TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Jacus A po co dolewasz oliwy do ognia?? ?(

      Szanujmy się trochę...
      Ja ci odpowiedziałem żebyś czekał cierpliwie,a ty dalej swoje.

      Sam napisałeś:
      ​Z tego co zrozumiałem nagrody będą się zmieniać w czasie trwania Typerka?


      Po przeczytaniu regulaminu to zrozumiałeś?
      Skoro Tam nie ma takowej wzmianki to powinienes zrozumieć że NIE będą się zwiększać.
      dlatego GL7 napisał że rozpiska nagród będzie przed rozpoczęciem typerka.

      Mało tego przestań pisać głupoty bo szkalujesz tutaj użytkownika GL i przedstawiają go i nasza grupę w złym świetle bo GL jako organizator dał kasę na nagrody.
      Patrz lista sponsorów:
      11. GL7 / Amsterdamsche NV / - 2 mln - sponsoring G-8

      Więc zanim kogos o coś oskarżysz przeczytaj to 2x.

      Więc twoje porównanie jest nie na miejscu i
      w ogóle nie zrozumiałe.




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Z całym szacunkiem ale nadal nie wiem czy będą się nagrody zmieniać czy nie? Akceptowaliście ten sam regulamin?

      GL7: "Chyba prostym i logicznym wyjaśnieniem całej tej sprawy i wystarczy się zauważyć ze jeżeli dojdą osoby, które nie dały nic do sponsoringu a spełniają kryteria wpisowego to równa się to z tym że nagrody zostaną zwiększona i się zmienia."

      GL7 mówi że nagrody zostaną zwiększone z kolei Oldboy pisze:

      "Po przeczytaniu regulaminu to zrozumiałeś?
      Skoro Tam nie ma takowej wzmianki to powinienes zrozumieć że NIE będą się zwiększać.
      dlatego GL7 napisał że rozpiska nagród będzie przed rozpoczęciem typerka."

      To który z Was mówi prawdę?
      Nic nie dolewam, tylko akceptowaliście ten sam regulamin a piszecie coś innego, ja lubię mieć wszystko jasne
      Teraz jest 83 Mln...do rozpoczecia typerka troche zostało i nagrody sie moga zwiększyć.
      Bo dojdą sponsorzy czy użytkownicy którzy coś od siebie dodają.
      Może źle mnie zrozumiałeś lub ja się źle wyraziłem...

      Cytat:
      ,,Chyba prostym i logicznym wyjaśnieniem całej tej sprawy i wystarczy się zauważyć ze jeżeli dojdą osoby, które nie dały nic do sponsoringu a spełniają kryteria wpisowego to równa się to z tym że nagrody zostaną zwiększona i się zmienia"

      To jak dojdzie użytkownik danej ligi gdzie beda spelnione warunki z regulaminu to się zwiększa,ale jak ktoś dał już na sponsoring to tych warunków nie musi spełniać co za tym idzie nie zwiększa się nagrody.
      Przyklad:
      Gość gra w Ekstraklasie...dał na sponsoring 2 mln i bierze udział w zabawie to nie będzie mu pobierane kolejne 2 mln wpisowego.Wiec w takim przypadku nagrody sie nie zwieksza.
      Jeśli nie dasz A zagrasz to wtedy wpisowe wynosi 2 mln za ekstraklasę co za tym idzie zwiększy się pula na nagrody.

      Czy teraz to jest jasne??




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      I Ouiz o Typerku G-8 się odbył.

      Pytania i odpowiedzi:


      Ile maksymalnie punktów można zdobyć w jednej kolejce??
      30
      emdeys-1 punkt

      Kiedy odbyła się I edycja??
      Pażdziernik
      emdeys - 1 punkt

      Kto był zwycięzcą premierowej odsłony Typerka??
      SooNB
      emdeys- 1 punkt

      Kto jest pomysłodawcą Typerka??
      GL7
      emdeys - 1 punkt

      Jaka kwota do tej pory została przelana na konta uczestników Typerka??
      144 mln
      BRAK DOBREJ ODPOWIEDZI

