TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Matheo schrieb:

      Nie wiem jak to rozpatruje regulamin ale jak bym wytypował wynik meczu mojej drużyny z danej kolejki był by to dodatkowy punkt ?



      W regulaminie nie ma o tym słowa a więc nie są przewidziane "dodatkowe" punkty

      11.Zasady punktacji każdego meczu

      3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
      1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek.

      Przykład 1

      Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
      - osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
      - osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
      - osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.

      Mam pytanko, w regulaminie jest napisane ze osoby bedace na pierwszych miejscach w obu klasyfikacjach moga dostac tylko 1 nagrode. I tu moje pytanie: czy nagroda przesuwa sie na nzsze miejsca czy przepada? i kto dostanie nagrode, 4 miejsce z klasyfikacji punktowej czy 3 z klasyfikacji skutecznosci?
      pytam bo zaczalem 2 kolejki pozniej niz wszyscy i w klasyfikacji punktowej nie mam szans ale w skutecznosci juz jestem na pudle :P


      Post przeniesiony w odpowiednie miejsce.
      sunshaine.
      Pozdrawiam Team Futbolcup.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

      emdeys schrieb:

      Mam pytanko, w regulaminie jest napisane ze osoby bedace na pierwszych miejscach w obu klasyfikacjach moga dostac tylko 1 nagrode. I tu moje pytanie: czy nagroda przesuwa sie na nzsze miejsca czy przepada? i kto dostanie nagrode, 4 miejsce z klasyfikacji punktowej czy 3 z klasyfikacji skutecznosci?
      pytam bo zaczalem 2 kolejki pozniej niz wszyscy i w klasyfikacji punktowej nie mam szans ale w skutecznosci juz jestem na pudle :P


      Post przeniesiony w odpowiednie miejsce.
      sunshaine.
      Pozdrawiam Team Futbolcup.

      Wyższa nagroda trafia do osoby, ktora ja zdobyla a wiec jezeli dla przykladu ja wygrywam klasyfikacje w obu to dostaje nagrode , ktora jest wyzsza a ta nizsza przechodzi na nastepna osobę z 2 miejsca a nagroda z 2 miejsca na 3. Dzieki czemu mozemy miec wiecej wygranych niz 5 osob.

      Po 8 kolejkach nagrody za zwycięstwa w danej kolejce przedstawiają się następująco:

      SooNB - 100 000
      GL7 -
      50 000
      kameleon -
      50 000
      Michał222 -
      50 000
      islanders -
      50 000
      emdeys -
      50 000
      MateoDiStefano -
      25 000
      Olo96 -
      25 000

      Pamiętajcie że nagrody będą wypłacane po zakończeniu II edycji.


      A i jeszcze napiszcie coś czy chcecie kontynuacji zabawy a może macie jakieś pomysły, które można wprowadzić do Typerka G-8 III edycja, wszystkie pomysły zostaną poddane przemyśleniom.


      GL7 schrieb:

      emdeys schrieb:

      Mam pytanko, w regulaminie jest napisane ze osoby bedace na pierwszych miejscach w obu klasyfikacjach moga dostac tylko 1 nagrode. I tu moje pytanie: czy nagroda przesuwa sie na nzsze miejsca czy przepada? i kto dostanie nagrode, 4 miejsce z klasyfikacji punktowej czy 3 z klasyfikacji skutecznosci?
      pytam bo zaczalem 2 kolejki pozniej niz wszyscy i w klasyfikacji punktowej nie mam szans ale w skutecznosci juz jestem na pudle :P


      Post przeniesiony w odpowiednie miejsce.
      sunshaine.
      Pozdrawiam Team Futbolcup.

      Wyższa nagroda trafia do osoby, ktora ja zdobyla a wiec jezeli dla przykladu ja wygrywam klasyfikacje w obu to dostaje nagrode , ktora jest wyzsza a ta nizsza przechodzi na nastepna osobę z 2 miejsca a nagroda z 2 miejsca na 3. Dzieki czemu mozemy miec wiecej wygranych niz 5 osob.


      Ok a druga czesc pytania? to znaczy kto przejmie nagrody? z ktorej tabeli? z punktacji czy skutecznosci?
      Wydaje sie ze ze skutecznosci bo tam sa te mniejsze nagrody ktorych nie odbiora najlepsi ale wole dopytac :)

      emdeys schrieb:

      GL7 schrieb:

      emdeys schrieb:

      Mam pytanko, w regulaminie jest napisane ze osoby bedace na pierwszych miejscach w obu klasyfikacjach moga dostac tylko 1 nagrode. I tu moje pytanie: czy nagroda przesuwa sie na nzsze miejsca czy przepada? i kto dostanie nagrode, 4 miejsce z klasyfikacji punktowej czy 3 z klasyfikacji skutecznosci?
      pytam bo zaczalem 2 kolejki pozniej niz wszyscy i w klasyfikacji punktowej nie mam szans ale w skutecznosci juz jestem na pudle :P


      Post przeniesiony w odpowiednie miejsce.
      sunshaine.
      Pozdrawiam Team Futbolcup.

      Wyższa nagroda trafia do osoby, ktora ja zdobyla a wiec jezeli dla przykladu ja wygrywam klasyfikacje w obu to dostaje nagrode , ktora jest wyzsza a ta nizsza przechodzi na nastepna osobę z 2 miejsca a nagroda z 2 miejsca na 3. Dzieki czemu mozemy miec wiecej wygranych niz 5 osob.


