TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Kolejny zamęt z udziałem GL7, jak nie problem o zdjęcie wstawione przez Heterokratesa na forum to problemy tutaj o to ze jest się hipokrytą. Tak ciężko się przyznać do winy i zakończyć ta nudna już dyskusje? Fajnie było ale się skończyło, takie akcje jak te tylko zniechęcają ludzi do uczestnictwa w takich projektach. pozdro
      i jak wywalasz go, gościa który ma racje a ty się z tym pogodzić nie możesz, to wywalaj wszystkich którym się tez coś nie podoba


      =

      GL7 w zasadzie to mnie też możesz wywalić z typerka, po tych ostatnich kilku Twoich wypowiedziach i tak nie mam ochoty brać w tym udziału,

      ale nie omieszkam dodać: stworzyłeś jakieś zasady, zwane regulaminem, dużo w nich dziur i niejasności, ale są. I każdy ma prawo próbować te zasady łamać i obchodzić, a Ty masz za zadanie do tego nie dopuszczać!
      Ale niedopuszczalne jest obchodzenie/łamanie tych zasad przez Ciebie!

      i to tyle co chciałem napisać.
      Panowie....czytam wasze wypowiedzi od dłuższego czasu.... mysle że wina leży po obu stronach.
      I wogóle ten temat nie powinien być poruszany publicznie...
      Nie dlatego żeby go ukryć ale dlatego żeby go wyjaśnić.
      Publicznie go nie wyjasnicie bo zawsze ktoś doda oliwy do ognia w obie strony...
      Takie sprawy załatwia się prywatnie.
      Skoro Grupa G-8 jest organizatorem Typerka i prowadzi go GL7 to jest nas 8 decydujących.
      Jeśli ktoś ma problem z GL7...i uważa że został źle potraktowany lub osądzony to powinien napisać do przewodniczącego Grupy który jest decyzyjny i odpowiada za wszystkich w grupie.

      Grupa G-8 jest jedyną grupą na polskim FC która stara się organizować i tworzyć projekty dla managerów w których są zagwarantowane wirtualne pieniądze.
      Jesteśmy jedyną Grupą oprócz Administracji która robi cokolwiek aby rozruszać forum jak i grę.
      My wykładamy kase i mnóstwo prywatnego czasu dla was...dla managerów...i jest to tak samo jak w polityce...jedni są ZA... drudzy PRZECIW.

      Jako stary user uważam że ten projekt powinien zostać dograny do końca wraz ze wszystkimi użytkownikami...
      I jako Grupa G-8 dołożymy wszelkich starań aby ten projekt w przyszłości był bardziej dopracowany...bo wiadomo że człowiek nie jest botem...
      Błędy się zdążają....ale pamiętajcie to że robimy to dla was...




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      Oldboy schrieb:

      Panowie....czytam wasze wypowiedzi od dłuższego czasu.... mysle że wina leży po obu stronach.


      ale ja nie piszę o winie, i nie widzę tu dwóch stron, i uważam, że nie w takich kategoriach należy to rozważać

      nie interesuje mnie czy JacuWoods powinien mieć zaliczone punkty, czy nie, i dostać nagrodę, albo nie,
      nie interesuje mnie czy Olo96 miał zaliczone punkty czy też nie miał.
      bo tu nie chodzi o JacuWoods , Olo96, czy kogokolwiek innego...

      interesuje mnie zaś to, że GL7 spisał zasady gry, wymaga ich przestrzegania, a później, jak sam przyznał, postępuje wbrew tym zasadom, i co więcej, nie widzi żadnego problemu, więc albo zasady są dla wszystkich takie same, albo w ogóle nie są potrzebne,
      albo w regulaminie niech znajdzie się zapis, że wszyscy mają się do niego stosować, poza organizatorem, który może w każdej chwili postąpić nieregulaminowo.
      i nie odbieram organizatorowi prawa do interpretacji zasad, jestem za to przeciwny decyzjom, które stoją w jawnej sprzeczności z ustalonymi wcześniej i przyjętymi przez ogół zasadami

      i mam nadzieję, że to mój ostatni wpis w tym temacie, jaśniej nie jestem w stanie swoich przemyśleń opisać

      thorrgall schrieb:

      Oldboy schrieb:

      Panowie....czytam wasze wypowiedzi od dłuższego czasu.... mysle że wina leży po obu stronach.


      ale ja nie piszę o winie, i nie widzę tu dwóch stron, i uważam, że nie w takich kategoriach należy to rozważać

      nie interesuje mnie czy JacuWoods powinien mieć zaliczone punkty, czy nie, i dostać nagrodę, albo nie,
      nie interesuje mnie czy Olo96 miał zaliczone punkty czy też nie miał.
      bo tu nie chodzi o JacuWoods , Olo96, czy kogokolwiek innego...

      interesuje mnie zaś to, że GL7 spisał zasady gry, wymaga ich przestrzegania, a później, jak sam przyznał, postępuje wbrew tym zasadom, i co więcej, nie widzi żadnego problemu, więc albo zasady są dla wszystkich takie same, albo w ogóle nie są potrzebne,
      albo w regulaminie niech znajdzie się zapis, że wszyscy mają się do niego stosować, poza organizatorem, który może w każdej chwili postąpić nieregulaminowo.
      i nie odbieram organizatorowi prawa do interpretacji zasad, jestem za to przeciwny decyzjom, które stoją w jawnej sprzeczności z ustalonymi wcześniej i przyjętymi przez ogół zasadami

      i mam nadzieję, że to mój ostatni wpis w tym temacie, jaśniej nie jestem w stanie swoich przemyśleń opisać


      Tak thorrgal masz rację...ale te zasady zapisywaliśmy razem w Grupie.
      Dlatego jest to nauczka na przyszłość i dołożymy wszelkich starań aby regulamin i Zasady ogólnie przyjęte były jasne i przejrzyste.




