TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      JacuWoods schrieb:

      Oldboy schrieb:

      JacuWoods schrieb:

      Klub E-InstalPro Piersna przegrał 5 pierwszych kolejek walkowerem, więc pewnie i teraz też przegra 3:0.
      Mecz z jego udziałem trzeba anulować :)



      Jeśli tak faktycznie będzie to zostanie zastosowany ten pkt w regulaminu.

      18 a) W przypadku meczu zakończonego walkowerem, wszystkie typy, które dotyczą tego meczu, nie zostaną uwzględnione.

      Czyli może się okazać w przypadku w/o że za ten mecz nikt nie dostanie naliczonych pkt.

      Narazie typujemy zgodnie z rozpiską.


      To jak zostanie udowodnione że mecz zakończył sie walkowerem?


      Jest na to bardzo prosty sposób:)
      Jak się ma konto Premium to możesz zobaczyć każdy mecz dowolnej Ligi ze szczegółami i tam wszystko widać ilu miał zawodników,kto strzelił itd.

      Jest jeszcze inny sposób ale nie będę opisywał bo i każdy może zajrzeć w ten mecz.

      Jeśli będzie w/o to napewno będzie info od prowadzącego który mecz się nie odbył i pkt nie zostaną naliczone.

      Mecz się jeszcze nie rozegrał więc trzeba cierpliwie czekać nie ma co narazie się niepotrzebnie martwić.
      Tymczasem typujcie wyniki:)

      Pozdrawiam




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      Oldboy schrieb:

      JacuWoods schrieb:

      Oldboy schrieb:

      JacuWoods schrieb:

      Klub E-InstalPro Piersna przegrał 5 pierwszych kolejek walkowerem, więc pewnie i teraz też przegra 3:0.
      Mecz z jego udziałem trzeba anulować :)



      Jeśli tak faktycznie będzie to zostanie zastosowany ten pkt w regulaminu.

      18 a) W przypadku meczu zakończonego walkowerem, wszystkie typy, które dotyczą tego meczu, nie zostaną uwzględnione.

      Czyli może się okazać w przypadku w/o że za ten mecz nikt nie dostanie naliczonych pkt.

      Narazie typujemy zgodnie z rozpiską.


      To jak zostanie udowodnione że mecz zakończył sie walkowerem?


      Jest na to bardzo prosty sposób:)
      Jak się ma konto Premium to możesz zobaczyć każdy mecz dowolnej Ligi ze szczegółami i tam wszystko widać ilu miał zawodników,kto strzelił itd.

      Jest jeszcze inny sposób ale nie będę opisywał bo i każdy może zajrzeć w ten mecz.

      Jeśli będzie w/o to napewno będzie info od prowadzącego który mecz się nie odbył i pkt nie zostaną naliczone.

      Mecz się jeszcze nie rozegrał więc trzeba cierpliwie czekać nie ma co narazie się niepotrzebnie martwić.
      Tymczasem typujcie wyniki:)

      Pozdrawiam


      Oczywiście że Wy jesteście od podejmowania decyzji, jak i od tego by pozostałym uczestnikom udowodnić, że był to walkower :)

      Pozdrawiam :)
      Nie nie nie. Nie jestem tutaj od udowadniania niczego bo zawsze w bardzo latwy sposob mozna to sprawdzic tak jak wiekszosc uczestnikow sprawdza wyniki. Jezeli wpisuje w/o tzn. ze byl taki walkower w celu weryfikacji mojego wpisu zawsze mozesz sobie sprawdzic sam...

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Panowie informuje wcześniej jako iż w niedzielę mam plany rodzinne, dlatego spotkania do typowania kolejki 7 ukażą się już w sobotę po pierwszych spotkaniach z 6 kolejki a wiec będzie więcej czasu na typowanie.

      A wyniki ogólne po 6 kolejkach ukażą się w poniedziałek pod wieczór.

      Wyniki 8 kolejki zostały wrzucone wraz z tabelami.

      Znajdziecie je na 13 stronie Typerka.

      Tabela została zmieniona względem 7 kolejki iż przydarzył się gaf w poprzedniej.

      Dodatkowo lista nagród została zmieniona


      Poprzednio:


      33. Rozpiska nagród:

      Klasyfikacja punktowa:

      1 miejsce - 9 000 000
      2 miejsce - 6 500 000
      3 miejsce - 4 500 000
      4 miejsce - 2 500 000
      5 miejsce - 2 000 000

      Klasyfikacja skuteczności

      1 miejsce - 4 000 000
      2 miejsce - 3 000 000
      3 miejsce - 1 750 000

      Każde zwycięstwo w kolejce 350 tysięcy*
      *W wypadku więcej niż jednego najlepszego, nagrodę dostaje osoba najszybciej typująca (liczy się czas posta)

      34. Mecz bonusowy:

      34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego

      34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h

      34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( 300 tysiecy + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)

      34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)

      Proszę o dokładne zapoznanie z regulaminem, wszelkie pytania proszę w dziale Dyskusje.

      Dodatkowa nagroda dla osoby, która będzie najlepsza w 5,10,15 kolejce łącznie - 1 000 000


      A obecnie:

      33. Rozpiska nagród:

      Klasyfikacja punktowa:

      1 miejsce - 9 000 000
      2 miejsce - 7 500 000
      3 miejsce - 5 000 000
      4 miejsce - 3 000 000
      5 miejsce - 2 000 000

      Klasyfikacja skuteczności

      1 miejsce - 4 000 000
      2 miejsce - 3 000 000
      3 miejsce - 1 750 000

      Każde zwycięstwo w kolejce 350 tysięcy*
      *W wypadku więcej niż jednego najlepszego, nagrodę dostaje osoba najszybciej typująca (liczy się czas posta)

      34. Mecz bonusowy:

      34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego

      34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h

      34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( 300 tysiecy + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)

      34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)

      Proszę o dokładne zapoznanie z regulaminem, wszelkie pytania proszę w dziale Dyskusje.

      Dodatkowa nagroda dla osoby, która będzie najlepsza w 5,10,15 kolejce łącznie - 2 000 000


      Pula Nagród - 44 mln.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Gorgoń89 schrieb:

      Siemka z tego co widzę to jest mały błąd trafiłem 3 wyniki meczy, a nie 2 i powinienem miec 13 punktow a nie 11 jak dobrze widze :)


      Masz rację, ale błąd leży po mojej stronie iż wpisałem zły wynik spotkania:

      4 Liga Lodzkie 1 Kolejka: 10 - 27.06.2019 17:00:00

      Wilki vs. Magdalenów FC 0-3


      Wynik meczu to 0:4

      także już zostało poprawione i przepraszam za kłopot.

      To nie ten dział kolego z takimi pytaniami.

      Na stronie logowania pod loginem i hasłem jest ikonka ,,odzyskaj hasło''
      Tam wpisujesz maila i nazwę użytkownika i ci wyślą ponownie wszystko.
      No chyba że podczas logowania pisze ci że twoje konto zostało zablokowane na ileś tam lat to już w tej sprawie do administracji musisz pisać.
      Pozdrawiam




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup: