TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Dzięki Oldboy, mimo przewagi ciągle czułem Wasz oddech na plecach i wiedziałem że muszę cisnąć do końca aby wygrać ;) wiadomo że w typowaniu trzeba mieć dużo szczęścia i tym razem mi się udało. Już się nie mogę doczekać kolejnej edycji i wyrownanej rywalizacji ;)
      4 edycja na 100 % sie odbedzie a na 75 % bedzie ostatnia edycja tej zabawy, w malym stopniu regulamin przed startem zostanie zmodyfikowany, zeby nie bylo kolejnych prob kopiowania i mozna to nazwac kradziezy nagrody od drugiej osoby.

      Jezeli chodzi o sponsorow to kazdy chetny dolozyc mala cegielke do najwiekszej na ten moment zabawy na naszym Forum to prosze pisac PW, a grupa G-8 mysle ze wie gdzie ma wpisac ile przeznacza na nagrody.

      Chcialbym podziekowac Mewie bez ktorego ta edycja jak i poprzednia sie by nie odbyla, w nastepnej dam ci odpoczac i tylko w naglych przypadkach poprosze cie o pomoc.

      Dodatkowo przepraszam cie emdeys za to iz w tym momencie bierzesz udzial w tym calym zamieszaniu z kopiowaniem typow, postaramy sie cala sprawe rozwiazac jak najlepiej dla wszystkich typujacych dodatkowo dodam iz szkoda mi ze takie rzeczy mialy miejsce w tej zabawie i mam nadzieje ze juz sie nie powtorza.

      Jezeli chodzi o gracza Offspring666 to w nastepnej edycji przez okres 7 kolejek, w ktorych będziesz typowac nagroda za zwyciestwo w kolejce nie zostanie ci przyznana jezeli ja zdobędziesz.

      Spokojnie GL, nie potrzebuje dużo odpoczynku, czasami przez zmęczenie miałem mniej chęci, ale ogólnie to mogę dalej pomagać w rozwijaniu zabawy. ^^

      Mam nadzieję jednak, że będzie więcej niż 4 edycje, jeżeli ktoś chciałby pomóc finansowo to zapraszamy, aby gra nam sprzyjała radość i móc się wspólnie bawić. :D
      Prawdopodobny start Typerka G-8 IV edycja 18.02.2019.
      Już od soboty 16.02.2019 będzie można wysyłać swoje typy.

      Nagrody przewidziane w 4 edycji:

      Co dwa dni do zgarnięcia będzie 500 tysięcy dla najlepszego typującego kolejki i pamiętajcie na koniec zabawy nagrody są sumowane :)

      Klasyfikacja Punktowa:

      1 miejsce - 3 mln
      2 miejsce - 2 mln
      3 miejsce - 1 mln

      Klasyfikacja DW:

      1 miejsce - 1.5 mln
      2 miejsce - 1 mln

      Kilka zmian w regulaminie przed rozpoczęciem Typerka:


      Pojawił się pkt.8 Kazdy kto poda typy jest brany pod uwagę jako uczestnik zabawy, nie można podawać typów za inną osobę.


      Zmianie podległ pkt.16.W klasyfikacji skuteczności brane są pod uwagę tylko te osoby, które typowały w danym okresie przynajmniej 50% wszystkich możliwych meczów.

      teraz brzmi:

      16.W klasyfikacji skuteczności brane są pod uwagę tylko te osoby, które typowały w danym okresie przynajmniej 75% wszystkich możliwych meczów.

      Co mam nadzieje zwiekszy czestotliwość typowania.


      Zmianie podlega pkt.18.Nagrody sa również przewidziane dla osoby, która będzie najlepsza w danej kolejce(największa zdobyta liczba punktów).

      Teraz brzmi

      18.Nagrody sa również przewidziane dla osoby, która będzie najlepsza w danej kolejce(największa zdobyta liczba punktów) jedyne wymagania do dostania nagrody to 50 % spotkań wytypowanych.


