TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Poczytaj ze zrozumieniem troszeczke bo to co mnie nie interesuje to twoj tekst o tym ze prowadziles typerka itd..... dział pochwal się znajduje się gdzie indziej

      Dodatkowo dodam tylko, że wystarczy obejrzeć ten temat i zauważyć ile rzeczy zostało wprowadzone dzięki niektórym osobom wypowiadającym się w tym temacie.

      Posłuchaj napisałem o swoim doświadczeniu, aby mieć podkładkę o tym co mówię, a nie żeby się pochwalić. To bardzo dobrze, że słuchasz czasem innych graczy dlatego jestem niemile zaskoczony, że tak na mnie naskoczyłeś gdzie nie napisałem naprawdę nic złego i tylko wyraziłem opinie oraz chciałem doradzić. Mimo wszystko wezmę udział w Twoim typerku na Twoich zasadach. Myśle, że czas zakończyć tą dyskusje w takim wypadku i powodzenia wszystkim w typerku!
      Też jestem za rozliczaniem z czasu ostatniego edytowania postu. Słusznie tornado napisał, niektórzy będą na pałę typować, a potem jak będą mieli czas to poprawią. W konsekwencji nie są pierwsi, którzy wytypowali zwycięsko, a są pierwsi w dodaniu posta. To, że ktoś nie ma czasu przeprowdzić analizy i dodaje post, a potem go edytuje wskazuje na to, że korzysta on z luki w regulaminie.
      To nie jest luka w regulaminie.

      W regulaminie jest dozwolone edytowanie postow do danej godziny, poniewaz w 1 edycji bylo za wiele laman regulaminu przez to a patrzac na przybywajace w mojej zabawie osoby(oczywiscie wiem ze nie kazdy czyta regulamin) jest to jakies ulatwienie dla nich, byc moze w kolejnej edycji(jezeli wogole sie na nia zdecyduje) ten punkt zniknie o czym oczywiscie poinformuje w tym temacie.

      Na ten moment ten punkt zostaje a punkt o ktorym caly czas mowimy zostanie w jakis sposob inaczej sformulowany o czym poinformuje rowniez w tym temacie

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Hej

      kolejny raz zaproponuje nie dawac do typowania meczy z 2 ligi bo tam sa kalkulacje awans-utrzymanie. Znowu nie wiadomo jak obstawic mecz
      LKS Pogórze Bachórz- : -Waloszek F.C
      Z jednej strony gospodarz powinien wygrac z 4:0 ale patrzac na poprzednie mecze to zaczal oddawac mecze slabszym przeciwnikom jak np w 13 kolejce przegral az 4:0 z 7 w lidze Neeketsu FC co jest mocno watpliwe.
      Jezeli mamy obstawiac 2 ligowe mecze to ewentualnie mecze pomiedzy druzynami z dolnej polowy tabeli bo tam kazdy bedzie walczyc o utrzymanie. Druzyny "walczace" o awans sa nie zawsze fair.
      Historia dotychczasowych edycji:

      I edycja:



      II edycja:

      Klasyfikacja punktowa:


      klasyfikacja skuteczności:

      SooNB - 25
      emdeys - 21
      MateoDiStefano - 20
      GL7 - 20
      Mewa98 - 20
      Rzeźnik - 18
      kameleon - 16
      Rafik85 - 14
      tornado1 - 14
      Islanders - 11
      Olo96 - 9
      Michał222 - 5

      III edycja:

      Klasyfikacja punktowa:



      Klasyfikacja skuteczności:

      emdeys - 39
      Oldboy - 32
      Tuciak96 - 27
      Rafik85 - 25
      michallisk - 25
      dawidm412 - 23
      kameleon - 21
      blackb1 - 21
      Mewa98 - 21
      tornado1 - 20
      wodnik - 20
      Adzach - 20
      islanders - 18
      lechista07 - 18
      SooNB - 17
      Offspring666 - 15
      szwagier24 - 13
      Jareeczek - 13
      kilerek84 - 13
      lokario - 12
      GL7 - 11
      Patrynho - 11
      Olo96 - 10
      ML95 - 9
      Niemczyc - 9
      Janusz - 8
      sunshaine - 8
      Heterokrates - 7
      przemopucha - 6
      martinomartinez - 6
      MADEJOWSKY99 - 4
      suna.pl - 3
      Casanowa - 3
      soints - 3
      zjawa - 2
      Patrol21 - 2
      Michał222 - 1
      Matheo - 1
      ZemstaBrez - 1
      dmix1996 - 1

      GL7 schrieb:


      6.Typowany będzie dokładny wynik


      6 a) Organizator ma prawo do wglądu autentyczności zakładów uczestników.




      Emdeys zatypowałeś własne spotkanie 0-4 i przegrałeś je 0-4, uważam iż nie jest też przypadkowe to, że na boisku pojawiło się u ciebie tylko 8 graczy.

      Dlatego pkt.6 wchodzi w życie tym samym twój typ meczu twojego uznaje jako 0 a dodatkowo odejmę ci przy podliczeniu V kolejki 3 pkt.


