TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      śmieszna jest Twoja ucieczka od komentowania hipokryzji i kolesiostwa, więc nie szukaj zmiany tematu.

      i proponuję zakończyć rozmową bo mi chodzi o to żebyś się przyznał do kolesiostwa i hipokryzji, a Ty nie masz tego odwagi zrobić, więc nie ma sensu dalej jej prowadzić skoro nie masz zamiaru tego zrobić.

      Powodzenia i pozdrawiam
      Definicja słowa kolesiostwo:
      kolesiostwo to proceder wzajemnego popierania się przez znajomych, którzy tworzą w ten sposób nieuczciwy układ zapewniający im korzyści; słowo potoczne
      Definicja słowa hipokryta:
      ​słowo „monafeq” znaczy dosłownie „hipokryta; dwulicowiec; ktoś, kto z pozoru wspiera kogoś bądź jakieś stanowisko, podczas gdy w istocie jest mu wrogi”


      Nie mam do czego sie przyznawać...

      Panowie jeden z organizatorów typerka wpadł na pomysł, żeby zrobić listę drużyn, które oddają mecze w/o dlatego jest też prośba do was jeżeli zobaczycie i będziecie pewni, że taka drużyna jest to dajcie mi znać na PW w grze lub na Forum.

      Ja stworzę taką listę na której będą wypisane te drużyny, będą wypisane w 1 poście przy utworzeniu typerka i ich nie będę dawać do typowania :)

      JacuWoods schrieb:

      Nie chce. Chcę tylko żebyś nie był hipokrytą i przyznał się do kolesiostwa, a nie mówił że nic nie popieram faktami. Poparłem faktami kolesiostwo to nie miałeś odwagi tego skomentować tylko zmieniłeś temat na to jaki jest mój cel tej dyskusji. Moim celem jest właśnie to żebyś się przyznał że krzyczałeś ostatnio o przestrzeganie regulaminu dwóch menadżerów, a sam nie potrafisz przestrzegać regulaminu który został stworzony przez Ciebie. Takie zachowanie się nazywa hipokryzją.

      Też pogrubię i wyśrodkuje bo wtedy jest chyba bardziej oficjalnie :D :D :D


      Kolesiostwo poparte faktami? Hmm.. sugerujesz, iż ktoś mógł wygrać poprzez znajomości? Ciekawe jakim cudem, jeśli tak jak pisał GL7 wszystko jest jawne, widać jakie są podane mecze oraz wyniki i jak ktoś typował, jak chcesz możesz sam obliczać i sprawdzić. Nawet trudno byłoby oszukiwać skoro wszystko widać gołym okiem.
      Opadły mi ręce , ale na szczęście udało mi się je unieść i napisać kilka zdań.
      Wczoraj jeszcze się powstrzymałem .Dziś mellisa nie pomogła.

      To czy wzajemnego popierania nie ma wiecie tylko Wy nikt Wam nie czyta wiadomości prywatnych.


      To są poważne zarzuty. Jak masz jakieś dowody powinieneś je ujawnić . Jak to tylko Twoje domysły to niech zostaną w Twojej głowie.
      A tak Ci podpowiem jeszcze , że większość z topki jest sponsorami Typerka. Sprawdź listę.
      Zdrowia życzę .

      board.playzo.de/index.php/Board/4558-Typeromania-FutbolCup/

      Tu masz link to najuczciwszego typerka na świecie.

      GL7 schrieb:

      Pkt.7 Regulaminu mówi nam o tym iż jedna kolejka to jest 10 spotkań a więc nie można wytypować mniej spotkań gdyż typ w takim wypadku nie jest brany pod uwagę.

      W takim razie:

      Pkt.18 Regulaminu mówiący nam o 50 % wytypowanych spotkań - a więc dotyczy spotkań w całej zabawie, ponieważ gdyby chodziło o spotkania kolejki zaprzeczało by to pkt.7 Regulaminu.

