TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Mnie nie liczymy a to jest lista a kto wpłacił albo nie to niewiem

      JacuWoods - 15 350 000 - FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      msobien6940 - 10 350 000 - KS DELIN - Maniek95
      szwagier24 - 9 700 000 - paprotniarozrzutniki - szwagier
      Niemczyc - 9 350 000 - Łęg Łowce - Niemczyc
      dmix1996 - 3 200 000 - FC Bartodzieje - dmix1996
      MamSchizy - 700 000 - Parszywa Jedenastka - MamSchizy
      tańczący - 700 000 - FC KOXY - Tańczący z wilkami
      Molek9 - 500 000 - Orlęta - Molek9
      jaroslaw - 500 000 - Old Squad Żory - jarosław
      Gorgoń89 - 350 000 - John Deere Team - Gorgoń89
      Mewa98 - 350 000 - Real Madrid - Mewa
      tornado1 - 350 000 - Twister - tornado
      Dzięki tornado za listę sam chciałem ja zrobić ale niestety za brakło mi czasu. Pamiętajcie że w mojej gazetce pojawił się artykuł właśnie o sponsoringu typera i o warunku tornado dlatego jak możecie to pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza

      Typerek od samego początku się cały czas rozwija brawo za wytrwałość dla prowadzących ;) ostatnio postawiłem warunek który idzie jak krew z nosa na spełnienie go daję czas do 25.01 23:59 czyli do soboty włącznie :P jeżeli nie zostanie on spełniony kasa przepadnie 8o w najbliższych dniach przedstawię organizatorom drugi warunek jeżeli zgodzą się na niego do puli wpłyną dodatkowe fundusze (ten warunek będzie dość radykalny lepiej by nie ujrzał światła dziennego) czemu dam drugą szansę bo szanuję te osoby za pracę jaką wykonują a po drugie bo się nudzę i trzeba trochę ożywić towarzystwo :thumbup:

      wpisowe nieuniknione prawdopodobnie (jeżeli będzie kolejna edycja )
      Chyba przestanę prowadzić degustację bo później różne rzeczy wypisuję. :/ Wczoraj jedna osoba napisała mi że zmuszam was do finansowania typerka swoim warunkiem (za co bardzo przepraszam ;) ), po drugie dowiedziałem się że nie powinienem się tak prosić o kasę innych tylko swoją wyłożyć i tyle (hmm tylko jaki wtedy byłby sens cokolwiek dawać :P )

      faktycznie nie byłem w najlepszej formie pisząc poprzedni post ale po przeanalizowaniu zostanę przy tym co napisałem bo jestem jaki jest i nie zmienię tego po prostu uwielbiam denerwować innych
      :D w tej grze już wszystko o sobie słyszałem a kto wie może niedługo dowiem się czegoś nowego 8)

      ps jako że są osoby które chciały pomóc w spełnieniu pierwszego warunku z myślą o nich w głowie powstał drugi warunek na wypadek nie spełnienia pierwszego oba się łączą:P

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „tornado1“ ()

      Tornado ja i jak cała grupa G8 cie szanujemy właśnie za to że chcesz coś zrobić dla innych, jeżeli komuś to nie pasuje to jego problem sam miałem z tym do czynienia. Z chęcią się dowiem kto ci wypisywał o tym że kogoś zmuszasz do finansowania. A ja ci chciałem serdecznie podziękować bo dzięki twojemu zaangażowaniu w poprzedniej i obecnej edycji nagrody mogą osiągać rekordowe sumy.

      Niestety nie jesteśmy w stanie ogarnąć sami nagród do Typerka a z powodu iż chcemy żeby sumy ciągle rosły to tzw prosimy się innych, nie uważam tego za zło ale ok jeżeli tak uważają inni to dla mnie nie ma problemu będzie to ostatnia edycja z nagrodami zebranymi od sponsorów zewnętrznych niż organizatorzy czyli G8. Mam nadzieję że jeżeli nagrody spadną z kwoty 80 mln na 30(oczywiście G8 nie wiadomo czy tyle przeznaczy) to też będą chętni do udzialu w projekcie.

      tornado1 schrieb:

      Chyba przestanę prowadzić degustację bo później różne rzeczy wypisuję. :/ Wczoraj jedna osoba napisała mi że zmuszam was do finansowania typerka swoim warunkiem (za co bardzo przepraszam ;) ), po drugie dowiedziałem się że nie powinienem się tak prosić o kasę innych tylko swoją wyłożyć i tyle (hmm tylko jaki wtedy byłby sens cokolwiek dawać :P )

      faktycznie nie byłem w najlepszej formie pisząc poprzedni post ale po przeanalizowaniu zostanę przy tym co napisałem bo jestem jaki jest i nie zmienię tego po prostu uwielbiam denerwować innych
      :D w tej grze już wszystko o sobie słyszałem a kto wie może niedługo dowiem się czegoś nowego 8)

      ps jako że są osoby które chciały pomóc w spełnieniu pierwszego warunku z myślą o nich w głowie powstał drugi warunek na wypadek nie spełnienia pierwszego oba się łączą:P



      Ktoś Cie sprowokował (nie będę pisać kto :D) i już wypisujesz różne rzeczy. :P fajnie by było, jakby każdy coś dał, chociaż kilka centów, ale cóż, jest jak jest. :D
      Obecna lista sponsorów:

      1. MartinoMartinez/ PGG ROW RYBNIK / - 15 mln - sponsoring G-8
      2. Kolonia City / woooojtaaaas - 6mln - sponsoring G-8
      3. Mewa / Real Madrid - 5 mln - sponsoring G-8
      4. kmita / Internazionale Wodzisław Śląski / 5 mln - sponsoring G-8
      5. paprotniarozrzutniki- szwagier 4 mln
      - sponsoring zewnetrzny
      6. Jarosław - Old Squad Żory
      - 3 mln - sponsoring zewnetrzny
      7. Łęg Łowce / Niemczyc - 3 mln
      - sponsoring zewnetrzny
      8. Oldboy / Black Devils - 3 mln - sponsoring G-8
      9. dmix1996 - FC Bartodzieje - 3 mln -
      sponsoring zewnetrzny
      10. Mkkosa/ Cargovia Kargowa - 2 mln -
      sponsoring zewnetrzny
      11. Orły z Elbląga / Emdeys / 2mln -
      sponsoring zewnetrzny
      12. ML95 / LA Galaxy / 2 mln -
      sponsoring zewnetrzny
      13. Kam - Pro Gram - 1mln -
      sponsoring zewnetrzny
      14. Bagwell Academy/Theodor T-Bag Bagwell - 1 mln -
      sponsoring zewnetrzny
      15. Gorgoń89 / John Deere Team / 1 mln -
      sponsoring zewnetrzny

      Pula Nagród - 56 mln

      Dieser Beitrag wurde bereits 7 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kilka słów o przyszłej edycji Typerka.

      Kolejna edycja będzie już 8 jaka powstanie w przeciągu 14 miesięcy i ostatnia w której sponsoring będzie brany również z zewnatrz czyli od osób innych niż organizatorzy.

      Tak jak do tej pory ilość osób nagradzanych wg. regulaminu będzie wynosić 8, chociaż miała zostać zwiększona to tak się nie stanie.

      Tą edycję będę ogarniał ja w całości więc wszystkie pytania proszę kierować do mnie.

      Kolejna edycja ruszy w ciagu 14 dni, oczywiście zostanie przedstawione info w grze wcześniej :)
      Dokładna data nie jest jeszcze znana

      Dziękuje za Uwagę.

      jaroslaw schrieb:

      Jarosław - Old Squad Żory - dokładam 3 mln


      Dziękujemy


      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      GL7 schrieb:

      Kolejna edycja będzie już 8 jaka powstanie w przeciągu 14 miesięcy i ostatnia w której sponsoring będzie brany również z zewnątrz czyli od osób innych niż organizatorzy.


      nad tym powinniśmy pomyśleć zostały jeszcze około 2tyg do startu (mam na ten temat wyrobione zdanie podeśle na pw)

      GL7 schrieb:

      Tak jak do tej pory ilość osób nagradzanych wg. regulaminu będzie wynosić 8, chociaż miała zostać zwiększona to tak się nie stanie.


      stwierdzenie że „ostatnia” jest trochę za mocne czasem trzeba zrobić krok w tył by pójść 3 kroki do przodu ;)
      Oczywiście następna edycja sponsorowana tylko przez nasze grono (proponuje 1mln od każdego będzie ładna okrągła sumka) :thumbup:

      ostatnia sprawa mój warunek: zostało jeszcze ponad 48h i chyba 4 osoby brakują do spełnienia warunku i powiększenia puli o dodatkowe 39mln