0-2
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 1:0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:3
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 2:1

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 0:1
      rafiTeam vs. Fc Prescot 3:2

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0:2
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 1:2
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 1:1

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 2:2
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0:1
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2:0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:3
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 2:3

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 1:1
      rafiTeam vs. Fc Prescot 1:2

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 2:1
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 1:2
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 1:0

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 2:0
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 1:2
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2:0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:3
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 1:2

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 1:2
      rafiTeam vs. Fc Prescot 2:0

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0:2
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 0:2
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 2:1

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 0:1
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0:3
      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 2:0
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 1:3
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 2:0

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00
      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 0:2
      rafiTeam vs. Fc Prescot 1:0

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00
      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0:3
      Società Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 0:1
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 1:3

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00
      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 2:0
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy 0:2
      Wyniki szóstej kolejki Typerka:

      4 liga Zachodniopomorskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Immelborn vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 0:1
      Obra Stankowo vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:4
      MKS TUR Turek vs. FC PZGW 3:2

      4 liga Wielkopolskie 1, kolejka: 8 - 03.12.2018 17:00:00

      FC Bobrowniki vs. Pless Pszczyna 1:3
      rafiTeam vs. Fc Prescot 6:4

      Liga okręgowa Kujawsko-Pomorskie 5, kolejka: 18 - 04.12.2018 17:00:00

      San Wierzawice vs. Fc Pszów 0:2
      Societa Sportiva Calcio Napoli vs. LKS Chełma 1:3
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. TSV 1860 München 2:1

      Liga okręgowa Mazowieckie 10, kolejka: 13 - 04.12.2018 17:00:00

      CWKS Legia Warszawa vs. KS Zodiak Sucha 0:2
      DI SOL DLB vs. AC Corinthians Mrozy
      1:0

      Tabela po 6 kolejkach



      Zwycięzcą tej kolejki Typerka został SooNB, który uzyskał 12 punktów. (Nagroda w wysokości 50.000€)

      Ilość dokładnych wyników w 6 kolejce:

      Olo96 - 1
      MateoDiStefano - 1
      Mewa98 - 3
      SooNB - 3
      Rafik85 - 2
      GL7 - 2
      Rzeźnik - 1
      Matheo - 1
      emdeys - 2

      W sumie po 6 kolejkach sytuacja wygląda następująco:

      Mewa98 - 11
      SooNB - 11
      Rafik85 - 7
      Islanders - 6
      tornado1 - 6
      MateoDiStefano - 6
      kameleon - 5
      MartinoMartinez - 5
      Rzeźnik - 5
      GL7 - 5
      Michał222 - 4
      Heterokrates - 4
      zbogiem - 4
      emdeys - 4
      basto993 - 3
      Olo96 - 1
      Matheo - 1

      Następne spotkania:

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL
      Internazionale Kraków vs. SRK

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC
      Budziska FC vs. Waloszek F.C


      Czas Typowania do 05.12.2018 16:15

      Powodzenia :).

      P.S. W razie jakiegoś błędu, proszę o kontakt.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Mewa98“ ()

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00
      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0:3
      KS Polonia Napleton vs. FC Bedeq PL 0:2
      Internazionale Kraków vs. SRK 2:1

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00
      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 1:0
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 1:2

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00
      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2:0
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2:1
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1:1

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00
      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 1:2
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 0:2
      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0-3
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 0-3
      Internazionale Kraków vs. SRK 2-1

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 1-0
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 1-0

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2-0
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2-1
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 0-1

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 1-0
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 0-2
      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00
      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0-2
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 1-2
      Internazionale Kraków vs. SRK 1-0

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00
      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 0-1
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 0-1

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00
      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 3-1
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2-0
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1-2

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00
      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL 0-1
      FCBudziska FC vs. Waloszek F.C 1-2
      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00
      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0-3
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 1-2
      Internazionale Kraków vs. SRK 1-1

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00
      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 2-1
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 2-0

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00
      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2-0
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 2-2
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1-0

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00
      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL 1-1
      FCBudziska FC vs. Waloszek F.C 1-3

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 1:3
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 2:0
      Internazionale Kraków vs. SRK 2:1

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 1:2
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 1:1

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 2:1
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 3:1
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 2:0

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 1:0
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 1:1

      Neu

      Liga okręgowa Malopolskie 1, kolejka: 8 - 05.12.2018 17:00:00

      ASTRA TEAM vs. KS Kretovia 0-2
      KS Polonia Napleton vs. FC BedeqPL 1-0
      Internazionale Kraków vs. SRK 1-0

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 10 - 05.12.2018 17:00:00

      GKS ZPiT Śląsk Koszęcin vs. FC BANANAS 1:1
      GKS Czarni Starcza vs. GKS Concordia 0-1

      4 liga Mazowieckie 1, kolejka: 11 - 06.12.2018 17:00:00

      Newell's Old Boys vs. Legia...(L)...Warszawa 1-1
      Ajax ZwD vs. Qarabag Agdam 3:0
      Frytczak Warszawa vs. ŻYRARDÓW@TEAM 1-1

      4 liga Wielkopolskie 2, kolejka: 5 - 06.12.2018 17:00:00

      LECH BERNI KOLEJORZ vs. DiiL FC 1-1
      Budziska FC vs. Waloszek F.C 1:1