      Dodatkowo dodam małe wyjaśnienie:

      Cały typerek - 150 spotkań - 15 kolejek
      50% - 75

      a więc według pkt. 7 i 18 trzeba wytypować 80 spotkań czyli 8 kolejek.

      Mam nadzieję, że zostało wyjaśnione.

      Dodatkowo dodam iż jest w regulaminie pkt.25 mówiący nam iż wszelkie reklamacje powinny został zgłaszane do mnie drogą Prywatną.


      GL7 schrieb:

      Olo96 - jakiś błąd ci się wkradł i nie wpisałeś wyników na mecze które odbyły się dzisiaj ale resztę spotkań ci zaliczę chociaż według regulaminu nie powinienem :)

      Powrot - za typowałeś złe spotkania. Mam nadzieje, że dalej będziesz typował właściwe spotkania.


      Patrząc na te dwa posty można doszukać się niekonsekwencji, gorzej że ów brak konsekwencji dotyczy po pierwsze traktowania regulaminu zabawy, i po drugie osoby, która ów regulamin tworzyła i tak często się na niego powołuje.

      GL7 schrieb:


      Regulamin:

      .......1.......

      .......2.......

      ........3.......

      4. Każdy typujący akceptuje regulamin i sposób organizacyjny zabawy


      Regulamin został nagięty w celu zwiększeniu rywalizacji od początku zabawy, naprawdę to dla was aż taki wielki kłopot??

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? ja nie neguję Twojego regulaminu, zauważam tylko brak konsekwencji w Twoich interpretacjach zasad, które sam stworzyłeś.

      i że nie mam obowiązku się bawić w Twojej piaskownicy nie musisz mnie informować, miałem i nadal mam tego świadomość.

      a co do, jak to nazywasz "sprawy Olo", to raczej niczego nie wyjaśniłeś, napisałeś jedynie na ten temat : "ale resztę spotkań ci zaliczę chociaż według regulaminu nie powinienem", tłumaczenie: "Tak zaakceptowałem spotkania (nie wszystkie) z powodu utrzymania rywalizacji między menedzerami" po za tym, że jest niegramatyczne, to przede wszystkim jest dość kuriozalne i mocno wątpliwe, zarówno w kwestii gry fair, jak i "utrzymania rywalizacji"

      GL7 schrieb:

      GL7 schrieb:


      Regulamin:

      .......1.......

      .......2.......

      ........3.......

      4. Każdy typujący akceptuje regulamin i sposób organizacyjny zabawy


      Regulamin został nagięty w celu zwiększeniu rywalizacji od początku zabawy, naprawdę to dla was aż taki wielki kłopot??


      o super, że sam to przyznałeś, ale ...
      jeśli jesteś w stanie nagiąć regulamin w jednym przypadku, to oczywiste staje się przypuszczenie, że możesz to zrobić w każdej innej sytuacji, podczas, gdy od innych wymagasz jego przestrzegania. I to w zasadzie wyczerpuje znamiona hipokryzji, o jaką zostałeś wcześniej posądzony.

      ps. i prośba o powstrzymanie się od edytowania postów, do których ktoś później się odnosi w swoich wypowiedziach

      thorrgall schrieb:

      GL7 schrieb:

      GL7 schrieb:


      Regulamin:

      .......1.......

      .......2.......

      ........3.......

      4. Każdy typujący akceptuje regulamin i sposób organizacyjny zabawy


      Regulamin został nagięty w celu zwiększeniu rywalizacji od początku zabawy, naprawdę to dla was aż taki wielki kłopot??


      o super, że sam to przyznałeś, ale ...
      jeśli jesteś w stanie nagiąć regulamin w jednym przypadku, to oczywiste staje się przypuszczenie, że możesz to zrobić w każdej innej sytuacji, podczas, gdy od innych wymagasz jego przestrzegania. I to w zasadzie wyczerpuje znamiona hipokryzji, o jaką zostałeś wcześniej posądzony.

