TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Panowie przed chwila na chacie Futbolcup zarzucono mi kolesiostwo i to iz sam lamie regulamin w niektorych przypadkach tak aby moim kolegą było dobrze, nie pozwolę sobie na takie teksty bo to jest nie fair to ja poświęcam swój czas i zbieram kase od innych tylko po to żebyście wy mogli się pobawić i coś z tego mieć.

      A więc podjąłem decyzje na dzień dzisiejszy 5 edycja jest ostatnią tej zabawy a szkoda bo miałem kilka nowych pomysłów ale trudno.

      Dzięki.

      GL7 mam małą prośbę do Ciebie. Typerka robisz dla tych ,którzy akceptują Twoje reguły gry. TY jesteś szefem tego zamieszania a jak komuś nie pasuje to won.
      Support nie daje na to ani centa. Ty zbierasz sponsorów i Ty decydujesz jak to ma wyglądać. Tak samo jak ja w "JTJ" . Moja kasa i ja decyduję jak ma wyglądać mój konkurs. A wszyscy Ci którzy krytykują niech najpierw się pochwalą tym co zrobili dla polskiego serwera. A prośba jest taka abyś przemyślał Swoją decyzję. Masz nasze pełne poparcie i pomoc w Typerku.
      Ja nie potwierdzam fachowego prowadzenia typerka, bo fachowe jest wtedy gdy wszyscy są równi i tak samo obowiązuje ich regulamin, a tutaj jest organizowany folwark zwierzęcy. Jetem za GL7 o ile będzie to robił konsekwentnie, a jeśli ma to wyglądać tak jak do tej pory to decyzja o ostatniej edycji jest jak najbardziej trafna :)
      Pozdrawiam
      A więc rozumiem, iż nie bierzesz już udziału w dalszej zabawie.

      Ale uwaga dla reszty zapraszam was do wytężenia swoich żrenic i poszukiwania meczu bonusowego(pojawi sie w niedługim czasie), ktory bedzie liczony i placony osobno, z tym że tylko dokładny wynik będzie wart 300 tysięcy + 5 pkt do klasyfikacji punktowej.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      No skoro ci nie pasuje jak prowadze przypome swoj autorski projekt(grupa G-8 jest w nim od II edycji) to latwo jest wywnioskowac iz w czyms takim sie nie bierze udzialu bo po co sie denerwowac tym iz jest zle prowadzony.

      Rozumiem iż jesteś na mnie zły za to iż nie przyznałem ci w poprzedniej edycji nagrody ale wymyślanie kolesiostwa i innych nie popartych faktami rzeczy jest troche nie fair wobec mojej osoby i osób biorących udział w tej zabawie.

      Jeszcze raz powiem - nie pasuje ci to jak jest typerek prowadzony to nie bierz w nim udziału jest to mój autorski projekt i nie mam zamiaru nic w nim zmieniac tylko dlatego że ty masz z tym problem.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Ej Ej Ej kolesiostwo nie poparte faktami? " jakiś błąd ci się wkradł i nie wpisałeś wyników na mecze które odbyły się dzisiaj ale resztę spotkań ci zaliczę chociaż według regulaminu nie powinienem " Twoje słowa, nagiąłeś regulamin tłumacząc się że zrobiłabyś tak w przypadku każdego, więc nasuwa się pytanie po co jest ten pkt w regulaminie jak ma być pomijany przy każdej okazji?

      Jeszcze odnosząc się do Twoich słów "nie mam zamiaru nic w nim zmieniac tylko dlatego że ty masz z tym problem." wiem że nic nie zmienisz bo ja mam problem, ale jak ktoś inny miał problem to bez wahania przymknąłeś oko na regulamin jak wspomniałem wyżej.

      i zrozum to się nazywa kolesiostwo czy tego chcesz czy nie.

      Jak już mówiłem popieram ten projekt i uważaj że to jest super pomysł, ale nie dziw się że tak niewiele osób bierze w nim udział, bo się dzieje to co się dzieje. Nawet na czacie jak pisaliśmy to komuś nie pasowało to samo co mi (kolesiostwo) i napisał Ci że nie będzie brał udziału i takich osób jest więcej dużo więcej bo dostaje wiadomości typu "z górą nie wygrasz", "on ustala zasady i on już pewnie ma ustalone kto wygrywa", więc zastanów się czy ten regulamin jest dla wszystkich czy dla tych którzy założyli klub 14 września już nie.
      Pozdrawiam
      Człowieku o czym ty pieprzysz jak mogę mieć ustalone kto wygra?? Wszystko jest jasne i czytelne dlatego typy są podawane na Forum a nie tak jak większość proponowała na PW.