      Pojawił się pkt. 19 Jeżeli osobą zdobyła nagrodę kolejki ale nie spełniła wymagań 50 % nagroda zostaje wypłacona osobie, która okazała się najlepsza w kolejnej kolejce.


      I najważniejsze żeby nie było problemu z kopiowaniem wyników tak jak miało to ostatnio miejsce przez gracza Offspring666, nagrodę kolejki dostanie tylko 1 osoba i będzie się liczyć czas typowania.

      I najważniejsze żeby nie było problemu z kopiowaniem wyników tak jak miało to ostatnio miejsce przez gracza Offspring666, nagrodę kolejki dostanie tylko 1 osoba i będzie się liczyć czas typowania.
      wg mnie powinno dotyczyć tez edycji postów żeby nie było nadużyć, czyli czas dodania postu liczyć od edytowania go jeżeli taka korekta wystąpi, w innym wypadku taki kowalski poda byle jakie wyniki jako np. Pierwszy a następnie jak będzie miał czas spokojnie go poprawi :)
      A moim zdaniem nagrody mogloby dostac nawet 5 osob przy tak wysokich nagrodach, pod warunkiem ze ich typy beda sie roznily conajmniej 1 wynikiem zeby nie bylo kopiowania 1 do 1 od najlepszych. Co do edycji to sam zazwyczaj szybko dawalem swoje typy a potem za dnia jakies pojedyncze zmiany wprowadzalem po glebszej analizie pojedynkow wiec osobiscie bym wolal kolejnosc dodania postu.


      Pojawił się pkt. 19 Jeżeli osobą zdobyła nagrodę kolejki ale nie spełniła wymagań 50 % nagroda zostaje wypłacona osobie, która okazała się najlepsza w kolejnej kolejce.
      a nie lepiej jakby nagroda przeszla na druga osobe w danej kolejce? po co kumulowac nagrody w nastepnej kolejce jak moze otrzymac osoba w tej w ktorej nagroda miala byc przyznana. Tyle ze otrzyma ja osoba ktora byla najlepsza z osob regularnie typujacych.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „emdeys“ ()

      Jezeli chodzi o 1 temat to zostanie doprecyzowany.

      A jezeli chodzi o punkt 19. To wydawalo mi sie to jedynym najlepszym wyjsciem w tej sytuacji i uwazalalem ze typowanie bedzie czestsze i nie skonczu sie na typowaniu 2-3 kolejek jak w poprzednich edycjach dlatego chce nagradzac tyvh, ktorzy sa systematyczni a nie tych ktorzy sa tylko z doskoku z powodu iz potrzebuja funduszy.

      tornado1 schrieb:

      I najważniejsze żeby nie było problemu z kopiowaniem wyników tak jak miało to ostatnio miejsce przez gracza Offspring666, nagrodę kolejki dostanie tylko 1 osoba i będzie się liczyć czas typowania.
      wg mnie powinno dotyczyć tez edycji postów żeby nie było nadużyć, czyli czas dodania postu liczyć od edytowania go jeżeli taka korekta wystąpi, w innym wypadku taki kowalski poda byle jakie wyniki jako np. Pierwszy a następnie jak będzie miał czas spokojnie go poprawi :)


      W 100% zgadzam się z tornado. Czas dodania postu musi wiązać się z czasem późniejszej jego edycji.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „dzelen“ ()

      Niemczyc schrieb:

      Ja osobiście jestem przeciwnikiem, aby liczył się czas dodania postu, ponieważ nie każdy może akurat jak najszybciej zatypować z powodu pracy itp. Powinna się liczyć ilość dokładnych wyników gracza jeśli jest remis na przykład.


      A gdy bedzie wtedy po tyle samo DW to wtedy dopiero czas postu??? Dla mnie bezsensu takie kombinowanie najprostszym i najlepszym rozwiazaniem liczy sie czas postu a w przypadku jego edycji czas edytowania.