      ps. i prośba o powstrzymanie się od edytowania postów, do których ktoś później się odnosi w swoich wypowiedziach

      Ale ja się nie migałem od przyznania tego że punkty zaliczyłem bo ewidentnie widać było że zaliczyłem :)

      W swoim pierwszym poście zacytowałeś fragment mojej wypowiedzi do Jacu Woods dotyczącej jego reklamacji o nie wypłaceniu mu nagrody, dodatkowo dodam iż sprawa została już rozpatrywana chociaż nie było tak jak ostatnie zdanie w mojej wypowiedzi mówi:
      Dodatkowo dodam iż jest w regulaminie pkt.25 mówiący nam iż wszelkie reklamacje powinny został zgłaszane do mnie drogą Prywatną.

      czyli mam to też rozumieć iż, żle zrobiłem tylko dlatego że chciałem aby nagrody zostały jak najszybciej przelane a żeby tak sie stało musiałem rozwiązać problem z tą reklamacją.

      Sorki thorrgall za moja edycje ale doszedłem do wniosku iż moja wypowiedz powinna być inna niż taka jak wcześniej.

      Mewa98 nic nie sugeruje. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Mam tylko jeden cel w tej dyskusji i nie interesuje mnie Twoje zdanie czy michallisk. Jeżeli Ty Mewa98 ani michallisk nie zauważacie tego że GL7 walczy z tymi co łamią regulamin a sam go łamię to Wam współczuje. Wystarczy tej wazeliny z Waszej strony.

      Fajnie że ktoś (thorrgall) zrozumiał i się wypowiedział o co mi chodzi w tej dyskusji, bo pozostała trójka (michallisk, Mewa98 i GL7) szukają jakichś innych problemów a problem jest tylko taki jaki próbowałem Wam wyjaśnić ja a teraz robi to thorrgall.
      Pozdrawiam

      A propo zgłaszania reklamacji drogą prywatną to zgłosiłem w poprzedniej edycji i miałem otrzymać odpowiedź po 3 dniach(tak jak jest w regulaminie) lecz moje wiadomości zostały zlekceważone i nie dostałem żadnych wyjaśnień w sprawie podjęcia takiej decyzji a nie innej, więc nie widzę sensu składania reklamacji bo po podjęciu decyzji przez zarząd nie dostaje się żadnych wyjaśnień, argumentów w wiadomościach prywatnych.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „JacuWoods“ ()

      Argumenty zostały ci przedstawione w dziale Dyskusje w moich wypowiedziach dotyczących twojej reklamacji, te argumenty zostały podtrzymane przez organizatorów więc nie została wysłana żadna wiadomość powrotna do ciebie, tylko ostateczna lista nagród pojawiła się na Forum.

      Tak wysłałeś PW tylko najpierw dochodziłeś swych praw w dziale Dyskusje a ja odrazu podjąłem decyzję o rozwiązaniu sprawy przez wszystkich organizatorów czyli też naruszyłem regulamin ale uważałem iż jest to w słusznej sprawie i warto go naruszyć dzięki szybszemu rozwiązaniu tej sprawy osoby dostały szybciej zarobione pieniadze.

      Mewa98 jak i michallisk należą do Grupy G-8, która jest organizatorem tej zabawy a więc mają prawo wziąć udział w Dyskusji i usłyszeć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.


      No to chociaż wiadomo dlaczego stają za Tobą, choć nie masz racji. Mam nadzieję że już nikogo nie będziesz pouczał na forum czy na czacie aby przestrzegali regulaminu, gdyż sam go łamiesz i nie ważne w jakiej intencji, bo złamanie regulaminu to złamanie regulaminu.

      Jak mówił thorrgall zrobiłeś to raz to możesz zrobić drugi, a teraz każdy uczestnik tej zabawy może poprosić Cię o złamanie regulaminu na jego korzyść popierając to takim argumentem, że dla kogoś go złamałeś to zrób to dla mnie i wtedy będziesz miał ogromny problem i znowu pojawi się dyskusja dlaczego dla kogoś złamałeś a dla kogoś innego tego nie zrobisz? Co wtedy zrobisz?
      Jeżeli ktoś poprosi to nie znaczy, że tak zrobię.

