Takımdaki Oyuncular

Takımdaki Oyuncular

Öncelikle 5 gün falan oldu e-postaki mesajı görüp gireli oyuna ve şuan başladı lig'im sevindim.
    Ama şöyle bir şey var Lig'im deki takımların çoğu demiyim benle birlikte gücü az olan 2-3 takım var ve gerisinin hepsi en az 3bin gücte.
    Ben bu oyuna 2009'da başladım anlamadığım o takımların nasıl güçleri yüksek ve yüksek oyuncuları var yeni başladıysa oyun?

Beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.
    BucaAkademiSpor
    Kuruluş: 12.12.2009
    Lig: Bölgesel Amatör Lig

Gazeteme ulaşmak için;
    Buca Gazetecilik A.Ş

BucaAkademiSpor schrieb:

Öncelikle 5 gün falan oldu e-postaki mesajı görüp gireli oyuna ve şuan başladı lig'im sevindim.
    Ama şöyle bir şey var Lig'im deki takımların çoğu demiyim benle birlikte gücü az olan 2-3 takım var ve gerisinin hepsi en az 3bin gücte.
    Ben bu oyuna 2009'da başladım anlamadığım o takımların nasıl güçleri yüksek ve yüksek oyuncuları var yeni başladıysa oyun?

Beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.

yukardakı arkadasın acıklamasına katılıyorum senı oyun acıkken bırakmısın büyük bır ihtimalle o yuzden sende hiç oyuncu kalmamış
    Yıllarca oynamışım takımı 1. Lige çıkarmışım emek vermişim sonuçta ve oyun kapanıp yeni açılıyor o insan kapanana yakın oynadığı için şuan iyi durumda olması mantıklı değil yani ben 10 luk oyuncuyla oynucam oyuncu yetiştircem de kaç ay sonra onun durumunda olabilirim

Yetkili birileri yok mu acaba şuan forumda cevap vericek ?
    BucaAkademiSpor

Gazeteme ulaşmak için;
    Buca Gazetecilik A.Ş
    Oyun kapanmadan önce senin oyuncularınla sözleşme yapmana engel olan birisi olsaydı haklısın diyeceğim. Fakat öyle bir durum yok. O zamanlarda kimsenin oyunun tekrar açılacağını düşündüğünü sanmıyorum.
    Fakat şu konuda sana katılabilirim: Oyunun adminsizlik bölümünde bir sürü multi açıldı, para satışı oldu. Onlara bir çözüm getirmedikleri sürece haksızlık olacağını düşünüyorum. Ona da tek çözüm olabilir o da takımların kulüp arsası,kredi sayısı,stadyum kapasitesi ve alt yapısı hariç her şeyin sıfırlanması.
    Merhabalar, öncelikle arkadaşımız size bazı detayları açıklamış.bu oyun şuan Tekrardan( yeni değil önceden olan bir şey) açıldı.açılacagını kimse bilemezdi bu durumda da. Kimisi oyuncularını sattı komple kimisine öyle bıraktI. Sistem burda sıfırdan başlamadı, yeni bir sistem kurulmuş olsa, şuan ki şirket eski şirketten bu oyunu satın almazdı. Bu ne demek ? bu dem oluyır ki sistemde ne varsa onu yapabiliriz. Evet hatalar varsa düzeltilirir.
    yapmaya çalışıyoruz.ekisklerimiz evet var ama bize zaman tanıyın.
    şuan sizin elinizde 100 milyon pra olmuş var sayalım. Ve zamanında bu parayı oyuncu satarak biriktirdiniz. Size yeni başlayanlar dese ki bu adaletsizlik biz 5 kuruş ile uğraşıyoruz. Hazırlık maçı İçin insanlara yalvarıyoruz deseler sana sen ne yaparsın?

legendAltnts schrieb:

Merhabalar, öncelikle arkadaşımız size bazı detayları açıklamış.bu oyun şuan Tekrardan( yeni değil önceden olan bir şey) açıldı.açılacagını kimse bilemezdi bu durumda da. Kimisi oyuncularını sattı komple kimisine öyle bıraktI. Sistem burda sıfırdan başlamadı, yeni bir sistem kurulmuş olsa, şuan ki şirket eski şirketten bu oyunu satın almazdı. Bu ne demek ? bu dem oluyır ki sistemde ne varsa onu yapabiliriz. Evet hatalar varsa düzeltilirir.
    yapmaya çalışıyoruz.ekisklerimiz evet var ama bize zaman tanıyın.
    şuan sizin elinizde 100 milyon pra olmuş var sayalım. Ve zamanında bu parayı oyuncu satarak biriktirdiniz. Size yeni başlayanlar dese ki bu adaletsizlik biz 5 kuruş ile uğraşıyoruz. Hazırlık maçı İçin insanlara yalvarıyoruz deseler sana sen ne yaparsın?

Haklısın dedikleriniz de saygı duyuyorum. Öyle bırakanlar vardır ve kaldığı yerden devam ettiği için yapcak birşey yok evet. Ama şöyle o kapanmasına yakın bırakıyo veya kapanıyor mecbur bırakıyor bu yüzden demiştim neyse sıkıntı değil.
    Olay kısacası ben 2009 kayıtlıyım ve şuan lige girdim ama her maç 5 tane yiyorum milletin takım gücü 3-4-5 bin gücünde bizlere bir şekilde bi yardım mı kolaylık mı artık ne yapılabiliyorsa yapılmalı bence 10-20 ' lik oyuncularla çıkıyorum maça yani paramda yok benim güçlenmem onları yenmem için aylar lazım. Herkese de saygı duyuyorum fikirlerimi açıkladım sadece bütün arkadaşlara iyi oyunlar.
    BucaAkademiSpor

Gazeteme ulaşmak için;
    Buca Gazetecilik A.Ş