TYPEREK G-8

      Neu

      4 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 11.12.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. FC POLACY RODACY 2:1
      KksStartPruszcz vs. KS Brzustów 3:0
      STUDZIANKA vs. Mlawianka Mława 2:0

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 16 - 11.12.2018 17:00:00
      FC BANANAS vs EL Jano FC 3:1
      Torcida vs. GKS ZPiT Śląsk Koszęcin 2:1

      4 Liga Podkarpackie 3, kolejka: 4 - 12.12.2018 17:00:00
      KS Koszmar vs. Raba Bessów 2:1
      Rabbits FC vs. LKS Chełma 0:1
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. Niebieskie Pasy 1:2

      Liga okręgowa Wielkopolskie 2, kolejka: 15 - 12:12.2018 17:00:00
      Myszkowianie Auuu vs. Duma Katalonii 0:2
      lzs moszna vs. RKS.Radomiak.Radom 2:1

      Neu

      4 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 11.12.2018 17:00:00

      BVB 09 Marzahn vs. FC POLACY RODACY 1:0
      KksStartPruszcz vs. KS Brzustów 0:1
      STUDZIANKA vs. Mlawianka Mława 1:0

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 16 - 11.12.2018 17:00:00

      FC BANANAS vs EL Jano FC 0:1
      Torcida vs. GKS ZPiT Śląsk Koszęcin 1:0

      4 Liga Podkarpackie 3, kolejka: 4 - 12.12.2018 17:00:00

      KS Koszmar vs. Raba Bessów 0:1
      Rabbits FC vs. LKS Chełma 1:0
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. Niebieskie Pasy 0:1

      Liga okręgowa Wielkopolskie 2, kolejka: 15 - 12:12.2018 17:00:00

      Myszkowianie Auuu vs. Duma Katalonii 1:0
      lzs moszna vs. RKS.Radomiak.Radom 0:1

      Neu

      4 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 11.12.2018 17:00:00

      BVB 09 Marzahn vs. FC POLACY RODACY 2:0
      KksStartPruszcz vs. KS Brzustów 2:1
      STUDZIANKA vs. Mlawianka Mława 3:0

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 16 - 11.12.2018 17:00:00

      FC BANANAS vs EL Jano FC 0:1
      Torcida vs. GKS ZPiT Śląsk Koszęcin 1:3

      4 Liga Podkarpackie 3, kolejka: 4 - 12.12.2018 17:00:00

      KS Koszmar vs. Raba Bessów 1:1
      Rabbits FC vs. LKS Chełma 2:0
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. Niebieskie Pasy 2:1

      Liga okręgowa Wielkopolskie 2, kolejka: 15 - 12:12.2018 17:00:00

      Myszkowianie Auuu vs. Duma Katalonii 1:3
      lzs moszna vs. RKS.Radomiak.Radom 0:2

      Neu

      4 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 11.12.2018 17:00:00

      BVB 09 Marzahn vs. FC POLACY RODACY 1:0
      KksStartPruszcz vs. KS Brzustów 2:1
      STUDZIANKA vs. Mlawianka Mława 2:1

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 16 - 11.12.2018 17:00:00

      FC BANANAS vs EL Jano FC 2:1
      Torcida vs. GKS ZPiT Śląsk Koszęcin 1:0

      4 Liga Podkarpackie 3, kolejka: 4 - 12.12.2018 17:00:00

      KS Koszmar vs. Raba Bessów 1:0
      Rabbits FC vs. LKS Chełma 1:2
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. Niebieskie Pasy 1:0

      Liga okręgowa Wielkopolskie 2, kolejka: 15 - 12:12.2018 17:00:00

      Myszkowianie Auuu vs. Duma Katalonii 1:2
      lzs moszna vs. RKS.Radomiak.Radom 1:0

      Neu

      4 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 11.12.2018 17:00:00

      BVB 09 Marzahn vs. FC POLACY RODACY 2-1
      KksStartPruszcz vs. KS Brzustów 1-2
      STUDZIANKA vs. Mlawianka Mława 2-0

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 16 - 11.12.2018 17:00:00

      FC BANANAS vs EL Jano FC 1-0-
      Torcida vs. GKS ZPiT Śląsk Koszęcin 2-1

      4 Liga Podkarpackie 3, kolejka: 4 - 12.12.2018 17:00:00

      KS Koszmar vs. Raba Bessów 1-1
      Rabbits FC vs. LKS Chełma 2-1
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. Niebieskie Pasy 1-2

      Liga okręgowa Wielkopolskie 2, kolejka: 15 - 12:12.2018 17:00:00

      Myszkowianie Auuu vs. Duma Katalonii 1-2
      lzs moszna vs. RKS.Radomiak.Radom 1-2

      Neu

      4 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 11.12.2018 17:00:00
      BVB 09 Marzahn vs. FC POLACY RODACY 2:1
      KksStartPruszcz vs. KS Brzustów 2:0
      STUDZIANKA vs. Mlawianka Mława 1:1

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 16 - 11.12.2018 17:00:00
      FC BANANAS vs EL Jano FC 2:0
      Torcida vs. GKS ZPiT Śląsk Koszęcin 2:1

      4 Liga Podkarpackie 3, kolejka: 4 - 12.12.2018 17:00:00
      KS Koszmar vs. Raba Bessów 1:0
      Rabbits FC vs. LKS Chełma 1:1
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. Niebieskie Pasy 1:1

      Liga okręgowa Wielkopolskie 2, kolejka: 15 - 12:12.2018 17:00:00
      Myszkowianie Auuu vs. Duma Katalonii 0:2
      lzs moszna vs. RKS.Radomiak.Radom 1:1

      Neu

      4 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 11.12.2018 17:00:00

      BVB 09 Marzahn vs. FC POLACY RODACY 2:1
      KksStartPruszcz vs. KS Brzustów 2:0
      STUDZIANKA vs. Mlawianka Mława 1:2

      Liga okręgowa Slaskie 1, kolejka: 16 - 11.12.2018 17:00:00

      FC BANANAS vs EL Jano FC 3:1
      Torcida vs. GKS ZPiT Śląsk Koszęcin 2:1

      4 Liga Podkarpackie 3, kolejka: 4 - 12.12.2018 17:00:00
      KS Koszmar vs. Raba Bessów 1:0
      Rabbits FC vs. LKS Chełma 1:2
      MZKS 1929 Arka Gdynia vs. Niebieskie Pasy 0:1

      Liga okręgowa Wielkopolskie 2, kolejka: 15 - 12:12.2018 17:00:00

      Myszkowianie Auuu vs. Duma Katalonii 0:2
      lzs moszna vs. RKS.Radomiak.Radom 1:1