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Od początku miałem na celu tylko to by GL7 przyznał się do błędu i im bardziej GL7 chciał udowodnić że ma rację tym bardziej chciałem mu uświadomić że jej nie ma. Nic innego mnie nie interesowało. Bo jeżeli chodzi o Typerka to uważam że to jest super pomysł.

      Pozdrawiam

      JacuWoods schrieb:

      Od początku miałem na celu tylko to by GL7 przyznał się do błędu i im bardziej GL7 chciał udowodnić że ma rację tym bardziej chciałem mu uświadomić że jej nie ma. Nic innego mnie nie interesowało. Bo jeżeli chodzi o Typerka to uważam że to jest super pomysł.Pozdrawiam


      Wporządku...Panowie grajmy razem do końca
      Tak żeby ten projekt przyniósł korzyści dla wszystkich uczestników
      Nie ma co się spinac... każda uwaga lub nasz błąd będzie plusował w przyszłości bo liczę że kolejne edycje będą.
      Przypominam że jest to projekt Grupy G-8 który prowadzi GL7 i będzie go prowadził do końca.
      Jeśli macie pomysły jak go usprawnić to zapraszam do dyskusji.


      Zależy nam na dobrej zabawie :thumbsup:

      A 28 uczestników o czymś świadczy:)




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Pojawił się zapis dotyczący Meczu Bonusowego.

      28. Mecz bonusowy:

      28a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego
      28b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h
      28c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( 300 tysiecy + 5 pkt do Klasyfikacji Punktowej)
      28d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)

      Mamy kolejne 2 mln dołożone do całkowitej Puli a więc w całej Puli mamy 20 mln do rozdania + bonusy a więc warto grać :)

      Obecna rozpiska nagród:

      27.Rozpiska nagród:

      Klasyfikacja punktowa:

      1 miejsce - 5 mln
      2 miejsce - 3 mln
      3 miejsce - 1.75 mln

      Klasyfikacja skuteczności

      1 miejsce - 3 mln
      2 miejsce - 2 mln

      Każde zwycięstwo w kolejce 350 tysięcy*
      *W wypadku więcej niż jednego najlepszego, nagrodę dostaje osoba najszybciej typująca (liczy się czas posta)


      Chcesz coś dorzucić?? Zapraszam na PW :)

      kameleon schrieb:

      2 Liga 12, kolejka: 19 - 30.04.2019 17:00:00

      Stalówka vs. MOTOR UNITED 3:0
      Orzeł Wełnowiec vs. Twierdza_Wrocław 2:1
      CF Lol vs. BOMBOWO 1:1

      2 Liga 18, kolejka: 6 - 30.04.2019 17:00:00

      The Gunners vs. Kings 2:0
      Fc Sevilla vs. Morales Team 2:1

      3 Liga Podkarpackie 6, kolejka: 7 - 01.05.2019 17:00:00

      Team Al-Komat vs. KS Kierasowo 2:0
      KGW vs. KS Wójcina 2:1
      Kopacze Janusza CF vs. FC Dzikie Byki 1:1

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 18 - 01.05.2019 17:00:00

      ZKS Pogoń Robotnice vs. FC Borowy Młyn 0:2
      LegoFriends vs. Santiago AC 1:2


      2 Liga 12, kolejka: 19 - 30.04.2019 17:00:00

      Stalówka vs. MOTOR UNITED 3;0
      Orzeł Wełnowiec vs. Twierdza_Wrocław 2;1
      CF Lol vs. BOMBOWO 0;3

      2 Liga 18, kolejka: 6 - 30.04.2019 17:00:00

      The Gunners vs. Kings 3;1
      Fc Sevilla vs. Morales Team 1;0

      3 Liga Podkarpackie 6, kolejka: 7 - 01.05.2019 17:00:00

      Team Al-Komat vs. KS Kierasowo 1;1
      KGW vs. KS Wójcina 1;1
      Kopacze Janusza CF vs. FC Dzikie Byki 0;3

      3 Liga Opolskie 2, kolejka: 18 - 01.05.2019 17:00:00

      ZKS Pogoń Robotnice vs. FC Borowy Młyn 1;0
      LegoFriends vs. Santiago AC 1;1

      Trzeba było napisać iż jest błąd w wpisanych przeze mnie wynikach robotem nie jestem....

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Błąd jest gdzie indziej. Mianowicie w wyniku spotkania:

      Fc Sevilla vs. Morales Team 0;1

      To gospodarze w tym meczu wygrali 1-0 i tutaj prawdopodobnie brakujący punkt. U mnie również z tego powodu jednego punkciku brakuje. Pozdrawiam

      EDIT: Kameleon mnie uprzedził :P