      Która edycja typerka się niedługo odbędzie??
      8
      emdeys - 1 punkt

      Od której edycji patron nad Typerkiem objeła Grupa G-8??
      Drugiej
      BRAK DOBREJ ODPOWIEDZI

      Zwycięzcą I edycji Quizu został emdeys odpowiadając poprawnie na 5 pytań Gratulacje Milion jest twój :)

      Nagroda pocieszenia dla gracza Barmanik ufundowana przez michallisk-a 250 tysiecy
      nawet nie wiem za co :P

      Dzięki :) fajny quiz i oby takich więcej ale i większą rywalizacja potrzebna bo nie czułem presji innych uczestników :D bonus powinna dostać osoba co dobrze odpowiedziała na 1 pytanie ale wolniej ode mnie :p bo w pozostałych pytaniach chyba nie było dobrych odp poza moimi :)

      GL7 schrieb:

      24.Nagrody:
      Nagrody otrzymają najlepsze osoby w klasyfikacjach, punktowej i skuteczności(dokładny wynik).
      24 a)W przypadku gdy jedna osoba zajmie czołowe miejsce w obu klasyfikacjach, zostanie przyznana jej tylko jedna nagroda(wyższa kwota).



      Osoba ktora zajmie czolowe miejsce w obu klasyfikacjach dostaje 1 wyzsza nagrode to zrozumiale, a czy ta druga nagroda (ta nizsza) przepada czy otrzymuje ja kolejna osoba z listy klasyfikacji ?
      Jak widać już takowe pytanie zadawałeś wcześniej :)

      GL7 schrieb:

      GL7 schrieb:

      GL7 schrieb:

      GL7 schrieb:

      emdeys schrieb:

      Mam pytanko, w regulaminie jest napisane ze osoby bedace na pierwszych miejscach w obu klasyfikacjach moga dostac tylko 1 nagrode. I tu moje pytanie: czy nagroda przesuwa sie na nzsze miejsca czy przepada? i kto dostanie nagrode, 4 miejsce z klasyfikacji punktowej czy 3 z klasyfikacji skutecznosci?
      pytam bo zaczalem 2 kolejki pozniej niz wszyscy i w klasyfikacji punktowej nie mam szans ale w skutecznosci juz jestem na pudle :P


      Post przeniesiony w odpowiednie miejsce.
      sunshaine.
      Pozdrawiam Team Futbolcup.

      Wyższa nagroda trafia do osoby, ktora ja zdobyla a wiec jezeli dla przykladu ja wygrywam klasyfikacje w obu to dostaje nagrode , ktora jest wyzsza a ta nizsza przechodzi na nastepna osobę z 2 miejsca a nagroda z 2 miejsca na 3. Dzieki czemu mozemy miec wiecej wygranych niz 5 osob.


      Dodatkowo dodam:

      Jeżeli większa nagroda zostaje wypłacona to oczywistym jest ze ta mniejsza przechodzi na kolejna osobę z klasyfikacji w której jest niższa nagroda

      Małe podsumowanie I kolejki:

      W I kolejce wzieło udział aż 32-óch uczestników co jest świetnym wynikiem

      7 osób trafiało dokładny wynik a więc jak widać teraz nie bedzie tak łatwo trafić DW :)

      Lista osób od których zostana pobrane wpisowe do zabawy:

      pasy - Husaria - 2 mln
      zimny69 - FcJamajka - 2 mln
      KS Chomentów - Mikołaj Machnio - 1 mln
      Leech Pozz - lukasz7812 - 2 mln
      patrickswayze - Panathinaikos AO - 1 mln
      Ks Kochanówka - torresik76 - 1 mln
      kropka1 - polanowice2019 - 2 mln
      FC PZGW - HARY KEJN - 2 mln
      JacuWoods - FC Bayern Sośnica-Brzeg - 2 mln
      Olo96 - BuenosAmarenoS - 2 mln
      kriss - soints - 2 mln
      Matthew - Redłovia Redło - 1 mln
      wpisowe zostanie pobrane na koniec zabawy przy wyplacaniu nagród dla zwycięzców.

      Pula Nagród wzrasta

      Nowa rozpiska nagród pojawi się w późniejszym toku zabawy.

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()