TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Przez mój błąd wynik nie został wprowadzony do Klasyfikacji Punktowej ale jak sprawdzisz Klasyfikacje skuteczności to znajduje się w niej 1 pkt za dokladny wynik, dlatego tez twoje typy zostały zaliczone.

Piszesz w liczbie mnogiej o duzej ilości nie zaliczonych postów, jak zauważyłem to w VIII kolejce było 24 typy i tylko jeden łamiący regulamin dlatego jak możesz napisz jaśniej o co ci chodzi z tą duża liczbą nieuznanych typów....

Tabela po 12 kolejkach została zaktualizowana względem tabeli po 11 kolejkach z powodu błędu wyniku z 10 kolejki gdzie mi sie pojawiał inny wynik niz byl w rzeczywistości.

Kolejna sprawa jest pisanie przez was wiadomości do mnie wytycznych co ja mam robić względem typerka.
      Ja doskonale wiem co mam robić i wasze wiadomości do mnie są nie potrzebne, wystarczy mi napisać waszą reklamacje tak jak mówi o tym regulamin, mam 3 dni na odpowiedz na to pismo lecz staram się to zrobić jak najszybciej i najlepiej.
      Wasze ingerowanie u moderatorow czy tez u Administracji gry nic nie daje, poniewaz za ta zabawe jestem odpowiedzialny ja osobiście i tylko ja powinienem się zajmować reklamacjami w strefie wyższej a nie wy jako zwykli uczestnicy.

Wypraszam sobie słowa oszustwa, ponieważ przez 8 edycji tej zabawy nikt z prowadzacych czy to byłem ja czy Mewa, wojtas i Martino, którzy pomagali mi przy zabawie nie mial na celu oszukania żadnego z was, błedy się zdarzają każdemu tak samo mi jak i wam, więc oszczerstwa pisane do moderatorów na mój temat są nie na miejscu i nie szanuja mojego czasu, który poświecam dla was, dla zabawy, żebyście wy mogli się jakoś zabawić i zarobić dobra kase.
      Ja nic z tego nie mam żadnego grosza za to nie dostaje a czas, który na to poświęcam też jest cenny ponieważ tak jak większośc z was posiadam rodzine i to ona powinna być ważna dlatego jeżeli macie coś, jakieś problemy z moim prowadzeniem typerka to zapraszam na PW i nie chce słyszeć o oczernianiu mnie w wiadomościach Prywatnych do innych osób ponieważ to jest brak szacunku do mojej osoby.

Wszyscy jesteśmy ludżmi.

Dodatkowo wynik spotkania Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 został zmieniony z 5:2 na 1:2 dlatego widać kilka zmian w tabeli względem wcześniejszej.

New

Lista osób nagrodzonych w 8 edycji:

pasy/Husaria
      Huta Jazz/kosa1976
      Bagwell Academy/Theodor T-Bag Bagwell
      Tańczący z wilkami/FC KOXY
      JacuWoods/FC Bayern Sośnica-Brzeg
      Robin Lipski/RTS 1910 Widzew Łódż
      CYKOR/Gdynianka
      Marcin Płuska/KS Hetman Zamość
      zimny69/FcJamajka
      Dagmarina/FC Cyganka