      Temat został rozwiązany dlatego punktacja kolejki pozostanie tak jak zostanie wytypowane.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Oczywiście że nie jest przypadkowe, pisałem o tym w wywiadzie z Tobą w kawce z mleczkiem że nie chce awansować do 3 ligi i żeby być tego pewnym musiałem przegrać. Bo brudne dredy gdyby przegrały a ja bym wygrał to bym awansował. Ale o tym pisałem już dawno i to było wiadome. Więc moim zdaniem nie jest to nic nie uczciwego.
      Poddalem mecz tak samo jak ludzie z 2 ligi a ich mecze są typowane normalnie. Gdybym nie uprzedzal nigdzie że planuję nie awansować to by było nie fair. Nie czuję się winny.
      Można było sprawdzić ostatnie 3 mecze które też oddałem grając w 8. Np z ostatnim w lidze w przedostatniej kolejce. Nie była to akcja pod Typerka tylko oddałem 4 mecze pod rząd w lidze by nie awansować.
      Poza tym nie da się trafić dokładnego wyniku od tak sobie. Równie dobrze mogłem przegrać 3;0 no 5:0. Moje typowanie nie było tajne i każdy widział moje typy jak obstawiam swój mecz. Widać niektórzy się skapneli (patrz tornado, olo) więc czuje się pokrzywdzony. Miałem grać na siłę na awans żebyście trafili typy? Dla mnie ważniejszy był brak awansu.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „emdeys“ ()

      emdeys schrieb:

      Oczywiście że nie jest przypadkowe, pisałem o tym w wywiadzie z Tobą w kawce z mleczkiem że nie chce awansować do 3 ligi i żeby być tego pewnym musiałem przegrać. Bo brudne dredy gdyby przegrały a ja bym wygrał to bym awansował. Ale o tym pisałem już dawno i to było wiadome. Więc moim zdaniem nie jest to nic nie uczciwego.
      Poddalem mecz tak samo jak ludzie z 2 ligi a ich mecze są typowane normalnie. Gdybym nie uprzedzal nigdzie że planuję nie awansować to by było nie fair. Nie czuję się winny.
      Można było sprawdzić ostatnie 3 mecze które też oddałem grając w 8. Np z ostatnim w lidze w przedostatniej kolejce. Nie była to akcja pod Typerka tylko oddałem 4 mecze pod rząd w lidze by nie awansować.
      Poza tym nie da się trafić dokładnego wyniku od tak sobie. Równie dobrze mogłem przegrać 3;0 no 5:0. Moje typowanie nie było tajne i każdy widział moje typy jak obstawiam swój mecz. Widać niektórzy się skapneli (patrz tornado, olo) więc czuje się pokrzywdzony. Miałem grać na siłę na awans żebyście trafili typy? Dla mnie ważniejszy był brak awansu.


      A więc w takim wypadku nie było tematu :)

      A moim zdaniem nie powinny być dostępne do typowania spotkania drużyn tych osób, które biorą udział w zabawie (nie można wykluczyć, że jakiś manager dołączy do gry w trakcie i w momencie kiedy dostępny będzie akurat mecz z udziałem jego zespołu w danej kolejce, ale jest to bardzo mało prawdopodobne). Manipulacje przy wynikach są w powyższych sytuacjach możliwe, a szczególnie w przypadku, gdy chcemy by nasz zespół przegrał. Nie dogodzisz wszystkim tak, czy inaczej...mimo wszystko nie jestem zwolennikiem obstawiania meczy uczestników zabawy:)

      wodnik schrieb:

      A moim zdaniem nie powinny być dostępne do typowania spotkania drużyn tych osób, które biorą udział w zabawie (nie można wykluczyć, że jakiś manager dołączy do gry w trakcie i w momencie kiedy dostępny będzie akurat mecz z udziałem jego zespołu w danej kolejce, ale jest to bardzo mało prawdopodobne). Manipulacje przy wynikach są w powyższych sytuacjach możliwe, a szczególnie w przypadku, gdy chcemy by nasz zespół przegrał. Nie dogodzisz wszystkim tak, czy inaczej...mimo wszystko nie jestem zwolennikiem obstawiania meczy uczestników zabawy:)


      Myślę, iż możemy wziąć to pod uwagę, chociaż zawsze patrzę na to, iż w niższych ligach teoretycznie jest mniejsza szansa na to, że ktoś będzie przegrywał lub też, że uczestnicy będą typować fair...ale trzeba jednak brać wszystkie warianty pod uwagę. :D

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Mewa98“ ()

      Nagrody za zwycięstwo w kolejce - PO X kolejkach:

      Olo96 - 500 000 €
      emdeys - 2 000 000 €
      SooNB - 500 000 €
      Rafik85 - 500 000 €
      Adzach - 500 000 €
      Oldboy - 500 000 €
      michallisk - 500 000 €

      Decyzja co do kontynuacji typerka zostanie podana po zakończeniu obecnej edycji.