      Od razu zastrzegam iż nie ma prób wyłudzania decyzji ode mnie tak jak w tym momencie zarzuca to osobnik wyżej.

      Czyli rozumiem że wszystkim organizatorom tej zabawy, których jest 8 zarzucasz stronniczość i złą organizacje ???

      Dodatkowo rozumiem iż organizacja zabawy jest zła według twojej osoby??

      Jak poprosi ktoś inny to tak nie zrobisz, a wcześniej dla kogoś innego tak zrobiłaś, to się nazywa stronniczość i nie konsekwentność.

      Źle rozumiesz.organizacja jest dobra, a złamałeś regulamin tylko Ty a nie wszyscy organizatorzy i tylko Ty krzyczałeś na czacie żeby przestrzegać regulaminu a nie wszyscy organizatorzy.

      Jedyne czego chcę to żebyś się przyznał do tego że wałczyłeś o regulamin na czacie a tutaj go złamałeś co jest hipokryzją. Przyznaj się do tego i po temacie.
      A więc w takim wypadku żeby zakończyć dyskusje punkty, które zostały przyznane olo zostają cofnięte, tabela ogólna zostanie poprawiona po tej kolejce i ona będzie aktualną.

      Dodatkowo w tym momencie za zarzucanie mi:

      To czy wzajemnego popierania nie ma wiecie tylko Wy nikt Wam nie czyta wiadomości prywatnych.

      Jest to zarzucanie organizatorowi kombinatorstwa w wynikach i nie tylko.

      Będe hipokrytą i zostajesz wykluczony z Typerka.

      Oczywiście typować możesz ale twoje typy nie będą brane pod uwage w tworzeniach tabel i nie będą nagradzane od dziś od godz. 12:36.

      Oczywiście przysługuje ci prawo do odwołania się od mojej decyzji.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Cieszy mnie że się przyznajesz do tego że jesteś hipokrytą.

      Nic nikomu nie zarzucałem, to są tylko Twoje domysły. Wprost nic nie powiedziałem a Ty jak "sprawiedliwy sędzia" skazujesz mnie na podstawie swoich domysłów.

      Po trzecie do kogo mam się odwołać jak to Ty decydujesz kogo lubisz i kto może a kogo nie lubisz i nie może brać udziału w Typerku.

      I po czwarte proszę o podanie powodu z jakiego zostałem wydalony? Mówię o faktach a nie o domysłach hipokryty?

      JacuWoods schrieb:


      Po trzecie do kogo mam się odwołać jak to Ty decydujesz kogo lubisz i kto może a kogo nie lubisz i nie może brać udziału w Typerku.



      Tak jak regulamin mówi, odwołanie pisane jest do mnie a decyzję podejmuje organizator czyli Grupa G-8(8 osób)

      JacuWoods schrieb:


      I po czwarte proszę o podanie powodu z jakiego zostałem wydalony? Mówię o faktach a nie o domysłach hipokryty?

      JacuWoods schrieb:



      Powodem tej decyzji jest zarzucanie mi kolesiostwa i kombinatorstwa.

      Dziękuje w tym temacie, bez odwołania już nie biorę udziału.

      I grupa G-8 ma podjąć decyzję przeciwko Tobie?

      To, że uciekasz mnie nie dziwi brak argumentów i hipokryzja z Ciebie wychodzi.

      Złamanie regulaminu na rzecz jednego uczestnika, a następnie pisanie że jak ktoś poprosi to nie znaczy że go złamiesz to tak to jest wynik kolesiostwa.

      I złamanie regulaminu w celu podtrzymania rywalizacji to tak to jest kombinatorstwo.

      Mam nadzieję, że Grupa G-8 będzie obiektywna.

      Pozdrawiam