Obozy treningowe.

    Obozy treningowe.

    Mam pytanko odnośnie obozów treningowych... gdyż wydaje mi się że wykorzystałem już wszystkie a mimo tego proporczyka nie widać.

    Po zainstalowaniu toolsa tam widnieje 6 typów obozów treningowych.
    W FAQ gry widnieje tylko 5 obozów.

    Więc gdzie jest błąd i jaki to obóz w tools ten z panienkami?




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:

    Oldboy schrieb:

    Mam pytanko odnośnie obozów treningowych... gdyż wydaje mi się że wykorzystałem już wszystkie a mimo tego proporczyka nie widać.

    Po zainstalowaniu toolsa tam widnieje 6 typów obozów treningowych.
    W FAQ gry widnieje tylko 5 obozów.

    Więc gdzie jest błąd i jaki to obóz w tools ten z panienkami?


    Po zasięgnięciu informacji od twórcy Tools można częściowo odpowiedzieć na Twoje pytania.
    Ten szósty obóz treningowy z "tzw. panienkami" był kiedyś zaprogramowany ale nigdy nie aktywowany stąd też pojawił się w Tools.
    Zgodnie z tym co podaje FAQ Gry obozów treningowych jest 5.
    W Tools widzimy tylko te obozy treningowe, które zamówiliśmy po jego zainstalowaniu.
    Teraz sprawa proporczyka, która w tej chwili stoi w miejscu, gdyż sam użyłeś słów: "gdyż wydaje mi się".
    Jeżeli byłbyś pewny na 100% że zamówiłeś i zakończyłeś 5 obozów treningowych to zostałoby potraktowane jako błąd i od razu skierowane do programisty.
    W tym wypadku, kiedy nie ma 100% pewności musimy czekać i monitorować sprawę.

    Pozdrawiam Team Futbolcup.
    Ja mam toolsa i wyświetla mi, że byłem już na wszystkich obozach oprócz tego z panienkami a proporczyka globtrotera nie ma. Inna sprawa, że gram
    teraz 3. sezon a wyświetla mi, że już miałem 7 obozów (2 jeszcze zamówione - też w tym samym czasie) - czyli zawyżona liczba, bo co najwyżej dałbym radę ich odbyć 5. Jakiś błąd jest w tym
    toolsie bo je dubluje i pokazuje obozy na których nie byłeś jako odbyte: iv.pl/images/62155374927300690687.png

    edit bo problem z obrazkiem

    Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „sslaxtha“ ()

    sslaxtha schrieb:

    Ja mam toolsa i wyświetla mi, że byłem już na wszystkich obozach oprócz tego z panienkami a proporczyka globtrotera nie ma. Inna sprawa, że gram
    teraz 3. sezon a wyświetla mi, że już miałem 7 obozów (2 jeszcze zamówione - też w tym samym czasie) - czyli zawyżona liczba, bo co najwyżej dałbym radę ich odbyć 5. Jakiś błąd jest w tym
    toolsie bo je dubluje i pokazuje obozy na których nie byłeś jako odbyte: iv.pl/images/62155374927300690687.png


    Dziękujemy za informację dotyczącą błędu w Tools.
    Problem z Tools zostanie zgłoszony do twórcy narzędzia.
    Jednakże załączone zdjęcie z obozami treningowymi nie wskazuje jednoznacznie czy odbyłeś wszystkie 5 obozów niezbędnych do otrzymania proporczyka.
    Co prawda świeci się wszystkie 5 obozów treningowych ale w liście zamawianych, gdzie widać zdublowane, dwa ostatnie są w tym samym czasie.
    W związku z tym jeden albo drugi się nie odbył, co oznacza, że brak proporczyka jest prawidłowy.
    Jeżeli ktoś na 100% będzie pewny, że odbył 5 obozów treningowych a proporczyk się nie zapalił, wówczas proszę o zgłoszenie tego w odpowiednim dziale.

    Pozdrawiam Team Futbolcup.

    Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()