      Słuchaj ale oni nie biorą udziału w tym projekcie bo im nie pasuje to co się dzieje a ty bierzesz i nie wiem do czego dążysz, chcesz żebym odpuścił ten projekt i go zamknał?? To niestety nie w tym momencie.




      Nie chce. Chcę tylko żebyś nie był hipokrytą i przyznał się do kolesiostwa, a nie mówił że nic nie popieram faktami. Poparłem faktami kolesiostwo to nie miałeś odwagi tego skomentować tylko zmieniłeś temat na to jaki jest mój cel tej dyskusji. Moim celem jest właśnie to żebyś się przyznał że krzyczałeś ostatnio o przestrzeganie regulaminu dwóch menadżerów, a sam nie potrafisz przestrzegać regulaminu który został stworzony przez Ciebie. Takie zachowanie się nazywa hipokryzją.

      Też pogrubię i wyśrodkuje bo wtedy jest chyba bardziej oficjalnie :D :D :D
      Definicja słowa kolesiostwo:
      kolesiostwo to proceder wzajemnego popierania się przez znajomych, którzy tworzą w ten sposób nieuczciwy układ zapewniający im korzyści; słowo potoczne


      Jak zauważasz "wzajemnego" popierania nie ma, ponieważ tylko ja zrobiłem tak jak zrobiłem a z drugiej strony nie ma niczego.
      Dodatkowo ciężko nazwać mnie z tamtą osobą znajomymi, ponieważ zdania jakie miedzy sobą wymieniliśmy to akurat dotyczyły Typerka G-8 V EDITION

      Definicja słowa znajomy:
      1. «taki, którego się zna»
      2. «taki, o którym ktoś coś wie, z którym się zetknął»


      Tak zaakceptowałem spotkania (nie wszystkie) z powodu utrzymania rywalizacji między menedzerami. Jak zauważysz tylko ty masz ciągle o to żal a reszta osób nawet nic nie powiedziała o tym, ponieważ wiedzą iż podrzymanie rywalizacji jest ciekawym rozwiazaniem w tej zabawie.

      Czy to był mój błąd nie, nie żałuję tego.

      JacuWoods schrieb:


      Też pogrubię i wyśrodkuje bo wtedy jest chyba bardziej oficjalnie :D :D :D

      JacuWoods schrieb:


      Jakbyś nie zauważył każdy mój post tak wygląda, chyba że piszę z telefonu, więc nie mam takich możliwości jak na kompie.

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      To czy wzajemnego popierania nie ma wiecie tylko Wy :) nikt Wam nie czyta wiadomości prywatnych. Jeszcze została hipokryzja.

      Podtrzymanie rywalizacji? jesteśmy na początku edycji, podtrzymywać rywalizację można dwie kolejki przed końcem, a nie na początku. A po drugie rywalizacja byłaby i bez Twojej pomocy, a kto wie czy tamten użytkownik nie wyskoczy na dwie kolejki przed końcem na prowadzenie i Twoje podtrzymanie rywalizacji na początku nie zabije jej tam gdzie powinna być, czyli na końcu zabawy.

      Nikt więcej się tutaj nie odzywa bo z góry typerka tylko ja jestem graczem z poza 14 września.

      Ależ definicje słów, tylko czemu one mają służyć?

      Śmieszne "
      Jakbyś nie zauważył każdy mój post tak wygląda, chyba że piszę z telefonu." jest to tak głupie jak:
      - ćwiczysz na w-f?
      zawsze ćwiczę, chyba że nie ćwiczę
      :D :D :D

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „JacuWoods“ ()

      JacuWoods schrieb:

      14 września powstawały pierwsze kluby i Ci którzy są aktywni zwyczajnie się znają, na czacie są nazywani tzw. "topką".


      Topką to nazywani są ci, którzy są dość wysoko w rankingu ELO(najczęściej ELO 30)

      Nie widze powiązania między powstaniem klubu a Typowaniem w Typerku.

      szwagier nr.1 obecnej edycji Typerka: Założony: Dnia 01.01.2019
      dawidm412 nr.8 obecnej edycji Typerka: Założony: Dnia 19.11.2018
      emdeys nr.9 obecnej edycji Typerka i dwukrotny zwycięzca ostatnich edycji : Założony: Dnia 07.11.2018

      Nie widzę nadal powiązania