TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

      Przez mój błąd wynik nie został wprowadzony do Klasyfikacji Punktowej ale jak sprawdzisz Klasyfikacje skuteczności to znajduje się w niej 1 pkt za dokladny wynik, dlatego tez twoje typy zostały zaliczone.

      Piszesz w liczbie mnogiej o duzej ilości nie zaliczonych postów, jak zauważyłem to w VIII kolejce było 24 typy i tylko jeden łamiący regulamin dlatego jak możesz napisz jaśniej o co ci chodzi z tą duża liczbą nieuznanych typów....

      Tabela po 12 kolejkach została zaktualizowana względem tabeli po 11 kolejkach z powodu błędu wyniku z 10 kolejki gdzie mi sie pojawiał inny wynik niz byl w rzeczywistości.

      Kolejna sprawa jest pisanie przez was wiadomości do mnie wytycznych co ja mam robić względem typerka.
      Ja doskonale wiem co mam robić i wasze wiadomości do mnie są nie potrzebne, wystarczy mi napisać waszą reklamacje tak jak mówi o tym regulamin, mam 3 dni na odpowiedz na to pismo lecz staram się to zrobić jak najszybciej i najlepiej.
      Wasze ingerowanie u moderatorow czy tez u Administracji gry nic nie daje, poniewaz za ta zabawe jestem odpowiedzialny ja osobiście i tylko ja powinienem się zajmować reklamacjami w strefie wyższej a nie wy jako zwykli uczestnicy.

      Wypraszam sobie słowa oszustwa, ponieważ przez 8 edycji tej zabawy nikt z prowadzacych czy to byłem ja czy Mewa, wojtas i Martino, którzy pomagali mi przy zabawie nie mial na celu oszukania żadnego z was, błedy się zdarzają każdemu tak samo mi jak i wam, więc oszczerstwa pisane do moderatorów na mój temat są nie na miejscu i nie szanuja mojego czasu, który poświecam dla was, dla zabawy, żebyście wy mogli się jakoś zabawić i zarobić dobra kase.
      Ja nic z tego nie mam żadnego grosza za to nie dostaje a czas, który na to poświęcam też jest cenny ponieważ tak jak większośc z was posiadam rodzine i to ona powinna być ważna dlatego jeżeli macie coś, jakieś problemy z moim prowadzeniem typerka to zapraszam na PW i nie chce słyszeć o oczernianiu mnie w wiadomościach Prywatnych do innych osób ponieważ to jest brak szacunku do mojej osoby.

      Wszyscy jesteśmy ludżmi.

      Dodatkowo wynik spotkania Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 został zmieniony z 5:2 na 1:2 dlatego widać kilka zmian w tabeli względem wcześniejszej.

      Lista osób nagrodzonych w 8 edycji:

      pasy/Husaria
      Huta Jazz/kosa1976
      Bagwell Academy/Theodor T-Bag Bagwell
      Tańczący z wilkami/FC KOXY
      JacuWoods/FC Bayern Sośnica-Brzeg
      Robin Lipski/RTS 1910 Widzew Łódż
      CYKOR/Gdynianka
      Marcin Płuska/KS Hetman Zamość
      zimny69/FcJamajka
      Dagmarina/FC Cyganka
      tornado / Twister
      FC PZGW - HARY KEJN
      lukasz7812/Leech Pozz
      ML95 / LA Galaxy
      patrickswayze - Panathinaikos AO

      Dzięki za wszystkie 8 edycji :)

      Powodzenia.

      Dostałem informacje iż najprawdopodobniej już jutro zostaną przelane pieniadze na wasze konta.

      UWAGA!!!

      Ktoś może nie dostać nagrody jeżeli osoby, które brały udział w zabawie nie pozostawiły na koncie kwoty wpisowego!!!

      Niestety ale to nie jest ode mnie zależne

      Dlatego wyczekujcie przelewów i każdy który dostanie przelew niech mi napisze PW jaka kwota mu została dostarczona.

      Skoro dostałem już info że nagrody trafiły na wasze konta to można już zamknąć temat Typerka :)

      Ale trochę słów ode mnie:

      Narzekaliście na moją organizację jak i prowadzenie typerka, do tego dochodziły głosy o oszustwach z mojej strony (wysyłane info do moderacji)
      ale nikt nie potrafi się przyznać do tego, że biorąc udział w Typerku nie czytał regulaminu i nie wiedział, że coś takie jak wpisowe istniało.
      Ja jako fatalny organizator i prowadzący Typerka powinienem powiedzieć jasno(przy przelewach nagrod) iż nagrody nie zostaną niektórym osobą przelane z powodu iż ktoś nie posiadał środków na koncie(na pobranie wpisowego) ale nie, sam założyłem całą tą gotówke, która brakowała do wypłacenia nagród więc niektórzy z was nie dostali by nagród, gdyby zostały wstrzymane wypłaty nagród na czas aż niektórzy uzbierają na wpisowe to mogło by się zejść.

      Temat typerka uważam za zamkniety.
      Dziś wieczorem poproszę moderatorów o zamknięcie tematu Dyskusji jak i usuniecie tematu z 8 edycja.

      Pozdrawiam.

      GL7 ,nie przejmuj się,zawsze znajdzie się ktoś,komu coś lub ktoś nie pasuje,
      ja jak i myślę że większość z Nas,biorących udział w Typerku,uważam że stanąłeś na wysokości zadania,
      i dziękuję CI że poświęciłeś swój czas,abyśmy mogli przez miesiąc świetnie się bawić.
      To i ja się wypowiem na ten temat. Ci którzy marudzili zapomnieli chyba, że ktoś poświęca swój czas na organizacje tego, sprawdzanie wyników itp. Równie dobrze w tym czasie GL7 mógł robić cokolwiek innego, spędzić czas z rodziną, obejrzeć film czy napić się piwa, jeżeli by miał taką ochotę.

      Te zarzuty co do oszustwa to już w ogóle absurd. Wszystko jasno rozpisane, zasady, regulamin jeszcze przed startem. Jawne wyniki, każdy przecież mogł zweryfikować. A, że mogły zdarzyć się błędy? Kto ich nie robi.

      Ja osobiście uważam, że świetny projekt i prowadzony w sposób bardzo dobry.

      A sytuacja z wpisowym? Sam byłem świadkiem niewiedzy niektórych na ten temat.