Sponsorluk anlaşmaları

Sponsorluk anlaşmaları

Arkadaşlar sponsorlar takımların gelir kaynağıdır.
      Anlaşma yaparken
      Örnek.sponsor 125.938 ücret talep ediyo siz buna karşilık 145.000 ile karşılık verebilirsiniz ve küçük bir indirimle anlaşma sağlarsınız
      Yani onların istediği ücretin 250. 300. Gibi bi fazlasıyla başlarsınız. Burada dikkat etmeniz gereken husus anlaşma süresinin uzunluğu ve lig atlayınca 100de kaç vermesi genelde 100de 200 . 190. Veya 220 veriyo uygun olanla anlaşın

Futbolcup ailesi
      sponsorlar yeni başlayan arkadaşlara daha çok yardım ediyor. yüksek güçte oyuncuların bir tanesi zaten sponsor kadar maaşı oluyor.. Yeni başlayan arkadaşlar mümkünse ilk bir kaç sezon oyuncu transfer etmeyin stadyumunuzu ve binaları geliştirin bunu yaparsanız zaten paranız bir hayli olacaktır sponsorun verdiği paraya ihtiyacınız kalmaz bile
      Sponsorların verdiği ücret oyuncular asistanlar. İçin ödeme kolaylığıdır sponsor 3m verse para toplaması kolay olucak busefer kimse sorun yaşamayacak süper ligi göz önüne alın neden hersene 3 büyüklerden biri şanpiyon oluyo neden her sene hep 3 ü çekişiyo bunun cevabını bulduğunuzda ozaman nedemek istediğimi anlarsınız
      kardeşim benim 8 yıldır oynuyorum oyunu inan senin söylediklerini biz kaç defa konuştuk.. Sana şunu söyliyim benim oyunda 4 sponsordan toplam gelirim sezonda 3.5m-4m.. 65k da stadım var 18 takımlı ligde yaklaşık 15m gelirim var sadece bilet parası daha taraftar store, büfe var ayrıca turnuva kuruyorum.. genç oyuncu satmayı, yetenek avcısından gelen oyuncuları satmayı hiç saymıyorum bile.. Benim bu kadar gelirim varken sponsor 1-2m fazla verse ne olur vermese ne olur. Yeni başlayan arkadaşlar için ise acele etmesinler ilk açtığımızda bizde onlar gibiydik azıcık sabredecekler, emek verecekler sonra bunun karşılığını rahatlıkla alırlar