      Ok a druga czesc pytania? to znaczy kto przejmie nagrody? z ktorej tabeli? z punktacji czy skutecznosci?
      Wydaje sie ze ze skutecznosci bo tam sa te mniejsze nagrody ktorych nie odbiora najlepsi ale wole dopytac :)


      Wydawało mi się to logiczne dlatego nie odpisywałem dokładniej jest to tez zależne oczywiście od zajętego miejsca. Jeżeli większa nagroda zostaje wypłacona to oczywistym jest ze ta mniejsza przechodzi na kolejna osobę z klasyfikacji w której jest niższa nagroda. Mam nadzieje ze teraz jest jaśniej.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      GL7 schrieb:


      A i jeszcze napiszcie coś czy chcecie kontynuacji zabawy a może macie jakieś pomysły, które można wprowadzić do Typerka G-8 III edycja, wszystkie pomysły zostaną poddane przemyśleniom.



      no to pierwszy chyba się wypowiem
      1) jestem za dalszą kontynuacją projekty
      2) co do przemyśleń mam kilka ale możliwe że sami już do tego doszliście a mianowicie:
      - trochę dać sobie czasu miedzy typerkami np. Idzie artykuł o 3 edycji już z wstępnymi nagrodami ale dobrze by było z 5dni różnicy między artykułem a startem typerka by był czas na rozreklamowanie go,
      w artykule proponuje dać glowny nacisk na nagrody które można zgarnąć co kolejke (pamiętajmy ze ludzie są krótko wzroczni i niekiedy nie wierzą w zwycięstwo końcowe ale już sprawa ma się przy takim jedno razowym pojedynku ) wiec pomysł z tymi 50k dla najlepszego w kolejce jak najbardziej trafiony.
      Na koniec chyba pomału trzeba oglądać się za sponsorami do 3 edycji

      to tylko moje luźne przemyślenia pomysłów za bardzo to nie mam :D

      tornado1 schrieb:

      GL7 schrieb:


      A i jeszcze napiszcie coś czy chcecie kontynuacji zabawy a może macie jakieś pomysły, które można wprowadzić do Typerka G-8 III edycja, wszystkie pomysły zostaną poddane przemyśleniom.


      no to pierwszy chyba się wypowiem
      1) jestem za dalszą kontynuacją projekty
      2) co do przemyśleń mam kilka ale możliwe że sami już do tego doszliście a mianowicie:
      - trochę dać sobie czasu miedzy typerkami np. Idzie artykuł o 3 edycji już z wstępnymi nagrodami ale dobrze by było z 5dni różnicy między artykułem a startem typerka by był czas na rozreklamowanie go,
      w artykule proponuje dać glowny nacisk na nagrody które można zgarnąć co kolejke (pamiętajmy ze ludzie są krótko wzroczni i niekiedy nie wierzą w zwycięstwo końcowe ale już sprawa ma się przy takim jedno razowym pojedynku ) wiec pomysł z tymi 50k dla najlepszego w kolejce jak najbardziej trafiony.
      Na koniec chyba pomału trzeba oglądać się za sponsorami do 3 edycji

      to tylko moje luźne przemyślenia pomysłów za bardzo to nie mam :D



      Cieszę się, że w końcu ktoś się wypowiedział.


      3 edycje planowałem rozpocząć po nowym roku, oczywiście nagrody za zwycięstwo w kolejce będą, oczywiście zależna kwota od sponsorów.

      Sponsorzy są poszukiwani cały czas nawet jeszcze do II edycji dlatego nie planowałem jeszcze nic na kolejną kolejkę.


      Każdy chętny sponsoringiem może się zgłaszać do mnie na PW :)

      Czekam na kolejne posty, przecież to temat do dyskusji :)


      UWAGA OGŁOSZENIE!!!!

      Zwiększamy nagrody!!!!

      Za każde zwycięstwo w kolejce płacimy teraz
      100.000
      Euro

      Aktualna lista zwycięzców kolejek
      (po 10 kolejkach)
      wraz z nagrodami:

      kameleon -
      100 000
      SooNB -
      100 000
      emdeys -
      75 000
      GL7 - 50 000
      Michał222 - 50 000
      islanders -
      50 000
      MateoDiStefano - 25 000
      Olo96 -
      25 000
      Matheo - 25 000

      Aktualna lista sposnsorów:

      Janusz - 450 000
      michallisk -
      200 000
      Mewa -
      200 000
      tornado1 -
      1 mln
      martinomartinez -
      1 mln
      Oldboy -
      1 mln
      GL7 -
      350 000

      Pula nagród: 4,4 mln

      Przypominam iż poszukujemy sponsorów na 3 edycje, gdyby ktoś był chętny zapraszam na PW.


      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Historia Pierwszej edycji:

      Klasyfikacja Punktowa:



      Historia Drugiej edycji:

      Klasyfikacja Punktowa:



      Klasyfikacja skuteczności:

      SooNB - 25
      emdeys - 21
      MateoDiStefano - 20
      GL7 - 20
      Mewa98 - 20
      Rzeźnik - 18
      kameleon - 16
      Rafik85 - 14
      tornado1 - 14
      Islanders - 11
      Olo96 - 9
      Michał222 - 5


      Panie i Panowie liczę, że w kolejnej edycji uda wam się przerwać passę zwycięstw SooNB i ktoś z was zgarnie główną nagrodę.

      Zapraszam was do mojej gazetki klubowej , w której znajduje się artykuł o III edycji naszej zabawy pomóżcie rozreklamować nam zabawę niech będzie nas jeszcze więcej dzięki czemu będzie jeszcze ciekawiej
      :)


      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Serdeczne gratulacje dla usera emdeys, który zdobył jak na razie największą liczbę pkt-ów (17) w kolejce czym zapisuje się do historii naszej zabawy.

      Powodzenia wszystkim, może uda nam się
      emdeys-a przebić.

      I edycja nie jest brana pod uwagę ze względu na inne zasady.